وبلاگ

اسامی مشاوران حرف اخر کنکور 1400 + {رزومه،عکس و شماره}

اسامی مشاوران حرف آخر کنکور در این بخش خدمات شما داوطلبان کنکور و دانش آموزان عزیز معرفی میشه. اسامی مشاوران موسسه حرف آخر به ترتیب رتبه برتر و بهترین مشاوران موسسه حرف آخر در ادامه لیست خواهد شد. در صورت تمایل به دریافت مشاوره و ارتباط با مشاور حرف اخر می توانید با واحد مشاورین تماس بگیرید تا شما را به فرد مورد نظر وصل کنند. تعداد عزیزانی که در زمینه مشاوره به شما فعالیت دارند بسیار زیاد است و ما  در این مقاله سعی داریم تا لیست کامل مشاوران حرف آخر از برترین و بهترین مشاورین را خدمت شما معرفی نماییم.

با توجه به اینکه در این مقاله رزومه و شماره تماس مشاورین خدمت شما ارائه می گردد، بنابراین می توانید نسبت به انتخاب مشاور نیز اقدام نمایید و برای شروع و ادامه روند مطالعه از مشاور انتخابی کمک و راهنمایی بگیرید.

تماس مستقیم با مشاور ارشد: 7 94 94 95 0919

لیست اسامی مشاوران موسسه حرف آخر

به ترتیب و بر اساس اولویت بندی در ادامه به معرفی مشاوران حرف اخر می پردازیم و در رابطه با هر کدوم توضیحات مختصری قرار میدیم تا شناخت نسبی با اونها داشته باشید. مواردی همچون رشته تحصیلی مشاوران , رتبه کنکور مشاورین , تخصصی ها , تجربه و فعالیت های اونها. ما از تک تک مشاورین درخواست می کنیم که از طریق بخش ارسال اطلاعات برای نمایش در دید عموم اطلاعات خود را در سامانه ثبت لیست اسامی مشاوران حرف آخر ارسال کنند . این اطلاعات در سایت و در این همین بخش برای شما دانش آموزان عزیز قابل نمایش خواهد بود.

مشاوران موسسه حرف آخر
لیست اسامی مشاوران موسسه حرف خر

طی تماس ها و دیدگاه هایی که در پست های سایت درج می شود ، همواره با این مورد روبرو بوده ایم که عزیزان با نبود مشاور و یا عدم هماهنگ بودن لازم با مشاور مواجه بوده اند و از تیم ما درخواست مشاوره داشته اند. در همین راستا در این بخش اسامی مشاورین حرف آخر را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم تا بتوانید پیشبرد تحصیلی و موفقیت خود را با همراهی مشاوری متخصص و دلسوز انجام دهید.

لیست اسامی مشاورین موسسه حرف آخر

زمینه مشاوره همواره برای مجموعه کنکوری حرف آخر مورد اهمیت بوده است، چرا که هر دانش آموزی حق دارد راهنما و همراه متخصصی در اختیار داشته باشد تا در مواقع لازم نسبت به ایجاد انگیزه و حتی نشان دادن راه درست مطالعه و درس خواندن و استفاده از منابع درست و مفید به وی، مواردی را به وی آموزش دهد. با توجه به این نیاز دانش آموزان، تیم انتشارات حرف اخر نسبت به رفع نیاز دانش آموزان قدم برداشته است و مجموعه ای از مشاورانی که در سال های اخیر رتبه برتر کنکور بوده اند و موفق به طی راه ترقی و پیشرفت شده اند را برای ارائه مشاوره به شما عزیزان در نظر گرفته است.

خدمات مشاوره موسسه حرف آخر یکی از برترین و پربازده ترین خدماتی می باشد که خدمت دانش آموزان و داوطلبین کنکوری عزیز ارائه میگردد تا در دانش رسیدن به اهداف خود همواره پشتیبان و راهنمایی در اختیار داشته باشند تا با استفاده از رهنمود ها و پیشنهادات مناسب این عزیزان را در راه رسیدن به اهدافشان یاری نمایند. موسسه حرف اخر اقدام به جذب مشاورین رتبه برتر کنکور نموده است تا تیمی متخصص و متعهد در اختیار حرف آخری باشد که قبلا خود راه رتبه برتر شدن را طی نموده اند.

لیست تعداد مشاورین برتر حرف آخر
لیست اسامی بهترین مشاوران حرف آخر

تیم مشاوره موسسه حرف آخر متشکل از افرادی زبده و متخصص در امر مشاوره می باشد که با آگاهی و تخصص میتوانند بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند ، بعد از تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر از طریق شماره 09199594947 شما عزیزان با ارائه سطح درسی و اطلاعاتی که مشاور از شما میخواهد اطلاعاتی کامل به وی می دهید تا مشاور بر طبق وضعیت درسی و تحصیلی شما به ارائه برنامه مطالعاتی و منابع لازم برای موفقیت شما بپردازد. همچنین از طریق آدرس دفتر موسسه حرف آخر و مراجعه حضوری نیز می توانید با مشاورین و اساتید نیز دیداری داشته باشید.

خدمات بهترین مشاوران موسسه کنکوری حرف آخر

تمامی عزیزانی که در حال تحصیل در مقاطع  متوسطه هستند و یا دوستانی که پشت کنکور هستند و حتی بزرگوارانی که علی رغم داشتن تحصیلات عالی و اخذ مدرک دانشگاهی قصد دارند تا با استفاده از نقشه راه درست و پر بازده نسبت به کسب بهترین نتایج در امتحانات و کنکور نسبت به مطالعه اقدام کنند می توانند با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر  در ارتباط باشند تا برنامه ریزی درست و مناسبی برای مطالعه و در نهایت کسب رتبه و نمره مورد نظر خود داشته باشند.

مشاوران متخصصی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند جزو افراد ماهر و با دانش بالا هستند که می توانند در هر زمینه ای به عزیزان مشاوره انگیزشی، درسی و تحصیلی ارائه دهند. نوع رشته و یا سن و حتی شرایط مطالعه و کاری و … نمی تواند مانعی برای ارائه مشاوره به شما و ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر باشد. بنابراین با هر رشته تحصیلی اعم از تجربی و ریاضی فیزیک و انسانی و … می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

لیست بهترین مشاورین حرف آخر
لیست اسامی بهترین مشاورین حرف آخر

هیچ برنامه ای برای شروع مطالعه ندارید؟ نمی دانید از کجا شروع کنید ؟ برای انتخاب منابع با شک و تردید روبرو هستید؟ راجع به میزان بازدهی مطالعه و منابع مورد استفاده اطلاعات دقیقی در دست ندارید؟ نقاط ضعف و قوت خود در روس و مباحث مختلف را نمی شناسید؟ وقت کافی برای رسیدن به کنکور ندارید؟ از مطالعه و تست زنی مکرر که در نهایت با شکست مواجه می شوید خسته شده اید؟ کافیست تا یکبار با مشاوران ارشد موسسه کنکوری حرف آخر در تماس باشید تا خود را برای کسب رتبه مورد نظر در دانشگاه و رشته مورد علاقه آماده کنید.

لیست کامل اسامی بهترین مشاوران موسسه حرف آخر

بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان موسسه حرف اخر به دنبال این هستند که در سال کنکور با یکی از بهترین و برترین مشاوران موسسه حرف آخر ارتباط برقرار کنند تا با خیالی راحت مسیر مطالعه خود را در کنکور سراسری طی کنند که ما در این مقاله به بررسی جامع این موضوع پرداخته ایم تا خیال شما عزیزان راحت شود

میلادقربانی مشاور ارشد موسسه حرف اخر
لیست کامل اسامی بهترین مشاوران موسسه کنکوری حرف آخر

قطعا نام مشاور های خوب تا به اینجا به گوشتان خورده باشد ما در این مقاله به معرفی بهترین مشاور موسسه حرف اخر جناب آقای میلاد قربانی نیکپور پرداخته ایم که شما میتوانید با شماره تماس های همین صفحه تماس بگیرید و با خود ایشان ارتباط برقرار کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید

مشاوره به دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی!

شاید با دیدن این عنوان شوکه شوید، اما باید گفت که موسسه حرف آخر در اقدامی بی نظیر نسبت به راه اندازی مسیری برای ارائه مشاوره به دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی نیز اقدام نموده است. با توجه به اینکه بهتر است دانش آموزان از ابتدای تحصیل و قرار گیری در محیط آموزشی، در مسیر درست مطالعه و آموزش قرار بگیرند و همچنین شرایط موجود در سطح کشور به دلیل وجود بیماری کووید 19 که منجر به تعطیلی مدارس و عدم یادگیری درست مطالب برای دانش آموزان شده است. بنابراین موسسه حرف آخر اقدام به رفع مشکلات این عزیزان نیز نموده است.

مشاوران ابتدایی و راهنمایی حرف آخر همواره در تلاش اند تا با ارائه راهکار های عالی و برنامه درسی دقیق و مناسب بار آموزش سخت را از روی دوش خانواده ها بردارند. در همین راستا شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس 09199594947 با مشاورین ما در ارتباط باشید تا مسیر درست برای مطالعه فرزند خود در مقطع ابتدایی و راهنمایی را بیابید. انتخاب مشاوری مناسب و متخصص از دوران ابتدایی یا راهنمایی می تواند زمینه ساز تضمین موفقیت فرزندان شما باشد.

معرفی اسامی مشاوران حرف آخر

در این بخش نسبت به معرفی برخی از بهترین مشاوران کنکور در موسسه حرف آخر می پردازیم که توانسته اند با سابقه درخشان و کارنامه روشن شامل همراهی دانش آموزانی که در کنکور سال های اخیر موفق به کسب رتبه برتر شده اند و همچنین میزان رضایت 100 درصدی عزیزانی که مشاور ایشان بوده اند، به این لیست ورود پیدا کنند و به عنوان مشاورین برتر حرف اخر برای کنکور 1400 انتخاب شوند. در ادامه به معرفی لیست کاملی از این عزیزان می پردازیم.

 • آقای میلاد قربانی مشاور ارشد حرف آخر
 • آقای امیر امینی
 • آقای محمد نیکزاد
 • خانم روناک محمدیان
 • خانم پریناز عبدی
 • خانم نسیم نیکپور
 • آقای سید مسعود سیدی
 • خانم معصومه سیدی
 • خانم سمیه سلمانی
 • خانم نیلوفر بزرگی
 • خانم پگاه گلچین
 • آقای علی قبولی
 • و …

میلاد قربانی نیکپور بهترین مشاور حرف آخر

به جرات می توان گفت که یکی از برترین و بهترین مشاورین موسسه کنکوری حرف آخر جناب قربانی عزیز می باشد که با سابقه درخشان و تجربه چندین ساله در امر آموزش و مشاوره، نسبت به ارائه بهترین راهکار ها به دانش آموزان همواره در تلاش بوده اند. تمامی عزیزانی که تجربه کار و همراهی با ایشان را داشتند با خصوصیات عالی و منحصر بفرد آقای قربانی آشنا هستند و می دانند که یکی از با دانش ترین و بهترین مشاورینی که می تواند زمینه موفقیت برای دانش آموزان را به ارمغان بیاورد، ایشان هستند. بهترین نتایج را می توانید با مشاور ارشد یعنی جناب قربانی به دست بیاورید.

خانم نسیم نیکپور

ایشان نیز همچون آقای میلاد قربانی توانسته اند کارنامه ای درخشان از دانش آموزان رتبه برتر برای خود جمع آوری کنند. شهرت ایشان به حدی می باشد که همواره دانش آموزان در تماس هایی که با شماره های مجموعه دارند، تمایل خود نسبت به انتخاب ایشان به عنوان مشاور و همراه را بیان می کنند. خانم نیکپور را می توانید به عنوانی مشاوری که می تواند زمینه موفقیت و رسیدن به هدف درسی شما را برای شما تضمین می کند در نظر داشته باشید.

مشاوران برتر حرف آخر
مشاوران برتر حرف آخر

آقای محمد نیکزاد

مشاوری با سابقه و دلسوز در امر مشاوره که می تواند از ابتدای راه به عنوان یار و همراهی برای دانش آموزان باشد، عزیزانی که تجربه کار با ایشان را داشته اند همواره اذعان داشته اند که با کمک ایشان توانسته اند بهترین نتایج را برای خود به ارمغان بیاورند. مشاوره ای دلسوزانه و به دور از هر گونه ذهن آشفتگی و با آرامش ذهنی کامل و نتایج پر بار برای هم دانش آموزان در هر مقطعی از جمله ویژگی های مشاوره با ایشان می باشد.

آقای امیر امینی

جناب دکتر امینی که هم اکنون فارغ التحصیل رشته دارو سازی از دانشگاه تهران هستند، در حال حاضر برای راهنمایی و ارائه مشاوره به دانش آموزان در جهت کسب بهترین نتایج، در موسسه مشغول به فعالیت می باشند. تعهد به کار توسط ایشان به حدی زیاد است که علی رغم داشتن مشغله کاری نیز با تمام وجود و به صورت تمام وقت نسبت به ارائه مشاوره به دانش آموزان مشغول هستند و تمام تلاش خود را برای رساندن دانش آموزان به رتبه برتر همچون خود به کار گرفته اند.

لازم به ذکر است به دلیل اینکه اسامی بهترین مشاوران حرف آخر کنکور 1400 خیلی زیاد هست , همه مشاورین می تونن از طریق بخش شماره تماس حرف اخر اقدام به ارسال رزومه خود کنند تا اطلاعاتشون در این بخش به نمایش گذاشته بشه. لطفا برای ارسال اطلاعات از قالب زیر استفاده کنید.

نام مشاور : سرکار خانوم یا جناب آقای

رشته تحصیلی مشاور: رشته شما

رتبه کنکور مشاور: رتبه شما

وضعیت تحصیلی و مدت زمان مطالعه مشاور: دقیق ذکر شود

طبق قالب بالا می توانید از طریق بخش تماس با ما درخواست خود را برای موسسه حرف اخر ارسال کنید. تا عزیزانی که به دنبال مشاور خاصی هستند نیز بتوانند در این مقاله، مشاور مورد نظر خود و شماره و اطلاعات مربوطه را یافت کنند. پیشاپیش از همکاری شما مشاورین عزیز متشکریم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

%1$s دیدگاه

 1. واقعا با محصولاتون دارم لذت میبرم از درس خوندن. ایشالا با محصولات شما موفق بشم چون داذم تلاشمو میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن