اساتید حرف اخربیوگرافی اساتید حرف اخر

بیوگرافی استاد محمودی حرف اخر

بیوگرافی استاد محمودی حرف آخر موردی می باشد که بسیاری از دانش آموزان جست و جو می کنند تا بهتر و بیشتر با تراز اول ترین استاد و مدرس زبان انگلیسی کشور آشنا شوند. از این رو ما نیز در این بخش از معرفی و بیوگرافی اساتید حرف آخر به معرفی این استاد بزرگوار می پردازیم، تا دانش آموزان و کاربران وب سایت حرف اخر اطلاعات کاملی در رابطه با این بزرگوار در دست داشته باشند.

استاد محمودی عزیز توانسته است دانش آموزان بسیاری را به اهداف مورد نظرشان برساند بنابراین جا دارد به عنوان قدردانی از زحمات این استاد به تحلیل و معرفی بیوگرافی وی بپردازیم . که در ادامه به صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم.

زندگینامه استاد محمودی

درس زبان انگلیسی جزو دروس عمومی میباشد که از سوی دانش آموزان چندان مورد توجه قرار نمی گیرد. چرا که بیشتر دانش آموزان عزیز و داوطلبین کنکوری به این به دید یک درس سخت و غیر قابل فهم نگاه می کنند و مطالعه جدی این درس را کنار گذشته اند. این در حالیست که درس زبان انگلیسی می تواند تاثیر بسیار پر نقشی در تعیین رتبه و تراز دانش آموزان داشته باشد و تجربه نشان داده است که همواره افرادی که درس زبان انگلیسی را در کنکور با درصد بالایی زده اند از رتبه و تراز بهتری نسبت به سایر داوطلبین برخوردار بوده اند. چرا که کمتر کسی درصد بالا در زبان میزند و این خود یک برگ برنده برای کسی که زبان را درصد بالایی میزند می باشد .

بیوگرافی محمودی حرف اخر
بیوگرافی محمودی حرف اخر

استاد محمودی عزیز جزو تراز اول ترین اساتید حرف آخر می باشند که سالهاست در این مجموعه فعالیت دارند و در طی این فعالیت چند ساله توانسته اند درصد های سه رقمی را برای دانش آموزان بسیاری به ارمغان بیاورند. چرا که مشکل دانش آموزان در درس زبان انگلیسی مربوط به تدریس نادرست و روش های مطالعه و یادگیری قدیمی می باشد که در پکیج های زبان انگلیسی حرف اخر تمامی این مشکلات و موانع در نظر گرفته شده است و بهترین روش ها برای دانش آموزان ارائه شده است .

با استفاده از پکیج های زبان حرف آخر می توانید به درصد بالایی در این درس برسید و به حدی از دانش در این زمینه برسید که بتوانید از سایر داوطلبین پیشی بگیرید. و علاوه بر این با یادگیری زبان انگلیسی ادامه تحصیلات خود در رشته های عالی را تسهیل ببخشید. استاد محمودی عزیز علاوه بر فعالیت در زمینه تولید پک های آموزشی با استفاده از روش های نوین همچون انیمیشن سازی و شهودی سازی و رمز گردانی و … به ارائه مشاوره و تهیه جزوه هایی نیز برای درس زبان پرداخته اند، که در این رابطه می توانید به بخش جزوه زبان انگلیسی استاد محمودی مراجعه کنید .

پکیج های آموزشی استاد محمودی حرف اخر

  • گرامر و لغات زبان انگلیسی ( سال دهم و یازدهم )
  • زبان انگلیسی جامع
  • گرامر و لغات زبان انگلیسی دوازدهم
  • درک مطلب زبان انگلیسی
  • مسائل شیمی دوازدهم
  • گرامر زبان انگلیسی
  • لغات زبان انگلیسی

محصولات تدریسی

استاد در ابتدا برای آموزش زبان انگلیسی در دوره متوسطه پکیج های آموزشی ارائه داده و موجب کسب نمرات بالا برای دانش آموزان در هنگام تحصیل در درس زبان انگلیسی شده. و در ادامه در جهت کامل شدن آرشیو تدریس و همچنین بنا به تقاضای دانش آموزان عزیز نسبت به ارائه پک های تکمیلی که برای کنکور نیز مناسب باشند، اقدام کردند. که این پکیج ها بازدهی فوق العاده ای برای دانش آموزان و داوطلبین کنکوری داشته است به گونه ای که حرف آخری های عزیز در درس زبان انگلیسی همواره موفق به کسب درصد های بالا می شوند.

معرفی استاد محمودی حرف اخر
معرفی استاد محمودی حرف اخر

پکیج های استاد محمودی برای هر مقطعی به صورت تک محصول و یا پکیج کامل ارائه شده است که دانش آموزان عزیز در صورت تمایل می توانند با مشورت با مشاور، نسبت به واریز هزینه به شماره کارت حرف آخر مهر منتظری اقدام کنند و پکیج های مورد نیاز خود را دریافت کنند. در ادامه ارائه محصولات مربوط به درس زبان انگلیسی، پکیج هایی برای دوره راهنمایی نیز از سوی موسسه ارائه شده است. که در این رابطه در مقالات بعدی به بررسی کامل این موارد می پردازیم.

اطلاعات بیشتر

استاد مجتبی محمودی با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه تدریس زبان انگلیسی و همچنین استفاده از روش های نوین همچون الگو سازی و انیمیشن سازی و … توانسته است انقلاب بزرگی در زمینه یادگیری درس زبان انگلیسی و همچنین تست زنی درصد بالای این درس در کنکور به وجود بیاورد. کسب درصد بالا در این درس مساوی است با بهبود چند هزاری رتبه در کنکور. بنابراین استاد محمودی به عنوان معروف ترین مولف و مدرس در کشور در زمینه زبان انگلیسی، مقدمات کسب درصد بالا در این درس را برای شما فراهم آورده اند.

فارغ از تاثیر و ضریب این درس و همچنین تاثیر زیاد آن بر رتبه داوطلبین، شما برای ادامه تحصیل در مقاطع عالی نیز باید در درس زبان انگلیسی اطلاعات کافی و دانش کاملی داشته باشید. چرا که این درس در دوره آموزش عالی نیز همراه شما خواهد بود و بخش از واحد های دانشگاهی را در هر رشته ای به خود اختصاص داده است. بنابراین بهتر است از همین حالا زمینه تسلط کامل بر درس زبان انگلیسی را برای خود فراهم کنید.

میزان تحصیلات 

  • کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی و علوم گیاهی از دانشگاه تربیت مدرس

تالیفات

  • مؤلف کتاب تیک آخر و کتاب زبان جامع کنکور

افتخارات

  • مدرس تصویری فول انیمیشن در نشر دیجیتال حرف آخر و ابداع کننده الگوهای جدید زبان انگلیسی

بیوگرافی استاد محمودی حرف آخر در این مقاله به صورت کامل خدمت شما عزیزان ارائه گردید تا با این استاد گرانقدر و مبدع روش های تدریسی نوین و تکنیک های ناب آموزشی زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید. با استفاده از پکیج های زبان انگلیسی استاد محمودی می توانید به راحتی درصد های بالای 70 در کنکور کسب کنید . برای اطلاع از قیمت دقیق پک های زبان می توانید به بخش لیست قیمت محصولات موسسه حرف اخر مراجعه نمایید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن