ادبیات حرف اخردروس عمومی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

املا لغات و واژگان ادبیات حرف آخر ( نظام قدیم )

املا لغات و واژگان حرف آخر یکی از مهم ترین بحث های مربوط به ادبیات حرف آخر می باشد که دارای اهمیت بسیار بالایی در طراحی سوالات ادبیات کنکور می باشد و طراحان سوالات بخش قابل قبول و زیادی از سوالات را از این دو بخش انتخاب می کنند که شما عزیزان می توانید با باهوشی و تلاش خود به تمامی سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید و به بهترین نتیجه و درصد مورد نظر خود دست پیدا کنید .

ما در این بخش از سایت حرف آخر به طراحی و تهیه لغات و لغات و واژگان نظام قدیم حرف آخر پرداخته ایم تا بتوانیم تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان و داوطلبان کنکور را در این بخش بگنجانیم و شما با استفاده از آن به بهترین آموزش ممکن دست پیدا کنید و خود را برای بهترین نتایج ممکن آماده کنید .

دریافت مشاوره رایگان برای درس ادبیات : 7 94 94 95 0919

پکیج لغات و واژگان حرف آخر

لغات و واژگان حرف آخر یکی از پرکاربرد ترین بحث های کنکوری ادبیات می باشد که دانش آموزان باید به خوبی به آن توجه داشته باشند تا توانند در کنکور سراسری به خوبی به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند . ادبیات از بخش های بسیار زیادی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها تعدادی از سوالات کنکور را در بر می گیرند و شما برای دست یافتن به بهترین موفقیت های ممکن باید اطلاعات بسیار کاملی از تمامی بحث ها داشته باشید تا بتوانید با زدن درصد بالایی راه رسیدن به موفقیت را برای خود هموارتر کنید و خود را برای رسیدن به رشته هی پرمتقاضی آماده کنید .

لغات و واژگان نظام قدیم حرف آخر

کنکور یکی از مهم ترین آزمون های زندگی هر دانش آموزی می باشد که برای رسیدن به اهداف خود باید با تمام دانش و قوای خود به جنگ با این آزمون برود به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان در نیمه های راه کم می آورند و از جنگ با آن خود داری می کنند . و به همین دلیل نمی توانند به بهترین هدف ممکن دست پیدا کنند .

پک املا لغات واژگان ادبیات موسسه حرف اخر
پک املا لغات واژگان ادبیات موسسه حرف اخر

اما ما در این بخش به معرفی املا لغات و واژگان ادبیات حرف آخر میپردازیم تا شما عزیزان را رای رسیدن به اهداف مورد نیاز خود همراهی کنیم . همواره برای به پیروزی رسیدن در همه امور شما باید وسیله ها و ابزار های کاربردی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید با تمام قوا به تلاش در آن مسیر بپردازید .

املا لغات و وازگان حرف آخر نیز یکی از این وسیله هایی می باشد که ما آن را تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید . همانطور که گفتیم لغات و واژگان نظام قدیم حرف اخر یکی از مهم ترین بحث های مربوط به دروس عمومی حرف آخر می باشد که برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که می خواهند در رشته های پرمتقاضی دندان پزشکی و پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند بسیار دارای اهمیت می باشد زیرا می توانند با زدن درصد بالایی از ادبیات در کنکور راه خود را برای رسیدن به این رشته ها هموارتر کنند .

پکیج های مرتبط با پک املا واژگان لغات موسسه حرف اخر

املا لغات و واژگان حرف آخر

املا لغات و واژگان نظام قدیم حف آخر یکی از مهم ترین و پر سوال ترین بحث های مربوط به ادبیات می باشد که حدود 6 سوال از این بخش ها در کنکور سراسری طرح می شود که دانش اموزان عزیز می توانند با استفاده از تلاش و منابع آموزشی بسیار کار آمذ به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند و 26 درصد سوالات ادبیات را به راحتی پاسخ دهند . در این پکیج اساتید ما توانسته اند به بررسی و تحلیل تمامی بخش های مربوط به این درس بپردازند و اطلاعات کاملی را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان عزیز قرار دهند .

املا لغات و واژگان حرف اخر یکی از منابع کامل و جامع می باشد که تمامی اطلاعات آموزشی مورد نیاز دانش آموزان در آن گنجانده شده است تا بتوانند با استفاده از آن به بهترین نتایچ ممکن دست پیدا کنند . همچنین شما می توانید برای برنامه ریزی کنکور 98 به بخش برنامه مطالعاتی حرف آخر برای کنکور 98 مراجعه کنید و بر حسب نیاز خود از آن اطلاعات تکمیلی استفاده کنید . همچنین می توانید برای تهیه این محصول باارزش به فروشگاه حرف آخر مراجع کنید و بر اساس نیاز خود از سایر پکیج هی آموزشی موسسه حرف آخر استفاده کنید و خود را به بالاترین مرز آمادگی برای شرکت در کنکور برسانید .

مدرس املا لغات و واژگان حرف آخر

استاد منتظری را می توان یکی از با دانش ترین اساتید مربوط به ادبیات در سطح کشور دانست که در این بخشش از املا لغات و واژگان حرف اخر توانسته است با استفاده از روش های تدریسی بسیار کاملی به ارائه اطلاعات و داش ادبیات به دانش آموزان و داوطلبان کنکور بپردازد . او برای هرکدام از بحث های ادبیات از روش بسیار جذابی استفاده می کند تا دانش آموزان بتوانند به راحتی به ادگیری بخش های مختلف بپردازند . شما عزیزان می توانید برا اطلاع از قیمت این پکیج به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید .

شیوه تدریس ادبیات موسسه حرف آخر

استاد منتظری برای انتقال دانش ادبیاتی خود به داوطلبان کنکوری دست به خلاقیت بسیار زیادی زده است و توانسته است با استفاده از روش های تدریس بسیار جدیدی به آموزش بخش های مختلف درس ادبیات بپردازد . او در املا لغات و واژگان حرف آخر از روش تصویر سازی استفاده کرده است که توانسته تاثیر بسیار بالایی در یادگیری درس ادبیات بگذارد . او همچنین از شهر لغات پرده برداری کرده است که شما در این قسمت با استفاده از داستان های مختلف به یادگیری لغات مختلف و املا انها می پردازید .

املا لغات و واژگان نظام قدیم حرف آخر شامل کتاب کار می باشد که دیگر شما لازم نیس نکته برداری و یاداشت برداری کنید زیرا تمامی اطلاعات این پکیج در آن قرار دارد . این بکیج شامل 10 دی وی دی بسیار کامل ی باشد که در 12 جلسع برای شما عزیزان تدریس می شود و در پایین تمامی اطلاعات مربوط به دی وی دی ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم .

DVD 1 :

 • جلسه اول (ه-ح)
 • جلسه دوم (ت-ط)

DVD 2 :

 • جلسه سوم(ق-غ)
 • جلسه چهارم(الف-ع)

DVD 3 :

 • جلسه پنجم(س،ث،ص)
 • جلسه ششم(ز،ذ،ض،ظ)

DVD 4 :

 • ادامه جلسه ششم
 • جلسه هفتم (سال دوم درس ۱-۱۱)

DVD 5 :

 • ادامه جلسه هفتم
 • جلسه هشتم(سال دوم درس (درس ۱۲-۲۴)

DVD 6 :

 • ادامه جلسه هشتم
 • جلسه نهم(سال سوم درس ۱-۱۱)

DVD 7 :

 • ادامه جلسه نهم
 • جلسه دهم(سال سوم درس ۱۱-۲۲)

DVD 8 :

 • ادامه جلسه دهم
 • جلسه یازدهم(سال چهارم درس ۱-۱۳)

DVD 9 :

 • ادامه جلسه یازدهم
 • جلسه دوازدهم (سال چهارم۱۴-۲۷)

DVD 10 :

 • ادامه جلسه دوازدهم

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید با استفاده از پک املا لغات و واژگان حرف اخر به تمامی اطلاعات این بخش از ادبیات دست پیدا کنید و در کنکور بهترین درصد ممکن را در ای درس از خود بر جای بگذارید و راه رسیدن به رشته های پر متقاضی را برای خود هموارتر کنید که برای مشاوره با یکی از رتبه برتر های موسسه میتوانید با میلاد نیکپور حرف اخر مشاوره داشته باشید که شماره تماس این مشاور در مطلب مربوطه ارائه شده است .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن