دروس تخصصی حرف اخرفروشگاه حرف آخرفیزیک حرف اخر

سینماتیک فیزیک حرف آخر

سینماتیک فیزیک حرف آخر یکی از مهم ترین بحث های مربوط به فیزیک حرف آخر می باشد که هم رای دانش آموزان رشته تجربی و هم رشته ریاضی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا تعدادی از سوالت فیزیک کنکور از این بخش ها طراحی می شود به همین دلیل شما عزیزان می توانید ا توجه به این خش در کنکور به تمامی سوالات آن پاسخ داده و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاوردید .

موسسه حرف اخر نیز با استفاده از روش های جدید آموزشی و تلاش های شبانه روزی اساتید محترم توانسته است به تهیه این پکیج باارزش بپردازد و بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز قرار دهد که این پک در ادامه پک دینامیک حرف اخر ارائه شده است .

مشاور فیزیک حرف اخر : 7 94 94 95 0919

سینماتیک فیزیک حرف آخر استاد کامیار

سینماتیک فیزیک حرف آخر مربوط به یکی از دوس تخصصی می باشد که در کنکور سراسری دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . فیزیک را می توان دومین درس و کتاب مهم در کنکور دانست که نقش بسیار پر رنگ در نتایج و رتبه دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی دارد و کسانی که می خواهند به بهترین رتبه در کنکور دست پیدا کنند باید توانند به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند . به همین دلیل موسسه حرف اخر دست به تهیه محصولات مروط به فیزیک زده است و محصولاتی را نظیر مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر , دینامیک حرف آخر و فیزیک سال اول و دوم حرف آخر را عرضه کرده است تا شما عزیزان توانید با استفاده از این محصولات به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

پک سینماتیک فیزیک حرف اخر
پک سینماتیک فیزیک حرف اخر

فیزیک به دلیل سختی و پیچیدگی که در کنکور سراسری و سایر آزمون های مختلف دارد دانش آموزان نمی توانند به خوبی به یادگیری بخش های مختلف آن بپردازد . دلیل این امر نیز داشتن فرمول های بسیار زیاد و گستردگی بسیار زیاد بحث های آن می باشد که برای مطالعه آنها زمان بسیار کمی را در نظر می گیرند و به همین دلیل نمی توانند به خوبی به مرور و یادگیری بخش های مختلف بپردازند . به همین دلیل ما توانسته ایم برای تدریس بخش های مختلف درس فیزیک حرف آخر از بهترین روش های تدریسی استفاده کنیم و شما عزیزان بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف پردازید .

سینماتیک فیزیک موسسه حرف آخر

سینماتیک فیزیک حرف اخر یکی از مهم ترین بخش های مربوط به فیزیک می باشد که در کنکور رشته تجربی دارای 3 سوال و در کنکور رشته ریاضی دارای 5 سوال می اشد که شما عزیزان می توانید با جواب دهی به این سوالات به درصد بالایی در درس فیزیک دست پیدا کنید . لازمه به دست آوردن بهترین رتبه ها در کنکور ریاضی و تجربی کسب درصد بالایی از درس فیزیک می باشد زیرا اکثر دانش آموزان نمی توانند به درصد بالایی در درس فیزیک دست پیدا کنند و به همین دلیل نمی توانند به رشته های پر متقاضی دست پیدا کنند . شما عزیزان می توانید با استفاده و تهیه این محصول از فروشگاه محصولات حرف آخر به تمامی اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و به دنبال بهترین رتبه های ممکن باشید .

سینماتیک نظام قدیم فیزیک حرف آخر را می توان یکی از مهم ترین منابع آموزشی برای کنکور 98 قلمداد کرد که دانش آموزان می توانند با  تهیه و استفاده از این پکیج به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنند و خود را آماده شرکت در این آزمون پر رقابت کنند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

همانطور که می دانید کنکور 98 آخرین کنکور نظام قدیم می باشد به همین دلیل کس نتیجه رای دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . شما عزیزان می توانید با انتخاب بهترین منابع آموزشی به بهترین نتایج و کسب رتبه برتر نزدیک شوید به همین خاطر می توانید برای اطلاع از قیمت پکیج های ما به بخش قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید .

مدرس سینماتیک نظام قدیم فیزیک حرف آخر

استاد کامیار را می توان یکی از با دانش ترین و با سواد ترین دبیران فیزیک در سطح کشور دانست که توانسته است با استفاده از تجربه خود دست به ابداع روش آموزشی بسیار جدید و کارآمدی بزند . او با استفاده از روش های تدریسی خود توانسته بخش های مختلف این درس را به خوبی آموزش دهد و اطلاعات کاملی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد . شما عزیزان می توانید برای دانلود جزوه این درس به بخش دانلود جزوات محصولات حرف آخر مراجعه کنید .

حتما ببینید : قیمت فیزیک حرف اخر

شیوه تدریس سینماتیک فیزیک موسسه حرف آخر

استاد کامیار برای تدریس سینماتیک فیزیک حرف آخر از روش های بسیار جامع آموزشی استفاده کرده است او کتاب را کنار گذاشته و از تصویر سازی و انیمیشن استفاده می کند که این کار باعث فعال شدن نیم کره سمت راست مغز می شود و دانش آموزان بهتر به یادگیری بخش های مختلف می پردازند . او همچنین تمامی فرمول های سینماتیک یا حرکت شناسی را حذف کرده و از چند الگوی بسیار کامل استفاده کرده است که می تواند تمامی بخش های این درس را به طور کامل پوشش دهد . ما در پایین به تحلیل محتویات داخل این پکیج میپردازیم .

DVD 1 :

 • نمودار مکان – زمان
 • نمودار سرعت – زمان ( قسمت اول )

DVD 2 :

 • نمودار سرعت – زمان ( قسمت دوم )
 • مفاهیم تکمیلی شتاب

DVD 3 :

 • حرکت یکنواخت سرعت نسبی
 • حرکت با شتاب ثابت ( قسمت اول )

DVD 4 :

 • حرکت با شتاب ثابت ( قسمت دوم )
 • حرکت با شتاب ثابت بر خط راست ( قسمت اول )

DVD 5 :

 • حرکت با شتاب ثابت بر خط راست ( قسمت دوم )
 • سقوط آزاد ( جلسه اول )

DVD 6 :

 • سقوط آزاد ( جلسه دوم )
 • حرکت در دو بعد ( قسمت اول )

DVD 7 :

 • حرکت در دو بعد ( قسمت دوم )
 • به همراه یک DVD حل سوالات کنکور سراسری 95 و 96 داخل و خارج از کشور

دانش آموزان عزیز کنکوری می توانند علاوه بر تهیه و استفاده از پکیج سینماتیک فیزیک حرف اخر به مشاوره رایگان حرف آخر نیز دسترسی داشته اشند و تمامی سوالات و مشکلات درسی خود را از این مشاور بپرسند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن