وبلاگ

مقایسه موسسه حرف اخر با موسسه ونوس

در چندین سال اخیر موسسات کنکور زیادی در رابطه با تهیه محصولات کمک آموزشی مختلفی به وجود آمده اند که هدف و کیفیت این نوع موسسات کنکوری همواره با یکدیگر برابر نبوده است و در بسیار از ارزش های مختلف با هم همسو نبوده اند . به همین دلیل ما در این مطلب به بررسی و مقایسه موسسه ونوس با حرف آخر می پردازیم تا شما عزیزان با استفاده از این اطلاعاتی که ما در این بخش از مطالب حرف اخر در اختیار شما قرار می دهیم بتوانید بهترین تصمیم گیری خود را برای انتخاب کاملترین و جامع ترین منابع آموزشی داشته باشید و با استفاده از آنها بتوانید به خوبی در کنکور سراسری به بهترین رتبه ها دست پیدا کنید .

مشاوره رایگان کنکور حرف آخر : 7 94 94 95 0919

کدام موسسه کنکور بهتر است ؟ حتما بخوانید

در این مقاله شما دانش آموزان و والدین گرامی تنها برخی نکات در رابطه با موسسه و انتشارات کنکور مختلف که در ایران فعالیت می کنند، جزئیاتی نوشته شده است. شما عزیزان اصلا نیازی نیست به تبلیغات و حرف های دیگران اهمیت دهید. تمامی موسسه های اعم از حرف آخر، ونوس، کنکور آسان است یا گیلنا، کلاسینو، گاج، آفبا، کانون قلم چی و …. دارای نمونه فیلم های آموزشی در سطح وب هستند. شما با عقل و منطق خود در سلامت کامل عقلی می توانید این موارد را بررسی کرده و در صورت مناسب بودن اقدام به خرید آنها کنید. قرار نیست اینجوری فکر کنه که ما قصد تبلیغ این انتشارات را داریم. در بخش نظرات پایین همین صفحه برخی دوستان که تجربه کار با این مراکز را داشته اند نیز به دیگران به اشتراک می گذارند.

توجه: برای خرید از حرف آخر می توانید اطلاعات حساب را از صفحه شماره کارت عبدالرضا منتظری که داخل سایت مرکزی قرار داده شده است، بردارید.

مقایسه حرف اخر با ونوس
مقایسه حرف اخر با ونوس

انتخاب درست در میان انبوه موسسه های کنکوری که وجود دارند کمی سخت شده است، بنابراین والدین و دانش آموزان عزیز باید با اطلاعات کامل و در اختیار داشتن دانش بالا در این زمینه نسبت به انتخاب مجموعه ای کارامد و موفق که همواره پشتیبان درسی و ذهنی آنها باشد تصمیم بگیرند. انتخاب درست شما منجر به کسب موفقیت و رسیدن به اهدافتان خواهد شد بنابراین بهتر است در این رابطه کمی فکر کنید.

مقایسه موسسه حرف آخر با ونوس

مقایسه موسسه ونوس با موسسه حرف اخر یکی از مهم ترین مطالبی است که ما در این مطالب به بررسی بیشتر آنها خواهیم پرداخت که قبلا نیز در این رابطه به ارائه مقاله ای با عنوان مقایسه حرف آخر با موسسه افبا پرداخته ایم . در طول چند سال اخیر استفاده از دی وی دی های آموزشی کنکور در سطح کشور بسیار زیاد شده است به همین خاطر انتخاب بهترین منابع آموزشی کنکوری برای دانش آموزانی که می خواهند به بهترین رتبه ها و نتایج در کنکور دست پیدا کنند بسیار مشکل شده است زیرا اغلب موسسات مختلف کنکوری فقط و فقط برای کسب سود های بسیار زیاد و با ارائه محصولات بی کیفیت سعی در فریب دادن دانش آموزان عزیز کنکوری دارند به همین دلیل موسسه حرف آخر توانسته است با بهترین دی وی دی های آموزشی نظر و اعتماد بسیاری از دانش آموزان و خانواده هایی که دارای فرزندان کنکوری هستند را به خود جلب کند .

تفاوت موسسه حرف اخر با موسسه ونوس

ما در این بخش از مقایسه موسسه ونوس با موسسه حرف اخر به بررسی بیشتر ویژگی ها و کاربرد های مختلف دی وی دی های مختلف این موسسات میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با خیال بسیار راحت به تهیه این محصولات بپردازید .

مقایسه ونوس و حرف اخر
مقایسه ونوس و حرف اخر

موسسه حرف آخر یکی از برترین موسسات کنکوری می باشد که توانسته است با استفاده از تکنیک ها و روش های تدریسی جدیدی که به وجود آورده است انقلابی را در یادگیری بخش های مختلف دروس کنکوری به وجود بیاورد در این روش که باعث فعال شدن نیم کره سمت راست مغز می شود مطالب و مباحث مختلف به راحتی در حافظه دانش آموزان و داوطلبان عزیز جای می گیرند و مدت زمان طولانی تری نیز دانش آموزان این مطالب را به یاد می آورند .

ویژگی های برتر موسسه حرف آخر که ما در این بخش از مقایسه موسسه حرف آخر و موسسه ونوس به آن توجه کرده ایم این می باشد که در این موسسه اساتید مجرب که در سطح کشور بسیار معروف هستند به تدریس دروس مختلف می پردازند همچنین برای موفقیت بیشتر دانش آموزان برنامه های مطالعاتی مختلفی مانند برنامه 1000 ساعته حرف اخر و برنامه 4 ماهه مطالعاتی حرف آخر برای کنکور در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از برنامه ریزی بسیار دقیق در مدت زمان معینی تمامی مباحث کنکوری را تمام کرده و به مرور و جمع بندی بیشتر آنها برای کسب بهترین نتایج ممکن بپردازند .

در نظر داشتن طرح ها و ایده های ناب برای تدریس و آموزش با بازدهی بیشتر سبب شده است تا سطح یادگیری و بازدهی وقت مطالعه بسیار بالا باشد. اساتید این مجموعه که هر یک در درس مربوطه دارای شهرت کشوری هستند سعی کرده اند تا هر آنچه که دانش آموزان برای کسب موفقیت و رسیدن به هدف نیاز دارند را برای این عزیزان فراهم کنند.

متفاوت ترین خدمات حرف آخر

یکی از بزرگترین تفاوت های این موسسه و مجموعه با سایرین در نوع مشاوره و ارائه مشاوره به دانش آموزان در گروه های مختلف تحصیلی بود. در جدیدترین اقدامی که از سوی اساتید صورت گرفته است، بسته 5 روز با حرف آخر ارائه شده است که شامل 20 درصد از مباحث هر درس می باشد. شما با استفاده از این پکیج می توانید از همین حالا تعداد 40 تست را در کارنامه خود در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که این برنامه و ارسال بسته رایگان می باشد.

تفاوت حرف اخر با ونوس
تفاوت حرف اخر با ونوس

حرف آخر یا ونوس ؟

نکته بسیار مهمی که ما باید در این بخش از مقایسه موسسه حرف آخر با موسسه ونوس با آن توجه کنیم این است که موسسات کنکوری بسیار زیادی وجود دارد که به عرضه محصولات کنکوری میپردازند اما هیچ برنامه ریزی خاصی برای چگونگی استفاده از آن در دسترس دانش آموزان قرار نمی دهند که این امر باعث می شود تا دانش آموزان در استفاده از آن دچار سردرگمی شوند و در آخر نیز به دلیل بی کیفیت بودن آنها این محصولات را کنار گذاشته و به تهیه محصولات دیگر روی می آورند که این امور باعث می شوند تا دانش آموزان کنکوری شوق و امید خود را از دست داده و دیگر وقتی برای جبران نداشته باشند .

دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانند برای آشنایی با محصولات حرف آخر برای کنکور 1400 و 1401 به فروشگاه اصلی حرف آخر مراجعه کنند و بر اساس نیاز خود به استفاده از آنها بپردازند . امیدوارم در این قسمت از مقایسه موسسه حرف آخر با موسسه ونوس اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار داده باشیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای تهیه منابع کمک آموزشی بگیرید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫56 نظرها

 1. سلام وخسته نباشید خدمت استادان محترم حرف آخر و دانش آموزان
  موسسه ******* موسسه ای کلاهبرداری است و تجربه کردم دی وی دی های آموزشی آشغالی دارند. به خدا

  1. موسسه **** بسیاردروغگو وچرت وپرت است من خودم تهیه کردم اصلا ارزش دردست گرفتن هم را ندارند چرا آموزش وپروش ما باید بگذارد چنین موسساتی درکشور فعالیت داشته باشند اما موسسه حرف آخر عااااااااااییی

   1. سلام دوستان من دی وی دی های پنجروز با حرف اخر رو دیدم واقعا عالی هستن هم از لحاظ تدریس و هم اساتید
    و خیلی هم قابل درک و فهمیدن هستن
    اما متاسفانه وقتی خواستم پکیج کامل رو شفارش بدم با شماره اشتباهی در تماس بودم و بعد از سفارش یک هارد بدستم رسید که فیلم های داخلش به نظرم کپی از حرف اخر بودن چون روی بعضی از فیلماهارو عکس گذاری و فیلتر کرده بودن و به غیراز فیلم های حرف اخر از چندتا موسسه دیگه هم بود و هیچکدوم هم به نظرم کامل نبودن
    اینو گفتم که شما عزیزان هم در خریدهاتون مثل من بی دقتی نکنید و سرتون کلاه نره و از معتبر بودن منبع اطمینان داشته باشید

 2. واقعا که ببینید وضعیت چطور شده که موسسات کنکوری به فکر تخریب همدیگه افتادن شما ها اگر خوبین نشون بدین تو این مقاله هم با اوردن اسم ونوس فقط میخواستین به طور غیر مستقیم بگین که شما خوبین اما موسساتی مثل ونوس و … بد اند.

  1. قصد تخریب کسی رو نداریم دوست عزیز
   هر فردی فکر داره عقل داره می تونه کاملا با عقل خودش انتخاب کنه.
   وظیفه ما ارائه اطلاعات هست. و هر کسی می تونه این اطلاعات رو بررسی کنه و به نتیجه ای که می خواد دست پیدا کنه.
   در نتیجه میتونه بهترین موسسه کنکور رو برای خودش انتخاب کنه.

  2. این حرفا رو از کجا در میارین واقعا😐من خودم از ونوس استفاده کردم.
   یه جا اشاره کردین بقیه موسسه ها برنامه ندارن دانش آموز گیج میشه.چرا میخواین با دروغ گفتن موسسه خودتونو خوب جلوه بدین.من خودم کلاس دهم ونوس داشتم عالیه
   برنامه ریزی داره به جای یه دونه دو تا مشاور و یک پشتیبان داره.سی دی ها و اساتید عالی.کتاب هم داره. در ضمن قیمت هاشم مثل حرف آخر نجومی نیست.شبخیر

  3. هر چی دزده حرف آخره
   یارو دیپلم نداره مشاوره خودش رو دکتر فرهادی جا میزنه یعنی من ریدم تو اون موسسه که حرمت تحصیلات آکادمیک رو میبره زیر سوال

 3. سلام موسسه چی چی نوس ؟
  حالا زیاد طول میکشد اصلا غیر ممکن است به قرد پای موسسه بزرگ وتوانمند حف اخر برسد🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  1. شما از دی وی دی های حرف اخر استفاده کردید واقعا چجور بود و توی ازمون و کنکور چقدر کمکتون کرد

 4. یعنی واقعا باید به حال ما پشت کنکوریا سوخت
  نمی دونیم کدوم موسسه رو انتخاب کنیم
  کی راست میگه کی دروغ
  تهش هم پشیمونیه

  1. سلام
   دوستان حرف آخر عالیه،دنبال مجموعه های دیگر نروید موفقیت فقط فقط با حرف آخر انجام میشه.

  1. به خانواده بزرگ حرف آخر خوش آمدید. بسیار خوشحالیم که تونستیم شما رو راضی کنیم.

  2. سلام شما که راضی هستید رشته مورد علاقتون رو قبول شدید ه رشته ای هستیم ؟؟من رشتم ریاضیه به نظرتون فرهنگیان قبول میشم با حرف آخر؟؟

   1. با حرف اخر کنکور امسال رتبع 7800 اوردم اونم ئتو 3ماه مونده ه کنکور شروع کردم

    خودت حساب کن دیگه منکه راضی هستم ازشون

 5. به نظرمن خیلی زشته که برای خوب جلوه دادن خودمون اسم شخصی روبگیریم واونوتخریب کنیم،کاش یادبگیریم باهم رقابت سالم داشته باشیم،به نظرمن هرکسی سعی میکنه توبازاررقابت کارخودشوخوب انجام بده ولی درکل به نظرمن خوب یابدبودن هرموسسه ای به خود فرد وتلاش شخصی داوطلب بستگی داره واینکه من که ازموسسه ونوس استفاده کردم خداییش توبحث برنامه ریزی ٣سال کامل درکنارمون بودوبرنامه هفته به هفته وگام به گام میفرستاد ،انشاالله یادبگیریم باهم رقابت سالم داشته باشیم

  1. در این بخش که کلی نظر و بحث دوستان هست، تمامی دوستان عزیز در این بخش تجربه هاشون رو میگن و طبق تجربه ای که با هر یک از موسسه های کنکوری داشتن رو به اشتراک میزارن. وگرنه به کسی یا موسسه ای بی احترامی نشده دوست عزیز.

   1. لطفا لطفا لطفا کدوم موسسه از نظر همه چی خوبه من چون تازه وارد مقطع دبیرستان شدم وخیلی مهمه ونمیخوام وقتم الکی هدر بره

   2. حرف آخر بینظیره
    هرکی اینو میخونه
    فیزیک اون همه فرمول سینماتیک شد ****!!!
    نمونه اش اینترنت هس

 6. پسر عموی من رشتش تجربی هست سال قبل رتبه 36000 اورد خیلی از رتبش ناامید شد

  ولی واسه کنکور امسال 3ماه اخر بسته کنکور حرف اخر رو سفارش داد امسال که سختترین کنکور تجربی بود رتبش شده بود 7800

  درصد درسا هاییم که زده بود = فیزیک رو 79 درصد زده

  بقیه رو هم چندتا بالای 70 چندتا بالای 80

  درکل خواستم بگم که اگه یکی واقعا بخواد درس بخونه بسته ها حرف اخر بینظیر هستن

  چندتا روش بهت یاد میدن که اگه این یکی یادت رفت یه روش دیگه داشته باشی

  روش های حل تستشون همه زیر 30 ثانیه هست

  دمتون گرم بستتون خیلی عالیههههه

  1. سلام دوستان من میخوام محصولات حرف اخر رو خریداری کنم دی ودی های 5روز با حرف آخر با ونوس خیلی فرق میکنه چون من 5روز با ونوس رو دارم با ونوس هیچ تغیر نکردم اما حرف اخر به نظر عالیییی میاد به خدا من یه دانش آموز 11تجربی هستم کار تبلیغ نیست فقط بچه ها شما هم ونوس و هم حرف اخر 5روز شونو بیبینید هرکدوم که بهتون کمک اون رو انتخاب کنین من حرف اخر رو انتخاب کردم و نظر خودمو اعلام کردم نیاز نیست بحث کنین خودت عقل داری تصمیم بگیر ا

   1. من الان ونوس دارم ولی اینقدر مزخرفن می‌خوام واسه سال دیگه کنکور یدم

  2. ببینید حرف آخر خیلی عالیه مخصوصا تو زیست .نقشه راه تو تثبیت مطالب و حتی ترکیب با فصل های بعد خیلیی خیلی کمک میکنه.یعنی من الان نقطه قوتم شده زیست همش میخوام بخونمش.

 7. من واقعا نمیدونم چی کار کنم دیوانه شدم یکی ونوس یکی حرف آخر کدوم یکی؟!
  فک میکنم اگه خودت بخونی بهتره….

 8. این حقیقته البته قصد توهین ندارم ولی ی دانش اموزی مثل من تونستم از یک استادی مثل اقای xایراد بگیرع دیگ بقیشو خودتون فکر کنید

 9. سلام من دوازدهمم و میخام واسه کنکور بخونم موسسه حرف اخر بهتره یا نوس کدوم مزایای بیشتری داره؟

   1. فیزیک استاد کامیار عالیه شاید بگید همش که فرموله .پس چه فرقی داره.اما در جواب باید بدونید که استاد کامیار نحوه برخورد با تست ها رو خیلی ساده و مفهو می بهتون یادمیده.

   2. حرف آخر فیزیک دینیییی زیست من دیدم فوقالعاده ان توصیه میکنم شما هم ببینید ولی دینی یه چیز دیگست

  1. من که در کل رد دادم اخرش چی میشه خدا میدونه دوازدهمم اگر میشه راهنماییم کنین کدومو برم

 10. ببخشید شما که از ونوس استفاده کردید ایا واقعا در سطح کنکور و بالا تر از کنکور هست ممنون میشم بگید

 11. ونوس خیلی کلاساش طول میکشه و صرفه زمانی نداره
  ولی خب حرف آخر نکات رو میزارن جلوت میگن همینه فقط تمرینش کن تازه خودشون کلی تست هم حل میکنن 60%زمان بسته تقریبا حل تسته البته تو خیلی از درسا به 80%زمان هم میرسه

 12. سلام من دانشش آموز ریاضی هستم و میرم یازدهم من میخوام از بسته های حرف آخر استفاده .هزینشو چطور پرداخت کنم .من پارسال وقتی دهم بودم از پرش استفاده کردم پرش به درد من نمیخورد چون از پرش به جز دی وی دی ریاضی و شیمی هیچی یاد نگرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن