دروس تخصصی حرف اخرریاضی حرف اخرریاضی رشته ریاضی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف آخر ( نظام قدیم )

ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف اخر را می توان یکی از مهم ترین بحث های مربوط به درس ریاضی رشته ریاضی حرف آخر دانست که اساتید حرف اخر توانسته اند با استفاده از تلاش های شبانه روزی خود دست به تهیه و عرضه این محصول کاملا باارزش بزنند . این بخش از درس ریاضی نیز برای طراحان سوالات کنکوری ریاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا قسمت زیادی از سوالات کنکور از این درس انتخاب میشود .

به همین دلیل موسسه حرف آخر برای کمک به داوطلبان کنکوری عزیز دست به تهیه این محصول زد و تمامی اطلاعات مورد نیاز این دانش آموزان در آن گنجانده شده است تا بتوانند با استفاده از این محصول به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

دریافت مشاوره رایگان درس ریاضی و پرسش و پاسخ : 7 94 94 95 0919

پکیج ریاضیات پایه و دیفرانسیل حرف اخر

ریاضیات پایه و دیفرانسیل حرف اخر یکی از سخت ترین و پر چالش ترین بحث های مربوط به دروس تخصصی حرف آخر می باشد که اکثر دانش آموزان و داوطلبان کنکوری از آموزش و یادگیری این بخش با مشکل بر میخورند به همین دلیل شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه حرف اخر به تهیه این محصول جامع پردازید و ا استفاده از آن به بهترین درصد ممکن دست پیدا کنید . شما همچنین می توانید برای دیدن نمونه تدریس این بخش از درس ریاضی حرف آخر به حرف آخر در آپارات مراجعه کنید و تمامی نمونه تدریس های موجود درس ریاضی و سایر دروس را تماشا کرده و بر حسب نیاز خود اقدام به تهیه و مصرف آنها کنید .

در کنکور رشته ریاضی درس ریاضی یکی از مهم ترین درس هایی می باشد که دانش آموزان و داوطلان کنکور باید به آن توجه کنند زیرا این درس به عنوان درس تخصصی و بسیار مهم آنها محسوب می شود که تعداد سوالات زیادی را به خود اختصاص داده است و دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که می خواهند به بهترین دانشگاه ها و رشته های پر متقاضی دست پیدا کنند باید توانند درصد بالایی از این درس را در کنکور از خود به جای بگذارند . به همین دلیل ما برای بالا بردن سطح دانش شما عزیزان دست به تهیه ریاضیات پایه و دیفرانسیل حرف آخر زده ایم تا بتوانید با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

ریاضیات پایه و دیفرانسیل حرف آخر

ریاضی پایه و دیفراسیل حرف اخر یکی از مهم ترین حث هایی می باشد که ما دانش آموزان و داوطلبان کنکور عزیز می توانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات مورد نیاز آموزشی خود دست پیدا کنید و خود را آماده بهترین نتایج ممکن کنید . ما در بخش ها و مطالب قبلی سایت حرف اخر به محصولاتی نظیر مقاطع مخروطی حرف آخر , پکیج هندسه 1 حرف آخر و … پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی در این باره در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار دهیم تا بتوانید در کنکور بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید . شما عزیزان با تهیه این محصولات می توانید از مشاور حرف آخر به صورت رایگان بهره مند شوید به این صورت که این مشاور تا روز کنکور یاور و پشتیان شما خواهد بود .

دیفرانسیل و ریاضی پایه حرف آخر
دیفرانسیل و ریاضی پایه حرف آخر

شما عزیزان برای اینکه توانید در کنکور به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید باید تلاش خود را دو چندان کنید و از بهترین منابع آموزشی استفاده کنید تا بتوانید به تمامی سوالات این بخش در کنکور پاسخ دهید . در کنکور ریاضی 50 سوال برای دانش اموزان عزیز طراحی می شود که حدود 22 عدد از این سوالات مروط به بخش ریاضیات پایه و یفرانسیل حرف آخر می باشد که شما عزیزان می توانید با مطالعه دقیق این بخش به حدود 42 درصد از سوالات درس ریاضی کنکور پاسخ دهید و خود را آماده به دست آوردن بهترین نتایج ممکن کنید .

مدرس ریاضیات پایه و دیفرانسیل نظام قدیم حرف آخر

استاد منتظری که یکی از با تجربه ترین و ا دانش ترین اساتید موسسه حرف اخر و کشور می باشد توانسته است برای کمک ه دانش آموزان رشته ریاضی دست به تهیه ریاضیات پایه و دیفرانسیل حرف آخر زند و تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان را در آن قرار دهد . او علاوه بر آن از برنامه ریزی مطالعاتی برای دانش آموزان استفاده کرده است که شما می توانید برای آشنایی با آن به بخش برنامه ریزی حرف آخر و نحوه برنامه ریزی مراجعه کنید . همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول به لیست قیمت حرف آخر مراجعه کنید و از تمامی قیمت ها و تخفیفات مختلف اطلاع پیدا کنید .

شیوه تدریس ریاضیات پایه و دیفرانسیل موسسه حرف آخر

استاد منتظری برای تدریس بخش های مختلف خش ریاضیات پایه و دیفرانسیل حرف آخر از روش های بسیار جال و جذابی استفاده کرده است که این امر اعث شده است تا دانش آموزان توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف این درس بپردازند . او با استفاده از تصویر سازی و انیمشن به تدریس بخش های مختلف پرداخته است .

استاد منتظری همچنین فرمول های زیاد این بخش را حذف کرده است است و از چند الگو و نقشه راه بسیار کامل استفاده کند که این کار یادگیری دانش آموزان را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد . این محصول شامل 14 دی وی دی می باشد که ما در پایین به تحلیل آن ها میپردازیم .

DVD 1 :

 • مثلثات

DVD 2 :

 • ترکیب توابع – تبدیل توابع

DVD 3 :

 • درجه 2 – نامعادلات ( هندسی )

DVD 4 :

 • قدرمطلق – جزصحیح

DVD 5 :

 • لگاریتم – تابع معکوس

DVD 6 :

 • حدو پیوستگی – مجانب

DVD 7 :

 • دنباله – مشتق

DVD 8 :

 • بحرانی , اکسترمم , عطف , نمودار شناسی 1

DVD 9 :

 • نمودارشناسی 2 – انتگرال

DVD 10 :

 • ماتریس ، آمار

DVD 11 :

 • دوره تناوب تصاعد

DVD 12 :

 • تابع

DVD 13 :

 • مثلثات – فصل صفر دیفرانسیل

DVD 14 :

 • حد و دنباله – مشتق – مقاطع – احتمال

شما دانش آموزان رشته ریاضی می توانید با استفاده از این پکیج ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف آخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید و با استفاده از آنها بتوانید به بهترین نتایج ممکن در کنکور برسید و راه رسیدن به اهداف های خود را هموارتر کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن