دروس تخصصی حرف اخرزیست شناسی حرف اخرفروشگاه حرف آخرمحصولات نظام جدید حرف اخر

پکیج زیست شناسی حرف آخر ( نظام جدید )

پکیج زیست حرف آخر – پکیج جامع و کامل – زیست رضا شعبانی

پکیج زیست شناسی حرف آخر نظام جدید یکی از کاملترین پکیج های مربوط به درس پکیج کامل زیست می باشد که می تواند کمک بسیار فراوانی به دانش آموزان عزیز در رابطه با یادگیری بخش های مختلف درس زیست شناسی کند . ما در این بخش از معرفی بیشتر محصولات موسسه کنکوری حرف آخر به تجزیه و تحلیل بیشتر زیست جامع و کامل موسسه می پردازیم تا درباره این محصول زیست بینظیر اطلاعات بسیار کاملی را در اختیار شما داوطلبان کنکور قرار دهیم .

شما می توانید با استفاده و تهیه این محصول بی نظیر به تمامی بخش های مختلف درس زیست دست پیدا کنید و با یادگیری آنها به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید و از پس هر نوع تست و آزمونی برآیید .

مشاوره رایگان زیست حرف آخر نظام جدید : 7 94 94 95 0919

پکیج کامل زیست شناسی نظام جدید حرف آخر

زیست حرف آخر نظام جدید کامل و جامع یکی از بهترین پکیج های موسسه کنکوری حرف اخر می باشد که شامل تمامی بخش های مربوط به زیست شناسی می باشد در این پکیج تمامی اطلاعات مربوط به زیست سال دهم , زیست سال یازدهم , زیست دوازدهم , زیست گیاه شناسی و زیست ژنتیک حرف آخر وجود دارد که به صورت کامل به همراه برنامه ریزی درس خوانی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد . زیست شناسی مهم ترین درس موجود در کنکور می باشد که نیازمند توجه بسیار زیادی می باشد تا دانش آموزان باید به خوبی در کنکور به درصد بالایی از ان دست پیدا کنید .

پکیج زیست مربوط به دروس اختصاصی حرف آخر می باشد . در کنکور سراسری درس زیست دارای ضریب 12 می باشد که این امر باعث شده که با پاسخ گویی به سوالات زیادی از این درس می توانید راه ورود خود را به رشته های پر متقاضی را هموار تر کنید . زیرا برای ورود به رشته هایی مانند دندان پزشکی و پزشکی باید بتوانید در درس زیست شناسی به درصد بالای 80 دست پیدا کنید . به همین دلیل ما به طراحی پکیج آموزش زیست شناسی حرف آخر پرداختیم تا به شما عزیزان کمک کنیم با استفاده از این محصول بینظیر به درصد بالای 80 دست پیدا کنید .

زیست کامل موسسه کنکوری حرف آخر

زیست شناسی جامع نظام جدید را میتوان به عنوان یکی از با ارزش ترین درس های موجود در محصولات نظام جدید دانست که مانند نظام قدیم از اهمیت فوق العاده ای در کنکور برخوردار می باشد . در چندین سال گذشته درس زیست شناسی دچار تحولات و تغییرات بسیار زیاد شده است که این کار باعث شده است تا دانش آموزان با سردرگمی بسیاری در حل مسائل درس زیست کنکور مواجه شوند و نتواند به خوبی به تمامی سوالات موجود در کنکور جواب دهند .

پکیج زیست شناسی کامل نظام جدید موسسه حرف اخر
پکیج زیست شناسی نظام جدید موسسه حرف اخر

ترکیبی کردن درس های کنکور به خصوص درس زیست شناسی باعث تا دانش آموزان وقت بسیار زیادی را برای یادگیری درس زیست اختصاص دهند و نتوانند زمان کافی را برای یادگیری درس های دیگر اختصاص دهند . در کشور ایران یکی از راه های ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل دادن کنکور سراسری می باشد و افراد بر اساس رتبه خود رشته و دانشگاه مدنظر خود را انتخاب می کنند .

به همین دلیل برای اینکه شما بتوانید به بهترین رتبه در کنکور دست پیدا کنید باید بتوانید به درصد بسیار بالایی از درس زیست شناسی دست پیدا کنید . شما عزیزان می توانید برای رفع مشکلات و آموزش بخش های مختلف درس زیست شناسی پکیج زیست کامل حرف آخر را تهیه کنید و به بالاترین اطلاعات ممکن برا دست یافتن به موفقیت دست پیدا کنید .

مدرس پکیج کامل زیست حرف آخر

زیست حرف آخر دارای پیچیدگی ها و سختی های بسیاری زیادی است به همین دلیل موسسه کنکوری حرف اخر برای تکمیل درس زیست شناسی خود از سه استاد و دبیر کاملا مجرب و حرفه ای استفاده کرده است که هر کدام در یک بخش از آن دارای مهارت می باشند . و با استفاده از روش های بسیار نوین و جدیدی که در این پکیج به کار میبرند باعث شده اند تا دانش آموزان بسیار زود این مطالب را یاد بگیرند . شما داوطلبان عزیز برای رسیدن به موفقیت می توانید به بخش فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید و این محصول باارزش را تهیه کنید تا با استفاده از این محصول بتوانید به تمامی سوالات زیست کنکور جواب بدهید و بهترین رتبه را به دست بیاورید .

موارد موجود در پکیج زیست شناسی جامع نظام جدید حرف اخر :

  • زیست دهم حرف آخر ( نظام جدید )
  • زیست سال یازدهم حرف آخر + جزوه زیست
  • زیست دوازدهم حرف آخر ( نظام جدید )
  • زیست گیاهی حرف آخر ( نظام جدید )
  • ژنتیک زیست حرف آخر ( نظام جدید )

شیوه تدریس زیست جامع حرف آخر

درس زیست شناسی نظام جدید به دلیل سخت بودن باید دارای شیوه ها و روش های آموزشی مختصی باشد تا دانش آموزان بتوانند به راحتی مطالب مختلف و موجود در آن را فرا بگیرند. در پکیج زیست کامل نیز اساتید (رضا شعبانی) ما توانسته اند با استفاده از روش های بسیار کارآمد به آموزش بخش های مختلف زیست شناسی حرف اخر بپردازند.

پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر استاد رضا شعبانی استاد روان و استاد شاکری
زیست حرف آخر

استاد رضا شعبانی, استاد شاکری و استاد روان برای یادگیری بهتر دانش آموزان از روش آموزش چهار لایه استفاده کرده اند که هر کدام از این لایه ها دارای ویژگی های خاصی می باشد که باعث یادگیری بهتر زیست می شوند . علاوه بر این اساتید توانسته اند با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی مبحث های مختلف را به صورت تصویری به دانش آموزان آموزش دهند .

شما با استفاده از پکیج زیست کامل نظام جدید حرف اخر که باعث فعال شدن نیم کره سمت راست مغز می شود می توانید به یادگیری بخش های مختلف درس زیست بپردازید و بدون دغدغه به بهترین درصد ممکن در این درس دست پیدا کنید . شما دانش آموزان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات مختلف موسسه حرف آخر همچون قیمت زیست حرف اخر 97 به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کرده و از تخفیف قیمت محصولات با ارزش ما مطلع شوید .

مدرس زیست حرف آخر چه کسی است؟

برخی از دوستان عزیز که در رابطه با مدرس زیست سوال کرده بودند لازم است بدانند که مدرس زیست شناسی موسسه حرف آخر استاد رضا شعبانی می باشد. همچنین در کنار استاد شعبانی دو نفر دیگر که شامل استاد شاکری و استاد روان می باشد قرار دارند.

میزان اهمیت درس زیست شناسی در کنکور؟

یکی از مهمترین دروس کنکور مربوط به زیست می باشد. بی شک شما هم این موضوع را می دانید که از چه اهمیتی برخوردار است. بنابراین لازم است وقت زیادی را روی زیست شناسی قرار دهید که بتوانید به بالاترین درصد ممکن در کنکور دست پیدا کنید.

چگونه درس زیست را 100 بزنیم؟

اگر شما دوستان و یا آشنایانی دارید که در سال های قبل از پکیج حرف آخر استفاده کرده اند می توانید درباره این پکیج جامع زیست از آنها سوال کنید. دانش آموزان زیادی در طی سال ها با استفاده از این محصول زیست حرف آخر توانسته درصد زیادی از این درس را بدست بیاورند.پس توجه داشته باشید که در صورت تهیه این پک شما قادر خواهید بود بالاترین درصد را در درس زیست کنکور بدست بیاورید.

نحوه دریافت مشاوره از گروه مشاور زیست؟

در صورتی که به تازگی با موسسه حرف آخر آشنا شدید حتما میدانید که تیم مشاوران به صورت عمومی می باشند. بدین منظور که برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر می توانید با هر مشاوری در ارتباط بود. در یک حرکت جالب از سوی موسسه هم اکنون برخی دروس دارای مشاور محصول به خود هستند. بنابراین شما می توانید به راحتی از طریق شماره های درج در شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید. بعد از تماس درخواست کنید که شما را به مشاور زیست شناسی حرف آخر وصل کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن