وبلاگ

مقایسه کنکور آسان است با حرف آخر

مقایسه کنکور آسان است با حرف آخر همواره یکی از مهم ترین مباحثی می باشد که ما به تحلیل و بررسی بیشتر آن می پردازیم تا در این باره اطلاعات بسیار کامل و جامعی را در اختیار شما قرار دهیم . چرا که ممکن است در استفاده از منابع برای دانش آموزان دوگانگی به وجود بیاید و نتوانند انتخاب مناسب و با شناخت کافی و مناسب داشته باشند، از این رو در این بخش به بررسی کامل این موضوع می پردازیم.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز که می خواهند محصولات و منابع کمک آموزشی را تهیه کنند با این سوال مواجه می شوند که آیا از حرف آخر استفاده کنیم یا کنکور آسان است؟ به همین دلیل ما در این مطلب به بررسی ویژگی ها و کاربرد های این دو میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه چنین مطلب جامعی به راحتی به انتخاب خود دست بزنید و بتوانید بهترین منابع آموزش ممکن را تهیه کرده و در کنکور به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

مشاوره رایگان موسسه حرف اخر : 7 94 94 95 0919

مقایسه کنکور آسان است با موسسه کنکوری حرف آخر

مقایسه حرف آخر با کنکور آسان است را می توان یکی از مهم ترین بحث هایی دانست که تمامی دانش آموزان با آن روبرو هستند به همین دلیل ما در این بخش توانسته ایم به خوبی به تحلیل و بررسی این موضوع بپردازیم تا شما عزیزان کنکوری بتوانید بهترین اطلاعات مکمن را از این مطلب به دست بیاورید به همین دلیل ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

همواره ملاک انتخاب و خرید یک محصول خاصی کیفیت آن می باشد به همین دلیل می توان محصولات و پکیج های موسسه حرف آخر را کاملترین و با کیفیت ترین پکیج های کنکوری موجود در سطح بازار دانست که شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه حرف آخر به تهیه و استفاده از آنها جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنید .

مقایسه موسسه حرف اخر با موسسه کنکور اسان است
مقایسه موسسه حرف اخر با موسسه کنکور اسان است

حرف آخر یا کنکور آسان است

ما در این بخش از مطلب مقایسه کنکور آسان است با حرف اخر به تحلیل ویژگی ها و کاربرد های بیشتر این دو موسسه خواهیم پرداخت تا شما عزیزان بیشتر با آنها آشنا شوید . موسسه حرف آخر را میتوان کاملترین موسسه کنکوری دانست که با استفاده از اساتید مجرب و بسیار با دانش که در سطح کشوری شناخته شده هستند شروع به کار کرده است که این مهم ترین ویژگی آن موسسه می باشد. زیرا این اساتید توانسته اند با دانش خود و با استفاده از روش های تدریسی جدید به نام تصویر سازی و انیمیشن سازی، انقلابی در آموزش و تدریس دروس مختلف ایجاد کنند تا دانش آموزان کنکوری بتوانند به راحتی به تهیه این محصولات و منابع آموزشی بپردازند .

استاد منتظری با دیدن وضعیت تحصیلی و درسی دانش آموزان و همچنین مشکلات پیش روی این عزیزان با وجود اینکه موسسات متعددی در حال فعالیت بودند، تصمیم به راه اندازی موسسه ای ناب و پر بار که بتواند تمامی نیاز های دانش آموزان را برآورده سازد گرفتند. موسسه حرف آخر در راستای پایان دادن به مشکلات دانش آموزان در هر زمینه ای تاسیس شده است و تمامی موارد لازم برای کسب موفقیت توسط دانش آموزان را برای آنها مهیا کرده است.

مشاوره حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر در اقدامی بی نظیر و متفاوت نسبت به ارائه خدمات مشاوره ای اقدام نموده است، که این امکان برای دانش آموزان در هر مقطعی اعم از ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و پشت کنکور و … وجود دارد. این بخش که با نام مشاوره رایگان حرف آخر راه اندازی شده است بدون نیاز به هیچ گونه هزینه ای در اختیار تمامی دانش آموزان ایران زمین می باشد.

محصولات آموزشی

از نظر آموزشی و تدریسی نیز موسسه حرف آخر واقعا حرف اخر را در میان موسسات و انتشارات کنکوری می زند. چرا که این موسسه با وجود سایر موسسات توانسته است بهترین موسسه در ایران شناخته شود. ای موسسه با در نظر داشتن تمامی روش ها و سبک های موجود و همچنین خدمات موجود و در جهت ارتقا و ایجاد تحول در این موارد تاسیس و راه اندازی شده است. نظرات دانش آموزان و علاقه به استفاده از محصولات کنکوری و آموزشی و بالاتر از همه، کسب نتایج فوق العاده توسط دانش آموزان در کنکور و امتحانات سبب شده است تا این موسسه به عنوان بهترین در ایران شناخته شود.

حرف آخر خوبه ؟
حرف آخر خوبه ؟

به کار گیری سبک نوین آموزشی که بازدهی فوق العاده ای داشته و دارد، سبب شده است تا دانش آموزان نسبت به یادگیری و تست زنی حتی دروس سختی مثل ریاضی و فیزیک که قبلا تمایلی به مطالعه آنها نیز نداشتند، مشتاق شوند. استفاده از الگو سازی در کنار انیمیشن سازی و تصویر سازی سبب شده است تا همه مطالب و مباحث به صورت ماندگار در ذهن دانش آموزان ثبت شود.

حرف اخر خوبه یا کنکور اسان است ؟

در مقایسه کنکور آسان است با حرف آخر به این نکته نیز باید توجه کرد که حرف اخر توانسته است با استفاده از بهترین روش های تدریسی مانند ایجاد الگو و نقشه راه و انیمیشن سازی به خوبی مباحث مختلف کنکوری را تدریس می دهد و در کنار این امور از برنامه ریزی دقیق مطالعاتی همراه با مشاور بهره می برد تا دانش آموزان کنکوری بتوانند به خوبی به اهداف خود در کنکور برسند . اما موسسات دیگر دارای چنین برنامه هایی نیستند و تنها به دنبال فروش محصولات خود هستند و هیچ برنامه مطالعاتی را در اختیار آنها قرار نمی دهند .

همچنین تکنیک های آموزشی که برای حل تست ها به کار میبرند بر روی تمامی تست ها جوابگو نمی باشد . البته ما در این باره در مطالب قبلی مانند مقایسه موسسه حرف اخر با موسسه ونوس  پرداخته ایم و در این باره اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم .

تفاوت آموزش حرف آخر با کنکور آسان است
تفاوت آموزش حرف آخر با کنکور آسان است

امیدواریم شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز با مطالعه مطلب مقایسه کنکور آسان است با حرف اخر به اطلاعات بسیار جامعی در این باره دست پیدا کرده باشید و بتوانید با این اطلاعات بهترین منابع کمک آموزشی را انتخاب کرده و به تهیه و استفاده از آنها بپردازید و بتوانید در کنکور سراسری به بهترین درصد ها و رتبه های ممکن دست پیدا کنید .

برای دریافت خدمات مشاوره ای و یا برنامه ریزی و حتی سوال و پرسش راجع به محصولات حرف آخر می توانید از طریق شماره های بخش تماس با حرف آخر با مشاورین و متخصصین ما در ارتباط باشید تا بهترین راه ها و برنامه ها خدمت شما عزیزان ارائه گردد تا در کمترین زمان ممکن به موفقیت مورد انتظار خود برسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫52 نظرها

 1. تورو خدا جلوی این ******* و دار و دستش رو بگیرین……………………..من حرف اخر تعصبی ام………….
  دارن چرت و پرت میگن راجب حرف اخر…..
  حرصشون داره در میاد تو اوجیم…..من یه حرف اخری ام که کنکور 98 شرکت کردم و الان دندون پزشکی شهر خودم یعنی همدان دارم درس میخونم….اینم بگم از عید شروع کردم….خونم جوش میاد موسسه های بیچاره ای مصل کنکور اسان پشت حرف اخر باید ببخشید زر مقت میزنن…….

  زنده باد استاید حرف اخر:

  استاد عبدالرضا منتظری
  استاد پیمان کامیار
  استاد غلامحسین شیروانی
  استاد رضا شعبانی
  استاد محمد شاکری
  استاد هومن روان
  استاد محسن منتظری
  استاد یوسفیان پور
  استاد محمودی
  استاد واعظی
  استاد کرمانیها
  استاد علیرضا نژاد

  همتون عشقین به قران……………

  حتی شمایی که داری این دیدگاه منو میخونی و مدیریت سایت رو به عهده داری عشقی………..

  تو شهر ما نمایندگی نداره حرف اخر اگه خدا بخاد من میخام اقدام کنم و بیارم همدان….

  قراره بیام پیش استاد منتظری ….

  کلام اخر:

  حرف اخر زندگی منو نجات داد و دوس ندارم یه آدم های انسان نما پشت حرف اخر حرف میزنن…..

  و یه جمله خاصم بگم برا استاد بزرگ موسسه حرف اخر

  استاد عبدالرضا منتظری…………….

  خیلی دوست دارم …………………………..عشقی……………

  استاد منتظری:مثبت بینهایت………………

  زیاد حرف زدم یاحق……………………………………………………..!!!!!!!!!

  1. سلام ، شما واقعا استفاده کردی؟من میخوام دروسش رو بگیرم ولی شک دارم به نظرت حرف اخر بهتره یا گیلنا؟؟

   1. حرف آخر من خودم از انتشارات گیلنا نصفشو تهیه کردم عمومیارو بنداز دور کلا پولم حیف شد اختصاصی ها هم زدن از چرت ترین قسمتای کتاب همش روش تست زنی و اینا فرستادن

   2. گیلنا دزده
    فقط پول مردم رو میگیرن و هیچ کاری نمی کنن
    حروم خورن
    ازمن تو آبانماه۹۹ دوازده میلیون (۱۲تومن) گرفتن
    یه سری از کتاب وسی دی رو اشتباه فرستادن
    بعد عودت دادیم
    هزینه پست مجدد دادیم
    کلا هیچی به هیچی پولمونو خوردن
    کلاه بردارن

  2. وای اگ تو حرف اخری به دندون همدان راضی من که با موسسه کنکور اساناس دارمکارمیکنم تنها به بورسیه دانشگاه اکسفورد انگلستان فکر میکنم سطح توقعاتبالاس

   1. درباره اش یکم برام بگو به حرف کسایی که خریدن بیشتر اعتماد دارم ریاضی فیزیک شیمی رو از این نشر آسان یادگیری بگیرم؟

  3. 🤔کل پکیج رو گرفتی ؟؟؟ بعد برای دوازدهم گرفتی
   چیارو گرفتی
   یه ندا بده من فقط زیستشو میشناسم و سال دیگه تو یازدهم میخوام بخرم ولی تو بقیه کتابا موندم😶کمک

   1. سلام من که اصلا راضی نیستم از اوج یادگیری فقط پول گرفتند وبس برای پسرمن هیچ کاری نکردند

  4. زر نزن
   تو سایت گیلنا هم همین مقایسه رو انجام دادن و فقط از خودشون تعریف کردن اینجا هم همینه
   به نظر من هر موسسه ای یه نقطه قو داره و چند ضعف
   من خودم فیزیک و ریاضی و شیمی رو از گیلنا گرفتم تدریس آقای مسعودی و ربیعیان
   ولی زیست و دینی رو از حرف آخر چون به نظرم بهتر بود
   عربی هم از تاملند گرفتم آقای فلاح
   زبان هم استاد کیاسالار از کلاسینو
   برای دینی و فارسی رو هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی شاید تدریس آقای احمدی رو بگیرم
   این لیست من بود و به نظرم بهترین لیست هست هرکی دوست داشت استفاده کنه

  5. ببخشید ی سوال منظورتون کدوم عید هست یعنی عید سالی که کنکور دادین سه ماه مونده به کنکور ؟
   و اینکه میشه بگید رتبتون چند شد

  6. اولا سلام
   دوما ادب و احترام رو رعایت کنید
   سوما اگه شما واست مهمه کسی پشت سر موسسه حرف آخر چرت و پرت نگه برا منم خیلی مهمه کسی پشت سر موسسه کنکور اسان است چرت و پرت نگه
   چهارما هر کس به سلیقه و شرایط خودش میتونه انتخاب کنه شما چرا دا حرص میخوری

 2. من واقعا با حرف آخر به اوج رسیدم فوق العاده هس بخدا نگاه زیست کنی از معلمت میزنی جلو محشره بخدا زنده باد
  👍👍👏👏👏🌺🥀🌷

 3. سلام من میخواستم ببینم که موسسه حرف آخر سطح بالایی درس میدن یا خیر؟؟و کتاب هاشون در سطح اتشارات خیلی سبز و گاج و.. هست یا ن؟ممنون میشم اگه جواب بدین

 4. من خیلی بیشتر با زیست شناسی حرف اخر حال کردم واقعا😍😍
  عالیه بخدا عالییی🙌دم اقایون شعبانی و شاکری گرم😘😘مگه بهتر از اینم ادم میتونه زیستو بفهمه😁😄😆
  خدا قوت
  کلی دوستووون دارررم🌸🌷

  1. درباره اش یکم برام بگو به حرف کسایی که خریدن بیشتر اعتماد دارم ریاضی فیزیک شیمی رو از این نشر آسان یادگیری بگیرم؟

 5. سلام. عین همین سایت رو کنکور اسان است هم زده و به مقایسه یکطرفه محصولاتش با حرف اخر پرداخته. دقیقا عین همین کاری که تو این سایت اتفاق افتاده. من حرفم اینه که همه ی این محصولات فارق از برند و مارک خوبن. به شرط استفاده. ممکنه کسی بدون این محصولات و با اتکا به هوش و تلاشش هم موفق بشه. رستگار رو فراموش نکنید.پس بجای گشتن دنبال این محصولات تلاشتونو بیشتر کنید. از تو حرکت از خدا برکت. یا حق

  1. هیچ تعریف و تمجید از حرف آخر نداریم فقط و فقط مزایایی که نسبت به دیگر موسسه ها رو داره گفتیم. و بقیه موارد از بررسی محصولات گرفته تا خرید پکیج ها گذاشتم به عهده دانش آموزان. حالا خودشون با عقل سالم و بررسی های انجام میدم، همچنین نظرات سایر دوستان خودشون رو میبینن تصمیم میکیرن.به اینکه همه موسسه هایی که در حال تولید آموزش هستندّ بتوانند آموزش های با کیفیت و در سطح بالایی را ارائه دهند. تک تک این موارد می تواند رو زندگی هزاران نفر تاثیر بگذارد.

 6. من هر دو رو دارم هم حرف اخر هم گیلنا حرف اخر خدایی ی چیز دیگست اصلن قابل قیاس نیست با کنکور اسان است تو درس شیمی ک اقای ربیعیان نکات تستیش برای همه تست ها جوابگو نیست زیست کنکور اسان است ک دگ اصلن با زیست حرف اخر قابل قیاس نیست ریاضی و فیزیکشم همینه عمومیای کنکور اسان است هم ک واقعا ب درد نخور است

  1. موافقم من نصفشو از کنکور آسان است خریداری کردم ولی از عمومیا راضی نیستم زیستمم همینطور فقط از شیمی راضیم و فیزیک ریاضیمو که اصن نصفه از روش تست فقط فرستادن الانم لیست گرفتم خودم دارن میپیچونن پشتیبانا

 7. سلام لطفا منو راهنمایی کنید گیج شدم نمیدونم بالاخره دی وی دی های کنکور آسانو بخرم یا حرف آخر

  1. کافیه با شماره های بخش تماس با مای سایت در ارتباط باشید تا بهترین مشاورین و رتبه برترهای کنکور سال های اخیر در رابطه با این موضوع شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 8. سلام . من از موسسه کنکور اسان هست یک سال استفاده کردم و نتیجه ایی فکر نمیکنم برای کنکور 99 بدست بیارم چون مشاوره و .. ضعیفی داره …. اما حرف اخر رو هنوز با مشاورینش آشنایی ندارم.
  با این حال الان چند هفته هست که با حرف اخر متوجه شدم . دی وی دی های دروسش رو بررسی کردم ..
  شیمی استاد ربیعیان از گیلنا یا همون کنکور اسان است و ریاضی فیزیک پایه از استاد مسعودی کنکور اسان است . فیزیک دوازدهم از حرف اخر
  و بقیه دروس تمام عمومی ها و زیست شناسی فقط حرف اخر ….

  من به شدت پشیمونم گه چرا از اول با مجموعه حرف اخر اشنا نشدم

 9. حرف اخر واقعا عالیه من از وقتی زیست رو تماشا کردم زیست دیگه به قول اقای منتظری گلابی شد

 10. یه سوال حرف آخر فقط دی وی دی میده یا مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هم داره
  شماره پیامکی حرف آخر رو کسی داره؟؟؟؟

  1. سلام
   علاوه بر ارائه دی وی دی های آموزشی، مشاوره و برنامه ریزی کنکوری و تحصیلی هم ارائه میشه.
   با شماره 0919594947 در تماس باشید

 11. سلام من میخاستم بدونم که کسی از شما دوستان در رشته انسانی از کنکور اسان استفاده کردن یا حرف اخر اگر ازشون استفاده کردین کدومش بهترن ؟؟؟

 12. گیلنا دزده
  فقط پول مردم رو میگیرن و هیچ کاری نمی کنن
  حروم خورن
  ازمن تو آبانماه۹۹ دوازده میلیون (۱۲تومن) گرفتن
  یه سری از کتاب وسی دی رو اشتباه فرستادن
  بعد عودت دادیم
  هزینه پست مجدد دادیم
  کلا هیچی به هیچی پولمونو خوردن
  کلاه بردارن

 13. سلام متاسفانه بنده هزینه 12 میلیون تومانی برای کنکور اسان نمودم و هیچ پشتیبانی و مشاوره ای انجام ندادند و با اعتراض بنده تمامی راههای ارتباطی را نیز مسدود نموده یعنی اقای احمدی کلاهبرداری بیش نبوده که فقط قصد فروش بسته های اموزشی خودرا دارد و هیچ خدمات و پشتیبانی انجام نمی دهند.
  باید و باید مواظب موسسه کنکور اسان و انتشارات گلینا بود که مالباخته نباشید.

 14. من نمی خوام به هیچ موسسه ای توهین کنم ولی می تونم با اقتدار بگم برای درس هایی مثل شیمی و فیزیک و ریاضی بهترین موسسه کنکور اسان است هستش
  همین موسسه حرف اخر بیشتر روش هاش رو از کنکور اسان است کپی کردن
  ضمنا کدوم موسسه همیشه قبل از اومدن جواب های سازمان سنجش میان و سوالات کنکور رو حل کنن، موسسه کنکور اسان است
  یه مطلب دیگه شما به سابقه دو موسسه دقت کنید کدوم موسسه تجربه و سابقه کار بیشتری داره؟
  من نمی گم درس های عمومی موسسه ما خیلی خوبه ولی تو دروس شیمی و فیزیک و ریاضی بهترین هستیم
  در مورد درس زیست هم میتونم بگم موسسه ماز از همه بهتره
  من ادم تعصبی نیستم ولی خب منطقی نگاه کنید، همه موسسات یک سری قبولی های خوبی دارن گول اونها رو نخورید همه موسسات می تونن برن به رتبه برتر ها پول بدن تا بگن ما با فلان موسیه همکاری داشتیم
  ولی شما می تونید برید از ار موسسه کمی از پکیج هاش رو بگیرید و باهم مقایسه کنید تا بفهمید حرف من در مورد کنکور اسان است درسته

 15. فقط بلدین از حرف اخر خوب بگین؟چرا نمیگین اولین موسسه کنکوری کشور گیلناس؟چرا نمیگین اولین مشاور و برنامه ریز کنکور استاد احمدیه؟چرا نمیگین مهندس امیر مسعودی اولین دارنده مجوز فیلم مستند اموزشی در فیزیک و ریاضیه؟و اصلا از همه مهمتر اینه که : کیه که روز کنکور میاد تو تلویزیون و 100 میزنه؟حرف اخر اره؟منطقتون تو حلق شاه/:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن