اساتید حرف اخربیوگرافی اساتید حرف اخر

بیوگرافی استاد یوسفیان پور حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر را می توان یکی از مهم ترین دروس موجود در کنکور دانست که نقش بسزایی در رتبه آوری دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری دارد به همین دلیل آنها باید نگاه ویژه و خاصی به این درس داشته باشید تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن در کنکور دست پیدا کنید .

در چندین سال اخیر نیز تیپ و نوع سوالات کنکوری دین و زندگی نیز دچار تغییراتی شده است که دانش آموزان نمی توانند به خوبی به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهند به همین دلیل موسسه حرف آخر برای کمک به دانش آموزان کنکوری دست به تهیه محصولات دین و زندگی حرف آخر زد تا آنها بتوانند با استفاده از این محصولات کامل و جامع به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنند .

بیوگرافی یوسفیان پور حرف اخر

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره کرده ایم که دین و زندگی یکی از مهم ترین مباحث دروس عمومی حرف آخر می باشد و در کنکور نیز برای دانش آموزان و داوطلبانی که قصد دارند به بهترین نتیجه و رتبه ممکن دست پیدا کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل استاد یوسفیان پور که یکی از بهترین دبیران سطح کشور در آموزش دین و زندگی می باشد. دست به تهیه محصولات دین و زندگی حرف آخر زده است که تمامی ویژگی ها و اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان کنکوری در آنها گنجانده شده است که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه حرف آخر به تهیه این محصولات بپردازید. ما در ادامه به تحلیل و معرفی تمامی محصولات و پکیج های استاد میپردازیم تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید .

 • پک کامل دین و زندگی
 • آیات و روایات دین و زندگی
 • دین و زندگی جامع نظام قدیم
 • دین و زندگی سال چهارم
 • دین و زندگی سال سوم
 • دین و زندگی سال دوم
 • دین و زندگی کامل
 • دین و زندگی دوازدهم
 • دین و زندگی یازدهم
 • دین و زندگی دهم
بیوگرافی یوسفیان پور موسسه حرف اخر
بیوگرافی یوسفیان پور موسسه حرف اخر

استاد یوسفیان پور در تدریس تمامی مباحث مختلف موجود در دین و زندگی حرف آخر توانسته است با روش تدریس بسیار جدید و کاملی که ابداع کرده است بتواند انقلابی در یادگیری دینی به وجود بیاورد . استاد در تدریس بخش های مختلف توانسته است با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن به آموزش آنها بپردازد تا دانش آموزان بتوانند به راحتی سوالات ترکیبی و مشکل دین و زندگی را پاسخ دهند .

او با استفاده از 14 الگوی کامل که هرکدام از آنها بخش زیادی را پوشش می دهد توانسته است به خوبی به تدریس آیات و روایت مختلف موجود در کتاب دین و زندگی بپردازد و دانش آموزان بتوانند با استفاده از این پکیج ها بخش های مختلف دین و زندگی حرف آخر را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا یاد بگیرند .

نوع تدریس

همانطور که می دانید دین و زندگی یکی از دروس مهم و پر ضریب عمومی برای رشته های مختلف اعم از تجربی و ریاضی فیزیک و رشته های فنی و … می باشد. که دانش آموزان برای کسب نتایج مناسب و درصد بالا در این درس باید توجه ویژه ای به این درس داشته باشند. در سال های اخیر طراحان سوالات کنکوری، برای درس دین و زندگی پیچیدگی های خاصی در نظر داشته اند. که کار تست زنی صحیح و سریع را برای دانش آموزان کمی سخت کرده است. از این رو باید شما عزیزان منبع آموزشی قدرتمند و مناسبی در اختیار داشته باشید.

زندگی نامه استاد یوسفیان پور
زندگی نامه استاد یوسفیان پور

استاد علیرضا یوسفیان پور، برترین مدرس دینی کنکور برای کمک به دانش آموزان عزیز در راستای ارائه قدرتمند ترین پکیج آموزشی دین و زندگی برای دستیابی به درصد 100 در دین و زندگی قدم برداشته است. با استفاده از پکیج آموزشی ایشان می توانید به راحتی درصد بالایی در این درس کسب کنید. استفاده از الگو های طلایی در کنار انیمیشن سازی و استفاده از نقشه راه سبب شده است تا بالاترین حد یادگیری و بازدهی در این درس برای دانش آموزان حاصل شود.

نتایج استفاده از پکیج ها

حجم تقاضای بالا خرید و استفاده از محصولات دینی حرف آخر به حدی بالا می باشد که می توان گفت یکی از پر فروش ترین محصولات موسسه، دینی می باشد. نتایجی که دانش آموزان با استفاده از محصولات دینی استاد یوسفیان پور به دست می آورند بسیار دلخواه و ایده آل می باشد. توصیه دانش آموزان و استفاده کنندگان از محصولات به سایرین، گواه مناسبی برای تایید عالی بودن پکیج های استاد یوسفیان پور می باشد.

همواره دانش آموزانی که از منبع دینی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیان پور برای شرکت در کنکور استفاده کرده اند، اذعان داشته اند که دینی را به خوبی و با کسب درصد بالا تست زنی کرده اند. شما هم می توانید در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را از میزان مطالعه خود در درس دین و زندگی دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به پکیج ها و آموزش ها و محصولات جدید دینی می توانید با مشاورین ما از طریق شماره تماس 7 94 94 95 0919 در تماس باشید.

اطلاعات بیشتر راجع به بیوگرافی استاد یوسفیان پور

تحصیلات استاد یوسفیان پور :

 • رتبه ی ۶۴۸ آزمون سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

تالیفات استاد یوسفیان پور :

 • مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور
 • مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )
 • مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی در کشور

سابقه تدریس استاد یوسفیان پور :

 • مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی
 • مدرس شبکه سه و یک و آموزش
 • مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران ، تبریز ، اصفهان ، ارومیه و …
 • استاد پروازی به استان های پهناور ایران : تهران ، تبریز ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، خوزستان ، کرمان ، بجنورد ، سنندج ، ارومیه ، کرج و سمنان و …
 • استاد مدعو از آموزش و پرورش برای تدریس به بیش از 15 هزار دانش آموز استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان و …
یوسفیان پور دین و زندگی
یوسفیان پور دین و زندگی

تمامی اطلاعات کامل راجع به بیوگرافی استاد یوسفیان پور در این مقاله خدمت شما عزیزان ارائه گردید , شما عزیزان می توانید با تهیه این محصولات از مشاوره رایگان حرف آخر نیز بهره ببرید و تمامی مشکلات درسی و روحی خود را با مشاوره و مشورت از آنها رفع کنید . در این پکیج ها تمامی اطلاعات کامل برای موفقیت در رسیدن به رشته ها و دانشگاه های مورد نظر شما گنجانده شده است .

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن