دروس تخصصی حرف اخرفروشگاه حرف آخرفیزیک حرف اخر

مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر

مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر یکی از بخش های مربوط به سال سوم فیزیک حرف اخر می باشد که در بین رشته تجربی و ریاضی مشترک می باشد و برای تمامی دانش آموزانی که می خواهند کنکور دهند حائز اهمیت می باشد البته این بخش بنا به دلیل سختی خود طراحان سوالات فیزیک کنکور در طراحی آن بسیار سخت گیری می کنند که این امر باعث شده است تا دانش آموزان کنکوری با مشکلات زیادی روبرو شوند .

موسسه حرف آخر نیز برای کمک به بالا بردن سطح دانش داوطلان کنکور دست به تهیه و عرضه این محصول بسیار جامع زده است تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از این محصول به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

مشاور فیزیک حرف اخر : 7 94 94 95 0919

پکیج مدار و مغناطیس فیزیک حرف اخر استاد کامیار

مدار و مغناطیس فیزیک حرف اخر همچون دینامیک حرف اخر و نوسان و موج فیزیک حرف اخر یکی از محصولات بسیار کامل و مهم مربوط به دروس تخصصی حرف آخر می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از روش های بسیار نوین اموزشی به تدریس بخش های مختلف آن پرداختیم تا داوطلبان کنکوری بتوانند بدون دغدغه فکری به تهیه و استفاده از این محصول باارزش بپردازند . همانطور که شما عزیزان اطلاع دارید درس فیزیک یکی از کاربردی ترین درس هایی می باشد که نیازمند دقت و مطالعه زیاد می باشد زیرا شما عزیزان می توانید با زدن درصد بالایی از این درس در کنکور سراسری به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

پکبج فیزیک مدار و مغناطیس حرف اخر
پکبج فیزیک مدار و مغناطیس حرف اخر

شما عزیزان می توانید برای تهیه پکیج مدار و مغناطیس فیزیک حرف اخر به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید و از سایر محصولات مربوط به درس فیزیک حرف آخر مانند  فیزیک سال اول و دوم حرف اخر نیز مشاهده کنید و در صورت نیاز آموزشی آن ها راتهیه نمایید . درس فیزیک بنا به سختی که دارد بیشتر دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در پاسخگویی به سوالات آن در کنکور عاجز می مانند که دلیل این امر نیز این می باشد که بخاطر گسترده بودن بحث های مختلف این درس و همچنین داشتن فرمول های زیاد زمان کمی را برای مطالعه این درس در کنار می گذارند .

مدار و مغناطیس فیزیک حرف اخر

مدار و مغناطیس فیزیک حرف اخر یکی از بخش های مهم درس فیزیک می باشد که در کنکور سراسری دارای حدود 6 سوال می باشد که شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصول بینظیر به بهترین اطلاعت ممکن دست پیدا کنید و بتوانید در کنکور به راحتی به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهید و درصد بسیار خوبی را به دست بیاورید . شما عزیزان در کنار تهیه این محصول می توانید از مشاور حرف اخر به صورت رایگان مشاوره بگیرید و مشاور ما تا روز کنکور به عنوان راهنما و پشتیبان همراه شما عزیزان خواهد بود و در رفع تمامی مشکلات شما تلاش خواهد کرد .

کنکور 98 را می توان یکی از پر رقابت ترین آزمون های کنکور چند سال اخیر ایران دانست و دلیل این امر نیز این می اشد که این آخرین کنکوری می اشد که برای دانش آموزان نظام قدیم برپا می شود و باید داوطلبان آن تمام تلاش و سعی خود را رای قبولب در این کنکور به کارگیند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . یکی از دروس تخصصی و بسیار مهم درس فیزیک می باشد که شما عزیزان باید برای موفقیت خود بتوانید درصد بالایی از سوالات این درس را پاسخ دهید ه همین دلیل ما در این بخش به معرفی یکی از مباحث پرکاربرد آن یعنی مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر میپردازیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید .

مدرس مدار و مغناطیس فیزیک نظام قدیم حرف آخر

استاد کامیار را می توان یکه تاز تدریس درس فیزیک در سطح کشور دانست زیرا او ا استفاده از روش های بسیار جامعی که ابداع کرده است توانسته است به آموزش بحث های مختلف درس فیزیک در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازد . او با تلاش های شبانه روزی خود توانسته پکیج مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر را تهیه و عرضه کند و آن را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد . موسسه حرف آخر در کنکور به شما عزیزان کمک های بسیار زیادی خواهد کرد تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید شما برای آشنایی با چگونگی کمک این موسسه می توانید به بخش کنکور کمک حرف آخر مراجعه کنید .

شیوه تدریس مدار و مغناطیس فیزیک موسسه حرف آخر

استاد کامیار برای تدریس بخش های مختلف فیزیک مانند مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر از روش های تدریسی سیار کامل و جدیدی استفاده می کند که در این روش از تصویر سازی و انیمیشن استفاده می کند که این کار باعث می شود تا دانش آموزان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف این درس بپردازند . او همچنین فرمول های زیاد و پیچیده این خش ها را حذف کرده است و از الگو و نقشه راه استفاده کرده که این امر باعث میشود تا دانش آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن مطالب را یادبگیرند و همچنین به یاد بیاورند . این پکیج شامل 10 دی وی دی می باشد که در پایین به تحلیل محتویات آن پرداخته ایم .

DVD 1 :

  • الکتریسیته جاری 1

DVD 2 :

  • الکتریسیته جاری 2

DVD 3 :

  • الکتریسیته جاری 3

DVD 4 :

  • الکتریسیته جاری 4

DVD 5 :

  • الکتریسیته جاری 5

DVD 6 :

  • الکتریسیته جاری 6

DVD 7 :

  • مغناطیس 1

DVD 8 :

  • مغناطیس 2

DVD 9 :

  • القای الکترومغناطیس 1

DVD 10 :

  • القای الکترو مغناطیس 2

داوطلبان و دانش آموزان عزیز کنکوری می توانند با استفاده از این پکیج مدار و مغناطیس فیزیک حرف آخر به تمامی اطلاعات آموزشی مورد نیاز خود دست پیدا کنند و همچنین در کنکور به تمامی سوالات مربوط ه این بخش پاسخ دهند و راه رسیده به رشته های پر متقاضی را برای خود هموارتر کنند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن