ادبیات حرف اخردروس عمومی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

قرابت معنایی ادبیات حرف آخر ( نظام قدیم )

قرابت معنایی ادبیات حرف آخر نظام قدیم یکی از مهم ترین و با ارزش ترین بحث های مربوط به ادبیات حرف آخر می باشد که بسیار مورد توجه طراحان سوال کنکور قرار می گیرد به همین دلیل آنها در طراحی سوالات این بخش سخت گیری بسیار زیادی به خرج می دهند و با طراحی سوالات سخت باعث سردرگمی دانش آموزان و داوطلبان کنکور می شوند که برای نظام جدید آموزشی نیز در این مبحث پکیج قرابت معنایی ادبیات حرف آخر نظام جدید ارائه شده است .

به هین دلیل موسسه حرف آخر برای کمک به دانش آموزان کنکوری دست به تهیه و عزضه چنین پکیجی زد تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اموزش های لازم دست پیدا کنید و بتوانید به تمامی سوالات این بخش پاسخ هید . در پکیج قرابت معنایی نظام قدیم حرف آخر تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان گنجانده شده است تا با خیالی آسوده بتوانند به یادگیری بخش های این درس بپردازند .

دریافت مشاوره برای درس ادبیات : 7 94 94 95 0919

پکیج قرابت معنایی حرف آخر استاد منتظری

قرابت معنایی ادبیات حرف آخر نظام قدیم را می توان مهم ترین و کاربردی ترین بحث مربوط به ادبیات دانست که در زمره دروس عمومی حرف آخر قرار می گیرد . شما برای پاسخ دادن به این بخش از سوالات کنکور باید اطلاعات بسار جامع و کاملی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به تمامی سوالات مربوط به این بخش در کنکور جواب بدهید و درصد بالایی را از خود برجای بگذارند . شما عزیزان برای موقیت در کنکور و رسیدن به بهترین رشته های پر متقاضی باید بسیار تلاش کنید و در کنار تلاش منابع اموزشی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا هم می تواند به شما در بحث های یادگیری کمک کند و هم اینکه شما را به سمت موفقیت راهنمایی می کند .

قرات معنایی حرف اخر را می توان یکی از بهترین منابع موجود برای آموزش درس ادبیات دانست که توانسته است با اطلاعات کاملی که در خود دارد تمامی بخش ها و نیاز های دانش آموزان را به خوبی پوشش دهد و دانش آموزان و داوطلبان کنکور عزیز بتوانند با آسودگی خیال از این محصول بی نظیر استفاده کنند و به تمامی اطلاعات موردنیاز خود دست پیدا کنند .

پک قرابت ادبیات حرف اخر
پک قرابت ادبیات حرف اخر

شما عزیزان می توانید با استفاده از پکیج قرابت معنایی نظام قدیم حرف اخر بسیار باارزش به بهترین درصد ممکن دست پیدا کنید و خود را برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن در رتبه و انتخاب رشته آماده کنید . شما عزیزان می توانید با تهیه این محصول به برنامه مطالعاتی حرف آخر برای کنکور 98 نیز دسترسی پیدا کنید .

قرابت معنایی ادبیات حرف آخر

قرابت معنایی ادبیات حرف آخر یکی از اصلی ترین بخش های ادبیات می باشد که بخش عظیمی از سوالات کنکور ادبیات را به خود اختصاص می دهد از این بخش در کنکور 9 سوال طرح می شود که شما می توانید با تهیه و استفاده از قرابت معنایی حرف اخر نظام قدیم به تمامی سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید و بتوانید به حدود 40 درصد از سوالات ادبیات کنکور سراسری جواب بدهید و خود را برای به دست آوردن بهترین رتبه ممکن آماده کنید .

همانطور که می دانید دستیابی به قبولی در رشته های پر متقاضی مانند دندان پزشکی و پزشکی نیازمند تلاش های بسیار زیادی می باشد و داوطلبان باید بتوانند در تمامی دروس به درصد بالایی دست پیدا کنند . در ایران دانش آموزان برای اینکه بتوانند به ادامه تحصیل ادامه دهند باید بتوانند در آزمون کنکور به رتبه بسیار خوبی دست پیدا کنند تا به راحتی و خیال آسوده به انتخاب رشته و دانشگاه خود بپردازند .

البته در کنکور 98 این مسلئه قبولی با رتبه بسیار بالا بسیار با اهمیت می باشد زیرا آخرین کنکور نظام قدیم محسوب می شود به همین دلیل اخرین شانس داوطلبان نظام قدیم نیز محسوب می شود و دانش اموزان باید برای قبولی در این آزمون تمام تلاش خود را به کار بگیرند و با استفاده از بهترین منابع ممکن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . شما عزیزان می توانید برای تهیه این محصول باارزش به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید .

مدرس قرابت معنایی حرف اخر

استاد منتظری را میتوان یکی از مجرب ترین و با دانش ترین دبیران ادبیات سطح کشور دانست که به خاطر همین ویژگی های بارز به عنوان دبیر ادبیات حرف آخر انتخاب شدند . او توانسته است یکی از اولین دبیران موسسه حرف آخر باشد که توانسته است با استفاده از روش های جدید آموزش به تدریس بخش های مختلف درس ادبیات مانند املا لغات و واژگان حرف آخر و زبان فارسی حرف آخر بپردازد و نظر دانش آموزان بسیار زیادی را به این نوع آموزش جلب کند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت قرابت معنایی ادبیات حرف آخر به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید و از قیمت سایر پکیج های مورد نیاز خود مطلع شوید .

شیوه تدریس ادبیات موسسه حرف آخر

استاد منتظری برای تدریس بخش های مختلف ادبیات مانند قرابت معنایی حرف آخر نظام قدیم از روش تدریس بسیار جدید و کار آمد تصویر و انیمیشن سازی استفاده کرده است تا دانش آموزان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف دری ادبیات بپردازند . همچنین او برای درک بهتر و بیشتر دانش آموزان از نکات موجود در ادبیات از داستان سازی استفاده کرده است . این پکیج در 8 DVD برای شما عزیزان تهیه شده است که میتوانید با استفاده از آن به بخش های مختلف درس ادبیات دست پیدا کنید . ما در پایین تمامی تمامی مبحث های موجود در این پکیج را برای شما عزیزان معرفی می کنیم :

DVD 1 :

 • خدا قسمت اول

DVD 2 :

 • خدا قسمت دوم
 •  عشق قسمت اول
 • عشق قسمت دوم

DVD 3 :

 • عشق ادامه قسمت دوم
 • اخلاق ( 1 ) قسمت اول

DVD 4 :

 • اخلاق ( 1 ) قسمت دوم
 • اخلاق ( 2 ) قسمت اول

DVD 5 :

 • اخلاق ( 2 ) قسمت دوم

DVD 6 :

 • اخلاق ( 2 ) قسمت سوم

DVD 7 :

 • واقعیت ها قسمت اول

DVD 8 :

 • واقعیت ها قسمت دوم

شما عزیزان می توانید با استفاده از محصول قرابت معنایی ادبیات حرف آخر نظام قدیم به تمامی اطلاعات مورد نیاز دست پیدا کنید و خود را برای دست یابی به بهترین نتیجه های ممکن دست پیدا کنید زیرا می توانید با استفاده از این محصول به درصد بالایی در درس ادبیات دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن