وبلاگ

شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف اخر

در این قسمت شماره کارت عبدالرضا منتظری را قرار میدیم. شماره حساب حرف آخر و شماره کارت منتظری حرف آخر را می توانید از طریق این بخش اقدام به دریافت کنید. توجه داشته باشید قبل از پرداخت هزینه به شماره کارت بانکی آقای منتظری موسسه حرف آخر ، حتما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. و در مورد محصول مورد نظری که می خواهید تهیه کنید مشاوره دریافت کنید.

شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر بانک مسکن همراه با شماره حساب موسسه

شماره کارت و شماره حساب استاد منتظری موسسه حرف آخر

در این بخش به دلیل سوء استفاده برخی افراد سودجو شماره کارت و شماره حساب های موسسه برداشته شده است . شما عزیزان برای دریافت شماره کارت منتظری می توانید از دو روش اقدام کنید.

  • دریافت شماره کارت منتظری از طریق تماس با مشاورین

شما عزیزان باید قبل از پرداخت هزینه به شماره حساب موسسه حرف آخر با مشاور بخش فروش تماس حاصل فرمایید تا هم درباره محصولات و پکیج ها مشاوره دریافت کنید که انتخاب خوبی داشته باشید و همینکه شماره کارت یا شماره حساب را جهت واریزی هزینه از مشاورین دریافت کنید.

  • دریافت شماره کارت از طریق پیامک

برای دریافت شماره حساب بانکی و شماره کارت عبدالرضا منتظری انتشارات حرف آخر می توانید پیامکی با متن “دریافت شماره کارت منتظری” به شماره 7 94 94 95 0919 ارسال کنید تا در کمتر از 1 دقیقه شماره کارت به گوشی شما پیامک شود. در این روش باز هم تاکید می کنید با شماره ذکر شده جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید تا از خرید خودتون مطمئن بشید.

همچنین برای دریافت شماره حساب عبدالرضا منتظری موسس انتشارات کنکور حرف آخر چه از طریق تماس و یا از طریق پیامک باید از طریق شماره زیر اقدام کنید.

شماره تماس جهت دریافت شماره حساب و شماره کارت موسسه 7 94 94 95 0919

شماره کارت مسکن عبدالرضا منتظری

یکی از شماره کارت هایی که برای خرید محصولات از فروشگاه حرف آخر خدمت شما عزیزان ارائه میگردد شماره کارت بانک مسکن عبدالرضا منتظری می باشد که متعلق به استاد منتظری می باشد. بیشتر واریزی های دانش آموزان به این شماره حساب صورت میگیرد . شما عزیزان می توانید با تماس با مشاورین موسسه اقدام به اخذ شماره کارت و یا شماره حساب استاد منتظری نمایید تا وجه رو بدون هیچ دغدغه و استرسی به حساب ایشان واریز کنید.

شماره کارت بانکی استاد منتظری حرف آخر
شماره کارت بانکی استاد منتظری حرف آخر

مشاوره قبل از واریز به شماره کارت حرف آخر

قبل از اینکه شما عزیزان اقدام به خریداری هر یک از محصولات نمایید میتوانید از طریق تماس با مشاورین ما از تمامی اطلاعات محصول اطلاع یابید. در صورت نیاز و تردید در انتخاب پکیج ها می توانید با مشاورین در ارتباط باشید تا با بیان وضعیت درسی و تحصیلی خود و تعیین سطح شما توسط مشاور بهترین انتخاب به شما پیشنهاد شود تا بتوانید بیشترین و بهترین بازدهی را از خرید خود داشته باشید.

شماره کارت جعلی بنام موسسه حرف آخر

لازم به ذکر افراد کلاهبردار با سودجویی از شماره حساب ها اقدام به ارائه شماره کارت به نام شماره حساب استاد منتظری می کنند. در صورتی که از روی سایت به صورت آنلاین خرید می کنید مشکلی از این لحاظ وجود ندارد اما هیچگونه هزینه ای رو بدون مشاوره به شماره کارت ها و شماره حساب هایی که دریافت می کنید واریز نکنید. مسئولیت واریز اشتباه هزینه به این شماره کارت های جعلی بر عهده فرد مورد نظر خواهد بود و موسسه حرف آخر هیچگونه مسئولیتی در قبال این اشتباه ندارد.

پیشنهاد می کنیم مقاله های زیر را مطالعه کنید :

خرید آنلاین از روی سایت اصلی و پرداخت هزینه محصولات

در صورتی که قصد خرید آنلاین دارید شما عزیزان می توانید از طریق فروشگاه حرف آخر روی محصول مورد نظر کلیک کنید تا وارد جزئیات محصول بشید. در این صورت در صفحه محصول بعد از مطالعه جزئیات پکیج مورد نظر با کلیک روی دکمه خرید آنلاین وارد مراحل خرید محصول خواهید شد. برای خرید آنلاین حتما می دانید که باید کارت عابر بانک شما دارای رمز دوم باشد . حالا اگر کارت شما رمز دوم دارد وارد صفحه درگاه پرداخت بانک ملت خواهید شد. در این صفحه با وارد کردن شماره کارت خودتان همراه با رمز دوم و سایر اطلاعات می توانید هزینه را به شماره حساب موسسه حرف آخر واریزی کنید.

اگر از طریق شماره کارت عبدالرضا منتظری هزینه محصولات را پرداخت نکردید، بعد از پرداخت اینترنتی و آنلاین ما سفارش شما را دریافت می کنیم و بلافاصله با شما جهت راهنمایی و نحوه دریافت محصول تماس خواهیم گرفت. در صورت که حداکثر تا 24 ساعت با شما تماس گرفته نشد ممکن است به دلیل حجم زیاد سفارشات باشد. در این صورت پیشنهاد می کنیم بعد از 24 ساعت حتما با شماره های ما تماس حاصل فرماید. جهت تماس با ما از طریق صفحه تماس با موسسه حرف آخر اقدام کنید.

شماره تماس جهت دریافت شماره کارت، مشاوره ، تخفیف و راهنمایی 7 94 94 95 0919

✔️ نحوه دریافت شماره کارت؟

توضیحاتی که خدمت شما ارائه شد جهت دریافت اطلاعات حساب بانکی استاد عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر می باشد. می توانید از طریق پیامک یا تماس با شماره های درج شده در عرض چند دقیقه حساب بانکی را دریافت کنید.

✔️ شماره کارت حرف آخر برای چه بانکی است؟

در حال حاضر کلیه واریزی ها به شماره کارت بانک مسکن استاد منتشری می باشد. توجه داشته باشید که حرف آخر با بانک مسکن کار می کند. پس توجه داشته باشید که شماره کارت های دیگری از مراجع نامعتبر دریافت نکنید.

✔️ عبدالرضا منتظری چند شماره حساب بانکی دارد؟

تعداد حساب بانکی و تعداد عابر بانک منتظری زیاد می باشد. اما واریز هزینه مربوط به خرید پکیج های حرف آخر از طریق شماره کارت عبدالرضا منتظری بانک مسکن می باشد. برای اطمینان از صحت شماره کارت دریافتی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

✔️ چقدر هزینه باید به شماره کارت منتظری واریز کنیم؟

افراد زیادی وجود دارند که بدون هماهنگی اقدام به پرداخت هزینه می کنند. توجه داشته باشید قبل از انتقال پول به حساب استاد عبدالرضا منتظری ، باید با مشاور موسسه هماهنگی لازم را انجام دهید. در این مشاوره نوع محصول، قیمت و سایر اطلاعات لازم خدمات شما توضیح داده خواهد شد. در نتیجه بعد از مشخص شدن هزینه می توانید با خیال راحت مبلغ را به شماره کارت عبدالرضا منتظری واریز کنید. فیش واریزی خود را حتما نگه دارید و برای میلاد قربانی ارسال کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن