اساتید حرف اخربیوگرافی اساتید حرف اخر

بیوگرافی استاد واعظی حرف آخر

همانطور که شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز مطلع هستید درس عربی یکی از سخت ترین دروسی می باشد که یادگیری آن نیازمند آموزش های بسیار زمان بر و پیچیده ای می باشد و دلیل این امر نیز وجود قواعد زیاد درس عربی می باشد که باعث سردرگمی دانش آموزان می شود و بیشتر دانش اموزان رشته های تجربی و ریاضی با یادگیری این درس با مشکل بر می خورند .

به همین دلیل موسسه حرف اخر برای کمک به دانش آموزان تمامی رشته های متقاضی شرکت در کنکور دست به تهیه کاملترین پکیج آموزش عربی زده است تا داوطلبان کنکوری بتوانند با تهیه عربی حرف آخر به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنند .

حتما ببینید : دانلود جزوه عربی حرف اخر 

بیوگرافی استاد واعظی مدرس عربی حرف اخر

عربی حرف آخر که ما در این بخش به معرفی آن میپردازیم یکی از مهم ترین پکیج های موجود در بازار می باشد که توسط استاد محمد واعظی که یکی از معروف ترین دبیران عربی در سطح کشور می باشد تدریس شده است تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از پکیج های عربی از فروشگاه حرف آخر به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنید و خود را آماده بهترین رتبه های ممکن کنید .

بیوگرافی استاد واعظی موسسه حرف اخر
بیوگرافی استاد واعظی موسسه حرف اخر

استاد واعظی دارای کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه بین المللی علامه طباطبایی می باشد او توانسته است با استعداد و دانش خود دست به آموزش مباحث مختلف عربی بزند تا دانش آموزان بتوانند بدون دغدغه و نگرانی به راحتی به تدریس بخش های مختلف عربی حرف آخر بپردازند . استاد دارای محصولاتی می باشد که ما در پایین به بررسی بیشتر آنها خواهیم پرداخت .

استاد محمد واعظی توانسته است در تدریس بخش های مختلف عربی حرف آخر مانند ترجمه , درک مطلب و قواعد با استفاده از تکنیک های جدید و کارآمد اطلاعات مورد نظر دانش آموزان را برای موفقیت در کنکور در اختیار آنها قرار دهد . او توانسته است با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن به تدریس این بخش ها بپردازد که این امر باعث می شود تا دانش آموزان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری این مباحث موجود در عربی حرف آخر بپردازند .

استاد واعظی همچنین برای تدریس قواعد عربی از یک الگو و نقشه راه بسیار جامع استفاده می کند که تمامی نیاز های آموزشی داوطلبان کنکوری عزیز را پوشش می دهد شما در این روش علاوه بر یادگیری بخش های مختلف قواعد هر روز به تمرین و تکرار مطالب یادگیری شده جلس قبل نیز میپردازید .

اطلاعات بیشتر راجع به بیوگرافی استاد واعظی :

تحصیلات استاد واعظی :

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی

تالیفات استاد واعظی : 

کتاب شبیه ساز کنکور

 بررسی سابقه تدریس  استاد :

مدرس عربی در دبیرستان های بهار ، فرهنگ ، علم آوران ، فرزانگان کرج و …

همکاری با آموزشگاه های برتر کنکور : ماهان ، پرستو و ….

پاسخگویی سوالات کنکور راه اندیشه ( عربشاهی ) و همکاری با انتشارات همگامان و موسسه کنکوری حرف اخر

بیوگرافی محمد واعظی حرف اخر بصورت کامل در ین مقاله ارائه گردید , شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات عربی حرف آخر به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و بر اساس نیاز خود به تهیه این محصولات بینظیر بپردازید همچنین در بخش جداگانه ای قیمت عربی حرف اخر را قرار داده ایم که متوانید قیمت ها رو همراه با تخفیفاتشون ببینید . دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانید با تهیه ایم محصول بی نظیر به تمامی اطلاعات برای پاسخگویی به سوالات کنکور عربی دست پیدا کنید و بهترین درصد ممکن را از خود به جای بگذارید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. استاد واعظی تک عالی…درسی ک با اشتیاق نگاه میکردم…با کلی خنده بدون خستگی…باورم نمیشه عربی بعد از ده سال تو دو ماه یاد گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن