دانلود کدهوبلاگ

دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف اخر

دانلود رایگان فیلم های حرف اخر را می خواهیم در این بخش قرار بدیم. جهت دانلود رایگان دی وی دی های آموزشی کنکور حرف اخر در ادامه می توانید فیلم مربوط به هر درس رو دریافت کنید. کلیه فیلم های آموزشی مربوط به موسسه حرف اخر می باشد شما عزیزان با بررسی این ویدیو های آموزش کنکور می توانید به قدرت آموزش های حرف اخر ایمان پیدا کنید.

دانلود نمونه تدریس های حرف آخر در این بخش برای شما عزیزان و دوستان گرامی ارائه می گردد، تا بتوانید نمونه هایی از نوع آموزش و تدریس اساتید موسسه را مشاهده کنید.

دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر

دانش آموزان همواره به دنبال نمونه فیلم های تدریس موسسه حرف آخر هستند تا بتوانند با مشاهده این موارد، با نوع تدریس و نحوه آموزش اساتید و میزان بازدهی پکیج ها و آموزش های این موسسه آشنا شوند. حرف آخر در آپارات و همچنین کانال تلگرام حرف آخر نمونه های زیادی از تدریس و جزوه ها و فیلم های رایگان برای دانش آموزان عزیز ارائه نموده است.

فیلم دی وی دی های حرف اخر برای هر درس به صورت مجزا پکیج بندی شده است . شما عزیزان برای دانلود فیلم های کنکوری حرف اخر از طریق دکمه دانلود که در زیر هر بخش می باشد اقدام به دریافت فیلم ها کنید. لازم به ذکر است برخی فیلم ها به دلیل حجم بالا فشرده سازی شدن که باید با نرم افزار winrar ابتدا فایل رو از حالت زیپ خارج کنید. از بخش دانلود کده حرف اخر دیدن کنید.

دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف اخر
دانلود رایگان فیلم های حرف اخر
 • دانلود فیلم آموزش فیزیک حرف اخر

فیزیک به عنوان یکی از مهمترین دروس تخصصی برای رشته های ریاضی فیزیک و تجربی شناخته می شود. کسب درصد بالا در این درس برابر است با بهبود رتبه به صورت هزاری، یعنی با کسب درصد بالاتر در این درس شما بدون شک چندین هزار رتبه خود را تغییر داده اید. مطالعه فیزیک و نتیجه گیری از مطالعه این درس نیازمند در اختیار داشتن منبع قدرتمند و مناسب می باشد، که استاد کامیار این امکان را برای شما فراهم آورده اند.

 • دانلود رایگان دی وی دی های آموزشی یوسفیان پور

دین و زندگی کنکور را می توان یکی از مهمترین دروس عمومی کنکور دانست که برای همه رشته ها اعم از ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی و حتی رشته های فنی نیز درس مهم و با اهمیتی تلقی می شود. این درس پر ضریب می تواند رتبه شما را بسیار تغییر دهد. بنابراین بهتر است با کسب درصد بالا در این درس و افزایش میزان تست زنی صحیح، تاثیر مثبتی از طریق درس دینی بر رتبه خود داشته باشید. مدرس دینی در موسسه استاد یوسفیان پور عزیز می باشند که خودشان موفق به کسب درصد 100 در درس دین و زندگی شده اند.

 • دانلود رایگان DVD های آموزش کنکوری ریاضی حرف اخر

درس ریاضی یکی از دروس تخصصی می باشد که دانش آموزان اکثرا از مطالعه آن و در نتیجه تست زنی این درس گریزان هستند. این موضوع بیشتر به نحوه آموز اشتباه ریاضی نسبت داده می شود که باعث ایجاد حس تنفر نسبت به این درس در دانش آموز شده است. استاد منتظری عزیز با استفاده از نوین ترین و مدرن ترین شیوه های تدریس، تمامی مباحث این درس را آموزش داده اند و در قالب تک درس ها و پکیج کامل این موارد را ارائه داده اند. جهت مشاهده لیست کامل محصولات این درس می توانید به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه نمایید.

استاد عبدالرضا منتظری
استاد عبدالرضا منتظری
 • دانلود رایگان دی وی دی فیلم های شیمی حرف اخر

شیمی درسی متشکل از مباحث مختلف می باشد. در نوع تدریس و آموزش موسسه، این درس به دو بخش مسائل و مفاهیم تقسیم بندی شده است تا دانش آموزان بهتر بتوانند مباحث و مفاهیم آموزش را فرا بگیرند. استاد غلامحسین شیروانی به عنوان برترین مدرس شیمی در سطح کشور، تدریس شیمی را بر عهده گرفته اند تا بتوانند به دانش آموزان در کسب درصد بالا در این درس پر ضریب و مهم کمک کنند. فراموش نکنید که مجوز ورود به رشته های تاپ دانشگاهی، کسب درصد بالا در دروسی نظیر شیمی می باشد. بنابراین منبع قدرتمند و مناسبی را برای مطالعه و تست زنی نیاز خواهید داشت.

 • دانلود رایگان دی وی دی های کنکوری زیست شناسی شعبانی حرف اخر

می رسیم به درس زیست شناسی، مهمترین درس تخصصی برای دانش آموزان رشته تجربی. دانش آموزان رشته تجربی همه از اهمیت این درس و در عین حال پیچیدگی این درس مطلع هستند و می دانند که تنها با مطالعه کتاب درسی و جزوه نمی توانند از پس تست های کنکوری این درس بر بیایند. بنابراین انتخاب منبع مناسب و خوبی که بتواند پاسخگوی نیاز آنها در هنگام تست زنی زیست کنکور باشد باید بسیار با دقت انجام شود. استاد شعبانی در کنار بزرگواران شاکر و روان، پکیج های فوق العاده ای برای این درس تهیه کرده اند که بدون شک مشاهده این موارد منجر به کسب درصد بالا توسط شما در کنکور خواهد شد.

 • دانلود فیلم آموزش ادبیات و زبان فارسی حرف اخر تدریس شده توسط استاد منتظری

اهمیت درس ادبیات و زبان فارسی کنکور نیز همچون دین و زندگی بسیار زیاد است و جزو دروس با ضریب بالا در کنکور شناخته می شوند. تدریس این بخش از دروس بر عهده استاد محسن منتظری می باشد. این استاد گرانقدر یکی از برترین مدرسین کشوری هستند که در سال های اخیر توانسته اند افتخارات زیادی کسب کنند.

استاد محسن منتظری
استاد محسن منتظری
 • دانلود رایگان فیلم ها و دی وی دی های عربی حرف اخر تدریس توسط استاد واعظی

مدرس عربی استاد واعظی است، شخصی که هیچ نیازی به معرفی ندارد. ایشان برترین مدرس درس عربی در سراسر کشور هستند. بسیاری از دانش آموزان به دنبال نمونه تدریس های ایشان می باشند. موسسه حرف آخر با توجه به تجربه و سابقه درخشان ایشان در کنار درخواست دانش آموزان، ایشان را برای تدریس عربی انتخاب کرده اند تا بیشترین بازدهی برای دانش آموزان به ارمغان بیاید.

 • دانلود دی وی دی های آموزشی زبان انگلیسی استاد محمودی

استاد محمودی، ناشر و مولف بسیاری از کتاب های زبان خارجه موجود در بازار و همچنین بهترین مدرس زبان انگلیسی در سراسر کشور، پکیج های درس زبان انگلیسی را برای شما عزیزان آماده کرده اند. با مشاهده این آموزش ها شیرینی درس زبانی را می توانید حس کنید. از همین حالا با پکیج های استاد محمودی، مطمئن باشید درس زبان انگلیسی را درصد بالای می زنید.

ما سعی کردیم برای همه بخش ها مختصری از فیلم های آموزشی کنکور رو قرار بدیم. شما دوستان عزیزم می تونید فیلم ها رو بررسی کنید و تصمیم بگیرید که کدام محصول از فروشگاه حرف اخر برای شما مناسب هست و اقدام به تهیه آن کنید.

دانلود فیلم های آموزش پکج کامل حرف اخر
دانلود فیلم های آموزش پکج کامل حرف اخر

درخواست فیلم و dvd های حرف اخر برای دانلود رایگان

در صورتی که فیلم خاصی را می خواهید که در لیست بالا نمی تونید پیداش کنید می توانید از سرویس مشاوره حرف اخر بهرمند شوید و یا با شماره زیر تماس گرفته و درخواست کنید تا فیلم دی وی دی مورد نظر را جهت دانلود به شما عزیزان ارائه کنه. در صورتی که از کاربران پیام رسان تلگرام هستید می توانید به تلگرام حرف اخر مراجعه کرده و فیلم ها را از طریق کانال دنبال کنید.

دریافت رایگان کل فیلم ها به صورت پستی

با توجه به اینکه برخی از افراد نسبت به فیلم های موجود در این بخش سو استفاده هایی انجام داده و توسط دانش آموزان این موارد گزارش شده، بنابراین تمامی فیلم های معرفی شده در این بخش به صورت بسته 5 روز با حرف آخر به صورت رایگان از طریق پست برای شما عزیزان ارسال می شود. جهت اطلاع از چگونگی ارسال و دریافت این پکیج با شماره اعلام شده در ادامه تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی رایگان حرف اخر: 7 94 94 95 0919

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫35 نظرها

  1. سلام خانوم وقت بخیر
   چشم بزودی لینک دانلود رایگان همه بخش های مشخص شده رو قرار میدیم
   با احترام

 1. سایتتون حرف نداره واقعا اسمشم روشه حرف اخر
  بی صبرانه منتظر لینک های دانلود رایگان حرف اخر هستم
  با سپاس فراوان – مرادی

  1. سلام
   در تلاشیم تا هر چه زودتر برای همه دروس عمومی و تخصصی ویدیو ها رو بارگذاری کنیم روی سایت .
   در صورتیکه عجله دارید با شماره 09199594947 تماس بگیرید .
   با احترام

 2. سلام ممنون از سایت خوب حرف اخر
  لطفا لینک دانلود فیلم های حرف اخر رو به ایمیلم ارسال کنید

  ***
  با سپاس

  1. سلام شهروز عزیز
   لینک ها به زودی داخل مطالب و بر روی سایت قرار داده میشه و به ایمیلتون هم ارسال میشه
   با احترام

 3. سلام من dvdاستاد شعبانی زیست بدن انسان رو پارسال خریدکردم اگه کسی احتیاج داره براش ارسال کنم فاکتور فروش موسسه هم هستش ***تماس بگیرید

 4. سلام خدا قوت فیلم های نظام جدید دهم یازدهم دوازدهم رو کی میزارید؟بی صبرانه منتظرم

 5. لطفا اگه میشه هرچی زودتر لینکارو قرار بدید به خصوص برای نظام جدید
  داره دیر میشههههههههههه
  خیلی ممنون

 6. 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💣

  1. سلام
   با شماره 09199594947 تماس بگیرید تا قیمت اصلی با تخفیف رو بهتون اعلام کنن
   با احترام

 7. سلام .خیلی خیلی ممنون از زحماتتون واقعا بی نظیر هستید .فقطاگه امکانش هست سریع تر جامع ریاضی استاد منتظری و فیزیک رو قرار بدید چون زمان کمی دیگه مونده .موفق و پایدار باشید

 8. با سلام تشکر میکنم از سایت خوبتون ببخشید من یه سوال واسم پیش اومده که تدریس این فیلم ها چ سالیه؟!ممنون میشم جوابمو بدین…

 9. سلام ببخشید ببخشید میشه جزوات رتبه های برتر حرف اخرم تو لیستتون قرار بدین ممنون میشم پاسخ بدین

 10. لطفاً
  لینک های تدریس بگذارید خیلی ممنون میشم
  ازتون بابت تمام زحماتی که کشیدید ممنونیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن