دروس تخصصی حرف اخرفروشگاه حرف آخرفیزیک حرف اخر

فیزیک پیش 2 نظام قدیم حرف آخر

فیزیک پیش 2 حرف اخر یکی از مباحث تئوری مانند و سخت مربوط به درس فیزیک موسسه حرف اخر می باشد که دانش آموزان در پاسخگویی به سوالات این بخش در کنکور سراسری با مشکل برخورد می کنند به همین دلیل نمی توانند به درصد خوبی در در فیزیک دست پیدا کنند . به همین دلیل ما برای کمک به دانش آموزان توانسته این در موسسه حرف آخر به صورت شبانه روزی کار کنیم و به تهیه و عرضه فیزیک پیش 2 نظام قدیم حرف اخر دست پیدا کنیم .

در این پکیج ما توانسته ایم تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان عزیز کنکوری را بگنجانیم تا آنها توانند با استفاده از این محصول بی نظیر به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند و رای دست پیدا کردن به موفقیت بیشتر تلاش کنند .

مشاور فیزیک حرف اخر : 7 94 94 95 0919

پکیج فیزیک پیش 2 حرف آخر استاد کامیار

ما در این بخش قبل از اینکه به تحلیل و تجزیه فیزیک پیش 2 حرف اخر بپردازیم ابتدا به چگونگی کنکور 98 میپردازیم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کارکرد های این کنکور آشنا شوید و بتوانید در آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید . کنکور 98 یکی از مهم ترین کنکور هایی می باشد که نیازمند برنامه ریزی بسیار دقیقی برای موفقیت می باشد به همین دلیل ما در این رابطه به ارائه برنامه مطالعاتی حرف اخر برای کنکور 98 پرداخته ایم تا توانیم بهترین رنامه مطالعاتی را برای کنکور در خدمت شما عزیزان قرار دهیم و شما به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

کنکور 98 را می توان آخرین کنکوری دانست که دانش آموزان نظام قدیم در آن به رقابت میپردازند ه همین دلیل آنها تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . فیزیک پیش 2 حرف اخر یکی از مهم ترین بخش های مربوط به دروس تخصصی حرف اخر می باشد که شما عزیزان می توانید با استفاده از اطلاعات آن به این رقابت ها وارد شوید و بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید و خود را برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود آماده کنید . شما عزیزان می توانید برای تهیه این پکیج به بخش فروشگاه آنلاین حرف اخر مراجعه کنید .

فیزیک پیش 2 حرف آخر

فیزیک همواره یکی از دروس کنکوری می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر روی رتبه آوری دانش آموزان عزیز می گذارد . ولی متاسفانه بیشتر دانش آموزان در یادگیری و پاسخ دادن به سوالات فیزیک کنکوری با مشکل بر می خورند که دلیل این امر نیز پیچیدگی و گستردگی این درس می باشد که دانش آموزان نمی توانند به آموزش و مطالعه بخش های مختلف این درس بپردازند و به همین دلیل در کنکور نمی توانند به سوالات این درس به خصوص بخش فیزیک پیش 2 حرف آخر پاسخ دهند و همین امر باعث می شود تا درصد پایینی را به به دست بیاورند و نتوانند در رشته مد نظر خود به ادامه تحصیل پردازند .

فیزیک پیش 2 موسسه حرف اخر استاد کامیار
فیزیک پیش 2 موسسه حرف اخر استاد کامیار

شما داوطلبان و دانش آموزان کنکوری عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت پکیج فیزیک پیش 2 حرف اخر به بخش قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و بر حسب نیاز آموزشی خود نیز از سایر محصولات مختلف این موسسه مانند سینماتیک فیزیک حرف آخر , مدار و مغناطیس فیزیک حرف اخر , نوسان و موج فیزیک حرف اخر و دینامیک فیزیک حرف اخر دیدن فرمایید . شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده با تمامی محصولات فیزیک موسسه حرف اخر به تمامی سوالات فیزیک در کنکور جوا دهید و به درصد 100 دست پیدا کنید و خود را آماده قبولی در بهترین دانشگاه ها و رشته های ممکن کنید .

مدرس فیزیک پیش 2 حرف اخر

استاد کامیار را میتوان یکی از مجرب ترین استاد فیزیک کشور دانست که دارای دانش و تجربه بسیار زیادی می باشد و به این دلایل ایشان به عنوان دبیر فیزیک پیش 2 حرف اخر انتخاب شده است . او برای تدریس بخش های مختلف درس فیزیک از تکنیک های خاصی استفاده می کند که شما عزیزان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری این بخش ها دست پیدا کنید و خود را برای شرکت در کنکور آماده کنید . شما عزیزان علاوه بر تهیه این محصول می توانید با مشاور حرف اخر در ارتباط باشید و از راهنمایی ها و پشتیبانی های ایشان تا روز کنکور استفاده کنید .

شیوه تدریس فیزیک پیش 2 موسسه حرف آخر

استاد کامیار برای تدریس خش های مختلف درس فیزیک از روش های بسیار جدید و کار آمدی استفاده کرده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری این مباحث ها دست پیدا کنند . او برای تدریس فیزیک پیش 2 حرف اخر از تصویر سازی و انیمیشن استفاده کرده است تا دانش آموزان توانند این مطالب را در نیم کره سمت راست مغز خود ذخیره کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن به یاد بیاورند . این پکیج شامل 6 دی وی دی می اشد که ما در ادامه ه تحلیل و تجزیه محتوا های داخل آن ها خواهیم پرداخت .

DVD 1 :

 • سرعت صوت و لوله های صوتی

DVD 2 :

 • شدت و تراز شدت صوت
 • خواص موج الکترومغناطیسی

DVD 3 :

 • تکمیل آزمایش یانگ
 • تاریخچه و نظریه تابش

DVD 4 :

 • اثر فتو الکتریک
 • طیف اتمی

DVD 5 :

 • الگوی اتمی بور
 • ساختار هسته

DVD 6 :

 • واکنشهای هسته ای
 • مطالب کنکور سراسری 95 و 96

شما عزیزان می توانید با تهیه این پکیج فیزیک پیش 2 حرف اخر به تمامی اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و بتوانید در کنکور 98 به بهترین نتایج ممکن برای رسیدن به اهداف خود دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن