وبلاگ

ظرفیت کنکور 98

ظرفیت کنکور 98 یکی از سوالاتی می باشد که هم برای دانش آموان نظام جدید و دانش اموزان نظام قدیم به وجود آمده است به همین دلیل ما در این بخش به ارائه کاملترین مناع ممکن برای شما دانش آموزان میپردازیم تا شما عزیزان اطلاعات بسیار جامعی را در این ابطه در اختیار داشته باشید .

ظرفیت قبولی در کنکور یکی از مهم ترین اصل هایی می باشد که بر روی آینده دانش آموزان کنکوری بیار تاثیر گذار می باشد به این صورت که شما عزیزان می توانید بااختلاف یک نفر در رشته مد نظر خود قبول شوید یا قبول نشوید به همین دلیل در اینجا میزان ظرفیت دانشگاه ها و رشته های مختلف در کنکور سال 98 بسیار مهم می باشد و ما نیز در این بخش از مطالب سایت حرف اخر به تحلیل بشتر این موضوع خواهیم پرداخت .

ظرفیت کنکور سال 98

ظرفیت کنکور 98 یکی از مهم ترین مسائلی می باشد که دانش آموزان و والدین آنها با آن روبرو می باشند زیرا آنها نگران آینده فرزندان خود می باشند به همین دلیل می خواهند در این رابطه اطلاعات بسیار جامع و کاملی را به دست بیاورند ما نیز در این مطلب برای کمک به آنها برای آشنایی با ظرفیت کنکور سال 98 اطلاعات بسار جامعی را در اختیار انها قرار خواهیم داد . کنکور سال 98 نیز مانند کنکور های الیان قبل می باشد که دانش موان عزیز در آن با یکدیگر به رقابت می پردازند اما کنکور 98 متفاوت تر و سخت تر از کنکور های سالیان قبل می باشد که ما در ادامه مطلب به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت .

ظرفیت برگذاری کنکور 98
ظرفیت برگذاری کنکور 98

کنکور سراسری 98

همانطور که ما در قبل نیز توضیح دادیم ظرفیت کنکور سراسری 98 نیز مانند سالیان گذشته می باشد اما با این تفاوت که در این کنکور دانش آموزان نظام جدید و نظام قدیم با یکدیگر به رقابت میپردازند که در این بین رتبه یک هر کدام از رشته های کنکوری می تواند یا دانش اموز نظام قدیم باشد و یا دانش آموز نظام جدید به همین دلیل این موضوع وجود ندارد که 50 درصد ظرفیت برای نظام قدیم باشد و 50 درصد برای نظام جدید بلکه آنها با یکدیگر در رقابت هستند تا بتوانند با بهترین عملکرد ممکن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . ما در مطالب قبلی نیز مانند کنکور 98 چگونه خواهد شد به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته ایم .

مطالب مشابه با کنکور سراسری 98 :

نکته دیگر قابل توجه در ظرفیت کنکور 98 این می باشد که باید دانش آموزان به خوبی به آن دقت نمایند تا بتوانند با برنامه ریزی در کنکور به بهترین نتایج دست پیدا کنند تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور می باشد که ما در مطلب تاثیر معدل در کنکور 98 به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته ایم اما در این بخش نیز اطلاعات جزیی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم .

طبق مطالبی که از سایت سنجش انتشار یافته است میزان تاثیر وابق تحصیلی در کنکور 98 30 درصد می باشد که 20 درصد تاثیر مستقیم بر روی نتایج کنکور را دارد و 10 درصد تاثیر مثبت به همین دلیل این نکته بر روی قبولی و نتیجه گیری دانش آموزان و دوطلبان کنکوری بسیار تاثیر گذار خواهد بود و آنها اید به خوبی این موضوع را درک کرده و تلاش خود را چندین برابر کنند .

شما عزیزان با مطالعه این مطلب ظرفیت کنکور 98 امیدوارم اطلاعات بسیار جامعی را به دست آورده باشید . همچنین اگر سوالی در این رابطه داشتید می توانید با مشاوران حرف آخر در تماس باشید و تمامی مشکلات و سوالات خود را از آنها بپرسید و به دنبال جوابی برای آنها باشید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن