دروس تخصصی حرف اخرشیمی حرف اخرفروشگاه حرف آخرمحصولات نظام جدید حرف اخر

شیمی مسائل سال دهم و یازدهم حرف آخر ( تشریحی )

شیمی مسائل سال دهم و یازدهم حرف آخر را می توان یکی از پکیج های کامل سایت حرف اخر دانست که ما در این بخش به معرفی بیشتر مسائل سال دهم و یازدهم حرف اخر می پردازیم تا شما علاقه مندان به درس شیمی بیشتر با ویژگی ها و چگونگی تدریس درس شیمی آشنا شوید . شیمی یکی از مهم ترین درس هایی می باشد که در کنکور سراسری مورد توجه دانش اموزان می باشد به همین دلیل اساتید و طراحان سوال در چندین سال اخیر به گونه ای به طراحی سوالات پرداخته اند که به مسائل وجود در درس شیمی پیچیدگی بسیار زیادی بدهند به همین دلیل ما در این بخش از محصولات نظام جدید حرف آخر به بررسی درس شیمی حرف آخر پرداخته ایم .

مشاوره و خرید شیمی مسائل دهم و یازدهم : 7 94 94 95 0919

پکیج شیمی مسائل دهم و یازدهم تشریحی حرف آخر

شیمی مسائل سال دهم و یازدهم حرف اخر را میتوان یکی از بحث های نظام جدید دانست که موسسه کنکوری حرف آخر به تحلیل و ساخت آن دست زده است تا بتوانند با استفاده از اطلاعات تکمیلی و جامعی که درباره بحث های مربوط به درس مسائل شیمی در اختیار دانش آموزان قرار می دهند به بهترین نتیجه دست پیدا کنند زیرا شعار موسسه این می باشد که موفقیت دانش اموزان مانند موفقیت موسسه می باشد به همین دلیل تمامی اساتید سعی بر این دارند که بتوانند با تمامی قدرت و اطلاعاتی که در اختیار دارند به یاری و کمک دانش آموزان بشتابند تا آنها را در این مسیر پر پیچ و خم کنکور کمک و راهنمایی کنند .

پک کامل شیمی مسائل دهم و یازدهم حرف اخر
پک کامل شیمی مسائل دهم و یازدهم حرف اخر

در کنکور علاوه بر تلاش دانش آموزان منابع درسی آنها نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا وقتی منبع کامل و جامعی را در اختیار داشته باشند می توانند به بهترین نتایج ممکن در آزمون های مختلف دست پیدا کنند به همین منظور موسسه حرف اخر همیشه سعی داشته است که کامل ترین و بهترین منابع ممکن را برای پیشرفت در اختیار دانش آموزان قرار دهد .

شیمی مسائل سال دهم و یازدهم تشریحی

شیمی همیشه یکی از درس هایی بوده است که در کنکور سراسری مورد توجه طراحان سوال می باشد به همین دلیل در چندین سال گذشته طراحان دست به پیچیده کردن سوالات و ترکیبی کردن آنها زدهاند به همین دلیل دانش آموزان با مشکلات زیادی در این باره مواجه شده اند به طور مثال قبلن که در درس شیمی کنکور 70 درصد از سوالات را مفاهیم شیمی تشکیل می دادند و 30 درصد مابقی را مسائل شیمی تشکیل می دادند .

اما در این چندین ساله درصد های مربوط به مسائل درس شیمی بسیار زیاد شده است و هر سال نسبت به سال دیگر میزان درصد و تعداد سوالات مسائل نسبت به سال دیگر افزوده می شود که این امر باعث پایین آمدن درصد دانش آموزان در درس شیمی شده است . به همی دلیل علاقه مندان به کنکور باید توجه زیادی به این درس داشته باشند تا بتوانند با تجزیه و تحلیل آن بهترین درصد ممکن را زده و به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند .

مدرس شیمی مسائل سال دهم و یازدهم حرف آخر

مدرس شیمی مسائل سال دهم و یازدهم استاد شیروانی می باشد که دارای مدرک های معتبر دانشگاهیی درس شیمی می باشد و یکی از با سواد ترین معلمان شیمی در سطح کشور می باشد که توانسته با استفاده از روش های مختلف به آموزش درس شیمی بپردازد و توجه بسیاری از اساتید و دانش آموزان را به خود جلب کند .

شما عزیزان می توانید با استفاده از این پکیج شیمی حرف اخر بسیار ازشمند که توسط استاد شیرئانی تهیه شده است تمامی مشکلات مربوط به مسائل شیمی سال دهم و یازدهم خود را رفع کنید و بتوانید به راحتی هرچه تمام تر به سوالات مربوط به مسائل شیمی در کنکور جواب بدهید .

قیمت شیمی دهم و یازدهم مسائل حرف اخر

قیمت پکیج شیمی مسائل سال دهم و یازدهم حرف اخر و همچنین قیمت محصولات حرف آخر در برابر کیفیت آنها مبلغ بسیار ناچیزی می باشد به هر قشری از جامعه می توانند به راحتی برای پیشرفت و رسیدن به قله های موفقیت این محصولات را تهیه و استفاده کنند . استاد شیروانی توانسته با استفاده از روش های تدریس نوینی که به وجود اورده است انقلابی در آموزش درس و مسائل شیمی به وجود بیاورد و دانش آموزان را شیفته این روش بسیار کاربردی کند .

در روش تدریس شیمی مسائل سال دهم و یازدهم استاد شیروانی توانسته است با انمیشن و الگو سازی تمامی مسائل مربوط به درس شیمی را تدریس کند . او در این روش با استفاده از از سه الگوی متفاوت توانسته است که تمامی سوالات مربوط به مسائل شیمی را پاسخ دهد که این کار برای اولین بار در نظام آموزشی ایران صورت گرفته است . در این روش دیگر شما نیاز به این ندارید که تعداد زیادی از فرمول های مختلف را حفظ کنید و میتوانید با استفاده از این فرمول ها تمامی سوالات مربوط به شیمی را جواب بدهید و به بهترین نتیجه ممکن در کنکور دست پیدا کنید .

خرید پک مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف اخر

شما دانش اموزان عزیز و علاقه مندان به کنکور می توانید با تهیه شیمی مسائل سال دهم یازدهم حرف آخر بی نظیر شیمی از موسسه حرف آخر به بهترین آموزش ممکن در درس شیمی دست پیدا کنید . شما با دیدن این فیلم های آموزشی شیمی می توانید از صفر تا صد شیمی را یاد بگیرید و بتوانید در کنکور به بالا ترین درصد ممکن دست پیدا کنید . شیمی یک از درس هایی می باشد که شما میتوانید با زدن درصد بالایی از ان رتبه چشم گیری به دست بیاورید و موز لازم را برای ورود به رشته های پر متقاضی را به دست بیاورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

%1$s دیدگاه

  1. مطلب عالی ی بود. امیدوارم که در آینده هم از این مطالب
    عالی بهره ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن