وبلاگ

برنامه 1000 ساعته حرف آخر

پکیج برنامه 1000 ساعته حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم یکی از جذاب ترین و جدید ترین برنامه های مطالعاتی موسسه می باشد. اساتید ما توانسته اند با استفاده از تجربه و دانش خود به تهیه و ارائه این برنامه بپردازند. در برنامه هزار ساعته که برای کنکور 99 تنظیم شده است تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان گنجانده شده است. تا آنها بتوانند با استفاده از آن در کوتاه ترین زمان ممکن به مطالعه تمامی دروس موجود در کنکور بپردازند. در نتیجه به بهترین نتیجه ممکن در کنکور دست پیدا کنید.

نام های مختلف این پکیج عبارتند از:

  • برنامه هزار ساعته
  • برنامه قطاری
  • برنامه 4 ماهه
  • برنامه مطالعاتی
برنامه هزار ساعته حرف آخر 4 ماه برنامه مطالعاتی
برنامه هزار ساعته حرف آخر

ویژگی برنامه ۱۰۰۰ ساعته

در این برنامه هزار ساعته حرف آخر تمامی ویژگی ها و بخش های مختلف دروس مختلف گنجانده شده است. تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به یادگیری تمامی بخش ها دست پیدا کنید. در صورتی که اطلاعات کمی در رابطه با پکیج دانلود برنامه مطالعاتی 1000 ساعته دارید، همین حالا با شماره مشاور موسسه تماس حاصل فرمایید.

برنامه هزار ساعته حرف آخر

برنامه 100 ساعته حرف آخر را میتوان یکی از کاملترین برنامه مطالعاتی برای کنکور 99 و کنکور 400 دانست. که ما در این بخش به معرفی بیشتر آن پرداخته ایم. تا شما عزیزان بتوانید بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های این برنامه مطالعاتی آشنا شوید. همچنین بتوانید بهترین استفاده ممکن را از این برنامه در راه رسیدن به اهداف خود را داشته باشید. ما توانسته ایم در بخش های قبلی نیز به معرفی بیشتر برنامه 4 ماهه تدریس حرف آخر برای کنکور 99 و 1400 بپردازیم. تا شما بتوانید با تهیه و استفاده از برنامه 100 ساعته از فروشگاه اصلی حرف آخر به تمامی منابع آموزشی برای رسیدن به رشته ها و دانشگاه های مدنظر خود تلاش کنید.

مطالعه دروس نظام جدید در 4 ماه

طرح ۱۰۰۰ ساعته کلیه دروس و مباحث کنکور نظام جدید را تحت پوشش قرار داده است. یعنی شما تنها با گذراندن این بازه زمانی که 4 ماهه در نظر گرفته شده است، شما آمادگی کامل را برای شرکت در کنکور خواهید داشت. بنابراین یکی از دلایل استفاده از پکیج و برنامه قطاری هزار ساعته حرف آخر این است که می توانید در کمترین زمان ممکن خود را برای کنکور آماده کنید. بخصوص کسانی که وقت زیادی را از دست داده اند. اگر از آن دسته افراد هستید که وقت خود را برنامه ریزی نکرده اید، می توانید با مشاور برنامه مطالعاتی حرف آخر تماس بگیرید.

برنامه مطالعاتی 1000 ساعته موسسه حرف آخر

پکیج نظام جدید، برنامه هزار ساعته حرف آخر که برای دانش آموزان نظام جدید و برای کنکور 99 و 1400 تهیه شده است داری ویژگی های بسیار جذاب و کار آمدی می باشد. که شما عزیزان می توانید با استفاده از این برنامه ریزی مطالعاتی به بهترین نتایج ممکن در کنکور دست پیدا کنید. در این برنامه ریزی که به صورت واگن های قطار طراحی شده است تمامی بخش های مختلف دروس عمومی و دروس تخصصی در آن گنجانده شده است. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ممکن به یادگیری بخش های مختلف دروس بپردازند. همچنین بتوانند با یادگیری این دروس در کنکور به تمامی سوالات آن پاسخ دهند و بهترین رتبه های ممکن را به دست بیاورند .

برنامه مطالعات 1000 ساعته موسسه حرف اخر
برنامه مطالعات 1000 ساعته موسسه حرف اخر

نحوه استفاده از برنامه ۱۰۰۰ ساعته چگونه است؟

در برنامه 1000 ساعته شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانید با مطالعه 10 ساعته در هر روز تمامی دروس مختلف را در 100 روز مطالعه کنید. و باقی روز های مانده به کنکور را نیز به مطالعه و مرور این بخش ها بپردازید. تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. نکته کلیدی برنامه هزار ساعته حرف آخر این می باشد که در برنامه 1000 ساعته حدود 100 ساعت به تدریس دروس مختلف مربوط می شود. بقیه ساعات باقی مانده به مرور , تمرین و تست زنی این دروس ها اختصاص داده شده است. که این امر بیشتر بر روی شیوه های درست تست زنی اشاره دارد تا شما عزیزان بتوانید در زمان های استاندارد و کافی به پاسخگویی در مورد سوالات دروس مختلف در کنکور بپردازید.

دانلود برنامه قطاری چهار ماهه

دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر که با اسم برنامه قطاری و برنامه مطالعاتی شناخته میشود، از طریق سایت مرکزی موسسه. شما عزیزان می توانی برای اطلاع از قیمت برنامه هزار ساعته به مشاوره حرف آخر یا به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و به تهیه این محصول بی نظیر بپردازید. زیرا می توانید با تهیه و استفاده از این محصول کامل و جامع به بهترین نتایج و رتبه ممکن در کنکور دست پیدا کنید.

دانلود رایگان برنامه 1000 ساعته حرف آخر با نام برنامه قطاری ، برنامه 4 ماهه، برنامه مطالعاتی موسسه حرف اخر با پیشنهاد ویژه استاد منتظری
دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر
مدت زمان1000 ساعت
نوع نظامنظام جدید
تعداد دروستمامی دروس نظام جدید
طول مدت مطالعه4 ماه به صورت قطاری
مناسب برایسال دهم ، سال یازدهم ، سال دوازدهم
شماره مشاور09199594947
جدول اطلاعات پکیج طرح و برنامه 1000 ساعته موسسه حرف آخر
آیا برنامه قطاری همان برنامه 1000 ساعت می باشد؟

بله، این دو اسم مربوط به یک پکیج می باشد. در سطح وب برخی سایت ها بازاریاب حرف آخر، نام این پکیج را به شکل های مختلفی درج کرده اند. همین موضوع سبب شده است برخی دانش آموزان فکر کنند، که این پکیج ها با هم متفاوت باشد. اسم هایی که به این آموزش مربوط می شود عبارتند از: برنامه هزار ساعته، برنامه 4 ماهه ، برنامه قطاری و برنامه مطالعاتی حرف آخر که همگی یک موضوع می باشند.

مدت زمان برنامه ریزی برای مطالعه در برنامه هزار ساعت؟

لازم است در رابطه با این موضوع خدمت شما عرض کنیم، نحوه کار به این شکل است که: روزانه 10 ساعت مطالعه خواهید داشت. در این صورت در طی 100 روز موفق به مطالعه کامل دروس خواهید شد. بعد از گذشت این مدت زمان، زمانی که تا کنکور مانده است را به دور کردن مباحث اختصاص خواهید داد.

پکیج هزار ساعته برای چه کسانی لازم است؟

برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر برای دانش آموزان سال دهم، یازدهم و دوازدهم مناسب می باشد. کلیه سال ها برای نظام جدید تحت پوشش قرار داده است. مهمترین نکته مربوط به این موضوع است که اگر وقت زیادی را از دست داده اید، پکیج هزار ساعته به کمک شما خواهد آمد. یعنی با برنامه 4 ماهه حرف آخر قادر خواهید بود به راحتی در این مدت کل مباحث را مطالعه کنید.

نحوه دانلود برنامه قطاری حرف آخر؟

برای دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته لازم است ابتدا با یکی از مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید. لازم است بعد از برقراری تماس شرایط فعلی و وضعیت خود را به طور کامل به مشاور بگویید. زیرا گاهی برخی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور، اقدام به خرید اشتباه پکیج می کنند. یعنی ممکن است بر اساس وضعیت فعلی شما نیازی به خرید و دانلود برنامه قطاری و هزار ساعته نداشته باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

    1. با سلام جناب مروی وقتتون بخیر
      بله 100 درصد اگه کسی با پشتکار قوی برنامه هزار ساعته حرف اخر رو دنبال کنه حتما حتما به رتبه دلخواهش میرسه

  1. من نمیدونم کدوم پکبجو بگیرم که هم تدریس داشته باشه هم تست زنی رو آموزش داده باشه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن