وبلاگ

حذف کنکور در سال 98

حذف کنکور در سال 98 را میتوان یکی از پر کابرد ترین سوالات موجود در اینترنت دانست که باعث استرس و نگرانی بسیاری از دانش اموزان شده است زیرا بعد از کنکور سال 97  پایان دوره های تحصیلی نظام قدیم دیگر دانش آموزان بر این عقیده بودند که کنکور دیگر برگزار نخواهد شد به همین دلیل ما در این بخش از مطالب سایت حرف آخر به بررسی این مطلب خواهیم پرداخت تا بتوانیم اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار ما عزیزان دانش آموز و داوطلب کنکور قرار دهیم تا انان بتوانند با خیال راحت به مطالعه و یادگیری دروس مختلف بپردازند و با خیال آسوده برای کسب بهترین رتبه ممکن با رقیبان خود وارد رقابت بشوند .

ارتباط با مشاورین حرف اخر : 7 94 94 95 0919

آیا حذف کنکور در سال 98 صورت می گیرد ؟

حذف کنکور از سال 1396 و با رای مجلس به عنوان قانون جدید به وجود آمد که در آن دیگر دانش اموزان بر اساس معدل وارد دانشگاه های مختلف می شدند و اغلب در سراسر جهان به این صورت می باشد که هرکدام از انها به صورت جداگانه به طراحی یک آزمون ورودی میپردازند تا کسانی که لیاقت دارند به راحتی بتوانند به رشته های پر متقاضی وارد شوند . اما در ایران بعد از به تصویب رساندن حذف کنکور این قانون اجرا نشده است و تا حال کنکور به زندگی خود ادامه داده است  . در این بین سوالاتی برای دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید به وجود آمدهاست که در سال 97 آخرین کنکور سراسری اجرا شده است که ما در ادامه به توضیحاتی در این باره میپردازیم .

کنکور 98 حذف میشود ؟
کنکور 98 حذف میشود ؟

همانطور که اطلاع دارید در سال 97 آخرین گروه از نظام قدیم مقطع پیش دانشگاهی خود را به اتمام رساندند که این امر باعث به وجود امدن شایعه حذف کنکور شده است که این حرف کاملا بی اساس بوده است زیرا در سال 98 نیز کنکور برای دانش اموزان نظام قدیم نیز اجرا می شود و کنکور 98 آخرین کنکور این دانش آموزان می باشد . به همین دلیل انها باید سعی و تلاش خود را چند برابر کنند تا بتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند .

همچنین دانش آموزان نظام جدید که در سال 98 اولیل گروه از انها به اتمام دوران تحصیلی خود در نقطع دبیرستان می رسند وارد عرصه کنکور می شوند و آنها برای آولین بار وارد عرصه کنکور خواهند شد . پس انها نیز باید با استفاده از منابع درست تحصیلی و آموزش که می توانند از فروشگاه اصلی حرف آخر به تهیه آن بپردازند به بهترین رتبه هی ممکن دست پیدا کنند .

کنکور در سال 98

موسسه حر اخر نیز برای کمک به این دانش آموزان دست به تهیه و ارائه برنامه ریزی ها و منابع آموزشی بسیار کاملی زده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نظام قدیم و نظام جدید بتوانند به راحتی از انها استفاده کنند و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . به همین دلیل شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت این محصولات باارزش به بخش لیست قمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید . همچنین شما میتوانید از مشاوره حرف اخر نیز به صورت رایگان استفاده کنید . شما عزیزان می توانید برای آشنایی با برنامه ما به بخش برنامه 4 ماهه تدریس حرف آخر برای کنکور 98 مراجعه کنید .

شما داوطلبان عزیز همانطور که اطلاع پیدا کردید که کنکور حذف نمی شود می توانید با خیال آسوده به مطالعه و یادگیری بخش های مختلف کتاب های مختلف بپردازید و بتواند در کنکور به بهترین رتبه ممکن نیز دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن