ادبیات حرف اخردروس عمومی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

زبان فارسی حرف آخر ( نظام قدیم )

زبان فارسی حرف آخر نظام قدیم یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین بخش های مربوط به درس ادبیات حرف آخر می باشد که نیازمند دانش و توجه بسیار زیادی می باشد تا داوطلبان کنکور بتوانند به سوالات این بخش در کنکور پاسخ دهند و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورند شما عزیزان برای اینکه بتوانید به درصد بالایی در درس ادبیات دست پیدا کنید  باید به تمام پاسخ های زبان فارسی جواب بدهید تا بتوانید به بهترین درصد ممکن برسید .

به همین دلیل ما در این بخش از موسسه حرف آخر به تهیه و عرضه زبان فارسی نظام قدیم حرف آخر پرداختیم تا بتوانیم با استفاده از اطلاعات بسیار بالای استادان حرف آخر بهترین منبع یادگیری را در اختیارتان قرار دهیم که برای دانش آموزان نظام جدید نیز قبلا پک زبان فارسی نظام جدید حرف آخر ارائه شده است .

دریافت مشاوره برای درس زبان فارسی : 7 94 94 95 0919

پکیج زبان فارسی نظام قدیم حرف آخر

در ایران کنکور یکی از مهم ترین آزمون هایی می باشد که در آن دانش و اطلاعات درسی دانش آموزان مورد سنجش و تجزیه قرار می گیرد تا با استفاده از آن معیار های دانش خود به رشته های مدنظر خود راه پیدا کنند . به همین دلیل ما در این بخش به تهیه زبان فارسی حرف آخر نظام قدیم پرداخته  ایم تا بتوانیم میزان و سطح دانش شما داوطلبان عزیز را بالا برده و بتوانید در آزمون سراسری کنکور بهترین درصد ممکن را از خود بر جای بگذارید .

ما در این پکیج تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان و داوطلبان کنکور را برای شرکت در این آزمون قرار داده ایم تا بتوانند با استاده از آن به بهترین آموزش ها و اطلاعات ممکن دست پیدا کنند . همانطور که اطلاع دارید زبان فارسی یکی از دروس عمومی حرف آخر می باشد که دارای ظرفیت و جایگاه بسیار ویژه ای در طراحی سوالات مربوط به درس ادبیات کنکور می باشد .

از زبان فارسی نظام قدیم حرف آخر حدود 5 سوال طرح می شود که شما عزیزان می توانید با پاسخگویی به این سوالات همراه با املا لغات و واژگان حرف آخر به درصد بسیار بالایی دست پیدا کنید . این بخش در ادبیات حدود 20 درصد سوالات را به خود اختصاص داده است که شما می توانید با استفاده از کمک و راهنمایی مشاور حرف اخر ذهن و اطلاعات خود را برای رسیدن به چنین درصدی را آماده کنید .

زبان فارسی حرف آخر

در کنکور سراسری تمامی درس ها و بخش های عمومی از اهمیت بسیار بالایی برای داوطلبان و دانش آموزانی که می خواهند به بهترین رشته ها و دانشگاه ها راه پیدا کنند برخوردار می باشد زیرا می توانند با زدن درصد بالایی از این دروس تراز بسیار خوبی را به دست بیاورند و به راحتی بتوانند به انتخاب رشته بپردازند . زبان فارسی حرف اخر نیز یکی از این دروس عمومی می باشد که دارای اهمیت بسار زیادی می باشد و لی دانش آموزان کمتر به مطالعه از این بخش از ادبیات میپردازند زیرا دارای بحث های بسیار طولانی و زیاد می باشد که مطالعه آن بسیار وقت گیر و طاقت فرسا می باشد .

زبان فارسی کامل نظام قدیم موسسه حرف آخر
زبان فارسی کامل نظام قدیم موسسه حرف آخر

زبان فارسی نظام حرف آخر یکی از کامل ترین منابعی می باشد که دانش آموزان و داوطلبان با استفاده از آن می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به آموزش بحث های مختلف آن بپردازند و بتوانند به اطلاعات کامل و جامعی دست پیدا نند که آن ها را در کنکور بسیار کمک کند و بتوانند به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند . در کنار این پکیج کتاب کاری نیز قرار دارد که دانش آموزان دیگر نیاز ندارند که به نکته برداری و یاداشت بپردازند و زما خود را هدر دهند زیرا تمامی طلاعات مهم در بحث یادگیری در ان قرار دارد و داوطلبان کنکور می توانند به راحتی از ان استفاده کنند .

مدرس زبان فارسی نظام قدیم حرف آخر

استاد منتظری یکی از با دانش و پر اطلاعات ترین دبیران ادبیات حرف اخر می باشد که موسسه حرف اخر بنا به دانش و تجربه این استاد او را به عنوان دبیر زبان فارسی حرف اخر انتخاب کرد . استاد منتطری بااستاده از روش های بسیار جذاب آموزشی توانسته است نظر دانش آموزان و دبیران بسیار زیادی را به خود جلب کند . او برای هر کدام از بخش های درس ادبیات روش یادگیری مختصی را به کار برده است که می توانید شما برای مشاهده نمونه های تدریس این ستاد به حرف آخر در آپارات مراجعه کنید .

شیوه تدریس زبان فارسی نظام قدیم موسسه حرف آخر

استاد منتظری یکی از ابداع کنندگان تدریس با استفاده از انیمیشن سازی می باشد . در این روش که باعث یادگیری بهتر و یاد آوری زودتر مطالب می شود نیم کره سمت راست مغز فعال شده که این امر باعث شده است تا دانش آموزان بتوانند به خوبی به یادگیری بخش های مختلف درس ادبیات بپردازند و در کنکور به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت این پکیج به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنیذ و بر حسب نیاز خود از محصولات آموزشی حرف اخر استفاده کنید .

پکیج زبان فارسی نظام قدیم حرف اخر شامل 3 دی وی دی می باشد که تمامی بحث های آن در 14 جلسه تدریس شده است که شما دانش اموزان می توانید با نگاه کردن به این پکیج به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود در درس زبان فارسی دست پیدا کنید .

DVD 1 :

 • واج
 • تکواژ
 • ساختمان واژه
 • نوع جمله

DVD 2 :

 • انواع نقش
 • زمان فعل
 • جملات پایه و پیرو
 • گروه اسمی

DVD 3 :

 • شیوه های عادی و بلاغی
 • جهش ضمیر
 • مطابقت نهاد با فعل
 • حذف به قرینه
 • ویرایش فنی زبان
 • مباحث تکمیلی

شما عزیزان می توانید برای تهیه و استفاده از زبان فارسی حرف اخر نظام قدیم به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید و تمامی اطلاعات ممکن را به دست بیاورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن