وبلاگ

کنکور 98 چگونه خواهد شد ؟

کنکور 98 چگونه خواهد شد ؟ یکی از پر کاربرد ترین و مهم ترین سوالاتی می باشد که برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به وجود خواهد آمد و در مدت ما نیز شاهد سوالات بسیار زیادی بوده ایم که دانش آموزان موسسه حرف اخر با این سوال مواجه شده اند و برای رفع ابهامات خود با ما تماس گرفته اند به همین دلیل ما برای جواب گویی به این سوال که ذهن دانش اموزان عزیز کنکوری را به خود مشغول کرده است دست به تحلیل و بررسی این سوال زده ایم تا در این باره بتوانید اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما با خیال بسیار راحت و آسوده به مطالعه برای شرکت در کنکور 98 بپردازید و بتوانید به بهترین رتبه ها و نتایج ممکن برسید .

کنکور 98 چگونه خواهد شد

کنکور 98 یکی از مهم ترین کنکور های چند سال اخیر می باشد که دارای سختی های بسیار زیادی می باشد به همین دلیل برای بیشتر متقاضیان شرکت در این آزمون سراسری به این سوال که کنکور 98 چگونه خواهد شد مواجه می شوند به همین دلیل ما توانسته ایم در این بخش به تحلیل این سوال بپردازیم . همانطور که اطلاع دارید ما در بخش های قبلی به مسئله حذف کنکور در سال 98 پرداختیم و در آن مطلب نیز اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عززان قرار دادیم . در کنکور 98 دو گروه نظام آموزشی یعنی دانش آموزان نظام قدیم و دانش اموزان نظام جدید کنکور می دهند و برای هرکدام از انها سوالات جداگانه ای در نظر گرفته شده است که ما در ادامه به بررسی بیشتر این کنکور خواهیم پرداخت .

نحوه برگذاری کنکور 98
نحوه برگذاری کنکور 98

مطالب مشابه با برگذاری کنکور 98 :

کنکور 98

کنکور 98 نیز مانند کنکور سال 81 که برای دو نظام آموزشی دو نوع سوال کنکوری مطرح کردند این گونه خواهد بود که برای هر دو نظام آموزشی سوالات و دفترچه های مجزایی تایین خواهد شد و هر کدام دارای سوالات خاص و جداگانه ای خواهند بود . اما مسئله ای که در این بین مشابه خواهد بود سختی این کنکور 98 خواهد یود زیرا کنکور 98 را اغلب آخرین کنکور نظام قدیم می دانند و آخرین شانس قبولی دانش اموزان نظام قدیم خواهد بود به همین دلیل آنها بیشتر ین تلاش خود را برای قبولی به کار خواهند گرفت . در مورد نظام جدید نیز باید این گونه گفت که به دلیل اینکه دیدی از چگونگی طراحی سوالات کنکور وجود ندارد انها دارای استرس های خاصی خواهند شد که می توانند با استفاده از برنامه 1000 ساعته حرف آخر خود را برای شرکت در این کنکور آماده کنند .

یکی دیگر از مباحث موجود در سوال کنکور 98 چگونه خواهد شد نوع سهمیه بندی قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف می باشد که قبلا این شایعه مطرح شده بود که درصد دنش آموزان نظام قدیم در انتخاب شدن در دانشگاه و رشته های مختلف کمتر از دانش اموزان نظام جدید می باشد که بعد ها با تکذیب این مسئله توسط سازمان سنجش مشخص شد که دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید باید در قبولی در رشته های مختلف باید با یکدیگر رقابت کنند به همین دلیل رتبه اول کنکور در هر رشته ای ممکن است دانش آموز نظام قدیم و یا نظام جدید باشد به همین دلیل شما می توانید با راحتی و با خیال آسوده با تهیه محصولات این موسسه از فروشگاه حرف اخر بتوانید به راحتی در رشته های مد نظر خود قبول شوید .

ما در قسمت های قبلی نیز به معرفی محصولات حرف آخر برای کنکور 98 پرداخته ایم که شما می توانید با استفاده از انها به راحتی به رتبه مدنظر خود دست پیدا کنید . امیدوارم با تحلیل کنکور 98 چگونه خواهد شد شما عزیزان بیشتر به ویژگی های این کنکور آشنا شده باشید و بتوانید با تلاش خود به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن