دروس عمومی حرف اخردین و زندگی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

دین و زندگی سال سوم حرف آخر ( نظام قدیم )

دین و زندگی سال سوم حرف آخر را می توانیم یکی از کاملترین دروس مربوط به دین و زندگی حرف اخر بدانیم که برای دانش آموزان کنکوری و همچنین طراحان سوالات کنکور از اهمیت بسیار بالایی برای طرح سوال برخوردار می باشد به همین دلیل ما در این بخش از موسسه حرف اخر به تهیه و عرضه این محصول بی نظیر پرداخته ایم .

تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این پکیج بسیار کامل اطلاعات کاملی را درباره بخش های مختلف درس دین و زندگی حرف اخر را به دست بیاورید و بتوانید در کنکور با استفاده از این اطلاعات به تمامی سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید و بهترین درصد و رتبه ممکن را به دست بیاورید که قبلا نیز پک دین و زندگی سال دوم حرف اخر ارائه شده است و این پک در ادامه ارائه پک سال دوم تهیه شده است .

دریافت مشاوره برای درس دین و زندگی توسط مشاور حرف اخر با رتبه برتر : 7 94 94 95 0919

پکیج دین و زندگی سوم حرف آخر استاد یوسفیانپور

دین و زندگی را میتوان یکی از مهم ترین و سخت ترین بخش های مربوط به دروس عمومی حرف اخر بدانیم که برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . زیرا کسانی که می خواهند در کنکور به بهترین نتیجه ها و بهترین رتبه ممکن دست پیدا کنند باید بتوانند در تمامی دروس عمومی درصد بالایی را از خود برجای بگذارند و یکی از مهم ترین درس هایی که بر روی رتبه دانش آموزان بسیار تاثیر گذار می باشد دین و زندگی می باشد که ما به تحلیل و تجزیه آن پرداخته ایم تا بتوانیم اطلاعات کاملی را درباره چگونگی سوالات و جوابگویی به آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

در چند سال اخیر چگونگی و نحوه طراحی سوالات مربوط به دین و زندگی بسیار تغییر کرده است به این صورت که بیشتر از آیات و درک آنها در طراحی سوالات استفاده می شود که این امر باعث شده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور با مشکلات بسیار زیادی مواجهه شوند و نتوانند به درصد بالایی از درس دین و زندگی در کنکور دست پیدا کنند .

به همین دلیل ما برای کمک به داوطلبان کنکور در این پکیج دین و زندگی سال سوم حرف آخر به بررسی تمامی آیات موجود در دین و زندگی پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید بیشتر با انها آشنا شوید و در کنکور بتوانید به این گونه سوالات پاسخ دهید .

دین و زندگی سال سوم حرف آخر

دین و زندگی سال سوم حرف اخر دارای اهمیت زیادی در کنکور می باشد زیرا ظرفیت بالایی از سوالات کنکور دین و زندگی را به خود اختصاص می دهد به این صورت که این بخش حدود 9 سوال از 25 سوال کنکور را در بر می گیرد که داوطلبان و دانش آموزان کنکوری می توانند با پاسخ گویی به آنها به حدود 36 درصد از سوالات دین وزندگی پاسخ دهند و این امر باعث می شود تا دانش آموزان بتوانند خود را برای کسب بهترین نتیجه ها و رتبه های ممکن آماده کنند .

پک دینی سال سوم حرف آخر
پک دینی سال سوم حرف آخر

دین و زندگی سوم حرف اخر را می توان یکی از مهم ترین و جامع ترین منابع موجود برای یادگیری بخش های مختلف دین و زندگی دانست که در ان تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان و داوطبان کنکوری گنجانده شده است تا بتوانند با استفاده از آن به بهترین رتبه های ممکن دست پیدا کنید . شما دانش اموزان می توانید برای برای اطلاع از چگونگی برگزاری کنکور 98 به بخش مشاور حرف آخر مراجعه کنید و همچنین برای اطلاع از چگونگی برنامه های مربوط به این آزمون بسیار مهم می توانید به برنامه ریزی حرف آخر و نحوه برنامه ریزی مراجعه کنید و اطلاعات کاملی را به دست بیاورید .

پکیج های نظام جدید دین و زندگی :

مدرس دین و زندگی سال سوم حرف اخر

استاد یوسفیانپور را میتوان یکی از مجرب ترین و با تجربه ترین دبیران درس دین و زندگی در سطح کشور دانست که توانسته است با استفاده از ویژگی های اموزشی و تدریسی به عنوان دبیر موسسه حرف اخر انتخاب شود . استاد یوسفیانپور با استفاده از روش های بسیار کارامد و جدید به تدریس بخش های مختلف دین وزندگی سال سوم حرف اخر پرداخته است . او همچنین در بخش های قبلی به عرضه دین و زندگی سال دوم حرف اخر دست زده است تا بتواند تمامی اطلاعات و دانش خود را در اختیار داوطلبان کنکوری قرار دهد . شما میتوانید برای تهیه این محصول به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید .

شیوه تدریس دین وزندگی موسسه حرف اخر

استاد یوسفیانپور برای تریس دین و زندگی سال سوم حرف اخر از روش های تدریسی بسیار کارآمد و جدید استفاده کرده است او با استفاد از تصویر سازی ب تدریس بخش های مختلف دین و زندگی حرف اخر پرداخته است تا شما عزیزان بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف بپردازید . همچنین شما با استفاده از این محصول دیگر لازم نیست که به حفظ آیات بپردازید بلکه می توانید با استفاده از 14 الگو  و نقشه های راه به اموزش بخش های مختلف دین وزندگی بپردازید . این محصول در 9 DVD گنجانده شده است که در پایین به تحلیل تمامی ویژگی های آن ها میپردازیم .

DVD 1 :

  • هدایت – درس 1

DVD 2 :

  • نبوت و امامت – درس 4

DVD 3 :

  • نبوت و امامت – درس 2 و 3

DVD 4 :

  • نبوت و امامت – درس 5 و 7

DVD 5 :

  • نبوت و امامت – درس 8

DVD 6 :

  • نبوت و امامت – درس 9 و 11

DVD 7 :

  • نبوت و امامت – درس 10 و 12

DVD 8 :

  • عزت و ذلت – درس 13

DVD 9 :

  • ازدواج – درس 14 و 15 و 16

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید برای اطلاع از قیمت پکیج دین و زندگی سال سوم حرف آخر به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و بر حسب نیاز آموزشی خود از محصولات این موسسه استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از این محصول با ارزش به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و بتوانید به بهترین نتایج دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن