وبلاگ

مقایسه موسسه حرف آخر با موسسه آفبا

مقایسه موسسه حرف آخر با آفبا همواره یکی از مهم ترین سوالاتی می باشد که در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار دارد که می خواهند به تهیه منابع آموزشی کامل بپردازند به همین دلیل ما در این بخش به معرفی بیشتر این دو موسسه کنکوری می پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با این اطلاعاتی که ما در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم به بهترین و جامع ترین تصمیم گیری خود در رابطه با تهیه دی وی دی های کمک آموزشی بپردازید .

موسسه حرف آخر یکی از مهم ترین و جامع ترین موسسه های موجود در بازار می باشد که توانسته است با استفاده از روش های مختلف به تدریس بخش های مختلف دروس کنکوری رشته های مختلف بپردازد تا دانش آموزان به راحتی بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

مشاوره رایگان از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر : 7 94 94 95 0919

مقایسه دی وی دی های کنکوری موسسه حرف اخر و آفبا

امروزه در صنعت آموزش و منابع کمک آموزشی موسسات بسیار زیادی به وجود آمده اند که هر کدام از آنها دارای اهداف متفاوتی می باشند که گاهی این اهداف به منظور رسیدن به موقعیت های مالی می باشد به همین دلیل محصولات این گونه موسسات دارای کیفیت آموزشی بسیار زیادی نمی باشد به همین دلیل ما در این بخش به مقایسه موسسه حرف آخر و آفبا پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی های این دو موسسه در چگونگی تدریس دروس های متفاوت آشنا شوید و بتوانید با خیال راحت به تهیه محصولات آموزشی خود از طریق فروشگاه اصلی حرف آخر بپردازید و بهترین نتایج ممکن را نیز در کنکور به دست بیاورید .

مقایسه محصولات کنکوری حرف اخر با افبا
مقایسه محصولات کنکوری حرف اخر با افبا

معرفی موسسه حرف آخر و آفبا

موسسه حرف آخر که ما در این مطلب به تحلیل و بررسی آن پرداخته ایم را می توان یکی از کاملترین و جامع ترین موسسات کنکوری دانست که توانسته است با استفاده از روش های تدریسی بسیار جدید و نوینی که به وجود آورده است به تدریس دروس مختلف و مباحث موجود در آنها بپردازد . موسسه حرف اخر برای تدریس تمامی دروس خود از دبیران بسیار با دانش و با تجربه ای استفاده کرده است که می توانند از دانش خود برای رساندن شما به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت شما در کنکور بهره ببرند و شما بتوانید با خیال بسیار راحت به تهیه این محصولات بپردازید ما در پایین تمامی محصولات حرف آخر را قرار خواهیم داد تا شما عزیزان با مراجعه به هرکدام از مباحث و ویژگی های خاص آنها مطلع شوید .

موسسه کنکوری آفبا نیز یکی از موسسات کنکوری می باشد که در چند سال اخیر دست به تهیه محصولات متفاوتی زده است . این موسسه نیز مانند موسسات دیگر دارای ویژگی ها و مزایایی می باشد که ما در ادامه بیشتر به معرفی آنها خواهیم پرداخت . در این قسمت ما قصد تخریب این موسسات کنکوری را نداریم و فقط با مقایسه ویژگی ها و کارکرد های آنها می خواهیم اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید با اطمینان کامل و خیال راحت به تهیه محصولات بر تر کنکوری بپردازید و به بهترین رتبه ها و نتیجه ممکن در کنکور دست پیدا کنید .

حتما ببینید : مشاوره رایگان کنکور حرف اخر

روش تدریس حرف آخر و آفبا

ما در این بخش از مقایسه موسسه حرف اخر و آفبا در این بخش بیشتر به بررسی چگونگی روش تدریس این دو موسسه میپردازیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . حرف آخر برای تدریس بخش های مختلف دروس موجود در کنکور توانسته است با استفاده از روش ها و تکنیک های آموزشی بسیار کامل به آموزش بخش های مختلف بپردازد . در تمامی دروس حرف آخر اساتید ما توانسته اند با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن به تدریس بخش های مختلف دروس بپردازند که این کار باعث می شود تا نیم کره سمت راست مغز دانش آموزان فعال شود و بتوانند در کمترین زمان ممکن به یادگیری این دروس بپردازند .

یکی دیگر از مزایای موسسه حرف آخر استفاده از الگو و نقشه راه می باشد که با استفاده از این روش دیگر دانش آموزان عزیز نیازی به حفظ فرمول ها و قواعد بسیار سخت و زیاد ندارند و میتوانند با استفاده از این الگو ها در کنکور در کوتاه ترین زمان ممکن به حل سوالات کنکور بپردازند . ویژگی برتر دیگر این موسسه مشاور حرف آخر و برنامه ریزی حرف آخر می باشد که همراه با محصولات برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ارسال می شود . شما عزیزان می توانید با استفاده از برنامه ریزی 1000 ساعته حرف آخر و برنامه 4 ماهه حرف آخر برای کنکور 98 به بهترین نتایج ممکن در کنکور برسید و در زمان مشخص تمامی دروس خود را به پایان برسانید و با آمادگی کامل مهیای شرکت در کنکور شوید .

موسسه آفبا نیز یکی از دیگر موسساتی می باشد که توانسته است به تدریس و عرضه دی وی دی های آموزشی بپردازد که ما در مطلب مقایسه موسسه حرف اخر و آفبا به تحلیل بیشتر آن پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد . ایراداتی که بر این موسسه وارد می باشد استفاده این موسسه از کتب درسی می باشد که در دی وی دی های خود فقط خط به خط کتاب را تدریس می کنند بدون آنکه یک مطلب ترکیبی و تکمیلی را به دانش دانش آموزان بیافزایند . دیگر ایراد آن این می باشد که برای تهیه این دی وی دی ها هیچ برنامه ریزی صورت نگرفته است و فقط دی وی دی ها را در اختیار شما قرار می دهند بدون آنکه طریقه استفاده آن را به شما بگویند .

شما عزیزان می توانید با اطلاعاتی که در این مطلب مقایسه موسسه حرف آخر و افبا به دست آوردید به راحتی به تهیه محصولات کمک آموزشی خود بپردازید و بتوانید با استفاده از آنها به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن