وبلاگ

مشاوره حرف اخر

مشاور حرف اخر برای ارائه مشاوره و راهنمایی شما عزیزان در خصوص محصولات و پکیج ها به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هست. جهت برقراری ارتباط با مشاوران حرف اخر شما می توانید در طول ایام هفته حتی روز های تعطیل به صورت 24 ساعته با مشاورین موسسه حرف اخر در ارتباط باشید و با استفاده از مشاوره رایگان حرف اخر به پاسخ سوالات و مشکلات خودتون دست پیدا کنید.

مشاورین کنکور حرف اخر
مشاورین کنکور حرف اخر

مشاوره حرف آخر یکی از بهترین و بی نظیر ترین خدماتی است که برای اولین بار توسط موسسه کنکوری و انتشارات حرف آخر برای دانش آموزان عزیز مورد توجه قرار گرفت. راه اندازی این بخش و در نظر داشتن خدمات این بخش سبب شده است تا دانش آموزان با روحیه و اطلاعات بیشتری به مطالعه بپردازند. چرا که پشتیبان و همراه دائمی با خود دارند که از آنها حمایت می کند.

مشاوره موسسه حرف اخر

استاد منتظری عزیز در طی چند سال تدریس و تجربه ای که در کلاس های درسی کسب کردند، با آگاهی کامل بر مشکلات و نقاط ضعف و مشکلات دانش آموزان نسبت به تاسیس مجموعه حرف آخر اقدام نمودند. اولین قدم در ارائه خدمات در این مجموعه، مبتنی بر ارائه مشاوره به دانش آموزان بوده و هست. چرا که دانش آموزان قبل از هر چیزی برای تحصیل موفق و مناسب با در نظر داشتن راهکار های درست و اصولی، به یک حامی و مشوق نیاز دارند. کخ ما این نیاز شما را درک کرده و به آن پاسخ دادیم.

مشاوره حرف آخر می تواند سبب متحول شدن نوع مطالعه، میزان بازدهی مطالعه، میزان نتیجه گیری از مطالعه، میزان یادگیری، تاثیر گذاری بر تست زنی و … شود. جالب تر از همه این موارد، این است که باید بگوییم تمامی این موارد به صورت رایگان برای حرف آخری ها در نظر گرفته شده است! برای دریافت خدمات مربوط به مشاوره رایگان کافیست تا با شماره تلفن موسسه حرف آخر در ارتباط باشید تا از همه مزایای این خدمات بهره مند شوید.

مشاور ارشد موسسه حرف آخر
مشاور ارشد موسسه حرف آخر

در صورت تماس با شماره های اعلام شده با یکی از متخصصین و مشاورین زبده حرف آخر در ارتباط خواهید بود که می تواند با بررسی وضعیت درسی و سطح تحصیلی شما نسبت به ارائه بهترین برنامه که بتواند موفقیت و بازدهی بالای شما را تضمین کند اقدام کند. علاوه بر این موارد شما عیزان از لحاظ روحی و انگیزشی نیز پشتیبانی خواهید شد تا با قدرت کامل و باور به استعداد های خودتان اهداف خود را لمس کنید.

مشاورین

مشاورین این مجموعه اکثرا از دوستانی انتخاب می شوند که در کنکور سال های قبل موفق به کسب رتبه برتر شده اند و کارنامه درخشانی در کسب موفقیت دارند، تعهد به مشاوره، تخصص در ارائه امر مشاوره و … از جمله ویژگی هایی است که هر یک از مشاورین موسسه دارای آن هستند و به صورت شبانه روزی و با تلاش مداوم، همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دارند تا دانش آموزان عزیز در راه دستیابی به اهداف و آرزوهایشان هیچ کمبودی نداشته باشند.

پشتیبانی حرف اخر

اسامی مشاوران حرف اخر به قدری زیاد است که امکان شمارش آن وجود ندارد. ما سعی کرده ایم در این بخش پس از بخش بندی و دپارتمان بندی مشاوران رتبه برتر حرف اخر یک پاسخگوی تلفنی برای شما عزیزان در نظر بگیریم تا بتوانید با هر کدام از مشاورین حرف اخر که مد نظر دارید در ارتباط باشید. همان طور که عرض کردم خدمتتون تعداد مشاوران بسیار زیاد است پس ممکن است شما در صورت عدم آشنایی با مشاور مورد نظر خودتون نتونید ارتباط برقرار کنید.

تماس با مرکز مشاوره حرف اخر جهت هماهنگی

شما دوستان عزیز ابتدا با شماره تماس ذکر شده در پایین تماس حاصل فرمایید و بعد از اعلام نیاز خود و بستگی به مشاوره ای که نیاز دارید مشاور اصلی ما بهترین و برترین مشاور که بتونه به خوبی به سوالات شما پاسخگو باشه رو به شما وصل می کنه. به فرض مثال شاید نیاز داشته باشید با مشاور رتبه برتر ریاضی صحبت کنید در این صورت شما را با فرد مورد نظر ارتباط خواهیم داد.

دپارتمان بندی

ما بعد از تجربه هایی که در این سال ها بدست آوردیم تصمیم بر آن گرفتیم تا بخش مشاوره حرف اخر را به چندین بخش مختلف تقسیم کنیم. که این موارد عبارتند از : مشاور رتبه برتر حرف آخر , مشاور دروس تخصصی حرف اخر , مشاور دروس عمومی حرف اخر , مشاور برنامه ریزی تحصیلی , مشاور کتاب کارها و آزمون های حرف اخر , مشاور پکیج کامل حرف آخر و …. و به این شکل اقدام به ایجاد پکیج مشاوره کنکور حرف اخر کردیم.

لازم به ذکر است که در راستای تحقق این هدف، هم اکنون تیم متخصص و ویژه ای از مشاورین ارشد و با دانش بالای موسسه حرف آخر را در اختیار داریم که به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته، حتی روز های تعطیل در خدمت شما بزرگواران هستند تا در هر لحظه که نیاز به راهنمایی و پشتیبانی داشتید تنها با یک تماس بتوانید به مشاور خود متصل شوید.

مشاوره با تیم رتبه برتر حرف اخر
مشاوره با تیم رتبه برتر حرف اخر

مشاوره حضوری حرف آخر

صبر کنید، هنوز سنگ تموم موسسه برای دانش آموزان تموم نشده. بله درست خوندید، مشاور حضری موسسه حرف آخر! عزیزانی که در شهر های تهران و کرج هستند و یا حتی دوستانی که می خواهند به صورت حضوری به موسسه مراجعه نمایند و مشاوره ای از اساتید و مشاورین ارشد داشته باشند، می تونن با مراجعه به آدرس دفتر موسسه حرف اخر، این امکان رو برای خودشون به وجود بیارن.

نکته قابل توجه در این میان، این موضوع است که شما عزیزان قبل از مراجعه حضوری باید حتما با یکی از مشاورین هماهنگ شده باشید و با تعیین وقتی که از سوی مشاور صورت می گیره، در زمان و تاریخ مقرر نسبت به ورود به مجموعه تشریف فرمایی کنید.

ارتباط با مشاور حرف اخر به دلخواه شما

ما بعد از بخش بندی پکیج مشاوره حرف اخر تماس های زیادی داشتیم که از این نظم و ترتیب بسیار راضی بودن و ما خوشحال بودیم که تونستیم حرکتی بکنیم تا شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور بتونید با یکی از بهترین مشاوران موسسه حرف اخر در ارتباط باشید. راه های ارتباطی که برای شما و مشاورین در نظر گرفته شده می تواند متعدد باشد و در وهله اول تنها از طریق ارسال پیامک و یا تماس با شماره 7 94 94 95 0919 این ارتباط شکل خواهد گرفت.

مشاور برتر حرف اخر
مشاور برتر حرف اخر

در ادامه در صورتی که شما بزرگواران نسبت به گرفتن مشاوره از متخصصین حرف اخر تمایل داشته باشید، می توانید از راه هایی همچون استفاده از پیامرسان هایی نظیر تلگرام و واتساپ و سروش و … با مشاور خود در ارتباط باشید و از مشاور رایگان حرف آخر برخوردار شوید تا نتایج این تماس را در آینده و سرنوشت تحصیلی و درسی خود به صورت کامل مشاهده کنید.

مشاوره رایگان حرف اخر

مشاوره و ارتباط با مشاورین موسسه حرف اخر کاملا رایگان می باشد و هیچگونه هزینه ای در قبال این مشاوره نیاز نیست پرداخت کنید. افراد سودجو با کلاهبرداری حرف اخر  اقدام به پخش شماره های خود در محیط اینترنت می کنند و سبب میشن دانش آموزان عزیزی مثل شما در دام این افراد کلاه بردار بیفتن و در قبال مشاوره الکی از شما هزینه دریافت می کنند. پس توجه داشته باشید شما هیچ هزینه ای برای مشاوره گرفتن از مشاورین حرف اخر نیازی نیست پرداخت کنید. این مشاوره مختص معرفی و راهنمایی شما در انتخاب محصولات و آموزش های حرف اخر می باشد.

مشاوره برای کنکوری ها

کسب موفقیت حرف آخری ها در کنکور سال های گذشته سبب شده است تا مشاوره کنکور حرف آخر به عنوان بهترین و برترین مشاوره شناخته شود که می تواند تضمینی برای کسب موفقیت توسط افراد باشد. با توجه به اینکه اکثر مشاورین حاضر در این مجموعه جزو عزیزانی هستند که خودشان در سال های اخیر با مشاورین موسسه در ارتباط بوده اند و در نهایت موفق به کسب رتبه برتر شده اند، بنابراین می توان گفت که راه رتبه برتر شدن برای کنکوری ها در این موسسه ارائه می شود.

مشاوره برای دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی

مشاوره موسسه حرف آخر تنها منحصر به بخش خاصی از دانش آموزان نمی شود، بلکه مشاوره به تمامی دانش آموزان ارائه می شود. با توجه به اینکه در این ایام با وجود بیماری خطرناک کرونا، امکان مراجعه حضوری دانش آموزان به مدرسه و شرکت در کلاس های حضوری وجود ندارد، بنابراین مجموعه حرف آخر نسبت به ارائه پکیج های مناسب آموزشی برای دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی نموده است و در راستای برداشتن این قدم، نسبت به ارائه مشاوره رایگان حرف آخر به دانش آموزان این مقطع نیز اقدام نموده است.

تماس با مشاور موسسه حرف آخر
تماس با مشاور موسسه حرف آخر

عزیزانی که برای برنامه ریزی درسی و یا برنامه تحصیلی مناسب که دانش آموز بتواند به صورت منظم و با داشتن برنامه اصولی نسبت به مطالعه مشغول باشد، به دنبال مشاوری خوب و مناسب هستند می توانند از مشاورین مجموعه استفاده کنند و به صورت کاملا رایگان با ایشان در ارتباط باشند.

مشاورین محصولات حرف اخر

بخش دیگری برای مشاوره محصولات موسسه حرف اخر در نظر گرفته شده که شما دانش آموزان عزیز می توانید از این پکیج مشاوره حرف اخر نیز بهره مند شوید. در این دپارتمان شما می توانید با مشاور بخش فروش تماس گرفته و درخواست کنید تا مشاور رشته تحصیلی و مشاور دروس مورد نظر شما را بهتون معرفی کنن تا باهاشون تماس بگیرین یا اینکه خودشون با شما تماس بگیرن. ما برای تک تک دروس و رشته مشاورین حرف اخر را تقسیم بندی کردیم تا هر مشاوری بتونه به صورت اختصاصی در زمینه تخصص خودش مشاوره بده . جهت مشاهده محصولات موسسه می توانید از فروشگاه حرف اخر دیدن کنید.

درخواست مشاوره با تیم رتبه برتر حرف اخر

در صورتی که می خواهید با مشاورین رتبه برتر موسسه حرف اخر در ارتباط باشید لازم است شما یا با مشاور بخش هماهنگی با سایر مشاوران تماس حاصل فرمایید یا یک پیامک با محتوای “مشاوره رایگان با دپارتمان رتبه برتر حرف اخر” به شماره ذکر شده ارسال نمایید تا در کمترین زمان بهترین و برترین مشاوره رتبه برتر سال اخیر با شما تماس بگیرن.

مشاوره با تیم رتبه برتر از طریق تماس یا پیامک 7 94 94 95 0919

درخواست به صورت پیامک

عزیزانی که با تماس با شماره های اعلام شده با خط مشغول روبرو شده اند و یا می خواهند مشاورین با آنها تماس بگیرند کافی است برای دریافت مشاوره حرف آخر رایگان، نسبت به ارسال پیامک به شماره 7 94 94 95 0919 اقدام نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن مشاورین ما نسبت به برقراری ارتباط با شما اقدام کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫52 نظرها

 1. سلام خوبین؟
  تشکر از تمام زحمات شما حرف اخری ها
  میخاستم بهتون بگم من در شرایط بدی قرار گرفتم .استعداد رتبه شدن رو دارم ولی پشتیبان مالی ندارم
  چقدر با این موسسات خیریه صحبت کردم ولی هیچ کدوم حاظر نشدن کمک کنن
  الانم از شما میخوام کمکم کنید یک راه پیش پای من بگذارین
  خیلی ممنون .اگه قصد کمک کردن دارین بهم پیام بزنید09917445139

  1. سلام
   با شماره 09199594947 تماس بگیرید دوسته عزیز
   تا جایی که امکانش باشه راهنمایی و کمک میشید
   با احترام

 2. سلام وقت بخیر
  من می خوام با استفاده از خدمات مشاوره حرف اخر با مشاور کنکور تجربی صحبت کنم. وقت زیادی رو از دست دادم و می خوام تازه شروع کنم یه برنامه خوب می خوام که سریع بتونم مباحث رو پیش ببرم
  لطفا شماره تماس مشاور کنکور تجربی رو به این شماره پیامک کنید تماس بگیرم باهاشون
  شماره تماس: ***

  1. سلام
   تفاوتی نداره که برای خانوم ها مشاور خانوم یا اقا باشه ولی در صورت تمایل هر دانش اموزی میتونه با انتخاب خودش اقا یا خانوم بودن مشاورش رو مشخص کنه
   با احترام

   1. سلام
    ببخشید میخواستم بگم موسسه ی خیلی خوبی دارین من ویدیو های شمارو دیدم وخیلی خیلی عالین
    خیلی دوست دارم توطرح ۶۰۴۰ موسسه تان شرکت کنم ولی وضعیت مالی خوبی ندارم میخواستم کمکم کنید اگه امکانش هست منو بورسیه کنید یا باهزینه کمتر بتونم باشما همراه شوم ممنون میشم.

  1. سلام خیر
   با تماش با مشاورین و تعیین سطح و ارائه برنامه انشاا… میتونید به نتیجه دلخواهتون برسید .

 3. سلام.
  من در مورد موسسه شما تعریف های زیادی شنیدم ولی هزینه ی زیادی برای دریافت همه پکیج های شما رو ندارم میشه لطفا چند تا پکیج که بتونه بهم کمک کنه برای منی که کنکور دارم معرفی کنید.با کمال تشکر

 4. سحر دیدم درخت ارغوانی
  کشیده سر به بام خسته جانی
  به گوش ارغوان اهسته گفتم
  بهارت خوش که فکر دیگرانی

 5. سلام وقت بخیر من دی وی دی های آموزشیتونو دریافت کردم اما فقط به یک برنامه نیاز دارم میشه راهنماییم کنید

 6. من عاشق حرف اخر و اقای منتظری هستم دم همتون گرم خسته نباشید اقای منتظری ناجی من و دوستام هستند خدا حفظشون کنه

 7. سلام من سال دهمم و بیشتر پیکج ها رو فراهم کردم
  برای همین گونه میتونم یک مشاور داشته باشم تا با من کار کنند؟

 8. سلام من پکیج هاتون رو دریافت کردم واقعا فوق العاده ممنون از اساتیدتون و اقای منتظری.

 9. با سلام با هزا ر زحمت محصولات شما رو تهیه کردم اما کو مشاوره یکی دارم نه برام برنامه میریزه نه هیچی این چه مشاور های هست خواهشا رسیدگی کنید . امسال میرم یلزدهم و میخواهم برا کنکور شروع کنم بخونم .

  1. سلام
   با شماره 09199594947 در تماس باشید تا یکی از مشاورین دپارتمان رتبه برتر به شما معرفی بشه

 10. سلام من تغیر رشته دادم میخوام با محصولات حرف اخر بخونم و همه رو تهیه کنم ولی از نظر مالی یکم مشکل دارم میشه راهنماییم کنید و یه مشاور با سابقه کارمو راه بندازه نه یه فروشنده معمولی

  1. سلام
   میتونید با اقای نیکپور که یکی از بهترین مشاورین موسسه هستند از طریق شماره 09199594947 در تماس باشید تا در صورت مشکل مالی هم کمک شید
   با احترام

 11. سلام.خدا قوت حرف آخر عزیز
  میخاستم ببینم پکیج مشاوره انتخاب رشته موجوده؟اگ نیست کی آماده میشه؟مرسی

  1. سلام
   با شماره 09199594947 در تماس باشید تا اطلاعات کاملی در اختیارتون قرار داده بشه
   با احترام

 12. سلام خسته نباشید من به تازگی عضو سیستم شما شدم میخواستم ببینم میتونم مشاورمو عوض کنم یا نه

 13. سلام من از محصولات حرف آخر استفاده میکنم و خیلیم راضی هستم و خسته نباشید میگم ولی امسال یازدهم میخونم و یه برنامه تخصصی ندارم

 14. سلام . من پکیج طرح نخبگان رو گرفتم و دارم استفاده میکنم . میخواستم بدونم فرق پکیج نخبگان و پکیج 6040 چی هست و کدوم بهتره ؟؟

 15. سلام من کنکوری نظام قدیم هستم ولی پکیج فیزیک نظام جدید دارم میشه ازشون استفاده کرد؟خیلی تفاوت دارن؟

 16. سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید در صورت عدم خرید بسته ها مشاوره به چه صورته و هزینه اش چقدر میشه

 17. سلام خسته نباشید وقت تون بخیر
  من پکیج درس های عمومی شما رو دریافت کردم فقط یه مشاوری میخوام که از الان به من برنامه بده من پایه دهم هستم میخوام از همین الان برای کنکور بخونم ولی خب یه مقدار هم مشکل مالی دارم اگر میشه رسیدگی کنید.

 18. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم از کجا باید متوجه بشم مشاوری که باهام تماس گرفته شده جزو مشاوران موسسه ی حرف آخر است؟ جنابی که باهام تماس گرفتن اسمشون توی لیس مشاوران نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن