دروس تخصصی حرف اخرزیست شناسی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

زیست شناسی پیش 1 حرف آخر

زیست شناسی پیش 1 حرف اخر یکی از سخت ترین و مهم ترین بحث های مروط به درس زیست شناسی حرف آخر می باشد که علاوه بر دانش آموزان برای طراحان سوالات کنکوری نیز دارای اهمیت می باشد زیرا تعداد زیادی از سوالات زیست در کنکور از این قسمت می باشد . به همین دلیل شما داوطلبان و دانش آموزان کنکور سراسری تجری می توانید با مطالعه و توجه به این بخش از زیست شناسی به بهترین درصد ممکن دست پیدا کنید .

موسسه حرف اخر نیز برای کمک به دانش آموزانی که در یادگیری این درس مکل دارند و کسانی که می خواهند معلومات خود را بالا ببرند دست به طراحی چنین پکیجی زده است تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

مشاوره رایگان زیست حرف آخر : 7 94 94 95 0919

پکیج زیست شناسی پیش 1 حرف آخر استاد شعبانی

زیست شناسی پیش 1 حرف اخر یکی از کاملترین پکیج های دروس اختصاصی حرف آخر می باشد که داوطلبان و دانش آموزان کنکوری می توانند با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . درس زیست شناسی همواره یکی از پر ضریب ترین درس هایی می باشد که بر روی رتبه آوری و انتخاب رشته دانش آموزان بسیار تاثیر می گذارد به همین دلیل دانش آموزانی که می خواهند به بهترین نتایج دست پیدا کنند و به ادامه تحصیل در رشته های پر متقاضی مانند دندان پزشکی و پزشکی بپردازند باید بتوانند درصد بالایی را از درس زیست شناسی از خود برجای بگذارند .

پکیج زیست شناسی پیش 1 حرف اخر
پکیج زیست شناسی پیش 1 حرف اخر

در چندین ساله اخیر سوالات زیست شناسی به سمت پیچیدگی و ترکیبی شدن سوق داده شده است که این امر باعث شده است تا دانش آموزان نتوانند به سوالات زیادی از این درس در کنکور جواب دهند و نتوانند به بهترین رتبه های ممکن دست پیدا کنند . به همین دلیل ما در تهیه و عرضه زیست شناسی پیش 1 حرف اخر پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه این محصول از فروشگاه محصولات حرف آخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید و در کنکور به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهید .

زیست شناسی پیش 1 حرف اخر

زیست شناسی پیش 1 حرف اخر یکی از ماحث بسیار مهم می باشد که شما عزیزان می توانید با مطالعه ان به حدود 7 سوال از سوالات زیست کنکور پاسخ دهید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید . شما می توانید با استفاده از پکیج های مختلف درس زیست حرف اخر مانند زیست شناسی سال دوم حرف اخر و زیست شناسی سال سوم حرف اخر به تعداد سوالات زیادی از کنکور جواب دهید و درصد بالایی را از خود بر جای بگذارید .

و بتوانید در انتخاب رشته با خیال راحت و آسوده عمل کنید و بتوانید به ادامه تحصیل در رشته های مدنظر خود دست پیدا کنید . شما عزیزان می توانید برای دانلود جزوات مربوط به درس زیست به بخش دانلود جزوات درسی موسسه حرف آخر مراجعه کنید .

باید برای موفقیت در کنکور باید از برنامه ریزی و منابع آموزشی بسیار جامع و کامل استفاده کنید تا بتوانید به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنید . یکی از این منابع جامع زیست شناسی پیش 1 حرف اخر می اشد که کنار خود برای کمک بیشتر به دانش آموزان برنامه ریزی کاملی دارد که شما می توانید برای آشنا شدن بیشتر با آن به بخش برنامه ریزی حرف اخر و نحوه برنامه ریزی مراجعه کنید . در این پکیج با ارزش تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان کنکوری گنجانده شده است تا بتوانند با استفاده از آنها به بهترین نتایج در کنکور سراسری دست پیدا کنند .

پکیج های مرتبط با پک زیست پیش 1 حرف اخر :

مدرس زیست شناسی پیش 1 نظام قدیم حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تدریس زیست شناسی پیش 1 حرف آخر از سه استاد با تجربه و با دانش استفاده کرده است که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی می باشند که بر اساس همین ویژگی ها به تدریس بخش های مختلف درس زیست شناسی می پردازند . استاد شعبانی , شاکر و روان توانسته اند با استفاده از تکنیک های آموزشی جدیدی که به وجود آورده اند انقلابی را در آموز زیست شناسی به وجود بیاورند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات این اساتید به بخش قیمت محصولات موسسه حرف آخر مراجعه کنید .

شیوه تدریس زیست شناسی پیش 1 موسسه حرف اخر

استاد شعبانی برای تدریس زیست شناسی پیش حرف آخر از روش های تدریس سیار جدید و جامعی استفاده کرده است او در این روش ها توانسته است با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن به تدریس خش های مختلف درس زیست شناسی بپردازد و همچنین برای تدریس هر کدام از بحث های زیست از تکنیک سه لایه استفاده می کند که هر کدام از این لایه ها دارای ویژگی های خاص به خود می باشند که باعث یادگیری بهتر مطالب درسی می شوند . ما در پایین به تحلیل محتوای داخل این پکیج زیست شناسی می پردازیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

DVD 1 :

 • پروتئین سازی ( بخش اول )

DVD 2 :

 • پروتئین سازی ( بخش دوم )

DVD 3 :

 • پروتئین سازی ( بخش سوم )
 • تکنولوژی زیستی ( بخش اول )

DVD 4 :

 • تکنولوژی زیستی ( بخش دوم )

DVD 5 :

 • تکنولوژی زیستی ( بخش سوم )
 • پیدایش حیات ( بخش اول )

DVD 6 :

 • پیدایش حیات ( بخش دوم )
 • تغییر و تحول گونه ها ( بخش اول )

DVD 7 :

 • تغییر و تحول گونه ها ( بخش دوم )
 • ژنتیک جمعیت ( مسائل ) ( بخش اول )

DVD 8 :

 • ژنتیک جمعیت ( مسائل ) ( بخش دوم )
 • ژنتیک جمعیت ( مفاهیم ) ( بخش اول )

DVD 9 :

 • ژنتیک جمعیت ( مفاهیم ) ( بخش دوم )

DVD 10 :

 • ژنتیک جمعیت ( مفاهیم ) ( بخش سوم )

شما عزیزان می توانید با تهیه زیست شناسی پیش 1 حرف اخر از مشاوره حرف آخر به صورت رایگان استفاده کنید و بتوانید تمامی نیاز های مشاوره ای خود را رفع سازید . شما با تهیه این پکیج می توانید به تمامی سوالات این بخش در کنکور پاسخ دهید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن