وبلاگ

شماره کارت موسسه حرف آخر

شماره حساب حرف آخر در کنار شماره کارت حرف آخر مهر بانک مسکن استاد عبدالرضامنتظری یکی از پر جستجو ترین مواردی می باشد که در رابطه با شماره حساب حرف آخر و شماره کارت استاد منتظری حرف آخر توسط دانش آموزان عزیز جستجو می شود. اصولا عزیزانی که به دنبال خرید از فروشگاه حرف آخر هستند و یا می خواهند از طریق مشاورین حرف آخر نسبت به خرید اقدام کنند به دنبال شماره کارت حرف آخر مهر هستند.

توجه داشته باشید قبل از پرداخت هزینه به شماره کارت بانکی آقای منتظری موسسه حرف آخر ، حتما از طریق شماره 7 94 94 95 0919 با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. و در مورد محصول مورد نظری که می خواهید تهیه کنید مشاوره دریافت کنید.

شماره کارت و شماره حساب موسسه حرف آخر – شماره کارت حرف آخر مهر

موسسه حرف آخر به عنوان برترین موسسه و انتشارات کنکوری در سطح کشور ، برای کاهش استرس و میزان نگرانی شما از خرید هایی که انجام می دهید و برای اطمینان خاطر دانش آموزان در هنگام خرید بسته های آموزشی و مشاوره ای، در اقدامی منحصر بفرد و ویژه نسبت به ارائه شماره کارت  حرف آخر اقدام نموده است. تا عزیزانی که قصد خرید و واریز هزینه ای به حساب موسسه را دارند، بتوانند بدون هیچ نگرانی و دغدغه فکری خرید خود را انجام دهند.

شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر بانک مسکن همراه با شماره حساب موسسه

خرید از حرف آخر

با توجه به اینکه روال خرید از حرف آخر به سه صورت از طریق مشاور و یا خرید آنلاین و یا خرید حضوری می باشد، در میان روش های ذکر شده، امکان خرید حضوری برای عموم وجود ندارد و از سوی دیگر نیز شما با انجام خرید آنلاین نیز به هیچ مشاوری متصل نیستید و نمی توانید با دقت بالا نسبت به خرید محصولات مورد نیاز و همچنین برنامه متناسب با منابع دسترسی داشته باشید، بنابراین بهترین روش برای خرید، خرید از موسسه حرف آخر از طریق مشاور می باشد.

شماره کارت موسسه حرف آخر
شماره کارت موسسه حرف آخر

شماره حساب حرف آخر مهر بانک مسکن

شاید با دیدن این عنوان کمی برایتان جالب باشد که بدانید شماره کارت حرف اخر مهر و شماره حساب مربوطه نیز برای چی در کنار شماره کارت های عبدالرضا منتظری ارائه می شود؟ در این رابطه باید گفت که موسسه در اقدامی جدید برای راحتی کار دانش آموزان و اطمینان سازی بیشتر اقدام به راه اندازی حسابی به نام شرکت و موسسه نموده است که این شماره کارت حرف آخر مهر بانک مسکن استاد منتظری، نیز جهت انجام واریز های مربوط به خرید پکیج ها در اختیار دانش آموزان می باشد.

حساب شخصی ایشان به نام شخص خودشان می باشد و قبلا تنها شماره کارت هایی که به نام ایشان بود برای انجام واریزی های دانش آموزان اعلام می شد، اما اکنون در راستای راحتی بیشتر شما عزیزان حساب مربوط به مجموعه و کل موسسه نیز اعلام شده است و عزیزانی که قصد خرید دارند می توانند از طریق مشاور خود نسبت به دریافت شماره کارت حرف آخر مهر بانک مسکن نیز اقدام نمایند تا وجوه مورد نظر خود را از این طریق نیز بتوانند واریز کنند. 

خرید با شماره کارت حرف آخر مهر منتظری

وقتی که شما با مشاورین رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشید، به صورت کامل تعیین سطح می شوید و با بررسی سطح درسی و روانی و … شما، از طرف مشاور بهترین پکیج ها و مورد نیاز ترین موارد به شما عزیزان پیشنهاد می گردد تا بیشترین میزان بازدهی را از خرید خود داشته باشید. اما در این میان برخی از عزیزان هستند که نسبت به انجام کارت به کارت به حساب موسسه حرف آخر شک دارند. در همین رابطه استاد منتظری عزیز برای رفاه حال شما عزیزان و همچنین راحتی کار و اطمینان بیشتر، برای انجام واریز و کارت به کارت، شماره کارت مدیریت مجموعه حرف اخر یعنی شخص خودشان را اعلام کرده اند.

شماره کارت حرف اخر مهر منتظری

در این بخش به دلیل سوء استفاده برخی افراد سودجو شماره کارت و شماره حساب های موسسه برداشته شده است . شما عزیزان برای دریافت شماره کارت منتظری می توانید از دو روش اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با شماره کارت ها با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید. 

 • دریافت شماره کارت حرف اخر از طریق تماس با مشاورین

شما عزیزان باید قبل از پرداخت هزینه به شماره حساب موسسه حرف آخر با مشاور بخش واحد فروش حرف آخر تماس حاصل فرمایید تا هم درباره محصولات و پکیج ها مشاوره دریافت کنید که انتخاب خوبی داشته باشید و همینکه شماره کارت یا شماره حساب را جهت واریزی هزینه از مشاورین دریافت کنید.

 • دریافت شماره کارت از طریق پیامک

برای دریافت شماره حساب بانکی و شماره کارت حرف آخر انتشارات حرف آخر می توانید پیامکی با متن “دریافت شماره کارت حرف آخ مهر” به شماره 7 94 94 95 0919 ارسال کنید تا در کمتر از 1 دقیقه شماره کارت به گوشی شما پیامک شود. در این روش باز هم تاکید می کنید با شماره ذکر شده جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید تا از خرید خودتون مطمئن بشید.

واریز به شماره کارت حرف آخر مهر استاد منتظری
واریز به شماره کارت حرف آخر مهر استاد منتظری

همچنین برای دریافت شماره حساب حرف آخر مهر چه از طریق تماس و یا از طریق پیامک باید از طریق شماره زیر اقدام کنید.

شماره تماس جهت دریافت شماره حساب و شماره کارت موسسه 7 94 94 95 0919

شماره کارت مسکن حرف اخر

یکی از شماره کارت هایی که برای خرید محصولات از فروشگاه حرف آخر خدمت شما عزیزان ارائه میگردد شماره کارت بانک مسکن حرف آخر با مدیریت استاد منتظری می باشد که متعلق به موسسه  می باشد. بیشتر واریزی های دانش آموزان به این شماره حساب صورت میگیرد . شما عزیزان می توانید با تماس با مشاورین موسسه اقدام به اخذ شماره کارت و یا شماره حساب حرف آخر مهر نمایید تا وجه رو بدون هیچ دغدغه و استرسی به حساب ایشان واریز کنید.

امروزه با توجه به بروز کلاهبرداری های مختلف در زمینه های متنوع، بسیاری از دانش آموزان عزیز نسبت به انجام کارت به کارت و واریز به حساب های مختلف شک و تردید دارند. از این رو استاد منتظری نسبت به رفع دغدغه و مشغله فکری دانش آموزان در رابطه با این موضوع، نسبت به ارائه شماره کارت ثبتی موسسه  اقدام نموده اند تا دیگر عزیزان در رابطه با این موضوع هیچ دغدغه ای نداشته باشند.

 

شماره کارت عبدالرضا منتظری یا حرف آخر مهر

بسیاری از داوطلبانی که از قبل با موسسه حرف آخر در ارتباط هستند ممکن است دچار این دوگانگی شده باشند که قبلا خریدی را از طریق مشاوران انجام داده باشند و طی آن خرید مبلغ پرداختی دانش آموز به حساب خود استاد منتظری بوده باشد ولی جدیدا که قصد خرید داشته اند شماره کارت حرف آخر مهر به آنها داده شده است .

شماره کارت و حساب عبدالرضا منتظری

بدون هیچ دغدغه ای میتوانید به راحتی هزینه پرداختی خود را به شماره کارت حرف آخر مهر پرداخت کنید چون شماره کارت های موسسه آپدیت شده و همگی به اسم حرف آخر مهر اسم ثبتی موسسه در آمده است.

شماره کارت بانکی استاد منتظری حرف آخر
شماره کارت بانکی استاد منتظری حرف آخر

مشاوره قبل از واریز به شماره کارت حرف آخر مهر

قبل از اینکه شما عزیزان اقدام به خریداری هر یک از محصولات نمایید می توانید از طریق تماس با مشاورین ما از تمامی اطلاعات محصول اطلاع یابید. در صورت نیاز و تردید در انتخاب پکیج ها می توانید با مشاورین در ارتباط باشید تا با بیان وضعیت درسی و تحصیلی خود و تعیین سطح شما توسط مشاور بهترین انتخاب به شما پیشنهاد شود تا بتوانید بیشترین و بهترین بازدهی را از خرید خود داشته باشید.

گرفتن مشاوره حرف آخر قبل از خرید و واریز مبالغ می تواند مزایای مختلفی برای شما عزیزان داشته باشد. از جمله این موارد می توان به این مورد اشاره کرد که شاید نیاز شما با پکیج خاصی برطرف شود و پکیج انتخابی خودتان بازدهی مناسب را برای شما نداشته باشد، بنابراین مشاور با اطلاع داشتن از تمامی اطلاعات پکیج ها می تواند بهترین و پر بازده ترین پکیج را در میان طرح های حرف آخر به شما پیشنهاد دهد. همچنین مشاورین می توانند شما را از تخفیف های اعمال شده بر روی محصولات نیز مطلع سازند تا در صورت خرید مبلغ کمتری نسبت به حالت عادی پرداخت نمایید. 

شماره کارت جعلی بنام موسسه حرف آخر

لازم به ذکر است که افراد کلاهبردار با سودجویی از شماره حساب ها اقدام به ارائه شماره کارت به نام شماره حساب استاد منتظری می کنند. در صورتی که از روی سایت به صورت آنلاین خرید می کنید مشکلی از این لحاظ وجود ندارد اما هیچگونه هزینه ای رو بدون مشاوره به شماره کارت ها و شماره حساب هایی که دریافت می کنید واریز نکنید. مسئولیت واریز اشتباه هزینه به این شماره کارت های جعلی بر عهده فرد مورد نظر خواهد بود و موسسه حرف آخر هیچگونه مسئولیتی در قبال این اشتباه ندارد.

شماره حساب موسسه حرف آخر مهر بانک مسکن

در این رابطه باید گفت که تمامی واریزی هایی که از سوی دانش آموزان انجام می شود باید به شماره کارت حرف آخر مهر بانک مسکن استاد منتظری و کارت بانک مسکن ایشان به نام شخص خودشان واریز شود. تا هیچ گونه مشکلی در طی مراحل خرید به وجود نیاید. برای مطمئن شدن از اینکه شخصی که با وی در ارتباط هستید مشاور موسسه می باشد یا خیر، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. 

خرید آنلاین از روی سایت اصلی و پرداخت هزینه محصولات

در صورتی که قصد خرید آنلاین دارید شما عزیزان می توانید از طریق فروشگاه حرف آخر روی محصول مورد نظر کلیک کنید تا وارد جزئیات محصول بشید. در این صورت در صفحه محصول بعد از مطالعه جزئیات پکیج مورد نظر با کلیک روی دکمه خرید آنلاین وارد مراحل خرید محصول خواهید شد. برای خرید آنلاین حتما می دانید که باید کارت عابر بانک شما دارای رمز دوم باشد . حالا اگر کارت شما رمز دوم دارد وارد صفحه درگاه پرداخت بانک ملت خواهید شد. در این صفحه با وارد کردن شماره کارت خودتان همراه با رمز دوم و سایر اطلاعات می توانید هزینه را به شماره حساب موسسه حرف آخر واریزی کنید.

اگر از طریق شماره کارت حرف آخر مهر هزینه محصولات را پرداخت نکردید، بعد از پرداخت اینترنتی و آنلاین ما سفارش شما را دریافت می کنیم و بلافاصله با شما جهت راهنمایی و نحوه دریافت محصول تماس خواهیم گرفت. در صورت که حداکثر تا 24 ساعت با شما تماس گرفته نشد ممکن است به دلیل حجم زیاد سفارشات باشد. در این صورت پیشنهاد می کنیم بعد از 24 ساعت حتما با شماره های ما تماس حاصل فرماید. جهت تماس با ما از طریق صفحه تماس با موسسه حرف آخر اقدام کنید.

✔️ نحوه دریافت شماره کارت؟

توضیحاتی که خدمت شما ارائه شد جهت دریافت اطلاعات حساب بانکی استاد عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر در کنار حساب شرکتی موسسه حرف آخر با نام حرف اخر مهر می باشد. می توانید از طریق پیامک یا تماس با شماره های درج شده در عرض چند دقیقه حساب بانکی را دریافت کنید.

✔️ شماره کارت حرف آخر برای چه بانکی است؟

در حال حاضر کلیه واریزی ها به شماره کارت بانک مسکن آقای عبدالرضا منتظری می باشد. توجه داشته باشید که حرف آخر با بانک مسکن کار می کند. پس توجه داشته باشید که شماره کارت های دیگری از مراجع نامعتبر دریافت نکنید. همچنین شماره حساب موسسه حرف آخر مهر بانک مسکن می باشد.

✔️ عبدالرضا منتظری چند شماره حساب بانکی دارد؟

تعداد حساب بانکی و تعداد عابر بانک منتظری زیاد می باشد. اما واریز هزینه مربوط به خرید پکیج های حرف آخر از طریق شماره کارت عبدالرضا منتظری بانک مسکن در کنار شماره کارت موسسه حرف آخر مهر می باشد. برای اطمینان از صحت شماره کارت دریافتی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

✔️ چقدر هزینه باید به شماره کارت منتظری واریز کنیم؟

افراد زیادی وجود دارند که بدون هماهنگی اقدام به پرداخت هزینه می کنند. توجه داشته باشید قبل از انتقال پول به حساب استاد عبدالرضا منتظری ، باید با مشاور موسسه هماهنگی لازم را انجام دهید. در این مشاوره نوع محصول، قیمت و سایر اطلاعات همچون میزان تخفیف تعلق گرفته خدمت شما توضیح داده خواهد شد. در نتیجه بعد از مشخص شدن هزینه می توانید با خیال راحت مبلغ را به شماره کارت عبدالرضا منتظری واریز کنید. فیش واریزی خود را حتما نگه دارید و برای میلاد قربانی ارسال کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1. سلام لطفا شماره کارت حرف آخر استاد منتظری رو به ایمیلم بفرستید یا به شماره همراهم ارسال کنید 491****0912 . تماس گرفتم خطتون مشغول بود

  1. سلام وقت بخیر
   با شماره 09199594947 تماس بگیرید تا علاوه بر اینکه از تخفیف خرید محصولات برخوردار بشید، شماره کارت مسکن استاد منتظری هم تقدیم حضورتون بشه و از طریق مشاور برای خرید راهنمایی بشید.

 2. سلام مشاورم به من شماره حساب حرف اخر مهر داده تا هزینه رو به این حساب واریز کنم . این شماره حساب مهر حرف اخر هم برای موسسه هستش یا فقط باید به حساب استاد منتظری واریز بشه ؟؟ ممنون میشم زود جواب بدید چون منتظرم واریز کنم و سریعتر بسته به دستم برسه. ممنون از شما

  1. سلام وقت بخیر
   شمار کارتی که ایشون بهتون دادن هم متعلق به حرف آخر مهر و مجموعه ما هست و می تونید با خیال راحت هزینه رو به این حساب واریز کنید، یکی از حساب هایی که به تازگی برای واریز مبالغ راه اندازی شده این مورد هست. در صورت داشتن هر سوالی می تونید با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید.
   با احترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن