دروس تخصصی حرف اخرریاضی حرف اخرریاضی رشته تجربی حرف اخرریاضی رشته ریاضی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

مثلثات حرف آخر استاد منتظری

مثلثات حرف آخر استاد منتظری حرف اخر پکیجی بی نظیر برای یادگیری مبحث مثلثات ریاضی , مثلثات را می توان یکی از مهم ترین بحث هایی دانست که دانش آموزان باید به یادگیری آن بپردازند تا بتوانند با حل تست های مربوط به این بخش از بحث های  ریاضی حرف آخر به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند که پک مثلثات و ترکیب توابع نظام جدید حرف اخر نیز ارائه شده است .

در چند سال اخیر ریاضی را می توان یکی از سخت ترین درس های موجود در کنکور قلمداد کرد که بیشتر دانش آموزان با آن به مشکلات بسیار زیادی برخورد می کنند به همین دلیل شما دانش آموزان عزیز باید اطلاعات پایه و درستی از مبحث های مختلف ریاضی داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را در کنکور خود به دست بیاورید . ما این اطمینان را به شما می دهیم که با استفاده از این پکیج مثلثات حرف آخر بتوانید تمامی سوالات مربوط به این بخش را پاسخ دهید و درصد بالایی را از ریاضی به دست بیاورید .

دریافت مشاوره رایگان و پرسش و پاسخ : 7 94 94 95 0919

پکیج مثلثات حرف آخر

کنکور یکی از مهم ترین آزمون های موجود در کشور ایران می باشد که معیار ورود به رشته و دانشگاه رتبه های کسب شده در این آزمون سراسری می باشد به همین دلیل دانش آموزان باید بیشترین سعی خود را به کار بگیرند تا بتوانند با با زدن درصد های بالا بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند .

مثلثات حرف آخر استاد منتظری نیز یکی از مباحث موجود در دروس تخصصی حرف آخر می باشد که اساتید پر دانش ما توانسته اند با استفاده از دانش بالای خود دی وی دی های آموزشی این مبحث را به خوبی آموزش دهند . در این بخش استاد منتظری توانسته با تجزیه و تحلیل بخش های مختلف مثلثات بهترین و کامل ترین پکیج مثلثات حرف آخر را به وجود بیاورد و کمک شایانی به امر آموزش در ریاضی بکند .

خرید پک مثلثات استاد منتظری حرف آخر
خرید پک مثلثات استاد منتظری حرف آخر

مثلثات یکی از مهمترین بخش ها و مباحث درس ریاضی می باشد که برای دانش آموزان هر دو رشته ریاضی فیزیک و تجربی قابل اهمیت می باشد چرا که علاوه بر کاربرد این مبحث در ریاضی و طرح شدن تعداد سوالات قابل توجه در درس ریاضی کنکور از مثلثات در موارد دیگری نظیر کاربرد در درس فیزیک بسیار کارآمد می باشد از این رو یادگیری مبحث مثلثات میتواند بسیار قابل اهمیت باشد.

تعداد سوالات مثلثات در کنکور

مبحث مثلثات شامل اطلاعات مهمی می باشد که با توجه به اهمیت مباحث و اطلاعات این مبحث تعداد سوالات قابل توجهی از این مبحث طرح میگردد که همواره در کنکور های اخیر شاهد طرح شدن تعداد سوالات قابل توجهی از این مبحث در کنکور بوده ایم که این تعداد میتواند از 3 الی 4 تست بنا به نظر طراح سوالات متغیر باشد.

ویژگی های پک مثلثات حرف اخر

در چندین سال اخیر ما شاهد این بوده ایم که بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی نتوانسته اند که درصد بالایی را در حل سوالات مختلف ریاضی به دست بیاورند به همین دلیل مجوز لازم را برای ورود به رشته های پر متقاضی را کسب نکرده اند از این رو اقدام به تهیه پک های ریاضی رشته تجربی حرف آخر کردیم که پک مثلثات حرف آخر استاد منتظری نیز نمونه ای از این پک ها می باشد .

درس ریاضی دارای سختی های بسیار زیادی می باشد که دانش آموزان همیشه از این سختی ها و مشکلات گلایه دارند زیرا باید برای حل و تحلیل سوالات مختلف این درس تعداد زیادی از فرمول های مختلف و زیاد را به خاطر بسپارند تا بتوانند به سوال های موجود در آزمون سراسری پاسخ دهند و به نتیجه مورد نظر خود و خانواده هایشان دست پیدا کنند . ما در این بخش از سایت حرف اخر به تحلیل و تجزیه مبحث مثلثات موجود در ریاضی پرداخته ایم تا بتوانیم اطلاعات کاملی را در مورد پکیج مثلثات حرف آخر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بهترین نتایج ممکن را کسب کنید .

پک ریاضی مثلثات موسسه حرف آخر
پک ریاضی مثلثات موسسه حرف آخر

ما توانسته ایم در موسسه کنکوری حرف آخر با ابداع روش جدید آموزشی توجه بسیاری از دانش آموزان و اساتید مختلف را به خود جلب کنیم و باعث شگفتی و پدید آمدن نظام آموزشی بهتر و جدیدتری بشویم .

ما در این نظام آموزشی هدف مان این بوده است که با استفاده از روش تدریس با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی راه جدید و تازه ای را بر روی دانش آموزان باز کنیم و آن ها با استفاده از این مجموعه های بی نظیر بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورند . ما در تمامی درس های مختلف درس ریاضی توانسته ایم با استفاده از انیمیشن سازی نیمکره سمت راست مغز را فعال کنیم که این امر باعث شده دانش آموزان مطالب درسی را به خوبی یاد بگیرند و در کوتاه ترین زمان ممکن به یاد بیاورند .

دانش آموزان عزیز می توانند با خرید مثلثات حرف آخر و حل سوالات و تست های مربوط به این بخش که در کنکور سراسری حدود 2 سوال می آید درصد خوبی را از خود در ریاضی به جا بگذارند . ریاضی را می توان یکی از سخت ترین درس هایی دانت که دانش آموزان اکثرا با آن مشکل دارند و در برنامه های تحصیلی خود به دلیل اینکه پایه بسیار ضعیفی دارند وقت کمی را در نظر میگیرند که این امر باعث شده است که نتوانند به خوبی خود را آماده مهم ترین زمون موجود در زندگی خود یعنی آزمون سراسری کنکور بکنند .

مدرس پک مثلثات حرف آخر

استاد منتظری یکی از نابغه های و اساتید مطرح در درس ریاضی می باشد که توانسته با استفاده از روش های متفاوت و الگو های کاربردی انقلاب عظیمی را در نحوه تدریس بخش های مختلف ریاضی به وجود بیاورد . مثلثات نیز یکی از سخت ترین مبحث هایی می باشد که دارای الگو های متعددی می باشد و دانش آموزان اغلب چنین مبحثی را به دلیل پر چالش بودن نمی خوانند .

موفقیت در تست زنی مثلثات حرف آخر

با استفاده از پکیج مثلثات موسسه حرف آخر میتوانید در تست زنی صحیح مبحث مثلثات ریاضی موفق شوید و بتوانید درصد مناسبی از این مبحث کسب نمایید. با استفاده از خرید پکیج مثلثات حرف آخر میتوانید به تسلط کامل بر تمامی مباحث و اطلاعات مثلثات برسید و علاوه بر موفقیت در تست زنی صحیح مثلثات ریاضی بتوانید در درس فیزیک و تست زنی مرتبط با این مباحث بصورت مناسب عمل نمایید.

موارد موجود در پک مثلثات استاد منتظری

استاد منتظری با استفاده از چند الگوی بسیار با ارزش توانسته است تمامی بخش های مرتبط به مثلثات را در 14 جلسه از صفر تا صد آموزش دهد . این پکیج شامل 5 دی وی دی می باشد که دانش آموزان می توانند با کمترین زمان مطالعه بیشترین بازده را به دست بیاورند و خود را آماده کنند .

DVD 1 :

 • جلسه ۱ : مفاهیم اولیه مثلثات
 • جلسه ۲ : روابط  a  ( قسمت اول )
 • جلسه ۲ : روابط  a ( قسمت دوم )

DVD 2 :

 • جلسه ۳ : مثلثات و هندسه
 • جلسه ۴ : روابط ۲a  و a + b ( قسمت اول )
 • جلسه ۴ : روابط ۲a و a + b ( قسمت دوم )

DVD 3 :

 • جلسه ۵ : تبدیل ضرب به جمع و بالعکس
 • جلسه ۶ : معادلات مثلثاتی ( قسمت اول )
 • جلسه ۶ : معادلات مثلثاتی ( قسمت دوم  )

DVD 4 :

 • جلسه ۱۰ : تصاعد حسابی
 • جلسه ۱۱ : تصاعد هندسی
 • جلسه ۱۲ : کنکورهای سراسری تصاعد

DVD 5 :

 • جلسه ۱۳ : توابع معکوس مثلثاتی
 • جلسه ۱۴ : روابط معکوس مثلثاتی

مثلثات حرف آخر استاد منتظری یکی از مهم ترین مبحث هایی می باشد که باعث می شود شما با زدن تست های مربوط به آن درصد بالایی را در درس ریاضی به دست بیاورید و به نتیجه دلخواه خود برسید . شما عزیزان می توانید پکیج مثلثات حرف آخر را از سایت حرف اخر بخش فروشگاه حرف اخر خرید کنید. جهت مشاهده قیمت محصولات به صفحه لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید و بنا بر نیاز خود از آن استفاده کنید تا به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن