دروس عمومی حرف اخرزبان انگلیسی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

لغات زبان انگلیسی حرف آخر ( نظام قدیم )

لغات زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم را میتوان یکی از مهم ترین بحث های زبان انگلیسی حرف اخر دانست که در کنکور سراسری سوالات بسیار زیادی در این رابطه طرح می شود یعنی تمامی سوالات زبان انگلیسی در کنکور نیازمند اطلاعات بسیار زیادی درباره معنی کلمات می باشد که شما می توانید برای بالا بردن اطلاعات خود درباره کلمات این پکیج لغات زبان خارجه حرف آخر را تهیه کرده و اطلاعات کاملی را به دست بیاورید که پک گرامر زبان انگلیسی نظام قدیم حرف اخر نیز قبلا ارائه شده است .

موسسه حرف آخر نیز برای کمک به دانش آموزان و داوطلبانی که در درس زبان خارجه ضعف دارند دست به تهیه این پکیج زده اند تا بتوانند دانش آموزان را برای رسیدن به اهدافشان کمک کنند . شما با استفاده از این محصول می توانید به بالا ترین درصد ممکن در کنکور دست پیدا کنید .

مشاوره رایگان زبان انگلیسی حرف آخر : 7 94 94 95 0919

پکیج لغات زبان خارجه حرف آخر استاد محمودی

لغات زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم را می توان یکی از مهم ترین بحث های موجود در کنکور سراسری دانست که شما عزیزان می توانید با پاسخ دادن به تعداد سوالات زیادی از این بخش به درصد بالایی در درس زبان انگلیسی دست پیدا کنید و خود را برای رسیدن به بهترین رتبه های ممکن آماده کنید . شما عزیزان می توانید با استفاده از لغات زبان خارجه حرف اخر به بهترین اطلاعات مورد نیاز در کنکور دست پیدا کنید .

در پکیج لغات زبان انگلیسی نظام قدیم حرف اخر تمامی ویژگی های مورد نیاز برای سوالات کنکور مدنظر  گرفته شده تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید و بیشتر سوالات زبان انگلیسی کنکور را جواب بدهید .شما عزیزان برای اینکه بتوانید به بهترین رشته ها و دانشگاه های مدنظر خود راه پیدا کنید باید بتوانید به درصد بالایی از تمامی درس های ممکن دست پیدا کنید تا با خیال راحت بتوانید به انتخاب رشته بپردازید .

یکی از دروسی که برای دانش اموزانی که میخواهند به بهترین رتبه های ممکن دست پیدا کنند لغات زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم می باشد که شما عزیزان می توانید با مطالعه و آموزش دقیق آن به بهترین آموزش ممکن دست پپیدا کنید و خودرا برای ورود به رشته های بسیار پر متقاضی مانند دندان پزشکی و پزشکی آماده کنید .

لغات زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم

لغات زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی حرف اخر می باشد که از مهم ترین بحث های مربوط به درس زبان انگلیسی می باشد که 8 سوال از 25 سوال درس زبان خارجه را در کنکور سراسری شامل می شود که شما میتوانید با دقت و تلاش بسیار به درصد بالایی از کنکور دست پیدا کنید . این بخش حدود 32 درصد سوالات را متشکل می شود که شما عزیزان می توانید با استفاده از آن و یادگیری بسیار کامل به درصد بالایی نیز دست پیدا کنید . همچنین جوابگویی به سوالات دیگر زبان خارجه کنکور نیازمند دانستن معنی لغات می باشد که این پکیج لغات زبان خارجه حرف آخر نظام قدیم کمک بسیار زیادی به شما در این باره خواهد کرد .

پکیج لغات زبان خارجه موسسه حرف اخر
پکیج لغات زبان خارجه موسسه حرف اخر

یکی از منابع بسیار کارآمد و مفید برای یادگیری زبان خارجه ,  لغات زبان انگلیسی حرف آخر می باشد که تمامی لغات داخل کتاب و بیرون کتابی را برای یادگیری بیشتر شما عزیزان مورد تزیه و تحلیل قرار داده است و شما می توانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و خود را برای شرکت در آزمون سراسری کنکور آماده کنید .

همانطور که اطلاع دارید کنکور 98 اخرین کنکور نظام قدیم می باشد که تمامی دانش آموزان و داوطلبان باید تمامی ذهن خود را به این سو متمرکز کنند که بتوانند با استفاده از بهترین منابع ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند . شما عزیزان می توانید برای تهیه محصولا این موسسه به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید و بر حسب نیاز آموزشی خود از بهترین منابع کنکوری استفاده کنید .

پکیج های مرتبط با پک لغات زبان انگلیسی نظام قدیم حرف اخر :

مدرس لغات زبان انگلیسی حرف آخر

استاد محمودی یکی از محبوب ترین و با دانش ترین اساتید حرف اخر می باشد که توانسته است با استفاده از روش های بسیار کارآمد و جدید به تدریس بخش های مختلف لغات زبان انگلیسی نظام قدیم موسسه حرف اخر بپردازد . او با استفاده از اطلاعات جامعی که درباره سمت های زبان خارجه دارد و هرا با تجربه بسیار بالای تدریس درس زبان انگلیسی توانسته است به راحتی به انتقال اطلاعات خود به دانش اموزان عزیز بپردازد . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت پکیج های استاد محمودی به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید . همچنین پکیج لغات زبان خارجه حرف آخر دارای ویژگی های خاصی می باشد که در زیر به تحلیل آن ها میپردازیم .

 • تنها منبع آموزش لغت در سراسر کشور با روشهای منحصر به فرد
 • اموزش لغت با روش داستان های زنجیره ای
 • استفاده از انیمیشن ها و شعر های زیبا برای ماندگاری لغات در ذهن بدون فراموشی
 • آموزش لغت در جمله ( برای اولین بار در کشور )
 • آموزش زدن تست واژگان
 • آزمون های درس به درس

شیوه تدریس زبان انگلیسی موسسه حرف آخر

استاد محمودی توانسته با استفاده از روش های تدریسی بسیار جالب به تدریس بخش های مختلف زبان خارجه بپردازد . او در پکیج لغات زبان انگلیسی حرف اخر به تحلیل و آموزش حدود 1200 کلمه و لغت مختلف با استفاده از تصویر سازی پرداخته است که شما عزیزان بتوانید با استفاده از این اطلاعات به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید . این پکیج شامل 8 DVD کامل می باشد که شما میتوانید طریقه برناهمه ریزی خود را یراس مطالعه کامل و صحیص این پکیج را از مشاور حرف آخر پرس و جو کنید .

DVD 1 :

 • درس اول

DVD 2 :

 • درس دوم ( 1 )
 •  درس سوم ( 1 )

DVD 3 :

 • درس سوم ( 2 )
 •  درس چهارم ( 1 )

DVD 4 :

 • درس چهارم ( 2 )
 • درس پنجم ( 1 )

DVD 5 :

 • درس پنجم ( 2 )
 •  درس ششم ( 2 )

DVD 6 :

 • درس هفتم  ( 1 )
 • درس هشتم ( 1 )

DVD 7 :

 • درس هشتم ( 2 )
 • آزمون ( 1 )

DVD 8 :

 • آزمون ( 2 )

شما عزیزان می توانید با استفاده از این پکیج لغات زبان انگلیسی نظام قدیم حرف اخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ گویی به سوالات بخش لغات زبان خارجه کنکور دست پیدا کنید و بتوانید به بهترین نتایج ممکن و درصد بالایی دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن