وبلاگ

تلگرام حرف اخر – اینستاگرام حرف آخر

تلگرام حرف اخر برای عزیزانی که می خواهند از طریق کانال تلگرام حرف اخر و گروه تلگرامی موسسه حرف اخر با مشاوران حرف اخر در ارتباط باشن میتونن از طریق اطلاعاتی که در این صفحه برای شما عزیزان قرار داده شده استفاده کنید. به کلیه اطلاعات مربوط به کانال تلگرامی موسسه حرف اخر می تونید دسترسی داشته باشید.

دریافت مشاوره و اطلاع از تخفیف و طرح ها : 7 94 94 95 0919

کانال تلگرام موسسه حرف اخر

برای ورود به کانال حرف اخر روی لینک کانال تلگرام حرف اخر کلیک کنید و برای ورود به گروه تلگرامی روی لینک گروه حرف اخر در تلگرام کلیک کنید. شما عزیزان از طریق کانال تلگرام می تونید آخرین اطلاعات موسسه را دریافت کنید. مواردی همچون محصولات جدید فروشگاه حرف آخر , تخفیفات , فایل های رایگان که برای دانلود قرار داده میشه و بسیاری اتفاقات هیجان انگیز دیگه.

تلگرام اساتید حرف اخر
تلگرام اساتید حرف اخر

با عضویت در کانال تلگرام حرف آخر می توانید در کانال مربوطه تمامی پکیج های جدید و طرح های کنکوری و درسی جدید و همچنین آخرین تخفیف های اعلام شده  و آخرین اخبار کنکور را ببینید. بجای سر زدن به سایت های متعدد و جستجوی کلمات متعدد در گوگل، می توانید با به عضویت در آمدن در این کانال، قبل از هرکسی از موارد جدید مطلع شوید. برای مثال در صورتی که عضو باشید، می توانید قبل از هر کسی نسبت به سفارش بسته پنج روز با حرف آخر اقدام کنید.

صفحه اینستاگرام حرف آخر

علاوه بر تلگرام، اینستاگرام هم یکی از محبوب ترین و می توان گفت پر استفاده ترین پیامرسانی است که تقریبا در زندگی هر کسی بخشی از تایم وی را به خود اختصاص می دهد. بنابراین وجود صفحه و پیج اینستاگرام حرف آخر در این محیط می تواند محرک و انگیزه ای برای دانش آموزان باشد. فکرش رو بکنید شما حتی توی اینستاگرام هم می تونید به موسسه دسترسی داشته باشید و با مراجعه به این برنامه، و ورود به پیج اینستاگرامی موسسه حرف آخر با همه اطلاعیه ها و مواردی که باید به اطلاع دانش آموزان برسی روبرو خواهید بود.

اینستاگرام اصلی حرف آخر
اینستاگرام اصلی حرف آخر

علاوه بر معرفی محصولات و اعلام شماره تماس حرف آخر در این صفحه، شما می توانید از آخرین اخبار راجع به کنکور نظام قدیم و نظام جدید مطلع شوید. همچنین وجود کلیپ های انگیزشی و نمونه تدریس هایی از اساتید موسسه در این صفحه می تواند محرک خوبی برای ایجاد انگیزه و شور و شوق برای با قدرت ادامه دادن مطالعه باشد .

پیج اینستاگرام برای ارتباط با مشاور و همچنین دسترسی به پیج اصلی : milade_ghorbani

با مراجعه به این پیج می تونید علاوه بر، برخورداری از مشاوره حرف آخر، از آموزش های ویدیویی ویژه برخوردار شوید. آخرین تخفیف های اعلامی، امکان سفارش بسته رایگان، امکان سفارش بسته ها به صورت اقساطی!!!!!!!!!!!!!!، کلیپ های مشاوره ای و انگیزشی، لایو های جذاب و پر بیننده و … در این صفحه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده تا محیطی مناسب و فوق انگیزشی و آموزشی برای شما فراهم شده باشد.

لیست کانال ها

همانطور که می دانید تلگرام یکی از محبوب ترین و در عین حال پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی می باشد که در ایران نیز بسیار محبوب می باشد و با توجه به حجم بالای عضویت و استفاده از این پیامرسان، کسب و کار ها و مجموعه های کاری در هر زمینه ای، نسبت به راه اندازی کانال ها و گروه های تلگرامی اقدام نموده اند. موسسه حرف آخر نیز در راستای راحتی بیشتر دانش آموزان و فراهم آوردن تمامی امکانات لازم برای دسترسی این عزیزان به آموزش ها و مشاورین و … نیز در این راه قدم برداشته است.

کانال موسسه حرف اخر
کانال موسسه حرف اخر

بسیاری از عزیزان هستند که از طریق پیامرسان تلگرام و یا واتساپ با مشاورین خود در ارتباط هستند و فعالیت های خود را در قالب متن و یا عکس در این موارد برای مشاور ارسال می کنند و در مواردی نیز بجای تایپ کردن از ارسال صدا استفاده می کنند. بنابراین بخش زیادی از راه ارتباطی بین دانش آموز و مشاور از طریق تلگرام خواهد بود و از سویی نیز تجربه نشان داده است که اکثر دانش آموزان بیشتر وقت خود را در این اپلیکیشن می گذرانند. بنابراین راه اندازی کانالی برای این عزیزان می تواند قدم مثبتی در راستای افزایش اطلاع رسانی و ارتباط بین مشاور و دانش آموز باشد.

با عرض پوزش به دلیل درخواست ها و سوء استفاده برخی افراد اطلاعات مربوط به کانال های تلگرامی موسسه حرف اخر را برداشتیم. شما عزیزان برای ورود به کانال روی لینک هایی که بالاتر مشخص شدند کلیک کنید.

کانال تلگرام استاد عبدالرضا منتظری

استاد عبدالرضا منتظری، موسس مجموعه و همچنین مدرس درس ریاضیات برای دانش آموزان تجربی و رشته ریاضی فیزیک هستند. این استاد گرانقدر پایه گذار استفاده از روش های نوین و کاربردی برای آموزش و تدریس هستند که می توانند زمینه ساز کسب موفقیت توسط دانش آموزان شوند. این استاد بزرگوار برای راحتی شما عزیزان نسبت به راه اندازی کانال تلگرام اقدام نموده است که توسط مشاورین رتبه برتر موسسه مدیریت می شود. برای ورود به کانال اصلی استاد منتظری حرف اخر روی لینک تلگرام استاد منتظری کلیک کنید.

کانال محمد واعظی حرف آخر

استاد واعظی عزیز بدون شک محبوب ترین و بهترین استاد در زمینه تدریس عربی هستند که می توانند عربی با درصد بالا را برای دانش آموزان به ارمغان بیاورند. با مشاهده تدریس و آموزش این استاد فکر کنید که با یک طراح سوالات کنکوری عربی روبرو هستید. چرا که تدریس ایشان به گونه ای ویژه و مناسب است که باید از همین حالا عربی رو جزو دروسی بدونید که درصد بالایی ازش کسب می کنید. جهت ورود به کانال استاد واعظی دبیر عربی روی تلگرام واعظی دبیر عربی کلیک کنید.

کانال عربی حرف اخر
کانال عربی حرف اخر

کانال استاد محسن منتظری

محسن منتظری یکی از برجسته ترین اساتید در زمینه تدریس ادبیات و زبان فارسی و استادی صاحب سبک هستند که مباحثی همچون آرایه های ادبی و تاریخ ادبیات و واژگان و … رو برای دانش آموزان خیلی راحت کردن. ادبیات به عنوان درسی پر ضریب و بدون شک رتبه ساز برای دانش آموزان تلقی می شود، بنابراین باید توجه ویژه ای به این درس داشته باشید، که برای این کار کافیه تا با پکیج استاد محسن منتظری آشنایی داشته باشید تا درس ادبیات رو با کسب درصد بالایی در نظر داشته باشید.  برای ورود به کانال استاد منتظری روی لینک تلگرام محسن منتظری کلیک کنید.

کانال تلگرام فیلم های حرف اخر

برخی از افراد کلاهبردار نسبت به راه اندازی کانال تلگرام دانلود فیلم های حرف آخر اقدام نموده اند و در این محیط نسبت به بارگذاری چند فیلم ناقص که برای نمونه توس موسسه ارائه شده است، اقدام به کلاهبرداری از دانش آموزان می کنند. در رابطه با این موضوع باید گفت که مراقب دام این کلاهبرداران باشید. موسسه حرف آخر در کانال های رسمی خود نسبت به ارائه فیلم های معرفی و نمونه اقدام می نماید و فروش این موسسه به صورت تلگرامی نمی باشد. برای ورود به کانال معرفی فیلم ها روی تلگرام فیلم های حرف اخر کلیک کنید.

کانال تلگرامی دانلود جزوات حرف اخر

جزوات موسسه حرف آخر همواره توسط سایت های اصلی این مجموعه و مشاورین عزیز که هر دانش آموزی مشاور مخصوص خود را دارد، ارائه و منتشر می شود. برخی از افراد نسبت به راه اندازی کانال تلگرامی جزوات حرف آخر اقدام نموده اند، که در اینجا این کار افراد را غیر قانونی اعلام می کنیم. چرا که همواره جزوات و کتب کار و … که مختص دانش آموزان باشد از طریق مشاورین عزیز و یا سایت های اصلی ارائه می شود و یا ممکن است مشاور نسبت به ارائه آنها برای دانش آموزان در کانالی اقدام کند. که در ادامه به معرفی نمونه ای که توسط مشاورین راه اندازی شده می پردازیم. برای دانلود جزوات حرف اخر در تلگرام روی تلگرام دانلود جزوات موسسه حرف اخر کلیک کنید.

صفحه اینستاگرام حرف آخر متعلق به هر یک از اساتید نیز در مقالات بعدی خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

کانال استاد محمودی

بدون شک با برترین مدرس زبان انگلیسی در کشور آشنا هستید و استاد محمودی عزیز را می شناسید. این استاد بزرگوار به واسطه به 100 رساندن درصد کسب شده دانش آموزان در کنکور و همچنین تدریس عالی و به خصوصی که دارند از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند. علاوه بر ارائه پکیج های آموزشی، ایشان ناشر کتاب های متعددی نیز رد زمینه زبان انگلیسی هستند . بنابراین بهتر است تدریس های ایشان را از دست ندهید و کسب درصد بالا در کنکور را با استفاده از تدریس ایشان برای خودتان به ارمغان بیاورید.  برای ورود به کانال استاد محمودی دبیر زبان انگلیسی روی لینک تلگرام استاد محمودی دبیر زبان کلیک کنید.

تلگرام زبان حرف آخر
تلگرام زبان حرف آخر

کانال استاد غلامحسین شیروانی

شیمی درسی که یادگیری و تست زنی آن با استفاده از آموزش های حرف آخر و استاد شیروانی عزیز بسیار لذت بخش خواهد بود. یادگیری مسائل و مفاهیم شیمی بدون شک با استفاده از تدریس ویژه و عالی استاد برای شما بسیار آسوده و راحت خواهد بود. تست هایی که برای این مباحث مطرح می شوند را می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به درستی پاسخ دهید و درصد بالایی را برای خود در این درس پر ضریب و حساس به ارمغان بیاورید. چرا که شیمی درسی است که برای ورود به رشته های تاپ و عالی باید درصد قابل توجهی در این درس به دست بیاورید. جهت ورود به کانال استاد شیروانی روی لینک مقابل تلگرام استاد غلام حسین شیروانی کلیک نمایید.

کانال اصلی استاد کامیار

درس فیزیک، درسی متشکل از فرمول ها و مباحث متعدد و از نظر دانش آموزان سخت! اما بدون شک دانش آموزانی که این درس را به عنوان درسی سخت تلی می کنند، با فیزیک استاد پیمان کامیار آشنا نیستند، بنابراین به این عزیزان توصیه می شود که اگر خواهان رهایی از حفظ کردن فرمول های متعدد فیزیک هستند و از نتیجه نگرفتن در تست زنی درس فیزیک خسته شده اند، به مشاهده تدریس استاد کامیار بپردازند تا لذت کسب درصد بالا در این درس مهم و کاربردی را برای خود به وجود بیاورند.  برای مشاهده فعالیت ها استاد کامیار دبیر فیزیک روی لینک تلگرام استاد کامیار دبیر فیزیک کلیک نمایید.

کانال تلگرامی استاد علیرضا یوسفیان پور

درس دین و زندگی را می توان مهمترین درس در میان دروس عمومی برای همه رشته ها دانست که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی رتبه و درصد قبولی دانش آموزان در رشته های مختلف داشته باشد. استاد یوسفیان پور که شخص ایشان در کنکور موفق به تست زنی این درس با کسب درصد 100 شده اند، در موسسه حرف آخر تدریس دینی را بر عهده گرفته اند. درس دین و زندگی می تواند برگ برنده خوبی برای ارتقای رتبه دانش آموزان باشد از این رو برای موفقیت در این بخش می توانید به مشاهده نمونه تدریس های استاد بپردازید. برای برقرار ارتباط و مشاهده کانال استاد یوسفیان پور در تلگرام روی لینک تلگرام استاد علیرضا یوسفیان پور کلیک کنید.

کانال دین و زندگی حرف آخر
کانال دین و زندگی حرف آخر

کانال تلگرام استاد رضا شعبانی

تاثیر گذار ترین درس برای دانش آموزان رشته تجربی در میان دروس تخصصی، درس زیست شناسی می باشد که در سال های اخیر در کنکور، تست های پیچیده و خاصی برای آن در نظر گرفته شده است. برای پاسخگویی به تست های کنکوری که برای این درس مطرح می شود بدون شک تنها استفاده از کتاب و منابع ضعیف کافی نیست، بنابراین باید منبعی قدرتمند و مناسب در اختیار داشته باشید. از این رو استاد شعبانی برای تدریس زیست شناسی حرف آخر در نظر گرفته شده است که می توانید بازدهی تدریس ایشان را از استفاده کنندگان از محصولات حرف آخر جویا شوید. برای ورود به کانال استاد رضا شعبانی روی لینک تلگرام رضا شعبانی کلیک کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در رابطه با کانال تلگرام حرف اخر، صفحه اینستاگرام موسسه حرف آخر و محصولات فروشگاه حرف اخر و … می توانید با شماره تماس موسسه حرف آخر ارتباط برقرار کنید. تلفن این موسسه برای حل مشکل دانش آموزان در هر زمینه ای ارائه شده است تا این عزیزان بدون معطلی بتوانند در کمترین زمان به پاسخ سوال خود یا رفع مشکل خود برسند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫15 نظرها

 1. تقدیم به جناب استاد عبدالرضا منتظری…….

  آرزو دارم که خورشید رهایت نکند ……

  غم صدایت نکند ………

  ظلمت شام سیاهت نکند……..

  و تو را از دل آن کس که دلت در تن اوست……..

  حضرت دوست جدایت نکند……..

 2. تقدیم به جناب استاد عبالرضا منتظری……..
  صاحب اندیشه ای یعنی
  پاسدار نام انسانی
  با همین اندیشه ی تنها
  بهترین مخلوق یزدانی

  مرحبا بر بازوان اندیشه و کردار تو ……..

 3. درست است که روزگار تو را هل می دهد …. تو باید مراقب باشی که زمین نخوری …..

  اگر رشته ی دلت را به حرف آخر پیوند زده باشی….

 4. تقدیم به موسسه ی حرف آخر …..

  به زیورها بیارایند وقتی خوبرویان را ….. تو سیمین تن چنان خوبی که زیور ها بیارایی ……

  حرف اخر به ما اعتبار و امید بخشیده است و ما با اراده و پشتکارمان به او افتخار و اعتبار روز افزون می بخشیم… انشا الله

 5. شعار حرف آخر

  مشکلات کمتر را آرزو نکن …… بلکه…… آرزو کن تا مهارت های بیشتری داشته باشی…..

  رتبه برتر ها زاده نمی شوند …….بلکه ……ساخته می شوند…….

 6. سخت کوشی شبیه یک لیوان شیر است و شانس شبیه یک قاشق شکر … خداوند به کسی که یک لیوان شیر دارد یک قاشق شکر را می دهد

 7. پای من از خاک تا خورشید می رود از نور آسان تر…..
  تا به دست من چراغ ماه بر زمین تابد فروزان تر …..

 8. از راهی دور با دلی نزدیک زیباترین مهربانی ها را تقدیمت می کنم … تقدیم به موسسه حرف اخر

 9. حرف آخر ….
  مهربانی بهترین عطری است که در شاخه های گل جاریست و تو بهترین شاخه گل دنیایی….

 10. در زمان سخن به انکه گفته است ننگر بلکه به آنچه گفته است بنگر ….
  من از طرفداران و مشتاقان مجموعه ی حرف اخر هستم …

  دوست دارم که سرباز گمنام او باشم عشق از کسی راه ورسم و نام ونشان نمی طلبد…

  گر بر کنم از تو دل و بردارم از تو مهر …. آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم….

  با تشکر از از کسی که این نهال دانش را کاشت و کسانی که بی دریغ از او پاسداری می کنند تا به ثمر نشیند….

 11. حرف آخر … هرکس بد تو به خلق گوید ما کینه به دل نمی خراشیم ….

  ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم….

  نور خورشید در جهان فاش است….

  آفت از ضعف چشم خفاش است … الهی که به زودی بشود کور هر آنکس که به تو کرده حسودی …

 12. تقدیم به موسسه ی حرف آخر…..
  خجسته باد نام خداوند ..نیکوترین آفریدگاران که تو را آفرید … از تو در شگفت هم نمی توانم بود .. که دیدن بزرگی ات را چشم کوچک من بسنده نیست ….

 13. تقدیم به موسسه ی حرف آخر ….

  گر ببینی نا کسان بلا نشینند صبر کن …. روی دریا کف نشیند … قعر دریا گوهر است …..

  شاعر

 14. همیشه در دریای مواج زندگی … موجی هست که بتوان با ان حرکت کرد و به مقصد رسید و ان موج تویی حرف اخر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن