دروس تخصصی حرف اخرریاضی حرف اخرریاضی رشته تجربی حرف اخرریاضی رشته ریاضی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر ( نظام قدیم )

مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر که در این بخش از سایت حرف اخر به معرفی و تجزیه و تحلیل آن می پردازیم یکی از دشوار ترین مبحث هایی می باشد که دانش آموزان کنکوری با آن مواجه می شوند به همین دلیل ما برای کمک و راهنمایی به دانش آموزان پر تلاش به تهیه و عرضه فیلم های آموزشی مربوط به این مبحث سخت ریاضی پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را درباره چگونگی سوالات مربوط به این بخش را در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار دهیم . شما عزیزان می توانید با تهیه این پکیج مقاطع مخروطی از فروشگاه حرف آخر بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید و در کنکور سراسری به تمامی سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید و درصد بسیار بالایی را به دست بیاورید .

مشاوره رایگان + پرسش و پاسخ حرف اخری: 7 94 94 95 0919

پکیج مقاطع مخروطی حرف آخر

مقاطع مخروطی را می توان یکی از سخت ترین مبحث های وجود در ریاضی حرف اخر دانست که نیازمند در اختیار اطلاعات ریاضی بسیار زیادی می باشد به همین دلیل بیشتر دانش آموزان برای حل و تحلیل چنین سوالاتی در کنکور با مشکلات زیاد و عدیده ای روبرو می شوند که ما به این منظور و برای کمک بیشتر به دانش آموزان گرامی دست به تهیه و عرضه چنین محصول کاملی توسط استاد منتظری پرداخته ایم تا تمامی اطلاعات و ویژگی های مربوط به این مبحث ریاضی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . ما در پک مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر توانسته ایم با استفاده از روش های تدریس بسیار جدید و پیشرفته ضریب اشتباهات حلیات موجود را به زیر صفر برسانیم و کمک بسیار زیادی به دانش آموزان گرامی کرده باشیم .

ویژگی های پک مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر

مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر را می توان کاملترین بحث موجود در بازار برای این مبحث دانست که موسسه حرف آخر به تهیه و عرضه آن پرداخته و توانسته بهترین پکیج مربوط به این مبحث را برای کمک به آموزش دانش آموزان تهیه و عرضه کند . اگر مباحث موجود در درس ریاضی را به سه سطح آسان , متوسط و دشوار اندازه گیری کنیم این بحث ریاضی همچون هندسه 1 حرف آخر در گروه سطح دشوار قرار می گیرد که نیازمند توجه بسیار زیادی از جانب دانش آموزان متقاضی کنکور می باشد که با اموزش و فراگیری این بحث بتوانند به سوالات مربوط به این بخش تسلط کامل داشته باشند و در کنکور خود بهترین درصد و نتیجه ممکن را به دست بیاورند .

پک مقاطع مخروطی حرف اخر
پک مقاطع مخروطی حرف اخر

مقاطع مخروطی در کنکور دارای حدود دو سوال می باشد که کسانی که می خواهند به بهترین نتایج و رشته های پر متقاضی دست پیدا کنند باید به تمامی این سوالات موجود پاسخ دهند تا بتوانند با درصد بالایی که به دست می آورند بهترین رتبه ممکن را اخذ کرده و با آرامش خیال به تحصیل در رشته مورد نظر خود بپردازند . رشته ریاضی امروزه یکی از سخت ترین درس هایی می باشد که نیازمند دقت بسیار زیادی می باشد به همین دلیل دانش آموزان باید در یادگیری ان بیشترین تلاش خود را به کار بگیرند تا با یادگیری این مبحث به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند .

مدرس پک مقاطع مخروطی حرف آخر

استاد منتظری یکی از برترین اساتید درس ریاضی می باشد که با استفاده از روش های جدید و نوینی که اختراع کرده است توانسته تحول بسیار زیادی را در نظام آموزش ایران و تدریس درس ریاضی به وجود بیاورد . این امر باعث شده است که دانش آموزان زیادی برای حل مشکلات خود در درس ریاضی به تهیه و استفاده از دی وی دی های آموزش این استاد روی بیاورند و بهترین نتاج ممکن را به دست بیاورند که در پکیج مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر تمامی موارد لازم برای تسلط کامل به این مبحث ارائه شده است .

امروزه بیشتر دانش آموزان رشته تجربی با درس ریاضی مشکلات عدیده ای دارند و نمی توانند در درس ریاضی به درصد های مد نظر خود دست پیدا کنند و برای ورود به رشته های مدنظر خود مانند پزشکی و دندان پزشکی با مشکل روبرو می شوند . استاد منتظری برای حل این گونه مشکلات دست به تدریس ریاضی با روش بسیار جذاب زده است و با استفاده از الگو های بسیار ساده که کاربرد بسیار زیادی دارند توانسته بینش دانش آموزان را به درس ریاضی تغییر دهد و با ارئه درس های ریاضی حرف آخر به دانش آموزان آن ها را در مسیر پیشرفت و هدف خود راهنمایی و کمک می کند .

در صورت نیاز با مشاور حرف اخر تماس بگیرید

موارد موجود در پک مقاطع مخروطی استاد منتظری

بحث مقاطع مخروطی حرف آخر که در این بخش از محصولات تخصصی حرف آخر به معرفی آن پرداختیم در 6 جلسه و در 2 عدد دی وی دی برای کمک به شما عیزان تهیه و عرضه می شود . این بحث توسط استاد منتظری و برای کمک بیشتر به شما عزیزان تهیه شده است تا بتواند با کمک به شما عزیزان تمامی سوالات مریوط به این بحث را در کنکور جواب دهید و بهترین درصد ممکن را به دست بیاورید , همچنین برای اطلاع کامل از جدیدترین قیمت ها و تخفیف های بروز موسسه میتوانید به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه نمایید .

DVD 1 :

  • جلسه 0 : هندسه مختصاتی
  • جلسه 1 :  بررسی همزمان دایره بیضی و هذلولی

DVD 2 :

  • جلسه 1 : قسمت دوم بررسی همزمان دایره بیضی هذلولی
  • جلسه 2 : سهمی
  • جلسه 3 : تستهای ترکیبی مقاطع مخروطی
  • جلسه 4 : دایره تکمیلی

مقاطع مخروطی ریاضی حرف اخر امروزه یکی از سخت ترین و رتبه آور ترین درس های موجود در کنکور می باشد که تمامی دانش آموزان رشته های مختلف با حل و آموزش آن به مشکل بر می خورند به همین دلیل موسسه کنکوری حرف آخر توانسته با اختراع روش جدید آموزشی درس ریاضی و مبحث های موجود در آن را به خوبی آموزش دهد و دانش آموزان با تهیه و دیدن آنها به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید که تمامی این موارد در پک مقاطع مخروطی ریاضی حرف آخر ارائه شده است .

حتما ببینید : کنکور کمک حرف اخر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن