وبلاگ

طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان حرف اخر که ما در این بخش از مطالب حرف اخر به بررسی آن خواهیم پرداخت یکی از مهم ترین و جدید ترین طرح هایی می باشد که برای ساماندهی دانش آموزان کنکوری 98 و 99 طراحی شده است تا آنها بتوانند با استفاده از این طرح به راحتی و با اطمینان کافی به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنند .

در این طرح نخبگان موسسه حرف اخر تمامی بخش های مختلف رشته های تجربی و ریاضی به صورت اختصاصی توسط مشاوران کاربلد و رتبه برتر موسسه حرف اخر پشتیبانی می شوند و تمامی کار های مطالعاتی مانند راهنمایی های تحصیلی و مشاوره های روحی آنان را بر عهده می گیرند تا آنان با آمادگی بسیار جامع در کنکور شرکت کنند .

مشاوره رایگان تیم رتبه برتر حرف آخر : 7 94 94 95 0919

طرح نخبگان موسسه حرف آخر

در طرح نجبگان حرف اخر تمامی اطلاعات مختلف آموزشی و مطالعاتی کنکوری دانش آموزان کنکور 98 و 99 گنجانده شده است تا انها بتوانند با استفاده از این طرح خود را برای شرکت در این کنکور های بسیار مشکل اماده کنند و بتوانند به بهترین نتایج و رتبه های ممکن دست پیدا کنند . به دلیل مشکل بودن کنکور سال 98 بیشتر دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دوست دارند که در طرح نخبگان موسسه حرف آخر شرکت کنند تا بتوانند با استفاده از بهترین دی وی دی های کنکور 98 که از این موسسه تهیه میکنند با استفاده از برنامه های دقیق این طرح به بهترین و جامع ترین اطلاعات مباحث مختلف موجود در کنکور دست پیدا کنند و در تمام دروس به درصد بالایی دست پیدا کنید .

طرح نخبگان موسسه کنکوری حرف اخر
طرح نخبگان موسسه کنکوری حرف اخر

مشاوران طرح نخبگان حرف آخر

در این طرح نخبگان حرف آخر که تازگی دست به اجرای آن زده ایم ما توانسته ایم با استفاده از مشاوران رتبه برتر و کار بلد که می توانند به خوبی دانشجویان عزیز را در راه رسیدن به بهترین رشته ها و دانشگاه های مختلف کمک کنند و بهترین اطلاعات ممکن را برای چگونگی مطالعه دروس مختلف در اختیار انها قرار دهند تا بتوانند به بهترین نتیجه ممکن در کنکور 98 دست پیدا کنند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از چگونگی برنامه مشاوران ما به بخش پکیج مشاوره حرف آخر مراجعه کنید . طرح نخبگان موسسه حرف آخر که برای داوطلبان کنکور در هر سطح تحصیلی ایجاد کرده است دارای ویژگی ها و کاربرد هایی می باشد که ما در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

  • فراهم شدن مشاوره تحصیلی تا روز کنکور
  • برنامه ریزی درست و مناسب برای چگونگی مطالعه مباحث مختلف کنکوری
  • استفاده از تمامی دوران تعطیلی برای بالا بردن سطح اطلاعات و دانش داوطلبان کنکوری
  • ارتباط با رتبه برتر های سال گذشته تا بتوانند از تجربیات انها برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند
  • جمع بندی و مرور بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

شرکت در طرح نخبگان حرف آخر

دانش آموزان عزیز می توانند برای شرکت در این طرح به مشاور حرف آخر ما مراجعه کنید و سپس از انتخاب شدن در طرح نخبه باید وظایف خاسی را بر عهده بگیرند تا بتوانند با برآورده کردن برنامه های مشاور خود به بهترین شکل ممکن خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند . شما باید در این طرح در طول هر دو هفته برنامه از کاملی از کار هایی که مشاور شما بر عهده شما گذاشته است به ایشان ارائه دهید تا بتوانند با استناد به این گزارش مراتب بعدی مشاوره شما را انجام دهد همچنین کسانی که از انجام کار های مربوطه سر باز بزنند از این طرح نخبگان حذف خواهند شد .

شما عزیزان با استفاده از طرح نخبگان حرف آخر همراه با محصولات مختلف آن به منابع کامل بهترین انتشارات کنکور یعنی موسسه حرف اخر دست پیدا می کنید و می توانید خود را برای کسب بهترین نتایج ممکن آماده کنید زیرا مشاوران ما در طرح نخبگان موسسه حرف آخر بهترین مسیر های موفقیت و برنامه ریزی های درسی را برای کسب بهترین رتبه و رسیدن به رشته مورد نظرتان در اختیار شما قرار می دهند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن