وبلاگ

تاثیر معدل در کنکور 98

کنکور همواره یکی از مهم ترین و سخت ترین آزمون های درسی می باشد که تمامی دانش آموزان مختلف رشته های گوناگون در طول عمر خود با ان روبرو هستند اما کنکور سال 98 با سایر نکور های سراسری که برگزار شده است دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشد که ما در این بخش از مطالب موسسه حرف آخر به تاثیر معدل در کنکور 98 میپردازیم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار دهیم .

همانطور که اطلاع دارید در کنکور سال 98 دانش آموزان و داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید با هم دیگر برای کسب صندلی در دانشگاه ها و رشته های متفاوت و پر متقاضی رقابت می کنند از این رو تاثیر معدل بر روی رتبه و نتایج کنکور بسیار تاثیر گذار می باشد .

مشاوره رایگان با تیم رتبه برتر حرف آخر : 7 94 94 95 0919

تاثیر معدل در کنکور سال 98

تاثیر معدل در کنکور 98 همواره یکی از دغدغه های فکری دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نظام قدیم و نظام جدید می باشد که آنها می خواهند از چگونگی تاثیر گذاری معدل خود بر نتیجه کنکور مطلع شوند به همین دلیل ما در این بخش به تحلیل بیشتر تاثیر معدل در کنکور سال 98 میپردازیم تا در این باره اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید با تهیه بهترین منابع آموزشی کنکوری از فروشگاه حرف آخر خود را مهیا و آماده شرکت در کنکور برای کسب بهترین نتایج ممکن بکنید . در این بین تاثیر معدل در کنکور تفاوت بسیار زیادی در بین دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید وجود دارد که ما در ادامه به تحلیل بیشتر آنها میپردازیم .

میزان تاثیر معدل در کنکور
میزان تاثیر معدل در کنکور

تاثیر معدل در کنکور

تاثیر معدل در کنکور 98 یکی از پر کاربرد ترین سوالاتی می باشد که در ذهن بیشتر دانش آموزان به وجود آمده است به همین دلیل ما در این بخش به بررسی این مطلب و موضوع پرداخته ایم . طبق مطالبی که سازمان سنجش انتشار داده است تاثیر معدل در کنکور سال 98 30 درصد می باشد که این درصد هم برای دانش آموزان نظام قدیم و هم برای دانش آموزان نظام جدید می باشد . اما باید به این نکته توجه کرد که از این 30 درصد 20 درصد به صورت مستقیم بر روی کنکور تاثیر گذار خواهد بود و 10 درصد دیگر به صورت مثبت تاثیر گذار خواهد بود به همین دلیل تمامی دانشآموزان عزیز که می خواهند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند باید بتوانند در تمامی دروس درصد بسیار بالایی را از خود به جای بگذارند .

شاید در این قسمت این سوال پیش بیاید که معدل چه سالی در کنکور 98 تاثیر گذار خواهد بود به همین دلیل ما در ادامه به توضیحاتی نیز در این باره میپردازیم . دانش آموزان نظام قدیم رشته های انسانی , تجربی و ریاضی که توانسته اند دوران پیش دانشگاهی خود را به اتمام برسانند و مجاز شرکت در آزمون کنکور می باشند معدل تاثیر گذار آنها در کنکور 98 شامل تاثیر نهایی نمرات دروس نهایی سال سوم دبیرستان و نمرات نهایی دروس پیش دانشگاهی می باشد که هرچه این نمرات بیشتر و بهتر باشند می توانند به نتایج بسیار عالی و مورد نظر خود دست پیدا کنند.

و کسانی که دارای نمره خوبی نیز نیستند نگران نباشند زیرا می توانند با استفاده از محصولات مختلف حرف آخر که ما در مطلب محصولات حرف آخر برای کنکور 98 به معرفی انها پرداخته ایم می توانید به بهترین اطلاعات برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنید شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصولات سطح معلو مات خود را بالا ببرید و بتوانید به رشته های مورد نظر خود دست پیدا کنید .

مطالب مرتبط با کنکور سال 98 :

تاثیر قطعی معدل در کنکور98

دانش آموزان نظام جدید نیز که تا الان امتحانات نهایی نداده اند در سال دوازدهم و در خرداد باید امتحانات نهایی را برگزار کنند و نمرات به دست آمده در این امتحانات شامل تاثیر معدل در کنکور 98 می باشد به همین دلیل شما برای اینکه بتوانید به بهترین نتایج کنکور دست پیدا کنید باید بتوانید به نمرات بسیار خوبی دست پیدا کنید که می توانید برای این کار از محصولات نظام جدید حرف آخر استفاده کنید که شامل برنامه ریزی 1000 ساعته حرف آخر نیز می باشد و شما می توانید با استفاده از این محصولات به راحتی به بهترین نتایج و رتبه های ممکن دست پیدا کنید . علاوه بر این محصولات شما میتوانید از مشاور حرف اخر نیز بره ببرید و تمامی مشکلات درسی خور را رفع کنید .

امیدوارم شما عزیزان با مطالع تاثیر معدل در کنکور 98 به پاسخ خود رسیده باشید . شما عزیزان می توانید برای رسیدن به اهداف خود در کنکور از بهترین منابع حرف اخر استفاده کنید . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از چگونگی تهیه محصولات این محصولات به بخش سفارش و خرید محصولات موسسه حرف آخر مراجعه کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن