دروس تخصصی حرف اخرریاضی حرف اخرریاضی رشته تجربی حرف اخرریاضی رشته ریاضی حرف اخرفروشگاه حرف آخر

آنالیز و احتمال ریاضی حرف آخر استاد منتظری

آنالیز و احتمال ریاضی حرف آخر پکیجی برای درس ریاضی رشته تجربی و ریاضی می باشد , ما در این بخش از دروس تخصصی حرف آخر به معرفی و تحلیل بیشتر آنالیز و احتمال ریاضی می پردازیم تا شما عزیزان را بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های موجود در این مبحث ریاضی آشنا کنیم تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات تصمیم گیری درستی را برای انتخاب منبع درسی خود انجام دهید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

به همین منظور در این بخش از سایت حرف اخر ما به معرفی و تجزیه و تحلیل پکیج آنالیز و احتمال استاد منتظری حرف اخر می پردازیم تا شما دانش آموزان عزیز را بیشتر با چگونگی سوالات مربوط به این مبحث درس ریاضی آشنا کنیم تا شما بتوانید در کنکور سراسری بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاوربد که پک نظام جدید این مبحث نیز با عنوان آنالیز و احتمال حرف آخر ( نظام جدید) ارائه شده است .

مشاوره رایگان  آنالیز و احتمال ریاضی: 7 94 94 95 0919

پکیج آنالیز و احتمال استاد منتظری

آنالیز و احتمال را می توان یکی از سخت ترین و دشوار ترین مبحث های ریاضی دانست که بخشی از درس ریاضی کنکور را تشکلیل می دهد به این منظور ما در این بخش از ریاضی حرف آخر به معرفی و تحلیل بیشتر این بحث پرداخته ایم تا شما عزیزان را بیشتر با بحث های و سوالات این بخش آشنا کنیم و با استفاده از اطلاعات کاملی که در اختیار شما قرار می دهیم بتوانید در آزمون کنکور سراری بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید . در چند سال اخیر کنکور شکل و رنگ بسیار جدیدی به خود گرفته است و بیشتر سوالات به صورت پیچیده و ترکیبی طراحی می شوند که حل این گونه سوالات و تست ها نیازمند اطلاعات پایه بسیار زیادی می باشد که دانش آموزان باید در اختیار داشته باشند تا بتوانند به بهترین رتبه مد نظر خود دست پیدا کنند .

آنالیز و احتمال حرف آخر

ریاضی را میتوان یکی از سخت ترین درس ایی دانست که بیشتر دانش آموزان رشته های نظری با آن مشکل دارند به همین دلیل میل زیادی برای خواندن و کار کردن بر روی چنین ندارند و در برنامه ریزی های خود مدت زمان بسیار کم و نا چیزی را برای ریاضی در نظر می گیرند به همین دلیل نمی توانند به هدف و رته مدنظر خود دست پیدا کنند زیرا امروزه دست یابی به رشته های پر متقاضی نیازمند داشتن درصد بالایی از درس ریاضی می باشد که دانش آموزان بتوانند به راحتی رشته مدنظر خود را بدون نگرانی انتخاب کنند و به دانشگاه راه یابند . به همین منظور دانش آموزان باید در راه رسیدن به اهداف خود تمام تلاش خود را با استفاده از منابع درست به کار بگیرند تا بتوانند به راحتی به رشته مدنظر خود دست پیدا کنند .

شما دانش آموزان عزیز میتوانید با مراجعه به بخش لیست قیمت های محصولات حرف آخر از قیمت آنالیز و احتمال ریاضی و همچنین تمامی قیمت های پکیج های مختلف این موسسه با خبر شوید و بر حسب نیاز و احتیاج خود دست به تهیه محصول مد نظر خود بپردازید .

انالیز و احتمال ریاضی از مهم ترین مباحث کنکور

آنالیز و احتمال را میتوان یکی از مهم ترین بحث های درس ریاضی دانست که دارای 3 سوال در کنکور می باشد و حدود 11 درصد از درس ریاضی را به خود اختصاص می دهد به این منظور دانش اموزان باید به خوبی بتوانند به این سوالات پاسخ دهند تا به درصد بالایی دست پیدا کنند . در این بخش بنا به همیت آنالیز و احتمال در درس ریاضی قیمت بسیار کم و منصفانه ای برای آن در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان بتوانند با راحتی و سهولت زیادی دست به تهیه این محصول باارزش و مهم بزنند .

ما در این بحث از درس ریاضی به تجزیه و تحلیل بخش های مختلف احتمال حرف آخر پرداخته ایم تا بتوانیم شما دانش آموزان و متقاضیان کنکور سراسری را بیشتر با این بخش از ریاضی آشنا کنیم . در این بخش ما توانشته ایم که با استفاده از روش های تدریس نوینی که توسط استاد منتظری ابداء شده است انقلابی را در تدریس درس های اموزشی به وجود بیاورد و باعث بشود که دانش اموزان بحث ها و بخش های مختلف را به خوبی و آسانی فرا بگیرند . در این روش اساتید توانسته اند با استفاده از انیمیشن و نقشه های راه بخش های مختلف را به خوبی تدریس کنند تا دانش اموزان بتوانند با استفاده از این محصولات و شیوه تدریس عالی بهترین نتایج را در کنکور به دست بیاورند .

مدرس آموزش آنالیز و احتمال ریاضی موسسه حرف اخر

استاد منتظری مدرس آنالیز و احتمال ریاضی یکی از نابغه های درس ریاضی می باشد که توانسته با استفاده از روش های تدریسی انیمیشنی که ابداء کرده است نظر دانش آموزان و اساتید بسیار زیادی را به خود جلب کند . به طور مثال بسیار ا اساتید خواسته اند تا با کپی برداری از روش استاد منتظری به تدریس مشغول شوند ولی به دلیل اینکه اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار نداشته اند در این مسیر موفق نشده اند و باعث سر در گمی بیشتر دانش اموزان عزیز شده اند . شما دانش اموزان و متقاضیان کنکور باید در انتخاب منابع درسی کنکوری خود بهترین انتخاب را انجام دهید تا بتوانید با استفاده از این منابع ارزشمند بهترین نتایج و بهترین رتبه ممکن را به دست بیاورید .

مقاله: حرف اخر عبدالرضا منتظری را حتما مطالعه کنید

استاد منتظری توانسته است که تمامی مباحث مربوط به آنالیز و احتمال ریاضی را در 15 جلسه به طور کامل مورد تدریس قرار بدهد و تمامی این جلسات در داخل 3 DVD قرار دارند که از صفر تا صد آنالیز و احتمال را شامل می شود .

DVD 1 :

 • جایگشت اشیا متمایز
 • انتخاب از یک یا چند منبع
 • انتخاب و اصل ضرب و جمع
 • احتمال در فضای هم شانس و گسسته

DVD 2 :

 • جایگشت اشیا یکسان
 • جایگشت کنار هم
 • جایگشت اولویت
 • جایگشت توانی

DVD 3 :

 • احتمال دو تاس
 • احتمال سه تاس
 • احتمال و مجموعه ها
 • احتمال شرطی
 • احتمال پیشامد های مستقل
 • متغیر تصادفی و توزیع دو جمله ای
 • قانون احتمال کل

شما دانش آموزان عزیز می توانید با استفاده و تهیه آنالیز و احتمال ریاضی حرف اخر از سایت حرف آخر تمامی اطلاعات مربوط به این بحث های درس ریاضی را به صورت دقیق آموزش ببینید و در کنکور سراسری بهترین نتیجه و رتبه ممکن را به دست بیاورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن