وبلاگ

حرف آخر خوبه یا بد

شاید برای شما هم جای سوال باشد که آیا حرف آخر خوب است ؟ شاید شما هم به موضوع اینکه آیا موسسه کنکوری می تواند مرا به موفقیت برساند فکر کرده اید. دانش آموزان زیادی با ما تماس گرفته و در این رابطه صحبت می کنن. در این مقاله با هم در مورد اینکه آیا حرف آخر خوبه یا نه می خواهیم حرف بزنیم. 

اینکه چه کسانی و کیا با حرف آخر موافق هستند ، این موضوع را به طور کامل برای شما باز می کنیم. تا هیچگونه شک، تردید، مشکل و جای سوالی برای شما عزیزان باقی نماند. همچنین می پردازیم به موضوع حقیقت موسسه حرف آخر و یا شایعات دروغ های حرف آخر تا هیچگونه تردیدی نداشته باشید.

کیا با حرف آخر موافق هستن
کیا با حرف آخر موافق هستن

آیا حرف آخر خوب است ؟

باید بگوییم که در حال حاضر موسسه حرف آخر یکی از برترین موسسه های کنکوری می باشد و با جرات می توان گفت اصلا لازم نیست ما به زبون بیاریم که موسسه حرف خوبه یا بد . واقعا این انتشارات کنکوری تونسته در حال حاضر برترین مرکز عرضه پکیج های آموزشی کنکور در این زمینه باشه. در ادامه به یک سری ویژگی های حائز اهمیت این موسسه میپردازیم تا شما عزیزان در انتخاب این موسسه هیچ شکی نداشته باشید.

موسسه کنکوری و انتشارات حرف آخر توانسته است با ارائه خدمات مختلف و متنوع در زمینه افزایش درصد موفقیت دانش آموزان قدم بردارد. خدمات منحصر بفردی به دانش آموزان حرف آخری ارائه می شود که می توان گفت که در ایران بی نظیر و بی سابقه است. هدف اصلی از ارائه این خدمات و منابع قدرتمند، رساندن دانش آموز به نتایج و اهداف مورد نظر است. 

اساتید برتر کشور جزو تیم آموزشی

این که حرف آخر خوبه دلایل زیادی دارد. یکی از مواردی که تونسته این مجموعه را به یک موسسه خوب و عالی تبدیل کند اساتید خوبه آن هستند. این استادان عزیز واقعا از جان مایه میگذارند و به بهترین شکل ممکن تجربیات چند ساله خودشان را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهند. تمامی اساتید بعد از گذراندن دوره های خاصی به مرحله تولید فیلم های آموزشی رسیده اند که این واقعا تحسین برانگیزه که موسسه عبدالرضا منتظری توانسته بهترین معلمان و اساتید تراز اول کشور رو یکجا جمع کند و با بهترین شکل ممکن اقدام به تولید فیلم های آموزشی کنکور کنه.

روش تدریس و تمرکز روی نیم کره راست ذهن

دلایل مختلفی برای نتیجه گرفتم از این موسسه وجود دارد. یکی از دیگر مزایای بسیار خوبه حرف آخر روش و تکنیک های تدریس دروس مختلف می باشد. که بعد از سال های طولانی بررسی و تحقیق موفق شده اند تا روشی را برای آموزش پیش بگیرند. با این تکنیک بعد از ارائه آموزش به دانش آموزش مبحث مورد نظر به خوبی در ذهن دانش آموز برای مدت طولانی ماندگار خواهد بود. این روش تدریس فقط توسط موسسه عبدالرضا منتظری ارائه میشود و توانسته با این روش سالانه تعداد زیادی از برترین های کنکور را جزو خودش کند.

شما عزیزان می توانید با تهیه بسته 5 روز با حرف آخر نمونه تدریس این استاد بزرگوار همراه با سایر اساتید را مشاهده کنید و با نتیجه گیری و مقایسه آموزش و تدریس، به خوب بودن یا بد بودن پکیج ها و موسسه پی ببرید. لازم به ذکر است که این پکیج به صورت رایگان ارائه می شود و تنها مبلغ بسته بندی و ارسال پستی از طرف شما به شماره کارت حرف آخر منتظری واریز می گردد. 

مقایسه با سایر موسسه های کنکوری

اگر به مقایسه موسسه حرف آخر با دیگر موسسه های کنکوری بخواهیم بپردازیم بی شک و با جرات می توانیم بگوییم که حرف اخر یه سر و گردن از بقیه بالاتر می باشد. شاید اینجا با خودتان فکر کنید که بنده این موسسه را تعریف و تمجید می کنم. ولی برای اینکه خودتان به این باور برسید پیشنهاد می کنم فقط یکی از پکیج های کوچک ما را که شامل هزینه کمی هم میشه خریداری کنید. در نهایت با تکنیک های آموزشی ما آشنا بشید . بی شک شگفت زده خواهید شد و مطمئن هستم برای موفقیت و رسیدن به رتبه برتر در کنکور آخر راه با حرف اخر همراه خواهید بود.

در حال حاضر موسسه حرف آخر به دلیل اینکه خدمات بی نظیر و پربازدهی در سطح کشور ارائه می دهد و توانسته است دانش آموزان بسیاری را به اهداف مورد نظرشان برساند، بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد. این موسسه می تواند زمینه رشد و شکوفایی تحصیلی شما را فراهم آورد. کافیست تا با یکی از نمونه های تدریس اساتید این موسسه آشنا شوید، تا شیفته یادگیری و تدریس شوید. 

موسسه حرف آخر خوب یا بد
موسسه حرف آخر خوب یا بد

چه کسانی با حرف آخر موافق هستند؟

برای پاسخ به سوال آیا موسسه حرف آخر خوب است کافیست تا به نتایجی که توسط دانش آموزان استفاده کننده از محصولات در کنکور سال های اخیر بدست آوردن نگاهی بیندازیم تا متوجه پر بازدهی و پر نتیجه بودن این محصولات و همچنین عملکرد خوبه موسسه حرف آخر شویم. در همین راستا این موسسه با ارائه طرح ها و پروژه های مختلف سعی دارد تا در کنکور 99 و کنکور سال 1400 نیز نتایج فوق العاده ای برای دانش آموزان به ارمغان بیاورد. که بدین منظور میتوانید با مراجعه به بخش فروشگاه حرف اخر تمامی محصولات این موسسه را مشاهده نمایید .

موسسه حرف آخر چطوره ؟

موسسه حرف آخر با ارائه راهکار ها و متد های آموزشی جدید سبب بروز تحول عظیمی در امر آموزش و تهیه دی وی دی های کنکوری شده است تا جایی که به سبب این تحول در نزد دانش آموزان به عنوان بهترین و برترین موسسه آموزشی کنکوری شناخته میشود  که میتواند بهترین ها را برای دانش آموزان به ارمغان بیاورد .

کدام مشاور خوب است؟

در حال حاضر در سراسر کشور تعداد زیادی مشاور خوب، خبره و کاربلد در حال ارائه مشاوره به دانش آموزان هستند. شما در هر لحظه و هر مکانی در طول 24 ساعته می تونید با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. یکی از مزیت های خوب مشاوره کنکور حرف آخر این است که شما می توانید به راحتی با مشاورین حرف زده و تمام نیاز ها و مواردی که فکر می کنید لازم می باشد را به مشاوران بگویید . در این صورت مشاورین ما بر اساس نیاز و وضعیت فعلی شما پکیجی که برای شما خوب باشد را معرفی کرده و بهترین محصولات و بهترین برنامه ریزی را تقدیم حضورتان خواهند کرد.

جهت تماس با مشاورین می توانید با شماره 7 94 94 95 0919 تماس حاصل فرمایید.

حقیقت حرف آخر؟

حرفه آخر خوبه یا بد را می گذاریم به عهده شما که بر اساس ملاک های مختلف به آن امتیاز دهید. پیشنهاد ما جهت آشنایی بیشتر با نحوه تدریس اساتید و آموزش ها از فیلم های رایگان حرف آخر استفاده کنید. یعنی قبل از هرگونه هزینه کردن با نحوه عملکرد موسسه آشنا شوید. همچنین برای اطمینان از خوب بودن انتشارات عبدالرضا منتظری می توانید نتایج کنکور سال های قبل را مشاهده کنید که تعدادی زیادی از رتبه برتر جزو این مجموعه بوده اند.

دلایل برتری حرف آخر چیست؟

همانطور که قبلا هم خدمت شما توضیح دادیم دلایل بسیار زیادی وجود دارند که باعث می شوند این موسسه برترین انتشارات کنکور در ایران باشد. برخی از مواردی که می توان به صورت کلی به آنها اشاره کرد عبارتند از: تدریس به روش الگو، تصویر سازی و انیمیشن سازی، مدرسین و اساتید تراز اول کشور، مشاورین رتبه برتر کنکور در سال های قبل، پکیج های آموزشی کامل و بدون نقص, پکیج ها و بسته های مختلف برای برنامه ریزی همراه با برنامه مطالعاتی. موارد ذکر شده تنها برخی از مزایای این موسسه خوب می باشد. شما با بررسی دقیق تر می توانید شاهد همه این موارد می باشد. برای آشنایی بیشتر با موسسه می توانید به ادرس موسسه حرف اخر در تهران مراجعه کنید.

تعداد مشاوران چند نفر می باشد؟

تعدادی از دانش آموزان تصور می کنند که این موسسه دارای تعدادی مشاور محدود می باشد. لازم است خدمات شما عزیزان عرض کنیم که تعداد کسانی که در حال ارائه مشاوره هستند بسیار زیاد می باشد. از آنجایی که این موسسه دارای نمایندگی در شهرهای مختلف ایران می باشد، هم اکنون مشاورین از شهرهای مختلف اعم از : تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اراک، قزوین، اهواز، خراسان رضوی و خراسان شمالی ، یزد، تبریز ، ارومیه و … می باشد.

چگونه بفهمیم حرف آخر خوبه؟

برخی از مواردی که به شما کمک می کند تا در رابطه با خوب و بد بودن حرف آخر شکی نداشته باشید می توانید این موارد را مورد بررسی قرار دهید. بررسی نظارت دانش آموزان، بررسی بیوگرافی اساتید، بررسی رتبه برترهای کنکور سال های قبل، مشاهده فیلم های رایگان، دریافت مشاوره رایگان جهت بررسی عملکرد مشاورین موسسه. با بررسی تمامی مواردی که در این بخش خدمت شما توضیح دادیم می توانید به راحتی متوجه شوید که آیا حرف آخر خوبه و یا نمی تواند گزینه خوبی برای من باشد.

کدام اساتید خوب هستند؟

سوال دیگری که در رابطه با اساتید وجود دارد مربوط به این است که آیا اساتید حرف آخر خوب هستند یا نه. بنابراین طبق توضیحات سوال قبلی می توانید چند مورد مربوط به اساتید را بررسی کنید. اول مورد بررسی زندگینامه و بیوگرافی تحصیلی مدرسین می باشد. در وهله دوم رتبه کنکوری اساتید را بررسی کنید. اینکه خود اساتید سالی که در کنکور شرکت کرده بودند به چه رتبه ای در درس تخصصی که تدریس می کنند دست یافته اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫27 نظرها

 1. قبلا این سوال برام پیش اومده بود که ایا واقعا حرف اخر خوبه اما الان مطمئن هستم که حرف اخر علاوه بر اینکه خوبه بهترین موسسه کنکوری تو ایران هست.
  خیلییییی ممنون ازتون

  1. سلام
   خوشحالیم که تونستیم توجه شما رو جلب کنیم و به اهدافتون برسونیمتون . موفق باشید
   با احترام

 2. من رتبه‌برتر‌های‌زیادی‌رو‌دیدم‌با‌رتبه‌۲۳‌حتی تونستند‌موفق‌بشن و البته به کمک پکیج های آقای منتظری اما‌خودم هنوز تهیه نکردم ولی ایمان قلبی دارم که میتونه منو‌به‌هدفم برسونه

  1. واقعاً تمام دبیران حرف اخر گرم
   من یه دانش اموز ضعیف بودم ولی الان رو هوا سوالاتو جواب میدم
   ممنونم از شما استاد منتظری عزیز🙏🙏🙏🙏🙏🙏⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

 3. سلام

  حرف آخر واقعا حرف آخر رو میزنه بی نظیره
  من دوازدهم هستم و پک کامل این موسسه رو سفارش دادم خیلی راضیم و ایمان دارم اگه تلاش کنم بادیدن ای دی وی دی ها واین استاتید عالی سال بعد یکی از کسانی خواهم بود که به عنوان یک رتبه برتر حرف آخری در این برنام حضور پیدا میکنم.
  وهمینجا جاداره از آقای منتظری تشکر کنم.واقعا خوشحالم که بااین موسسه اشناشدم.

 4. من مردد هستم که از محصولات حرف اخر استفاده کنم یا کلاس و نمیدانم کدوم بهتره لطفا راهنمایی کنین

 5. من نمیدونم برم کلاس یا از محصولات شما استفادهکنم و نمیدونم با کدومش موفق میشم . من کلاس دهمم میخوام بدونم اگه از الان با پکیج های شما درس بخونم میتونم تست هم کار کنم

  1. سلام بله میتونید
   عزیزانی که از محصولات موسسه حرف اخر استفاده کردند موفق به کسب رتبه ایده آل خودشون شدن همیشه
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 09199594947 در تماس باشید

 6. سلام من کل پک ها رو دارم استفاده میکنم. سوال داشتم تا الان حدودا چند نفر از پک های شما استفاده میکنند؟؟؟؟اخه اینطوری رقابت سخت تر میشه

  1. منبع شما با تمام حرف اخریا یکسانه و کسی از منبع بهتری نمیتونه بخونه در نتیجه همه چیز به خود شما بستگی داره

 7. سلام
  واقعا حرف اخر بهترینه من یازدهم هستم, و پکیج های حرف اخر و تهیه کردم و مطمئنم شک ندارم کنکور1400من رتبه برتر میشم چون واقعا این منابع حرف نداره خیلیا میگفتن اشتباهه ولی من از همون. اول که تدریس اقای کامیارو دیدم, نظرم, عوض شد و پکیج هارو تهیه, کردم واقعا خسته نباشید خدا قوت انشالله. همیشه موفق باشید

 8. ازکجا باید بفهمیم یه مشاوره واقعا واسه حرفه اخره یا نه من واژه تخیف رو به یه شماره ارسال کردم یه نفر بهم زنگ زد از کجا بدونم مشاور هستن یا نه و یه شماره کارت دادن از کجا بفهمم واسه حرف اخره؟؟؟؟؟

  1. در صفحه تماس با ما شماره مشاورین درج شده می تونید تماس بگیرید.
   توجه داشته باشید که سوء استفاده در این مورد بسیار زیاد دیده شده، تنها با شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید

 9. سلام من بسته هارو تهیه کردمو دارم شروع میکنم ولی ب خدا از اینورو اونور ناامیدم میکنن میگن این بسته ها بدن//////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. سلام من میخواستم پکیجای شمارو تهیه کنم اما همش بغضی ها میگن دی وی دی هاتون با روش هاش نمیشه سوال حل کرد و یا گرفتتن نتیجه ای نگرفتن تو رو خدا راهنماییم کنید

 11. من میخوام بخرم ولی خیلی ها میگن حرف اخر کامل نیست خلاصه هست و من یگ کتاب کامل با کلی محابث کنکور میخوام اگه کامل گامل در همه محابث درسی هست بگویید منم بخرم

 12. سلام خدمت موسسه حرف آخر و همه مشاوران ، ببخشید من پشت کنکوری هستم میخوام بخونم رشته م تجربیه خیلی تحقیق کردم در مورد نحوه درس خوندن و پکیج حرف آخر اما حقیقتا درصد بالایی از افراد بهم گفتن که با موسسه حرف آخر نمیتونی رتبه برتر بشی و … من میخوام رتبه برتر بشم پکیجارو دارم همشون ولی خقیقتا الان گیج شدم نمیدونم با حرف آخر شروع کنم یا چی من پروژه ۶۰۴۰ رو تهیه کردم بعد با یکی از مشاورای تهران صحبت کردم اصن گفت پروژه ۶۰۴۰ برا یادگیری نیست باید برای جمع بندی استفاده کنی خب من یه دانش آموزی ک اموزش ناقص دیدم بخاطر کرونا و …. چجوری میتونم رتبه برتر کسب کنم من الان نمیدونم واقعا چیکار کنم آیا از حرف آخر استفاده کنم ؟ یا از موسسه دیگری ، نمیدونم چرا حرف آخر حاشیه زیاد داره یکی میگه مافیای کنکور یکی میگه به حرف آخر معتقد نیستم و یکی میگه جالب نیست و…. من الان چیکار کنم ولی خداوکیلی من سال ۴۰۰ ک کنکور دادم و قبول نشدم با حرف آخر کار کردم ولی فرصت نشد درست بخونم بنظرم که نابغه هستین بخصوص استاد منتظری و استاد شکاری و شعبانی و استاد واعظی و استاد محمودی و همه اساتید ولی نمیدونم امسال میترسم ، میترسم راهی رو شروع کنم ک بی نتیجه باشه نمیدونم چیکار کنم بخدا لطفا جواب منو بدین 🙂

 13. سلام ببخشید پکیج شما شامل چه چیزایی میشه آیا کتاب تست زنی و کتاب کمک درسی هم داره ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن