اساتید حرف اخربیوگرافی اساتید حرف اخر

بیوگرافی استاد کامیار حرف اخر

بیوگرافی پیمان کامیار حرف اخر در این بخش مورد بررسی واقع می شود. پس از معرفی چندین استاد موسسه حرف آخر نوبت به پردازش به بیوگرافی استاد کامیار عزیز می رسد استادی که توانسته اند یکی از دشوار ترین دروس یعنی درس فیزیک را به یکی از آسان ترین و شیرین ترین دروس برای دانش آموزان تبدیل نمایند تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از تعلیمات این استاد به درصد های بالا در درس فیزیک دست یابند , استاد کامیار یکی از اساتید حرف اخر می باشند که بنا به موفقیت هایی که در درس فیزیک برای دانش آموزان حاصل آورده اند همگان با ایشان آشنا هستند فلذا در این مقاله به ارائه بیوگرافی استاد پیمان کامیار به صورت کامل تر می پردازیم .

بیوگرافی پیمان کامیار

با توجه به اینکه دانش آموزان در صورت همکاری با موسسه حرف آخر با اساتید این موسسه نیز در ارتباط خواهند بود چه از طریق مشاوره کنکور حرف آخر و یا استفاده از پکیج های کنکوری حرف آخر بنابراین شناخت بیوگرافی اساتید حرف اخر در ابتدای شروع همکاری لازم می باشد که ما در سایت حرف آخر سعی داریم تا شما عزیزان را با تمامی اساتید آشنا سازیم. فیزیک به عنوان دشوار ترین درس تخصصی برای هر دو رشته ریاضی فیزیک و تجربی تلقی می گردد که از سوی دانش آموزان بسیار نادیده گرفته میشود چرا که بیشتر این عزیزان در کسب درصد بالا در درس فیزیک ناکام می مانند اما فیزیک حرف آخر با تدریس استاد کامیار به داد دانش آموزان رسیده است .

بیوگرافی کامیار فیزیک حرف اخر
بیوگرافی کامیار فیزیک حرف اخر

فیزیک درسی می باشد متشکل از مفاهیم و مسائل مختلف و در عین حال متشکل از فرمول هایی که برای حل سوالات باید علاوه بر داشتن کافی در رابطه با مبحث فیزیک، از دانش لازم برای انجام محاسبات ریاضی نیز برخوردار باشید. تا بتوانید به جواب تست ها و سوالات مختلف بپردازید که وجود ضعف در یکی از این موارد می تواند شما را با ناکامی در حل تست ها مواجه سازد که در پکیج های فیزیک تدریسی استاد کامیار تمامی این موارد در نظر گرفته شده است و با استفاده از بهترین روش ها و تکنیک ها تمامی مباحث تدریس شده اند .

مشاوره رایگان حرف اخر : 7 94 94 95 0919

استاد کامیار عزیز با تجربه چندین ساله تدریسی خود و بهره وری از جدید ترین و نوین ترین روش های آموزشی اقدام به تهیه انواع پکیج های فیزیک نموده اند و همچنین اقدام به تهیه جزوه فیزیک حرف آخر نموده اند تا تمامی هر آنچه برای کسب موفقیت در درس فیزیک لازم دارید در اختیار شما عزیزان باشد که حاصل این موارد را می توان در کنکور های اخیر مشاهده نمود که دانش آموزان و داوطلبین کنکوری در سال های اخیر که اقدام به استفاده از پکیج های فیزیک استاد کامیار نموده اند موفق به کسب درصد بالای 90 در درس فیزیک شده اند .

روش تدریس

روش های بکار گرفته شده برای تدریس مباحث فیزیک در هر مقطع و برای هر مبحثی روش هایی نوین همچون شهودی سازی و انیمیشن سازی و رمز گردانی می باشد که میتوانند بهترین نتایج را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورند و سبب شوند شما به نتایج مورد انتظارتان برسید , استاد کامیار در تهیه و تنظیم این پکیج ها تمامی سعی خود را بکار گرفته است و با استفاده از تجربه تدریس چندین ساله خود تمامی هر آنچه که شما برای کسب درصد بالا در درس فیزیک لازم دارید را برای شما مهیا نموده است .

زندگی نامه پیمان کامیار
زندگی نامه پیمان کامیار

پیمان کامیار اینستاگرام

در ادامه بررسی بیوگرافی استاد کامیار حرف آخر باید گفت که بسیاری از عزیزان به دنبال صفحه اینستاگرامی پیمان کامیار حرف آخر هستند تا بتوانند با دنبال کردن صفحه ایشان از آموزش ها و راهنمایی های ایشان برخوردار شوند و از سویی نیز بتوانند با ایشان در ارتباط باشند. جهت برقراری ارتباط با ایشان می توانید با هماهنگی مشاورین به آدرس دفتر موسسه حرف آخر مراجعه نمایید، چرا که صفحات اینستاگرامی اساتید موسسه توسط مشاورین ارشد و ادمین ها مدیریت می شوند. بنابراین برای ارتباط مستقیم با ایشان می توانید به صورت حضوری به آدرس مربوطه مراجعه نمایید.

پکیج های تدریسی

آموزش های ایشان تنها منحصر به محصولات خاصی نمی شود بلکه برای هر مبحثی از فیزیک نمونه آموزش های مختلفی ارائه داده اند، تمامی این موارد در قالب پکیج کامل برای رشته های ریاضی فیزیک و همچنین تجربی ارائه شده است. شما عزیزان می توانید از طریق مشورت با مشاور خود نسبت به انتخاب دقیق محصول و پکیج مربوطه اقدام نمایید تا بازدهی مناسب و مورد انتظار را از پکیج های این استاد گرانقدر بگیرید.

جزوه ها و کتاب هایی که ایشان همراه با پکیج های تدریسی به دانش آموزان ارائه می دهند می توانند بازدهی فوق العاده ای داشته باشند. تست هایی که به عنوان نمونه در پکیج های آموزشی مورد بررسی قرار می گیرند، شباهت زیادی به تیپ سوالات کنکوری دارند که در روز کنکور با آنها مواجه خواهید بود. بنابراین می توانید موفقیت در کسب درصد بالا در این درس را برای خود تضمین کنید.

تفاوت تدریس ایشان با سایر مدرسین

همانطور که می دانید فیزیک درسی متشکل از مفاهیم و فرمول ها و مسئله های مختلف می باشد که راه حل تست و پاسخگویی صحیح به سوالات و تست های کنکوری این درس نیز، تسلط کامل بر تمامی موضوعات می باشد. با توجه به اینکه سبک آموزشی موجود در کشور برای درس هایی همچون فیزیک ارائه فرمول های متعدد و حفظ مطالب می باشد، بنابراین استاد کامیار برای پایان دادن به این مسئله نسبت به ابداع روش های نوین و پر بازدهی که بتواند دانش آموزان را به نتایج دلخواهشان برساند دست زده اند.

پیمان کامیار موسسه حرف آخر
پیمان کامیار موسسه حرف آخر

با استفاده از پکیج های آموزشی ایشان دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب و یا به خاطر سپردن انواع فرمول ها در حجم بالا نیست، بلکه می توانید با استفاده از الگو سازی و روش هایی که به شما آموزش داده می شود. در کمترین زمان ممکن به راحتی هر نوع تست کنکوری را حل نمایید. لذت کسب درصد بالا در فیزیک کنکور را با پکیج های آموزشی استاد کامیار تجربه کنید.

پکیج های فیزیک استاد کامیار حرف اخر :

 • فیزیک جامع نظام قدیم حرف آخر
 • فیزیک پیش 2 حرف آخر
 • الکتریسیته ساکن و خازن حرف آخر
 • سینماتیک فیزیک حرف آخر
 • مدار و مغناطیس حرف آخر
 • نوسان و موج حرف آخر
 • دینامیک فیزیک حرف آخر
 • فیزیک سال اول و دوم حرف آخر
 • فیزیک کامل حرف آخر
 • فیزیک دوازدهم حرف آخر
 • فیزیک سال دهم حرف آخر
 • فیزیک یازدهم حرف آخر
 • فیزیک دهم خواص ماده حرف آخر

اطلاعات بیشتر راجع به زندگینامه استاد کامیار

تحصیلات استاد کامیار :

 • دارنده مدرک فوق لیسانس فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شریف تهران

تالیفات استاد پیمان کامیار :

 • تألیف بیش از ۳۰ جلد کتاب در انتشارات روا ، قلم چی ، پیام صادرات ، موسسه حرف آخر
 • تألیف سری کامل دی وی دی های آموزش فیزیک کنکور به صورت تمام انیمیشن و الگوسازی و نقشه راه

سوابق تدریسی استاد کامیار حرف آخر :

 • دبیر دبیرستان های علوی اسلامی – شایستگان – مهرنامی – صبا – فرزانگان مدرن
 • تألیف سری کامل دی وی دی های آموزش فیزیک کنکور به صورت تمام انیمیشن
 • مخترع روش V-T در سینماتیک حرف آخر بدون فرمول
 • مبدع و طراح نقشه راه در فیزیک
 • ابداع الگوسازی و انیمیشن سازی تمام مباحث فیزیک

بیوگرافی استاد کامیار حرف اخر بصورت کامل در این مقاله برای شما عزیزان ارائه گردید تا بتوانید بیشتر با این استاد گرامی آشنا شوید , با استفاده از پکیج های تدریسی استاد کامیار می توانید موفقیت خود در درس فیزیک با کسب درصد بالایی در کنکور را تضمین سازید و بدین ترتیب رتبه خوبی برای خود به ارمغان آورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

 1. من محصول استاد کامیار رو خریداری کرده بودم واقعا نحوه تدریس و آموزششون حرف نداره.
  خواستم اینجا اعلام کنم از محصولی که خریداری کرده بودم رضایت 100 درصد دارم.
  خیلی ممنون از شما استاد کامیار

  1. سلام
   خوشحالیم که رضایت کامل دارید , همونطور که گفتید آموزش استاد کامیار حرف نداره و بی نظیره و میتونه شما رو به بالاترین درصد در فیزیک برسونه .
   با احترام

 2. وقعا از تمام استادان حرف آخر ممنونم که این همه به فکر ما دانش آموزلن به خصوص مناطق محروم هستید مخصوصا از آقای منتظری که واقعا دمت گرم آقای منتظری من همیشه از درس ریاضی متنفر بودم به خصوص وقتی که نمره امتحان را کم می گرفتم ولی با تدریس های آقای منتظری حالا واقعا ریاضی را دوست دارم فقط یک سوال داشتم آیا حرف آخر راهی برای کمک کردن ما در امتحان نهایی دارد؟
  سوال بعد:آقای منتظری این سوال درباره ی پکیج های آموزشی شما است آیا به نظر شما اگر چند دانش آموز از این پکیج های آموزشی شما دور همی استفاده کنند و با هم بخوانند مشکلی نیست؟

 3. من محصولات استاد کامیار از جوانه پویا استفاده کردم خیلی عالییییی بود ..ایشون واقعا تدریس عالی دارن ….نسبت به افرادی مثل ********* که لاف میزنن و آروم رو از هر چی دی ودی نگاه کردن مایوس میکنه …دی ودی های ایشون که واسه شاید ۸ سال پیش هستن ..عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن