دروس تخصصی حرف اخرزیست شناسی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر

زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر یکی از مهم ترین و کامل ترین پک های مربوط به زیست شناسی حرف آخر می باشد که شما عزیزان باید برای موفقیت در کنکور به این بخش از درس زیست توجه کنید زیرا تعداد سوالات زیادی از این بخش در کنکور طرح می شود که این امر نشان دهنده این خش در درس زیست شناسی می باشد .

به همین دلیل موسسه حرف اخر برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دست به تهیه و عرضه پکیج زیست شناسی گیاهی نظام قدیم زده است تا شما عزیزان توانید با استفاده از این محصول بی نظیر به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و در کنکور سراسری بتوانید به بهترین نتایج برسید که پک زیست گیاهی نظام جدید نیز قبلا ارائه شده است .

مشاوره برای زیست گیاهی حرف اخر : 7 94 94 95 0919

پکیج زیست گیاهی حرف آخر استاد شعبانی

زیست شناسی گیاهی حرف آخر را می توان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مبحث های مربوط به دروس تخصصی حرف اخر دانست که تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای حل تست های کنکوری این بخش در آن گنجانده شده است . به همین دلیل شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه محصولات حرف آخر به تهیه و استفاده از این محصول و محصولات دیگر زیست شناسی استاد شعبانی مانند زیست شناسی پیش 1 حرف آخر , زیست شناسی پیش 2 حرف آخر , زیست شناسی سوم حرف آخر و زیست دوم حرف آخر نیز دیدن فرمایید و بر حسب نیاز آموزشی خود به تهیه آن ها نیز اقدام کنید .

پک گیاه شناسی موسسه حرف اخر
پک گیاه شناسی موسسه حرف اخر

در کنکور تجربی زیست شناسی گیاهی را می توان یکی از مهم ترین بحث هایی دانست که بیشتر دانش آموزان و داوطلبان کنکور در یادگیری و حل تست های مربوط به آن در کنکور دچار مشکل می شوند و دلیل این امر نیز پیچیدگی و پراکنده بودن این بحث می باشد که شما عزیزان با روش مطالعه معمولی بخشی از این زیست گیاهی را در فصل های 3 و 6 و 7 و 8 سال دوم دبیرستان و بخشی دیگر را در فصل های 9 و 10 سال سوم دبیرستان و بخشی را نیز در فصل 8 سال سوم و یک فصل دیگر را در فصل 5 زیست شناسی پیش دانشگاهی را مطالعه می کنید که این امر باعث فراموشی زود به زود مباحث این بخش می باشد .

زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر

ما در پکیج زیست شناسی گیاهی حرف اخر تمامی مبحث ها و بخش های مختلف مربوط به زیست گیاهی را در یک جا جمع آوری کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این محصول بی نظیر در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی اطلاعات این بخش دست پیدا کنید و توانید در کنکور سراسری تجربی به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهید .

البته در چند سال اخیر پیچیدگی و ترکیبی شدن سوالات زیست شناسی کار دانش آموزان را سخت تر کرده است و نمیتوانند به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند و این امر باعث شده تا نتوانند به رتبه دلخواه خود برسند اما شما عزیزان می توانید با تهیه این محصول و استفاده از مشاوره حرف آخر که تا روز کنکور همراه شما خواهد بود به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

در رسیدن به موفقیت در کنکور بسیاری از عوامل مختلف مانند منابع آموزشی , برنامه ریزی و تلاش دانش آموزان و داوطلبان بسیار تاثیر گذار خواهد بود به همین دلیل شما با استفاده از این ویژگی ها می توانید به بالا ترین درصد ممکن در زیست شناسی دست پیدا کنید . زیست شناسی گیاهی حرف آخر را می توان یکی از کامل و جامع ترین منابع آموزشی دانست که در کنار خود نیز دارای برنامه ریزی خاصی برای کنکور 98 می باشد که شما عزیزان می توانید برای آشنایی با چگونگی این برنامه ریزی ها به بخش برنامه مطالعاتی حرف آخر برای کنکور 98 مراجعه کنید . شما همچنان می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول به بخش لیست محصولات حرف اخر مراجعه کنید .

مدرس زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر

ما در موسسه حرف اخر برای تدریس درس زیست شناسی به خصوص مبحث زیست شناسی گیاهی حرف آخر از سه استاد با تجربه و با سواد استفاده کرده ایم که آنها هرکدام به دلیل ویژگی های تدریس خود و اطلاعاتی که در یک بخش خاص دارند به تدریس بخش های مختلف میپردازند . استاد شعانی , شاکر و روان را می توان استادان این موسسه دانست که با استفاده از روش تدریسی خود انقلابی را در آموزش زیست به وجود آورده اند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از چگونگی تدریس این اساتید به حرف آخر در آپارات مراجعه کنید .

شیوه تدریس زیست شناسی گیاهی موسسه حرف آخر

استاد شعبانی برای تدریس بخش های مختلف زیست شناسی گیاهی حرف اخر از تکنیک ها و روش های آموزشی جدید استفاده کرده است او در این روش با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی به تدریس مطالب مختلف میپردازد او همچنین با استفاده از سه لایه کردن تدریس مطالب توانسته است بخش های مختلف این درس را به درستی و کامل تدریس کند . شما عزیزان می توانید با استفاده از این پکیج به روش های تست زنی نیز دست پیدا کنید تا در کنکور زمان خود را از دست ندهید . این پکیج شامل 9 دی وی دی می باشد که ما به تحلیل آنها در پایین خواهیم پرداخت .

DVD 1 :

 • مقدمه
 • از مولکول تا سلول

DVD 2 :

 • سفری به درون سلول
 • تیغه میانی – دیواره – لان

DVD 3 :

 • انواع بافت های گیاهی
 • ساختار های نخستین

DVD 4 :

 • ساختار پسین
 • گردش مواد در گیاهان

DVD 5 :

 • تولید مثل در گیاهان

DVD 6 :

 • تولید مثل در گیاهان
 • هورمون های گیاهی

DVD 7 :

 • حرکات گیاهی
 • جمع بندی – شارش انرژی

DVD 8 :

 • شارش انرژی

DVD 9 :

 • شارش انرژی

شما عزیزان می توانید با استفاده از زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید و بتوانید در کنکور به بهترین نتایج و درصد های ممکن دست پیدا کنید و راه ورود به رشته های مورد نظر خود را هموار تر کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن