وبلاگ

واحد فروش حرف آخر

واحد فروش موسسه حرف آخر نیز بخش دیگری از این موسسه می باشد که به ارائه خدمات مختلف خدمت شما دانش آموزان عزیز می پردازد تا بدون داشتن هیچگونه مشکل و دغدغه ای، بتوانید با قدرت کامل به مطالعه و تحصیل بپردازید. واحد فروش تمامی خدمات مربوط به فروش محصولات و قیمت محصولات حرف آخر و … را بر عهده دارد و با ارتباط با این بخش می توانید در رابطه با نحوه فروش و خریداری و … با مشاورین در ارتباط باشید.

بخش فروش موسسه حرف آخر

با توجه به دپارتمان بندی و تقسیم بندی بخش ها در موسسه برای ارائه بهترین خدمات به صورت منظم و دقیق، بخش واحد فروش راه اندازی شده است. مواردی همچون اعمال تخفیف محصولات حرف آخر در کنار فروش و نحوه فروش و تمامی امور مربوط به فروش پکیج ها بر عهده این بخش می باشد. دقت داشته باشید که کار این بخش فروشندگی نیست و به دنبال فروش محصولات نیستند، تنها موارد و خدمات مربوط به این مورد در حیطه کاری این بخش می باشد.

تماس با واحد فروش
تماس با واحد فروش

مشاورینی که در این قسمت مشغول به کار هستند می توانند در رابطه با محصولات و پکیج های ارائه شده، اطلاعات دقیق و مفیدی در اختیار دانش آموزان قرار دهند. این عزیزان در امر مشاوره نیز متخصص هستند و می توانید با ارتباط با ایشان، علاوه بر برخورداری از مشاوره رایگان، اطلاعات جامعی در رابطه با نوع پکیج و مدرس و زمان تدریس و مناسب بودن برای سطح درسی شما و یا مناسب نبودن و … را در اختیار داشته باشید.

اعضای تیم

مشاورانی که در این بخش در حال فعالیت هستند، جزو با سابقه ترین و با تجربه ترین مشاوران موسسه هستند. این عزیزان با در اختیار داشتن اطلاعات کامل در رابطه با پکیج ها اعم از پکیج آزمون ها، پکیج های مربوط به دوره ابتدایی، پکیج های دوره راهنمایی، متوسطه و پکیج های کامل و طرح های ویژه، می توانند شما را در انتخاب پر بازده ترین پکیج و بهترین مورد برای ارتقای درسی شما راهنمایی کنند.

با تماس با بخش فروش موسسه حرف اخر می توانید با شرح وضعیت تحصیلی و سطح درسی خود، راجع به اینکه آیا پکیجی که انتخاب کرده اید می تواند به وضعیت درسی شما کمک کند یا خیر، از خرید های بی فایده جلوگیری نمایید. با توجه به تخصص و سابقه مشاورین، و بررسی وضعیت درسی و تحصیلی شما، ممکن است این تیم به معرفی پکیج های بهتر دیگری بپردازد که سبب افزایش بازدهی شما از مطالعه شود.

ارتباط با واحد فروش
ارتباط با واحد فروش

مشاوران رتبه برتر و نخبه پرور که سال ها در موسسه مشغول به فعالیت باشند و کارنامه درخشانی از رساندن دانش آموزان به اهدافشان داشته باشند، برای این بخش در نظر گرفته می شوند تا بتوانند بهترین خدمات را به حرف آخری های عزیز ارائه دهند و بتوانند در راه رسیدن به اهداف دانش آموز، همراه آنها باشند.

شماره واحد فروش

جهت ارتباط با واحد فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط باشید و با درخواست اتصال به واحد فروش، با مشاورین این بخش در تماس باشید. خدمات مربوط به پشتیبانی و تعیین مشاور و … به این بخش مربوط نمی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن