وبلاگ

اسامی برندگان قرعه کشی حرف آخر 🎁

حرف آخر برای رعایت عدالت آموزشی همواره تعدادی از محصولات خود را به صورت هدیه در اختیار دانش آموزان قرار می دهد اما به دلیل تعداد زیاد داوطلبان تنها به تعداد محدودی از آنان تعلق می گیرد و این افراد کسانی هستند که اسمشان در لیست اسامی برندگان قرعه کشی محصولات حرف آخر قرار می گیرد و بسته ها به صورت کاملا رایگان برای آنان ارسال می گردد.

بسته های متعددی به عنوان بسته های هدیه برای برندگان ارسال می گردد و بستگی به این دارد که شما کدام یک را برنده شده باشید به همین منظور مشاورین پس از قرعه کشی با شما تماس می گیرند و شما را در جهت خرید محصولات راهنمایی می کنند و همچنین سوالات شما در زمینه برنامه ریزی و نحوه مطالعه و تست زنی را پاسخ می دهند.

قرعه کشی حرف آخر

پس از اعلام موسسه حرف آخر در رسانه ملی و یا منابع معتبر وابسته به حرف آخر مانند کانال تلگرامی، پیج اینستاگرام، سایت های اصلی و… تعدادی از محصولات حرف آخر به صورت رایگان و با قرعه کشی به دانش آموزان و داوطلبان کنکور هدیه داده می شود.

لیست برندگان قرعه کشی بسته های هدیه موسسه حرف آخر
قرعه کشی محصولات موسسه حرف آخر + هدیه های رایگان

قرعه کشی حرف آخر در بازه های زمانی مشخص برگزار می شود و به تعداد محدودی از داوطلبان هدایای ارزشمند و میلیونی اهدا می شود که می تواند برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور بسیار مفید باشد و قسمت هایی از دروس را به صورت کاملا رایگان از موسسه حرف آخر هدیه بگیرند.

لیست اسامی برندگان قرعه کشی حرف آخر

پس از مشخص شدن اسامی برندگان قرعه کشی حرف آخر ، مشاورین با شما تماس می گیرند تا هم اطلاعات شخصی شما را برای دریافت بسته ثبت کنند و هم این که از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید که البته شما می توانید از طریق لینک بهترین مشاوران حرف آخر به صورت مستقیم مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا شما را راهنمایی کنند.

در صورتی که جزء افرادی هستید که پیام را سریع ارسال کرده اید و احتمال می دهید برنده شده اید اما با شما تماسی گرفته نشده است می توانید برای پیگیری با شماره 09195954947 تماس بگیرید تا بررسی کنند که آیا در لیست اسامی برنده های قرعه کشی حرف آخر قرار گرفته اید یا نه.

قیمت بسته های هدیه رایگان حرف آخر چقدر است؟

بسته های هدیه حرف آخر متفاوت هستند و ارزش آن ها بین یک و نیم تا دو نیم میلیون تومان ارزش دارد که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و تنها هزینه ارسال و بسته بندی را پرداخت خواهید کرد.

هدیه 1/5 میلیون تومنی :40ساعت آموزش
مشاوره رایگان توسط مشاور ارشد:میلاد قربانی
تلفن تماس :09199594947

توجه داشته باشید که هزینه های ارسالی که پرداخت می کنید به درستی و تنها به شماره حساب موسسه حرف آخر واریز شود و مورد سو استفاده کلاهبرداران قرار نگیرید بنابراین ابتدا برای اطمینان می توانید از طریق لینک مربوطه و یا شماره 09195954947 اطمینان حاصل کنید.

نحوه دریافت بسته های هدیه رایگان قرعه کشی حرف آخر

برای دریافت بسته های هدیه ابتدا مشاورین با شما تماس می گیرند تا برای شما مراحل ثبت نام در حرف آخر را به صورت رایگان انجام دهند سپس با ثبت آدرس و مشخصات دقیق شما بسته ها برای شما ارسال می شود که روش ارسال را هم می توانید انتخاب کنید یعنی از طریق پست یا ترمینال و یا حضوری تحویل شما داده خواهد شد؟

برای دریافت بسته های هدیه میتوانید با شماره تماس 09199594947 ارتباط برقرار کنید

بسته های هدیه قرعه کشی حرف آخر شامل چه چیز هایی است؟

بسته های هدیه حرف آخر متنوع هستند و هر کدام شامل مطالب متفاوتی هستند این بسته ها شامل بسته 5 روز با حرف آخر، بسته هفت الگوی طلایی زیست شناسی، بسته محاسبات سریع حرف آخر و مثلثات می باشد که در زمان تماس برای شما توضیح خواهند داد که کدام بسته را برنده شده اید.

بسته هدیه رایگان 5 روز با حرف آخر یا 20 درصد حرف آخر

بسته هدیه پنج روز با حرف آخر 20 درصد از کل مطالب کنکور را در بر می گیرد و شامل برنامه ریزی، آموزش، تست و آزمون است و شما به کمک مشاور برنامه را برای خود شخصی سازی خواهید کرد سپس در مدت حداکثر 5 روز 20 درصد از کل مطالب کنکور در همه دروس را خواهید خواند همچنین یک تعیین سطح بسیار مناسب برای داوطلبانی است که می خواهند سایر فروشگاه حرف آخر را تهیه کنند و بر اساس این موضوع نقاط ضعف و قوت داوطلبان مشخص خواهد شد.

بسته هدیه رایگان هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر

هفت الگوی طلایی زیست شناسی یک محصول فوق العاده برای همه داوطلبان کنکور است زیرا در این پکیج هدیه رایگان به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه تست های زیست شناسی را در مدت زمان محدودی که دارند پاسخ دهید .

ارتباط با ما و شماره تماس موسسه حرف آخر 09199594947

در پکیج هدیه هفت الگوی طلایی زیست شناسی با استفاده از الگو های کاربردی تست های متنوعی از کنکور سراسری بررسی می شود. همانطور که می دانید تست های زیست شناسی کنکور به صورت های مختلفی طرح می شوند به عنوان مثال: گزینه صحیح، گزنه نادرست، جای خالی، شمارشی، ترتیبی و ترکیبی هستند که در صورت عدم آشنایی با روش های صحیح تست زنی نمی توان در مدت زمان تعیین شده به تست های آن پاسخ داد.

بسته رایگان هدیه محاسبات سریع حرف آخر

بسیاری از داوطلبان مشکل اساسی با محاسبات کنکور دارند مخصوصا در درسی مانند شیمی به طوری که می بینیم اغلب داوطلبان در حل مسائل شیمی مهارت دارند اما در مرحله آخر و محاسبات آن دچار مشکل می شوند به همین منظور بسته محاسبات سریع حرف آخر برای به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

قرعه کشی و برندگان موسسه حرف آخر هدیه 1ونیم میلیون تومنی
اسامی برندگان جوایز موسسه حرف

بسته هدیه محاسبات سریع حرف آخر با استفاده از سه روش فشرده منفی (MM1)، فشرده مثبت (MM2) و روش یکان به شما یاد می دهد که چگونه محاسباتی که برای بسیار از داوطلبان چندین دقیقه طول می کشد را در کمتر از 20 یا 30 ثانیه پاسخ دهید.

پکیج قرعه کشی رایگان مثلثات حرف آخر

یکی دیگر از بسته های رایگان که حرف آخر بعد از قرعه کشی به داوطلبان هدیه می دهد، پکیج مثلثات حرف آخر است که یک محصول بی نظیر است که می تواند شما را برای پاسخ دادن به همه سوالات بخش مثلثات کنکور آماده کند.

همانطور که می دانید تعداد تست های زیادی از مثلثات در کنکور طرح می شود به عنوان مثال در کنکور تجربی 3 یا 4 سوال از 30 سوال ریاضیات به این مبحث اختصاص دارد و در صورت برنده شدن در قرعه کشی محصولات حرف آخر می توانید بسته مثلثات حرف آخر را به صورت هدیه و کاملا رایگان دریافت کنید.

آیا جایزه یک و نیم میلیونی حرف آخر واقعیت دارد؟

همانطور که توضیح دادیم قرعه کشی حرف آخر شامل بسته های متعددی می شود که ارزش آن ها بین یک و نیم تا دو نیم میلیون تومان است اما شما بابت این بسته ها مبلغی پرداخت نمی کنید بلکه به صورت هدیه و کاملا رایگان و با قرعه کشی حرف آخر به شما تعلق می گیرد.

روش ارسال بسته های هدیه رایگان حرف آخر

برای دریافت بسته های هدیه برای کسانی که ساکن تهران هستند می توانند به آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه کند و به صورت کاملا رایگان بسته ها را دریافت کنند که در این صورت نیازی به پرداخت هزینه پست و بسته بندی هم نیست همچنین افراد ساکن تهران و سایر شهرستان ها می توانند از طریق پست و یا به صورت ترمینالی بسته های هدیه خود را دریافت کنند و فقط هزینه بسته بندی و پست آن را پرداخت کنند.

سوالات متداول:

آیا می توان همزمان چند بسته را به صورت رایگان دریافت کرد؟

چنانچه شما جزء افرادی هستید که مشاورین با شما تماس گرفته اند می توانید با راهنمایی مشاور خود یک یا چند بسته را به صورت رایگان دریافت کنید.

آیا برای دریافت بسته های هدیه باید هزینه پست را پرداخت کنیم؟

موسسه حرف آخر هزینه تولید بسته که یک و نیم میلیون است را از شما نمی گیرد اما هزینه ارسال که مربوط به سایر ارگان ها مانند اداره پست و باربری است، بر عهده خود دانش آموز می باشد که برای اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن