وبلاگ

تخمین رتبه موسسه حرف اخر

همواه برای دانش اموزان و داوطلبان کنکوری عزیز که کنکور خود را برگزار می کنند تخمین رتبه بسیار حائز اهمیت می باشد به همین دلیل ما در این بخش به معرفی بهترین برنامه تخمین رتبه موسسه حرف آخر میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به رتبه نسبی خود در کنکور سراسری دست پیدا کنید .

البته در این مورد شما عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشید که این تخمین رتبه یک جواب نسبی می باشد که به عملکرد شما دانش آموزان در کنکور داده می شود به همین دلیل شما بعد از استفاده از این نرم افزار موسسه حرف اخر نمی توانید به طور یقین بگویید که این رتبه همان رتبه واقعی من در کنکور سراسری می باشد به همین دلیل ما در ادامه به ارائه مطالبی در این باره خواهیم پرداخت .

مشاوره با تیم رتبه برتر حرف اخر : 7 94 94 95 0919

تخمین رتبه کنکوری حرف آخر

همواره نرم افزار های متعددی برای تخمین رتبه دانش اموزان و داوطلبان کنکوری که می خواهند به طور نسبی به تخمین رتبه کنکوری خود بپردازند وجود دارد . اما در این رابطه تخمین رتبه موسسه حرف اخر یکی از کاملترین و مهم ترین نرم افزار های موجود در سطح اینترنت می باشد که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت حرف آخر به دانلود و استفاده از این نرم افزار کاربردی بهره ببرید . استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد که شما عزیزان می توانید بدون نگرانی از چگونگی کارکرد و خطا زنی این نرم افزار از آن استفاده کنید و اطمینان خاطری را برای کسب بهترین رتبه ها و نتایج ممکن در کنکور به دست بیاورید .

نرم افزار تخمین رتبه کنکور
نرم افزار تخمین رتبه کنکور

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه رتبه حرف اخر بسیار ساده می باشد به این صورت که شما بعد از به پایان رساندن کنکور و بررسی دقیق جواب ها ی خود در کنکور به ک درصد دست پیدا می کنید که شما درصد های مختلف مربوط به هر درس کنکوری را در محل مخصوص خود جای گذاری خواهید کرد زیرا هر کدام از دروس کنکوری دارای اهیمت خاصی می باشند که ما در مطلب ضرایب کنکور همه رشته ها به این مورد توجه کرده ایم تا شما اطلاعات کاملی را درباره اهمیت هر درس کنکوری در اختیار داشته باشید .

بعد از جای گذاری درصد ها شما منطقه مورد نظر خود را که در آن کنکور داده اید را وارد می کنید و در صورتی که دارای سهمیه خاصی و یا سهمیه مناطق می باشید آنها را وارد خواهید کرد و با کلیک روی تخمین رتبه , رتبه نسبی شما عزیزان در کنکور محاسبه خواهد شد .

شماعزیزان می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه حرف آخر خیال خود را راحت کنید و به رتبه بسیار عالی که این نرم افزار برای شما می آورد خود را آماده قبولی در بهترین دانشگاه ها و رتبه های کشور کنید . شما عزیزان همچنین می توانید برای اطلاعا از ویژگی های محصولات دیگر حرف اخر با مشاور حرف اخر در ارتباط باشید و اطلاعات بسیار جامعی را در این باره به دست بیاورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن