دروس تخصصی حرف اخرریاضی حرف اخرریاضی رشته تجربی حرف اخرریاضی رشته ریاضی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

پکیچ هندسه 1 حرف آخر ( نظام قدیم )

هندسه 1 حرف آخر محصول بی نظیر موسسه حرف آخر برای ریاضی حرف آخر , هندسه را می توان یکی از مهم ترین مبحث های بخش ریاضی دانست که ما در این بخش از سایت حرف آخر به معرفی بیشتر و بهتر هندسه 1 میپردازیم تا شما دانش آموزان عزیز را بیشتر با مبحث ها و بخش های مختلف ریاضی به خصوص هندسه 1 حرف آخر آشنا کنیم تا بتوانید در آزمون های مختلف به خصوص در آزمون کنکور به تمامی سوالات مربوط به این مبحث از ریاضی جواب بدهید و بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید .

امروزه ریاضی را می توان یکی از رتبه آور ترین درس های موجود در کنکور دانست که توجه به آن می تواند به خوبی شما را برای این آزمون بزرگ و حساس آماده کند که هندسه نیز یکی از مباحث همراه ریاضی می باشد که در این رابطه برای دانش آموزان نظام جدید نیز پک هندسه نظام جدید حرف آخر ارائه شده است .

هندسه 1  موسسه حرف اخر

پکیچ هندسه 1 حرف آخر یکی از مهمترین مبحث های کنکوری می باشد که تعداد سوالات این بخش از بحث ریاضی در کنکور به حدود 5 عدد تست می رسد که شما عزیزان می توانید با پاسخگویی بسیار دقیق و درست به تمامی سوالات این بخش درصد زیادی را از ریاضی را در کنکور به دست بیاورید . هندسه 1 یکی از سخت ترین و پر چالش ترین مبحث های موجود در کنکور می باشد که دانش آموزان اغلب دچار سردرگمی و استرس می شوند در حل سوالات مربوط به این بخش به همین دلیل ما در این بخش از معرفی محصولات موسسه کنکور کمک حرف آخر به ضبط و عرضه پکیج هندسه 1 حرف اخر پرداخته ایم تا تمامی اطلاعات ممکن موجود در این بحث مهم را برای شما عزیزان استخراج کرده و در اختیار شما قرار دهیم .

پک کامل هندسه موسسه کنکوری حرف اخر
پک کامل هندسه موسسه کنکوری حرف اخر

هندسه کنکور را می توانید با استفاده از پکیج هندسه 1 موسسه حرف آخر به راحتی پشت سر بگذارید و در کمترین زمان ممکن موفق به تست زنی صحیح تست های این مبحث شوید که در انتهای سوالات درس ریاضی هستند. پکیج هندسه یک حرف آخر با تدریس استاد عبدالرضا منتظری عزیز تهیه و تنظیم شده است که برای موفقیت در کنکور می توانید از این پکیج کنکور کمک حرف آخر 99 استفاده نمایید و به بهبود درصد خود در درس ریاضی کنکور کمک کنید.

چگونه در کنکور ریاضی را بالای 80 درصد بزنیم ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تست ها و سوالات مربوط به درس ریاضی متشکل از سوالات درس هندسه نیز می باشد بنابراین برای کسب درصد بالا در ریاضی میتوانید علاوه بر تست زنی در درس ریاضی به تست زنی در هندسه نیز بپردازید تا بتوانید بخشی از درصد مورد نیاز برای کسب درصد بالا در ریاضی را از طریق تست های مربوط به هندسه بدست بیاورید.

مشخصات پک هندسه یک حرف آخر

امروزه ریاضی و مباحث مربوط به آن را می توان یکی از سخت ترین درس های موجود در کنکور دانست که بیشتر دانش آموزان در حل و تجزیه این مبحث ها به مشکلات بسیار زیادی بر می خورند به همین دلیل شناخت و تجزیه مبحث های مختلف موجود در درس ریاضی برای دانش آموزانی که می خواهند بهترین نتایج ممکن را از کنکور کسب کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا می توانند با بالا بردن درصد مربوط به درس ریاضی در کنکور شانس خود را برای ورود به دانشگاه های معتبر و رشته های پرمتقاضی بیشتر کنند . به همین دلیل استاد منتظری برای رفع مشکل مربوط به ریاضی دانش آموزان دست به تولید سی دی های مربوط به درس ریاضی زد تا بتواند پاسخگوی تمامی نیاز های دانش آموزان باشد بتوانند با استفاده از این مجموعه کامل بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورند .

پک هندسه نظام قدیم حرف اخر
پک هندسه نظام قدیم حرف اخر

امروزه با گذشت زمان دانش آموزان در درس ریاضی بسیار ضعیف شده اند و نمی توانند به خوبی جوابگوی سوالات مربوط به مبحث های ریاضی باشند به همین دلیل باید یک آموزش عالی مانند موسسه کنکوری حرف آخر در کنار دانش آموزان سخت کوش و جنگجو وجود داشته باشد تا تمامی مشکلات مربوط به دانش آموزان را شناسایی کرده و در رفع آن مشکلات قدم بردارد که در این رابطه انواع پکیج ریاضی رشته تجربی حرف آخر و ریاضی رشته ریاضی حرف آخر ارائه شده است . ریاضی را می توان یکی از بحث های کنکور انست که حدود 85 درصد دانش آموزان نمی توانند به بالای 5 درصد از سوالات آن جواب بدهند به همین دلیل دانش آموزی که بتواند به درصد بالایی از این درس پاسخ دهند بهترین نتیجه ممکن را می توانند حاصل کنند .

هندسه یک از مبحث های مهم موجود در کنکور می باشد که حدود 16 درصد از سوالات ریاضی از این مبحث سخت و پیچیده می آید به همین دلیل ما برای حل مشکلات موجود در این بحث کاملا تخصصی به تهیه و عرضه پکیج هندسه 1 حرف آخر پرداختیم تا شما عزیزان بتوانید در بخش ریاضی حرف اخر این محسوب خود را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهد شما عزیزان می توانید با اطمینان کامل این محصول بی نظیر و با ارزش را تهیه کرده و در مسیر رسیدن به اهداف از این پکیج بی نظیر نهایت استفاده را ببرید .

مشاهده: قیمت محصولات موسسه حرف اخر

مدرس پکیج هندسه 1 حرف اخر

مدرس پک هندسه 1 حرف آخر یکه تاز ریاضی ایران و برترین استاد درس ریاضی می باشد که در این پک تمامی موضوعات و مباحث مربوط به هندسه ریاضی حرف آخر را با جزئیات کامل و ذکر تمامی نکات ارائه داده اند تا پکیجی مناسب و منبعی آموزشی قدرتمند در اختیار دانش آموزان عزیز باشد تا بدین وسیله بتوانند درصد سوالات درس هندسه را در کنکور کسب نمایند .

موارد موجود در پک هندسه 1 استاد منتظری حرف اخر

ما در این پکیج سعی مان بر این بوده است که بهترین آموزش های ممکن را در حدود 12 جلسه کامل و در 4 دی وی دی قرار دهیم تا شما عزیزان در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنید . در قسمت پایینی ما تمامی اطلاعات موجود در این پکیج را خدمت شما عزیزان شرح خواهیم داد تا شما عزیزان بتوانید با اطمینان کامل این مبحث مهم ریاضی را تهیه کنید .

DVD 1 :

 • جلسه 1 : زوایه و نیمساز ( 1 )
 • جلسه 2 : زاویه و نیمساز ( 2 )
 • جلسه 3 : مساحت چند ضلعی ها

DVD 2 :

 • جلسه 4 : مساحت و فیثاغورث
 • جلسه 5 : مثلث قائم الزاویه
 • جلسه 6 : مثلث متساوی الاضلاع

DVD 3 :

 • جلسه 7 : تالس و تشابه ( 1 )
 • جلسه 8 : تالس و تشابه ( 2 )
 • جلسه 9 : شکل های فضایی ( 1 )

DVD 4 :

 • جلسه 10 : شکل های فضایی ( 2 )
 • جلسه 11 : کنکور های خارج ( 1 )
 • جلسه 12 : کنکور های خارج ( 12 )

ما در موسسه حرف آخر توانسته ایم به خوبی تمامی نیاز های آموزشی مورد نیاز دانش آموزان را شناسایی کرده و به پاسخگویی به آنها بپردازیم که این امر باعث به وجود آمدن روش جدید تدریس در داخل کشور ایران شده است ما در این روش توانسته ایم به صورت تصویری و انیمیشنی به تدریس بخش های مختلف دروس بپردازیم و بهترین نتیجه های ممکن را به دست بیاوریم که پکیج هندسه 1 حرف آخر نیز با همین روش ها ارائه شده است .

این روش باعث شده که نیم کره راست مغز انسان ها به فعالیت بیشتری بپردازد و بخش ها و مبحث های دروس را بهتر فرا گیرد و بهتر به یاد بیاورد که این امر باعث تمایز دانش آموزان استفاده کننده از محصولات حرف آخر با دانش آموزان دیگر می باشد این دانش آموزان می توانند با الگو هایی که فراگرفته اند در روز کنکور با بالاترین سرعت ممکن به سوالات و تست های مربوط پاسخ دند و بهترین نتایج ممکن را کسب کنند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن