دروس عمومی حرف اخردین و زندگی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر ( نظام قدیم )

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر را می توان یکی از سخت ترین و پر محتوا ترین بحث های دین و زندگی کنکور دانست که برای دانش آموزان و طراحان سوالات کنکور نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا بخش بسیار زیادی از سوالات کنکور درس دین و زندگی از این کتاب طرح می شود و دانش آموزان می توانند با دقت بالای خود به تمامی این سوالات پاسخ دهند .

موسسه حرف آخر نیز به دلیل اهمیت درس دین و زندگی حرف آخر در رتبه آوری دانش آموزان دست به تهیه و عرضه پکیج دین و زندگی جامع نظام قدیم حرف آخر زد تا بتواند تمامی نیاز های داوطلبان کنکور را برای یادگیری بخش های مختلف این درس بر طرف سازد .

دریافت مشاوره برای درس دین و زندگی توسط مشاور حرف اخر با رتبه برتر : 7 94 94 95 0919

پکیج دین و زندگی سال چهارم حرف آخر استاد یوسفیانپور

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر یکی از مهم ترین بحث های مربوط به دروس عمومی حرف آخر می باشد که اساتید ما برای کمک به داوطلبان کنکور دست به تیه و عرضه آن زده اند و تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان را در این پکیج گنجانده اند تا توانند دانش آموزان با استفاده از این محصول بی نظیر به بهترین نتایج ممکن و درصد بالایی در درس دین و زندگی حرف آخر دست پیدا کنند .

دین و زندگی سال چهارم یکی از بحث هایی می باشد که در کنکور بسیار مورد توجه طراحان سوال می باشد به همین دلیل شما باید بتوانید با اطلاعاتی کامل به سراغ پاسخگویی به این سوالات بروید تا بتوانید به خوبی به آن ها پاسخ دهید .

دین و زندگی کنکور در سال های اخیر دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است به این صورت که سوالات سیار سخت تر و ترکیبی طرح می شوند و طراحان برای سردر گمی و به چالش انداختن داوطلبان کنکور بیشتر از مبحث آیات استفاده می کنند که این امر باعث شده است تا دانش آموزان زیادی نتوانند به درصد بالایی از این سوالات پاسخ دهند .

ما در پکیج دین و زندگی سال چهارم نظام قدیم حرف آخر به تجزیه و تحلیل بخش های مختلف آیات و متن درس پرداخته ایم و توانسته ایم اطلاعات کاملی را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهیم . شما عزیزان می توانید برای تهیه این محصول به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید .

پکیج های مرتبط با دین و زندگی چهارم حرف آخر :

دین و زندگی سال چهارم حرف آخر

همانطور که گفتیم دین و زندگی سال چهارم حرف آخر خش زیادی از سوالات کنکور درس دین و زندگی را در بر می گیرد این بخش در کنکور سراسری دارای 7 سوال مهم می باشد که شما عزیزان می توانید با جواگویی به آن 28 درصد سوالات دین و زندگی را جواب بدهید و خود را برای بهترین رتبه ها و نتایج ممکن حاضر کنید ما در بخش های قبلی نیز به تحلیل دین و زندگی سال دوم حرف آخر و دین و زندگی سال سوم حرف اخر پرداختیم که شما عزیزان می توانید با استفاده از تمامی این پکیج های بسیار کارآمد به 100 درصد سوالات کنکور پاسخ دهید . همچنین می توانید برای دانلود جزوه این درس به بخش دانلود تمامی جزوات حرف آخر مراجعه کنید .

دینی سال چهارم حرف اخر
دینی سال چهارم حرف اخر

شما عزیزان با استفاده از دین و زندگی سال چهارم حرف اخر که یکی از کاملترین منابع آموزشی مربوط به این درس می باشد می توانید به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و با استفاده از آن به تمامی سوالات این خش در کنور پاسخ دهید و بهترین نتایج ممکن را به دست آورید . در کنکور 98 که آخرین کنکور داوطلبان نظام قدیم می اشد دانش آموزانی که می خواهند به بهترین رشته های ممکن وارد شوند باید توانند درصد بالایی را از خود برجای بگذارند تا با خیالی راحت به انتخاب رشته بپردازند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید .

مدرس دین و زندگی سال چهارم نظام قدیم حرف آخر

استاد یوسفیانپور یکی از با تجربه ترین اساتید موسسه حرف آخر می باشد که توانسته است با استفاده از روش های بسیار کاربردی ه تدریس دین و زندگی سال چهارم حرف آخر بپردازد . او در این خش تمامی اطلاعات و دانش خود را در معرض استفاده دانش اموزان وداولبان کنکوری قرار می دهد تا آنها بتوانند با استفاده از این اطلاعات به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . در این پکیج علاوه بر آموزش برنامه ریزی مطالعاتی نیز وجود دارد که شما عزیزان می توانید برای آشنایی با آن به بخش برنامه ریزی حرف آخر و نحوه برنامه ریزی مراجعه کنید .

شیوه تدریس دین و زندگی سال چهارم موسسه حرف آخر

استاد یوسفیانپور برای تدریس دین و زندگی سال چهارم حرف آخر از رو های تصویر سازی و انیمیشن سازی استفاده کرده است که در این روش ها دانش آموزان می توانند در کمترین زمان ممکن به یادگیری خش های مختلف درس دین و زندگی پردازند . او همچنین برای آموزش آیات از 14 الگو و نقشه راه استفاده کرده است که این الگو ها تمامی بخش های آیات و متن کتاب را پوشش می دهند و اعث می شود تا آیات در ذهن دانش آموزان هک شود . این پکیج شامل 7 DVD می اشد که در پایین به تجزیه محتوا و موضوعات آنها می پردازیم :

DVD 1 :

  • هستی
  • هستی بخش

DVD 2 :

  • توحید شناسی

DVD 3 :

  • اخلاص و توبه

DVD 4 :

  • اخلاص و توبه
  • قضا و قدر و سنت ها

DVD 5 :

  • قضا و قدر و سنت ها 2

DVD 6 :

  • تمدن

DVD 7 :

  • تکنیک های تست زنی

شما دانش آموزان و داوطلان کنکور می توانید با استفاده از دین و زندگی سال چهارم حرف اخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید و با استفاده از آن ها توانید به درصد بالایی از درس دین و زندگی در کنکور دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن