اساتید حرف اخربیوگرافی اساتید حرف اخر

بیوگرافی استاد یوسفیان پور حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر را می توان یکی از مهم ترین دروس موجود در کنکور دانست که نقش بسزایی در رتبه آوری دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری دارد به همین دلیل آنها باید نگاه ویژه و خاصی به این درس داشته باشید تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن در کنکور دست پیدا کنید .

در چندین سال اخیر نیز تیپ و نوع سوالات کنکوری دین و زندگی نیز دچار تغییراتی شده است که دانش آموزان نمی توانند به خوبی به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند به همین دلیل موسسه حرف آخر برای کمک به دانش آموزان کنکوری دست به تهیه محصولات دین و زندگی حرف آخر زد تا آنها بتوانند با استفاده از این محصولات کامل و جامع به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنند .

بیوگرافی یوسفیان پور حرف اخر

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره کرده ایم که دین و زندگی یکی از مهم ترین مباحث دروس عمومی حرف آخر می باشد و در کنکور نیز برای دانش آموزان و داوطلبانی که قصد دارند به بهترین نتیجه و رتبه ممکن دست پیدا کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل استاد یوسفیان پور که یکی از بهترین دبیران سطح کشور در آموزش دین و زندگی می باشد دست به تهیه محصولات دین و زندگی حرف آخر زده است که تمامی ویژگی ها و اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان کنکوری در آنها گنجانده شده است که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه حرف آخر به تهیه این محصولات بپردازید . ما در ادامه به تحلیل و معرفی تمامی محصولات و پکیج های استاد میپردازیم تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید .

استاد یوسفیان پور در تدریس تمامی مباحث مختلف موجود در دین و زندگی حرف آخر توانسته است با روش تدریس بسیار جدید و کاملی که ابداع کرده است بتواند انقلابی در یادگیری دینی به وجود بیاورد . او در تدریس بخش های مختلف توانسته است با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن به آموزش آنها بپردازد تا دانش آموزان بتوانند به راحتی سوالات ترکیبی و مشکل دین و زندگی را پاسخ دهند .

بیوگرافی یوسفیان پور موسسه حرف اخر
بیوگرافی یوسفیان پور موسسه حرف اخر

او با استفاده از 14 الگوی کامل که هرکدام از آنها بخش زیادی را پوشش می دهد توانسته است به خوبی به تدریس آیات و روایت مختلف موجود در کتاب دین و زندگی بپردازد و دانش اموزان بتوانند با استفاده از این پکیج ها بخش های مختلف دین و زندگی حرف آخر را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا یاد بگیرند .

اطلاعات بیشتر راجع به بیوگرافی استاد یوسفیان پور :

تحصیلات استاد یوسفیان پور :

رتبه ی ۶۴۸ آزمون سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

تالیفات استاد یوسفیان پور :

مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )

مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی در کشور

سابقه تدریس استاد یوسفیان پور :

مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی

مدرس شبکه سه و یک و آموزش

مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران ، تبریز ، اصفهان ، ارومیه و …

استاد پروازی به استانهای پهناور ایران :ت هران ، تبریز ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، خوزستان ، کرمان ، بجنورد ، سنندج ، ارومیه ، کرج و سمنان و …

استاد مدعو از آموزش و پرورش برای تدریس به بیش از 15 هزار دانش آموزاستان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان و …

تمامی اطلاعات کامل راجع به بیوگرافی استاد یوسفیان پور در این مقاله خدمت شما عزیزان ارائه گردید , شما عزیزان می توانید با تهیه این محصولات از مشاوره رایگاه حرف آخر نیز بهره ببرید و تمامی مشکلات درسی و روحی خود را با مشاوره و مشورت از آنها رفع کنید . در این پکیج ها تمامی اطلاعات کامل برای موفیت در رسیدن به رشته ها و دانشگاه های مورد نظر شما گنجانده شده است .

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن