وبلاگ

پیگیری سفارشات حرف اخر

پیگیری سفارشات حرف آخر موضوع این مقاله از سایت حرف آخر می باشد. عزیزانی که نسبت به خرید و سفارش اقدام نموده اند همواره به دنبال پیگیری و رهگیری مرسوله و بسته خود هستند. در این بخش به ارائه مطالب و نکاتی راجع به این موضوع می پردازیم.

همواره برای دانش آموزان این سوال پیش می آید که چگونه محصولات و پکیج هایی را که تهیه کرده اند به دستشان خواهد رسید و چگونه بتوانند در طول زمان دریافتی به بررسی دقیق تر زمان تحویل این محصولات بپردازند به همین دلیل ما برای آشنایی شما در این مطلب، اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی به [highlight color=”green”]پیگیری پکیج های مختلف ارسالی حرف اخر[/highlight] بپردازید .

مشاوره موسسه حرف آخر : 7 94 94 95 0919

پیگیری سفارشات موسسه حرف آخر

پیگیری سفارش از حرف اخر یکی از مهم ترین اموری می باشد که در حال حاضر دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور به دنبال آن می باشند تا بتوانند با پیگیری بهتر و بیشتر محصول مورد نیاز خود را زودتر دریافت کنند تا خود را بهتر آماده شرکت در کنکور سراسری بکنند به همین دلیل ما در ادامه این بخش به ارائه روش های انجام این کار خواهیم پرداخت .

پیگیری سفارش محصولات موسسه حرف اخر
پیگیری سفارش محصولات موسسه حرف اخر

البته بعضی از دانش آموزان نیز در چگونگی خرید و سفارش پکیج های مختلف از فروشگاه حرف اخر با مشکل مواجه می شوند. که در این رابطه در مطلب سفارش و خرید محصولات حرف اخر به تحلیل و بررسی بیشتر این موضوع نیز پرداخته ایم تا شما عزیزان در این رابطه نیز اطلاعات کاملی را در اختیار داشته باشید و با اطمینان خاطر دست به تهیه بهترین و جامع ترین منابع آموزشی بزنید .

پیگیری از طریق سایت

سایت های اصلی موسسه حرف آخر امکان پیگیری سفارشات دانش آموزان را برای این عزیزان فراهم آورده اند تا هر دانش آموزی که خواست به پیگیری بسته خود بپردازید این امکان را داشته باشد تا از وضعیت مرسوله اطلاع یابد. در سایت قسمت پیگیری سفارشات می توانید نسبت به اطلاع از وضعیت بسته ارسال شده، اقدامات لازم را انجام دهید.

پیگیری از طریق سایت پست

همانطور که می دانید بسته هایی که دانش آموزان عزیز سفارش می دهند، اعم از بسته رایگان پنج روز با حرف آخر و پکیج کامل و تک درس ها و … از طریق پست اکثرا ارسال می شوند. هنگام ارسال مرسوله از طریق پست، کد رهگیری مرسوله ارائه می گردد تا گیرنده و فرستنده از وضعیت بسته مطلع شوند. با در اختیار داشتن این کد می توانید به سایت پست ایران مراجعه کنید و از این طریق با وارد کردن کد رهگیری مرسوله نسبت به اطلاع از وضعیت بسته اقدام نمایید.

چگونگی پیگیری سفارش از موسسه حرف آخر
چگونگی پیگیری سفارش از موسسه حرف آخر

پیگیری از طریق مشاور

آن دسته از عزیزانی که خرید و سفارشات خود را از طریق مشاور انجام داده اد می توانند رهگیری و پیگیری را نیز از طریق مشاور خود جویا شوند. مشاورین عزیز بعد از توضیح مراحل واریز به شماره کارت حرف آخر مهر استاد منتظری و دریافت رسید از دانش آموزان، نسبت به ثبت و ارسال سفارش به دو صورت پستی و ترمینالی اقدام می کنند.

در هر صورت چه ارسال پستی و چه ارسال ترمینالی، مشاور موظف است تا نسبت به پیگیری و وضعیت بسته ارسالی به شما گزارش دهد. البته توجه داشته باشید که به علت وجود بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، نسبت به ایام قبل ممکن است بسته ها با تاخیر یک روزه نسبت به حالت عادی به دست شما برسد.

سفارشات حرف اخر

در حال حاضر که با کنکور فاصله کمی داریم، برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز پیگیری سفارشات حرف اخر بسیار با اهمیت می باشد. زیرا آنها می خواهند با زود تر رسیدن پکیج های آموزشی به دستشان زود تر مطالعه و یادگیری درس های مختلف را شروع کنند تا بتوانند در کنکور به بهترین نتایج و رتبه های ممکن با استفاده از این محصولات بی نظیر را به دست بیاورند . شما عزیزان بعد از خرید پکیج های حرف اخر از این سایت و مشاوران ما می توانید با مشاور حرف اخر در تماس باشید و چگونگی روند ارسال محموله خود را از آنها جویا شوید تا آنها بتوانند هرچه سریعتر به ارسال محصولات خریداری توسط شما عمل کنند .

پیگیری بسته حرف آخر
پیگیری بسته حرف آخر

راه های اطلاع از سفارش حرف آخر

انها بعد از ارسال محصولات توسط پست یک کد پیگیری را دریافت خواهند کرد که شما عزیزان می توانید با تماس با ایشان این کد را دریافت کنید و با استفاده از آن در سایت اداره پست به چگونگی و روند ارسال و زمان رسیدن این پکیج دست پیدا کنید و با مشاوره های مشاور خود بهترین برنامه ریزی دقیق را جهت استفاده از این محصولات بچینید تا در کنکور به بهترین درصد های ممکن دست پیدا کنید .

امیدواریم شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز با مطالعه مطلب پیگیری سفارشات حرف آخر اطلاعات کاملی را در این باره به دست آورده باشید و با خیال راحت بتوانید به تهیه و سفارش این محصولات بپردازید زیرا با استفاده از این پکیج ها می توانید به راحتی اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت در کنکور را به دست بیاورید و در کنکور بهترین رتبه های ممکن را بیاورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن