دروس تخصصی حرف اخرشیمی حرف اخرفروشگاه حرف آخرمحصولات نظام جدید حرف اخر

مفاهیم شیمی سال دهم حرف آخر + جزوه

مفاهیم شیمی سال دهم حرف آخر که در این بخش از سایت حرف آخر ما به معرفی و تحلیل مفاهیم شیمی سال دهم میپردازیم یکی از کامل ترین پکیج های مربوط به درس شیمی حرف اخر می باشد که کار جمع آوری و تدریس آن را استاد شیروانی بر عهده دارد و توانسته است با استفاده از روش های نوین اموزش تمامی دانش آموزان دوره های مختلف به خصوص دانش آموزان کنکوری را متحیر سازد .

در این روش از آموزش او با استفاده از روش های مخصوص به خود توانسته تمامی بخش های مربوط به درس شیمی را پوشش دهد و دانش آموزان می توانند با استفاده از مجموعه مفاهیم شیمی سال دهم به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود در درس شیمی دست پیدا کنند و خود را برای آزمون کنکور آماده کنند .

شیمی مفاهیم سال دهم حرف اخر

مفاهیم شیمی سال دهم حرف آخر یکی از مهم ترین بحث هایی می باشد که در کنکور سراسری مورد توجه طراحان سوال می باشد و تعدادی از سوالات کنکور درس شیمی را از سال دهم در نظر می گیرند . کنکور یکی از مهم ترین ازمون هایی می باشد که دانش اموزان در طول دوران تحصیلی خود با آن مواجهه می شوند زیرا این آزمون مانند پل و راه ارتباط به دانشگاه می باشد و هرچه این پل قوی تر و مستحکم تر باشد دانش آموزان می توانند با خیال راحت تر و آسوده تر این ازن پل رد شوند و به مقصد و هدف خود دست پیدا کنند . به همین منظور دانش آموزان باید خود را برای این ازمون بزرگ اماده کنند تا بتوانند با آمادگی بسیار زیاد خود بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند . دانش اموزان باید اولین قدم های خود را محکم و ثابت بر دارند تا بدون ترس و نگرانی با مسئله کنکور روبرو شوند و از سد آن بگذرند .

جزوه مفاهیم شیمی دهم حرف اخر

داخل پکیجی مکه خرید می کنید جزوه مفاهیم شیمی سال دهم هم همراهش خواهد بود که می توانید نهایت استفاده از جزوه مفاهیم و فیلم های آموزش اون داشته باشید.

مفاهیم شیمی سال دهم

شیمی یکی از مهم ترین درس های رشته های تجربی و ریاضی می باشد که دارای ضریب اهمیت متوسط به بالا می باشد به همین دلیل دانشجویان در آزمون های خود به خوبی به این درس بسیار مهم توجه داشته باشند تا بتوانند با زدن درصد بالایی از این درس بتوانند بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند . شیمی در سال های اخیر در کنکور دسخوش تغیرات بسیار زیادی شده است و باید دانش آموزان به خوبی بتوانند درک درستی از این تغییرات داشته باشند تا با برنامه ریزی بهتر و سریع خود را با این گونه سوالات ترکیبی و سخت محور وقف بدهند تا بتوانند با زدن درصدی بالا از درس شیمی خود را به رشته مورد نظر خود نزدیک کنند .

پکیج شیمی مفاهیم سال دهم موسسه حرف آخر نظام جدید
پکیج شیمی مفاهیم سال دهم موسسه حرف آخر نظام جدید

مفاهیم درس شیمی در سال های قبل یکی از پر کاربرد ترین بخش ها و مطالب طرح سوالات کنکور شیمی بوده است اما با عوض شدن نظر و دیدگاه طراحان امروزه مسائل و مفاهیم دارای درصد 50 درصدی مساوی با هم در طراحی سوالات می باشند به همین خاطر دانش آموزان و داوطلبان کنکور باید به هر دو مسئله موجود در درس شیمی توجه داشته باشند تا بتوانند به خوبی از پس حل سوالات بر بیایند .

مدرس شیمی مفاهیم دهم حرف اخر

در این درس استاد شیروانی توانسته است که بااستفاده از روش های کاملا جدید و نوینی که ابداء کرده است به آموزش بخش های مختلف درس شیمی بپردازد و مو به موی کتاب درسی را برای شما عزیزان مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد تا شما عزیزان با تهیه و استفاده از این فیلم های آموزشی شیمی حرف آخر بتوانید به بالا ترین درصد ممکن در درس شیمی دست پیدا کنید .

مفاهیم شیمی سال دهم یکی از محصولات نظام جدید حرف اخر می باشد که با استفاده از روش های مخصوص این موسسه مانند استفاده از انیمیشن و تصویر سازی تهیه شده است که این امر باعث استقبال بیشتر دانش آموزان از این پکیج شده است . در این محصول استاد شیروانی با استفاده از انیمیشن سازی توانسته است که تمامی بخش های مرتبط با مفاهیم شیمی را مورد تدریس قرار دهد و به تحلیل و تجزیه تمامی اطلاعات موجود در درس شیمی سال دهم بپردازد . در محصول شیمی حرف آخر استاد شیروانی با استفاده از الگو سازی و نقشه راه توانسته به جزیی ترین قسمت های کتاب نیز دسترسی داشته باشد و با آموزس آنها دانش آموزان را آماده کنکورکند .

موارد موجود در پک شیمی نظام جدید دهم حرف اخر

پکیج مفاهیم شیمی سال دهم حرف اخر در 2 DVD  و در 15 جلسه مورد تدریس قرار گرفته است که دانش اموزان می توانند با تهیه و دانلود مفاهیم شیمی دهم حرف اخر بی نظیر به صفر تا صد شیمی دست پیدا کنند و نگرانی از بابت شیمی سال دهم در کنکور نداشته باشند زیرا با نگاه کردن به این دی وی دی ها می توانید به تمامی پاسخ های مربوط به شیمی سال دهم جواب بدهید .

سایر محصولات نظام جدید حرف اخر

DVD 1 :

 • جلسه اول : تدریس پیدایش اتم ها
 • جلسه دوم : تمرین زیر اتم ها
 • جلسه سوم : تدریس ایزوتوپ ها
 • جلسه چهارم : تدریس طبقه بندی عناصر
 • جلسه پنجم : تدریس بوهر
 • جلسه ششم : تمرین آرایش الکترونی
 • جلسه هفتم : تدریس آرایش الکترونی
 • جلسه هشتم : تمرین آرایش الکترونی

DVD 2 :

 • جلسه نهم : تدریس ساختار اتم
 • جلسه دهم : تمرین رفتار اتم ها
 • جلسه یازدهم : تدریس کووالانسی
 • جلسه دوازدهم : تدریس کووالانسی رسم
 • جلسه سیزدهم : تدریس ترکیبات کووالانسی خاص
 • جلس چهاردهم : تمرین های دوره ای
 • جلسه پانزدهم : تمرین ترکیبات کووالانسی خاص

خرید پک مفاهیم سال دهم شیمی حرف اخر

شما با تهیه و دانلود مفاهیم شیمی سال دهم حرف آخر از فروشگاه حرف اخر به تمامی اهداف خود در باره یادگیری بخش های مختلف شیمی سال دهم دست پیدا کنید زیرا استاد شیروانی توانسته است که با استفاده از تصویر سازی تمامی بخش های مختلف موجود در شیمی سال دهم را به طور کامل تدریس کند و دانش آموزان و داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری می توانند با اطمینان کامل از این محصول استفاده کنند . شما عزیزان می توانید به مراجعه به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر از آخرین تغییرات و تخفیف های موسسه حرف اخر مطلع شوید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن