شماره تلفن تماس حرف آخر

تماس با حرف اخر از طریق شماره تلفن موسسه برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص محصولات و برنامه ریزی تحصیلی می تونید از طریق شماره تلفن که در ادامه معرفی میشن تماس حاصل فرماید. لازم به ذکر است شما می توانید تنها با ارسال یک پیامک مشاوره رایگان به شماره موبایل اعلامی می توانید درخواست تماس رایگان برای مشاوره رایگان اعلام کنید. مشاورین ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

شماره دفتر حرف آخر به عنوان مرکز اصلی و مرجع ارائه خدمات از سوی مشاوران به شما عزیزان، باید در اختیار دانش آموز باشد. تا در مواقعی که نیاز دارند با این شماره تماس بگیرند و مشکلات خود را برطرف نمایند.

تماس با موسسه حرف آخر

همانطور که قبلا ذکر شده شما عزیزان برای ارتباط با موسسه می توانید علاوه بر مراجعه به آدرس دفتر حرف آخر و مشاوره و خرید حضوری، می توانید از طریق تلفنی و از راه دور نیز از خدمات موسسه حرف آخر برخوردار شوید. چرا که امکان مراجعه به دفتر برای همه عزیزان امکان پذیر نمی باشد. و از سوی دیگر مشاوره محدود به یک روز و ساعت خاصی نمی باشد و در نهایت باید از طریق تماس تلفنی مشاور و دانش آموز بازه زمانی طولانی در ارتباط باشند از این رو باید شماره مشخصی برای انجام این کار وجود داشته باشد.

شماره موبایل و تماس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

در این بخش فقط دو شماره (موبایل و ثابت) برای شما عزیزان مشخص می کنیم که شماره مورد نظر هماهنگ کننده مشاورین برای ارتباط با شما هست. یعنی شما با شماره مورد نظر تماس میگیرین و در رابطه با موضوعی که می خواهید مشاوره بگیرید بهترین مشاور رو به شما معرفی می کنه و یا اینکه شماره شما رو به مشاور مورد نظر میده تا با شما تماس بگیره.

شماره تلفن تماس حرف آخر در برخی از مواقع ممکن است مشغول باشد، با توجه به حجم بالای تماس عزیزان مبنی بر ارائه درخواست‌ ها، ممکن است شما پشت خط بمانید. در صورت بروز چنین حالتی چند دقیقه بعد از تماس اولیه، دوباره تماس بگیرید. همچنین در صورت مشغول بودن هر یکی از خطوط معرفی شده به عنوان خط ثابت و همراه می توانید با شماره اعلام شده دیگر تماس بگیرید. در صورت مشغول بودن خط همراه با شماره ثابت درج شده در این سایت تماس بگیرید.

نحوه ارتباط با مشاورین حرف آخر

راه های ارتباط با موسسه بسیار زیاد می باشد. یکی از ساده ترین روش های برقراری ارتباط تماس با تلفن موسسه حرف آخر می باشد. شما میتوانید به راحتی از هر کجای ایران که هستید، تنها با یک تماس یا ارسال پیام به شماره پیامکی موسسه با بهترین مشاورین در ارتباط باشید. در صورتی که قصد دارید با مشاور خاصی در ارتباط باشید می توانید بعد از ارتباط با مشاور اول، درخواست کنید که شماره را به مشاور مد نظر خودتان وصل کنند. هم اکنون میلاد قربانی بهترین مشاور حرف آخر می باشد. شما دوستان عزیز می توانید با شماره تماس های اعلام شده در ارتباط باشید و درخواست کنید شماره به شخص میلاد قربانی وصل کنند.

تلفن تماس ثابت موسسه

از آنجایی که بیشتر افراد تمایل دارند از طریق تلفن ثابت حرف آخر با مشاورین در ارتباط باشند، در این بخش ما شماره تلفن ثابت موسسه را خدمت شما دوستان بزرگوار معرفی می کنیم. توجه داشته باشید شما تلفن ثابت از ساعت 9 صبح تا 7 عصر پاسخگو می باشد. در ساعات غیر از این تایم می توانید از طریق شماره موبایل در ارتباط باشید.

تلفن انتشارات حرف آخر

تلفن دفتر مرکزی حرف آخر که در ادامه برای شما عزیزان قرار داده ایم ، تنها در ساعت مشخص شده پاسخگو می باشد. پس توجه داشته باشید که اگر قصد دارید با شماره دفتر مرکزی تماس گرفته و در ارتباط باشید می توانید از این شماره استفاده کنید.

شماره پشتیبانی حرف آخر

پشتیبانی موسسه حرف آخر برای شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز راه اندازی شده است تا بتوانید سوالات و مشکلات خود را از طریق این بخش برطرف سازید. بروز مشکلات مختلف در تهیه و خرید محصولات، پیگیری سفارشات حرف آخر، نحوه خرید و گرفتن شماره مشاور و … از جمله مواردی است که دانش آموزان ممکن است برای دستیابی به آنها با مشکل روبرو شوند. از این رو در این بخش قصد داریم تا با معرفی بخش پشتیبانی دفتر حرف آخر، مرجعی برای حل مشکلات شما عزیزان فراهم آوریم.

تماس با بخش پشتیبانی حرف آخر

با توجه به اینکه دانش آموزان باید به مرکز اصلی مشاورین و موسسه دسترسی داشته باشند از این رو موسسه حرف آخر اقدام به راه اندازی بخش پشتیبانی نموده است تا تمامی مشکلات و سوالات و انتقادات و پیشنهادات را توسط دانش آموزان عزیز پذیرا باشد. با توجه به اینکه ممکن است در هنگام خرید و یا در دریافت مشاوره مناسب، سوالات و مشکلاتی پیش بیاید و یا در رابطه با مشاور خود سوالاتی داشته باشید، می توانید با استفاده از شماره تلفن پشتیبانی حرف اخر، موارد مورد نظر خود را بیان کنید.

شماره تلفن تماس حرف اخر جهت دریافت پاسخ سوالات قبل از خرید

برای سوالات قبل خرید با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید.

شماره موبایل موسسه جهت دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان از حرف آخر با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید.

شماره تماس دفتر مرکزی حرف اخر جهت معرفی محصول

برای معرفی محصولات و پکیج ها با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید.

همان طور که بالاتر اشاره شد شما عزیزان می توانید با ارسال پیامک “مشاوره رایگان حرف اخر” به شماره بالا درخواست تماس رایگان از حرف اخر داشته باشید.

شماره تماس ارتباط با مشاورین حرف آخر
شماره تماس ارتباط با مشاورین حرف آخر

تلفن تماس عبدالرضا منتظری

همچنین لازم به ذکر است که خدمت شما عرض کنیم، برخی دوستان تمایل دارند با شخص استاد عبدالرضا منتظری در ارتباط باشند. از این چندین مشاور جهت ارتباط شما با ایشان در نظر گرفته شده است. در صفحه مربوط به شماره تماس عبدالرضا منتظری می توانید با مشاورین استاد در ارتباط باشید. هر گونه سوال و درخواستی هم داشته باشید شما را به طور کامل راهنمایی خواهند کرد.

برای مشاهده محصولات جدید به قسمت فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید. همچنین برای مطلع شدن از قیمت ها به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید. و در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

قبلا در این بخش ها شماره های مجزایی برای تلفن دفتر حرف آخر قرار داشت که بعد از دپارتمان بندی بخش مشاورین یک از برترین مشاورین پاسخگوی اصلی تماس شما خواهد بود و بعد از آن شما را به مشاوری که نیازهای شما رو برطرف می کنه وصل خواهد کرد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت تماس با حرف اخر از طریق فرم تماس پایین همین صفحه نیز اقدام کنید. لطفا در پر کردن فرم تماس درخواست خود را کامل اعلام کنید ما بعد از دریافت پیام شما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

اسامی بهترین مشاوران موسسه حرف آخر

شماره موبایل موسسه حرف آخر

بسیاری از داوطلبان عزیز برای اینکه بتوانند سریع تر با موسسه حرف اخر تماس بگیرند به دنبال شماره موبایل موسسه حرف اخر هستند که خیال شما عزیزان را راحت میکنیم چون ما از این موضع با خبر بوده ایم که داوطلبان عزیز ممکن است در ساعت های مختلفی با ما ارتباط بگیرند و ما در تمامی صفحات شماره خود را برای شما عزیزان ارائه داده ایم

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن