وبلاگ

کپی محصولات حرف اخر

کپی محصولات حرف اخر موضوعی می باشد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم تا اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با این موضوع ارائه دهیم , حرف آخر برترین موسسه کنکوری از دیدگاه دانش آموزان و سازمان های مختلف می باشد که توانسته است با انتشار محصولات در رده ها و مقاطع مختلف دانش آموزان را در جهت رسیدن به اهدافشان یاری نماید که در این راستا انواع پکیج های مختلف همچون پکیج جمع بندی حرف آخر و محصولات نظام قدیم و محصولات نظام جدید حرف اخر و … ارائه شده است که برای تهیه پک مربوط به هر دسته می توانید به دسته مربوطه مراجعه نمایید .

کپی حرف آخر

موسسه حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی فیزیک اقدام به تهیه و تنظیم انواع پکیج های درسی نموده است و در رابطه با هر مقطع و هر مبحثی برای یاری این عزیزان پک های مناسبی ارائه داده است که سبب شده اند تا دانش آموزان به اهداف و درصد های مورد نظر خود در هر درس برسند که موسسه حرف آخر برای هر دانش آموز پک مختص به او ارائه دیده است یعنی هر پکی که به فروش می رسد تنها برای فردی که آن را خریداری می نماید تهیه می گردد. و استفاده سایرین از این پک شرعا و عرفا حرام می باشد و جنبه حق الناس دارد .

کپی از محصولات حرف اخر
کپی از محصولات حرف اخر

اساتید و افراد تیم حرف اخر با تلاش شبانه روزی همواره به ارائه و تهیه و تنظیم انواع پک های درسی برای شما عزیزان می پردازند تا بتوانید هرچه سریعتر به اهداف خود دست پیدا کنید و بتوانید در هر درسی تمامی ضعف های خود را پوشش دهید و به درصد هایی که مد نظر دارید دست پیدا کنید بنابراین خارج از انصاف می باشد که کپی محصولات موسسه حرف آخر توسط دانش آموزان یا هر فرد دیگری صورت گیرد .

در مواردی موسسه پکیج هایی به صورت رایگان در اختیار عزیزان قرار می دهد. تا علاوه بر آشنایی این عزیزان با محصولات و نحوه تدریس، امکان برخورداری از آموزش رایگان نیز برای دانش آموزان فراهم باشد. بسته 5 روز با حرف آخر یکی از این موارد می باشد که برای آشنایی دانش آموزان با آموزش ها و همچنین در اختیار داشتن منابع مناسبی برای برخی از مباحث ارائه شده است. با تهیه این پکیج و استفاده از منابع موجود می توانید حدود 40 تست کنکوری را در کارنامه خود بگذارید.

فروش کپی محصولات حرف اخر

در برخی از موارد دانش آموزان اقدام به خرید محصولات حرف آخر می نمایند تا با کپی برداری از این محصولات بتوانند هزینه خرید محصول را از سایرین دریافت نمایند که در این خصوص باید گفت که مشاوره رایگان و برنامه های درسی و مطالعاتی تنها به فرد تهیه کننده ارائه خواهد شد و از آنجا که افرادی که به صورت غیر قانونی و غیر عرفی پک را در دست دارند مشاوره حرف اخر ارائه نخواهد شد باید به جبران خسارت های ناشی از تهیه محصول بدین روش بپردازند . در ضمن افرادی که به کپی دی وی دی حرف آخر می پردازند نیز باید گوشزد کرد که این افراد تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند، چرا که حق انتشار محصولات موسسه را زیر پا گذاشته اند .

کپی محصولات موسسه حرف آخر
کپی محصولات موسسه حرف آخر

دی وی دی های دست دوم حرف اخر

در اقدام دیگری که برخی افراد انجام میدهند اقدام به کپی برداری از محصولات می نمایند و با خرید دی وی دی های دست دوم حرف آخر و فروش آنها حق فروش محصولات تنها توسط موسسه را زیر پا می گذارند که در این رابطه باید گفت که این کار درست نیست و شرعا حرام می باشد.حتما و بدون شک تهیه دی وی دی ها از راه خرید پک های دست دوم و همچنین کپی برداری محصولات حرف آخر درست نیست و با تهیه این موارد از این طریق هیچ نتیجه مثبتی در درس و سطح علمی خود نمی بینید .

موسسه حرف اخر همواره تلاش کرده است تا با ارائه قیمت های مناسب بر روی محصولات دانش آموزان عزیزی که به پک های مناسب و کارامد برای مبحث های مختلف نیازمند هستند را یاری نماید. تا بتوانند با قیمت پک ها کنار بیایند و این پک ها را با قیمت منصفانه خریداری نمایند که بدین منظور همواره تخفیف های متنوعی بر روی محصولات اعمال شده است تا بتوانید راحت تر اقدام به خرید محصولات نمایید .

مشاهده قیمت ها : لیست قیمت محصولات حرف آخر

جلوگیری از کپی با فعال سازی

لازم به ذکر است که برخی از کانال های تلگرامی و افراد سودجو در شبکه های اجتماعی نسبت به فروش محصولات کنکوری و آموزشی این موسسه اقدام می نمایند و در ازای دریافت وجوه مختلف، نسبت به ارائه پکیج ها اقدام می کنند. که در این رابطه باید گفت که بیشتر این افراد کلاهبردار بوده و تنها با پرداخت وجه، نمونه های تدریس و ویدیو های ناقص را به شما تحویل می دهند. بنابراین بهتر است برای خرید و تهیه محصولات اورجینال اقدام نمایید و تنها از طریق مشاورین و سایت نسبت به خرید اقدام نمایید.

کپی کردن پکیج حرف آخر
کپی کردن پکیج حرف آخر

موسسه حرف آخر در جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو و کلاهبرداری که محصولات حرف اخر را بصورت غیر اورجینال و با عنوان کلاهبرداری حرف اخر منتشر می کنند اقدام به ارائه شماره سریال و کد فعال سازی بر روی محصولات خود نموده است. بدین صورت که دانش آموزان بعد از خرید پک و با ورود به قسمت وارد کردن کد فعال سازی محصولات کدی دریافت می کنند که با وارد کردن این کد پک برای آنها فعال می گردد که اطلاعات تکمیلی در این رابطه در مطلب کد فعال سازی محصولات حرف آخر ارائه شده است .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن