وبلاگ

حرف آخر در شبکه آموزش و رسانه ملی

حرف اخر در شبکه آموزش یکی از مطالب مهمی می باشد که دانش آموزان در رابطه با زمان برنامه های حرف اخر در تلویزیون از ما می پرسند. به همین دلیل ما در این بخش از سایت حرف اخر به تحلیل و بررسی بیشتر موضوع موسسه حرف آخر در شبکه تلویزیونی آموزش میپردازیم تا در این باره اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما قرار دهیم و شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری بتوانید با برنامه ریزی دقیق به مشاهده بخش های مختلف برنامه های ما بپردازید .

حرف آخر همواره برای آشنایی بیشتر دانش آموزانی که قصد تهیه بهترین منابع آموزشی کنکور را دارند به ارائه نمونه تدریس در تلویزیون می پردازد که شما می توانید همچنین برای دیدن این نمونه تدریس ها به بخش حرف اخر در آپارات مراجعه کنید .

مشاوره رایگان با تیم رتبه برتر حرف آخر : 7 94 94 95 0919

حرف اخر در شبکه تلویزیونی آموزش

حرف اخر همواره به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین موسسات کنکوری در برنامه های تلویزیونی دارای برنامه های آموزشی می باشد. به همین دلیل ما در این بخش به ارائه مطلب حرف آخر در شبکه آموزش می پردازیم . شبکه نامبرده یکی از مهم ترین شبکه های تلویزیونی می باشد که ما توانسته ایم در آن به اجرای برنامه های مختلف آموزشی و معرفی محصولات مختلف بپردازیم تا شما عزیزان با دیدن آنها از کیفیت و ارزش بالای این محصولات با خبر شوید و با مراجعه به فروشگاه اصلی حرف اخر به تهیه و استفاده از این محصولات بپردازید تا بتوانید با مطالعه و مشاهده این محصولات بهترین اطلاعات ممکن را برای کسب بهترین نتایج در کنکور را به دست بیاورید .

موسسه کنکوری استاد منتظری به دلیل محبوبیت بالا و بازدهی فوق العاده، در 32 شبکه استانی پخش آموزشی دارد و زمان پخش این برنامه ها یکی از ساعات اوج استفاده کاربران از تلویزیون در شبکه مربوطه می باشد. یکی از محبوب ترین شبکه ها که به صورت سراسری در تمام نقاط کشور قابل دسترسی می باشد، شبکه آموزش است.

موسسه حرف اخر در شبکه نمایش
موسسه حرف اخر در شبکه نمایش

با توجه به اینکه همواره تمامی دانش آموزان و والدین گرامی به تلویزیون سراسری و ملی دسترسی دارند آنها می توانند با مشاهده نمونه تدریس های مختلف این محصولات به راحتی به سفارش این محصولات بپردازند . ما در این برنامه های تلویزیونی توانسته ایم به خوبی روش ها و تکنیک های تدریس و تست زنی موجود در این دی وی دی های آموزشی را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بیشتر با کیفیت آموزشی محصولات حرف آخر آشنا شوید و بتوانید با تهیه و استفاده از آنها به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنید .

پخش حرف آخر در شبکه های ملی

در راستای ارائه خدمات بهتر و وجود امکان مشاهده برنامه ها و آموزش های تلویزیونی برای عموم عزیزان در هر نقطه ای از ایران، موسسه نسبت به پخش برنامه حرف آخر در شبکه یک و شبکه چهار و شبکه های استانی اقدام نموده است، تا تمامی دانش آموزان در هر نقطه ای از ایران بتوانند با نمونه آموزش و تدریس اساتید تراز اول کشوری آشنا شوند.

زمان پخش برنامه کارنامه صد حرف آخر

زمان پخش برنامه حرف آخر در شبکه یک در روز های مختلف هفته و بین ساعات 17:30 تا 18:10 انجام می شود. عزیزانی که نسبت به ارسال پیامک جهت کسب مشاوره رایگان و برنامه درسی منظم و کاربردی و یا خرید محصولات می خواهند اقدام کنند از طریق مشاهده برنامه و شماره های اعلامی در طی برنامه می توانند با مشاورین ما در ارتباط باشند.

زمان پخش برنامه حرف اخر در تلویزیون
زمان پخش برنامه حرف اخر در تلویزیون

ساعت پخش برنامه کارنامه صد در شبکه چهار نیز بین 01:44 ، 10:14 ، 13:14 ، 15:15 می باشد. عزیزانی که به دنبال مشاهده پخش زنده این برنامه ها هستند می توانند در ساعات ذکر شده نسبت به مشاهده برنامه اقدام نمایند. در شبکه های استانی نیز می توان مواردی زیر را نام برد :

  • شبکه استانی اصفهان : 16:20
  • شبکه استانی استان کردستان : 15:15
  • شبکه استانی فارس : 15:15
  • شبکه استانی خلیج فارس : 17:00
  • شبکه استانی یزد : 10:18
  • شبکه استانی آذربایجان شرقی : 10:18

عزیزانی که موفق به مشاهده برنامه کارنامه صد در تلویزیون نشده اند می توانند با استفاده از ارسال پیامک به شماره 7 94 94 95 0919 نسبت به تهیه برنامه رایگان 5 روزه حرف آخر که شامل 20 درصد از مطالب و مباحث هر درسی اعم از تخصصی و عمومی می باشد اقدام کنند.

زمان پخش برنامه کارنامه صد یا حرف آخر در تلویزیون در این بخش به صورت کامل خدمت شما عزیزان ارائه گردید تا بتوانید در ساعات مقرر به تماشای بهترین تدریس و نوین ترین آموزش که می تواند موفقیت شما را تضمین کند بپردازید. جهت پیگیری سفارشات حرف آخر و یا دریافت مشاوره و هر گونه سوال و … می توانید با شماره درج شده در بالا در تماس باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن