وبلاگ

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر جهت ملاقات حضوری. آدرس حرف آخر کجاست؟ همواره یکی دیگر از سوالاتی می باشد که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به دنبال پاسخ آن هستند. عزیزانی که می خواهند حضوری به نشانی دفتر مرکزی حرف آخر برای خرید محصولات و گرفتن اطلاعات جامع تر مراجعه کنند به دنبال این موضوع می باشند. به همین دلیل ما در این بخش از مطالب سایت حرف آخر ادرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران ، کرج و نمایندگی حرف آخر در سایر استان ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید بر اساس نیاز آموزشی خود به این مرکز مراجعه کنید و به تهیه محصولات آموزشی مختلف بپردازید .

موسسه حرف آخر یکی از مهم ترین و کاملترین موسسات کنکوری می باشد که برای کمک به دانش آموزانی که در یادگیری و تست زنی دروس مختلف مشکل دارند دست به تهیه بهترین منابع کمک آموزشی زده است . در همین راستا امکان مراجعه به دفاتر و نمایندگی ها نیز برای دانش آموزان فراهم شده است.

مشاوره رایگان با تیم رتبه برتر حرف آخر : 7 94 94 95 0919

آدرس موسسه حرف آخر در تهران و نمایندگی استان ها

ما در این بخش قبل از اینکه به معرفی و در اختیار دادن آدرس دفتر مرکزی حرف آخر بپردازیم، ابتدا به معرفی بیشتر این موسسه و اهدافی که در نظر دارند و دنبال می کنند می پردازیم. تا در این مورد اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در چند سال اخیر موسسات مختلفی به وجود آمده اند که به تهیه و عرضه محصولات مختلف کمک آموزشی کنکور میپردازند که می توان موسسه حرف آخر را کاملترین و مهم ترین آنها دانست. زیرا توانسته با استفاده و به کارگیری بهترین اساتید کشور به تهیه و عرضه بهترین دی وی دی های آموزشی بپردازد. 

نشانی دفتر حرف آخر
نشانی دفتر حرف آخر

با توجه به اینکه این موسسه با استفاده از روش های آموزشی و تدریسی خود توانسته است توجه بسیاری از دانش آموزان را به خود جلب نماید و نتایج قابل قبولی را برای دانش آموختگان خود در کنکور و امتحانات به ارمغان آورده است، بنابراین بسیاری از این عزیزان و حتی خانواده های ایرانی که دانش آموز در خانه دارند، به دنبال نشانی دفتر مرکزی حرف اخر هستند تا با مراجعه به این موسسه بتوانند اطلاعات مهم و کاربردی تری به دست بیاورند و با موسسه ای که آینده فرزندانشان را تضمین می کند آشنایی بیشتری داشته باشند.

آدرس انتشارات حرف آخر روی نقشه گوگل

اگر می خواهید از طریق نقشه گوگل آدرس دقیق حرف آخر را پیدا کنید می توانید از روی تصویر زیر ، نام موسسه را جستجو کنید. در هر کجای تهران که هستید می توانید با زدن گزینه ردیابی مسیر، نزدیکترین راه را برای مراجعه شما مشخص کند. فقط لازم به ذکر است بدون هماهنگی مراجعه نکنید. ابتدا با شماره های داخل سایت تماس گرفته و با یکی از مشاورین جهت ملاقات حضوری در دفتر حرف آخر هماهنگی لازم را انجام دهید.

ادرس دفتر حرف اخر
ادرس دفتر حرف اخر روی نقشه آنلاین گوگل

در موسسه حرف آخر اساتید ما توانسته اند با استفاده از تکنیک ها و روش های جدید آموزشی به تدریس و ارائه بهترین دی وی دی های کنکور بپردازند تا دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری سال های بعد بتوانند با استفاده از آنها به بهترین اطلاعات ممکن نیز دست پیدا کنند. 

لوکیشن حرف آخر روی گوگل مپ location

با توجه به اینکه امروزه برای مسیر یابی از نرم افزار های مختلف مسیریابی همچون گوگل مپ و برنامه نشان و … استفاده می شود، بنابراین بسیاری از عزیزان تمایل دارند تا با اطلاع از لوکیشن دفتر مرکزی حرف آخر به این مجموعه دسترسی داشته باشند و در کمترین زمان ممکن از طریق مسیر های مطمئن و مناسب به این مجموعه دسترسی داشته باشند. در همین رابطه در این بخش نقشه آنلاین دفتر مرکزی موسسه حرف آخر را خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم تا تمامی ابزار لازم برای راحتی شما در جهت مراجعه فراهم شده باشد. 

مراجعه به مجموعه حرف آخر از طریق مترو

آن دسته از عزیزانی که می خواهند به دفتر مراجعه کنند می توانند از طریق خط مبدا تا ایستگاه میدان انقلاب منتقل شوند. بعد از خروج از مسیر خروجی اصلی مترو می توانید به راحتی و خیلی سریع به دفتر موسسه دسترسی داشته باشید و با مراجعه به این مکان هر آنچه از سوالات و اطلاعات راجع به کنکور و محصولات آموزشی و اساتید و … را در ذهن دارید بیان کنید.

لوکیشن دقیق دفتر اصلی حرف آخر
لوکیشن دقیق دفتر اصلی حرف آخر

دسترسی به آدرس حرف آخر از طریق BRT

میدان انقلاب یکی از مشهور ترین میادین تهران می باشد که در زمینه انتشارات و چاپخانه ها یکی از مشهور ترین مکان های سطح شهر تهران می باشد که بزرگترین مراکز انتشارات را در خود جای داده است. قرار گیری نشانی دفتر رسمی حرف آخر در تهران در این میدان نیز خالی از لطف نیست و نشان از توانمندی این موسسه در مقابل انتشارات و مراکز آموزشی می باشد. 

با توجه به شلوغی و تردد زیاد در این منطقه همواره طرح های ترافیکی در این مسیر مقرر است، بنابراین بهتر است از طریق حمل و نقل عمومی به این میدان مراجعه کنید. به این منظور می توانید از خط BRT تا میدان انقلاب استفاده کنید و با خروج از مسیر اتوبوسرانی ، به میدان انقلاب و در نهایت ساختمان موسسه دسترسی داشته باشید بدون اینکه دردسر و دغدغه جریمه و طرح ترافیک و شلوغی خیابان را داشته باشید. 

آدرس دقیق دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس دقیق موسسه کنکوری حرف آخر در تهران را می توانید از این طریق به خاطر بسپارید، استان تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی ، پلاک 17 ، ساختمان مترجمان، طبقه دوم شرقی ،واحد 4 موسسه حرف آخر.  

شما می توانید برای تهیه این محصولات با هماهنگی مشاوران به آنجا مراجعه کنید . همچنین کسانی که نمی توانند به دفتر مرکزی مراجعه کنند می توانند با استفاده از مشاوره حرف آخر که در این سازمان حضور دارند به تهیه محصولات مورد نیاز خود بپردازند و بتوانند با استفاده از این محصولات بی نظیر تمامی اطلاعات مورد نیاز برای پاسخگویی به سوالات کنکور را به دست بیاورند .

آدرس دفتر عبدالرضا منتظری

برخی از عزیزان طی تماس هایی که با مشاورین دارند، به دنبال آدرس دفتر کار عبدالرضا منتظری هستند. که در این رابطه باید گفت که ایشان دفتر کار مخصوص و مکان دیگری برای فعالیت ندارند. تمامی مراجعات ایشان به دفتر کاری به همان آدرس دفتر تهران حرف آخر صورت می گیرد و عزیزانی که تمایل دارند با ایشان دیدار داشته باشند می توانند با هماهنگی و ارتباط با مشاورین روز هایی که استاد در مجموعه حضور دارند، برای ملاقات با ایشان تشریف بیاورند.

هماهنگی قبل از مراجعه به دفتر موسسه

توجه داشته باشید که قبل از مراجعه حضوری به دفتر باید با یکی از مشاورین هماهنگ شده باشید که برای انجام این کار می توانید با مشاور ارشد یعنی آقای قربانی از طریق شماره 09199594947 و یا از طریق بخش شماره  تماس حرف آخر با مشاورین رتبه برتر در ارتباط باشید و در هنگام مراجعه نیز اعلام فرمایید که از طرف ایشان برای مراجعه تشریف فرما شده اید. 

آدرس موسسه حرف آخر در تهران و کرج در طی چند سال اخیر در مکان اعلام شده در این مقاله بوده است. در صورتی که نقل مکان در دفتر اصلی و یا نمایندگی ها صورت بگیرد فورا آدرس جدید و تغییرات لازم بر روی اطلاعات اعلام شده صورت می گیرد.

آدرس دفتر استاد منتظری کجاست؟

در این بخش به طور کامل اقدام به معرفی آدرس دفتر مرکزی و دفتر اصلی موسسه حرف آخر کردیم. آدرس های اعلام شده در بالا به صورت نوشتاری و تصویری مشخص شده است. همچنین برای عزیزانی که قصد داشتند از طریق گوگل مپ به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنند، تصویر مربوط به موقعیت مکانی مشخص شده است.

روزهای ملاقات حضوری در دفتر؟

هر روزه بجز روزهای تعطیل رسمی کشور که دفتر مرکزی تعطیل می باشد. شما دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکوری می توانید در هر روز از صفحه که تماس داشتید به موسسه مراجعه کنید. خدمات

آیا خرید بدون مراجعه حضوری امکان پذیر است؟

بله، بیشتر سفارشات موسسه حرف آخر از طریق تماس تلفنی و هماهنگی با مشاورین می باشد. این خدمت علاوه بر همه استان ها و شهرهای ایران، شامل محدوده تهران نیز می باشد. تنها کافیست با شماره تماس مشاور که داخل سایت درج شده است تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است می توانید درخواست تماس کنید، تا مشاورین با شما در ارتباط باشند.

آیا قبل از مراجعه به دفتر مرکزی باید هماهنگ کنیم؟

بله صد در صد این مورد را رعایت کنید. ابتدا با مشاورین موسسه در ارتباط باشید. سپس جهت ملاقات حضوری و مراجعه به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر تهران هماهنگی لازم را با مشاور انجام دهید. در نهایت در روز و ساعت مشخص شده توسط مشاور مورد نظر، شما می توانید در دفتر تهران حاضر باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫16 نظرها

 1. سلام
  ممنون از مقاله خوبتون , من مدت ها بود میخواستم به دفتر حرف آخر مراجعه کنم و با مشاوران حضوری دیدار داشته باشم

 2. سلام ممنون از مشاوره های خوبتون امیدوارم که بزودی بتونم از محصولاتتون بهرمند باشم با تشکر دهانی

  1. سلام با شماره 09199594947 در تماس باشید تا بنا به سطح درسی و نیاز های درسی بهترین پکیج ها خدمتتون معرفی بشه
   با احترام

 3. با عرض سلام و خسته نباشید
  ممنون از DvDهای آموزشی عالی که در اختیار دانش آموزان قرار میدید.
  من به دانش آموزانم چند مورد از فیلم های آموزشی رو پیشنهاد دادم و همگی راضی بودند از محصولاتتون .
  آیا امکان اخذ نمایندگی فروش در شهرستان ها وجود داره؟
  به کدام قسمت می‌توان مراجعه کرد؟
  با شماره تماس 02164035 تماس گرفتم فرمودند به سایت مراجعه کنید.

  1. با شمارهای داخل سایت تماس بگیرید تا در رابطه با فروش محصولات حرف آخر جزئیات لازم را خدمت شما توضیح دهند.

 4. سلام
  میشه من توی این هفته به دفتر مرکزی برم ؟ یه تعداد محصول برای خرید در نظر دارم و میخوام به صورت حضوری تهیه کنم . لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام

   با شماره 09199594947 تماس بگیرید تا مقدمات حضور شما توی دفتر مرکزی موسسه حرف آخر فراهم شه و تاریخ مراجعه هم خدمتتون اعلام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن