دروس تخصصی حرف اخرفروشگاه حرف آخرفیزیک حرف اخر

نوسان و موج فیزیک حرف آخر

نوسان و موج فیزیک حرف آخر همچون دینامیک فیزیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین بحث های مربوط به فیزیک حرف آخر می باشد که علاوه بر دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای طراحان سوالات فیزیک کنکور نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا انها تعداد زیادی از سوالات فیزیک را از این بخش انتخاب می کنند که این امر نشان دهنده اهمیت و کارآیی بسیار بالای این بخش در کنکور می باشد .

موسسه حرف اخر نیز برای کمک به داوطلبان کنکور به طراحی و تهیه این بخش پرداخت تا تمامی اطلاعات آن را استخراج کرده و در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد تا شما عزیزان نیز با استفاده از این اطلاعات بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

مشاور فیزیک حرف اخر : 7 94 94 95 0919

پکیج نوسان و موج فیزیک نظام قدیم حرف آخر

فیزیک یکی از دروس بسیار سخت و پر چالش برای دانش آموزان محسوب می شود که یکی از دروس تخصصی حرف آخر نیز محسوب می شود . ما برای کمک به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور دست به تهیه و عرضه پکیج نوسان و موج فیزیک حرف اخر زده ایم تا شما عزیزان توانید بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های این بخش از فیزیک آشنا شوید و بتوانید در کنکور به تمامی سوالات موجود در این بخش پاسخ دهید و بهترین درصد ممکن را از خود بر جای بگذارید و راه رسیدن به رشته های پر متقاضی و دانشگاه های برتر را برای خود راحت تر و هموارتر کنید .

پکیج نوسان و موج فیزیک
پکیج نوسان و موج فیزیک

در تمامی کنکور ها از درس فیزیک 30 سوال طرح خواهد شد که حدود 4 سوال از این سوالات را نوسان و موج حرف آخر شامل می شود که شما عزیزان می توانید با پاسخ گویی به آن به حدود 12 درصد از سوالات کنکور جواب بدهید و خود را برای به دست آوردن بهترین رتبه ممکن آماده کنید . البته فیزیک همیشه یکی از سخت ترین دروسی می باشد که دانش آموزان برای یادگیر بخش های مختلف آن با مشکل مواجهه می شوند و دلیل این امر نیز این می باشد که فیزیک دارای مباحث پر فرمول می باشد که یادگیری ان زمان بسیار زیادی را طلب می کند و این امکان نیز هست که مطالب زود به زود از یاد داوطلبان عزیز برود به همین دلیل زمان بسیار کمی را برای یادگیری این درس اختصاص می دهند و نمی توانند به درصد مورد نظر خود در کنکور دست پیدا کنند .

نوسان و موج فیزیک حرف آخر

فیزیک را می توان یکی از درس های رتبه آور دانست زیرا تعداد زیادی از دانش آموزان نمی توانند به درصد بالای 10 در این درس برسند به همین دلیل کسانی که می خواهند به بالا ترین درصد های مممکن دست پیدا نند باید از منابع بسیار کامل همراه با برنامه ریزی درسی کمک بگیرند تا بتوانند بخش های مختلف این درس را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد گیرند .

نوسان و موج فیزیک حرف آخر را می توان یکی از کامل و جامع ترین بحث های یادگیری درس فیزیک دانست که می توانید با تهیه آن از فروشگاه اینترنتی حرف آخر از برنامه ریزی مطالعه آن نیز استفاده کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف آن بپردازید . همچنین می توانید برای آشنایی به نحوه برنامه ریزی این درس به بخش برنامه ریزی حرف آخر و نحوه برنامه ریزی مراجعه کنید و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را برای چگونگی مطالعه فیزیک به دست بیاورید .

فیزیک شامل بخش های متعددی می شود که شما دانش آموزان عزیز باید برای به دست آوردن درصد بالایی در درس فیزیک به تمامی سوالات این بحث ها جواب بدهید تا بتوانید به راحتی به رشته های پر متقاضی مانند دندان پزشکی و پزشکی وارد شوید و به ادامه تحصیل بپردازید . شما عزیزان در کنار تهیه پکیج نوسان و موج فیزیک حرف آخر از مشاور حرف آخر نیز می توانید به صورت رایگان بهره ببرید و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در زمینه مطالعه و چگونگی استفاده از پیج های مختلف را از آنها بپرسید .

مدرس نوسان و موج فیزیک حرف آخر

استاد کامیار یکی از با دانش ترین و با تجربه ترین اساتید موسسه حرف اخر می باشند که توانسته اند به تدریس بخش های مختلف درفیزیک مانند نوسان و موج فیزیک حرف آخر و فیزیک سال اول و دوم حرف اخر پردازند و با تلاش های شانه روزی خود توانسته اند بهترین اطلاعات مورد نیاز دانش اموزان کنکوری را در اختیار آنها قرار دهند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید .

شیوه تدریس نوسان و موجود فیزیک ومسسه حرف آخر

استاد کامیار برای توضیح و تدریس بخش نوسان و موج فیزیک حرف اخر از روش های بسیار کارآمد تصویر سازی و انیمیشن استفاده کرده است که دانش آموزان در این روش می توانند به بهترین شکل ممکن بحث های مختلف را یاد بگیرند . او همچنین فرمول های زیاد حرف آخر را حذف کرده است و با استفاده از الگو های بسیار جامع که می تواند پاسخگوی تمامی سوالات کنکور شود به تدریس پرداخته است . شما می توانید برای اطلاع از چگونگی تدریس این استاد به حرف آخر در آپارات مراجعه کنید . این پکیج شامل 9 DVD  می اشد که ما در یر به تحلیل محتویات داخل آن ها میپردازیم .

DVD 1 :

 • کاربرد مثلثات در ریاضیات

DVD 2 :

 • معرفی کامل نوسان جلسه اول( قسمت اول )

DVD 3 :

 • معرفی کامل نوسان جلسه اول ( قسمت دوم )
 • مسائل تکمیلی جلسه دوم ( قسمت اول )

DVD 4 :

 • مسائل تکمیلی جلسه دوم ( قسمت دوم )
 • مسائل ترکیبی , جرم و فنرو آونگ جلسه سوم ( قسمت اول )

DVD 5 :

 • مسائل ترکیبی , جرم و فنر و آونگ جلسه سوم ( قسمت دوم )

DVD 6 :

 • تعریف موج های مکانیکی , تابع موج جلسه اول

DVD 7 :

 • سرعت و نقش موج جلسه دوم ( قسمت اول )

DVD 8 :

 • سرعت و نقش موج جلسه دوم ( قسمت دوم )
 • تداخل موج ها جلسه سوم ( قسمت اول )

DVD 9 :

 • تداخل موج ها جلسه سوم ( قسمت دوم )

شما داوطلبان و دانش آموزان کنکوری می توانید با استفاده از پکیج نوسان و موج فیزیک حرف اخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای یادگیری این بخش از فیزیک دست پیدا کنید و بتوانید در کنکور به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن