درباره حرف اخر

درباره حرف اخر اطلاعاتی را میخواهیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. موسسه حرف اخر در سال 90 اولین سال فعالیت حرف اخر را به صورت اصلی اعلام کرد. از آن پس تا کنکون موسسه حرف اخر با تمام قدرت در زمینه تولید آموزش برای کنکور فعالیت می کند. حرف اخر در همان شروع فعالیت بعد از چند ماه به اوج محبوبیت رسید و توانست دانش آموزان زیادی را به سمت خودش هدایت کنه.

موسس حرف اخر استاد عبدالرضا منتظری می باشد

اطلاعاتی درباره موسسه حرف اخر

حرف اخر در کمتری زمان به موسسه کنکوری محبوبی تبدیل شد تا جدی که هر ساله از سال 90 چندین نفر از رتبه برتر های کنکور از اعضای موسسه حرف اخر هستن. اکنون حرف اخر به عنوان بهترین و محبوب ترین موسسه کنکوری کشور شناخته میشه . در ادامه خدمت شما عزیزان اعلام می کنیم که دلیل برتری حرف اخر نسب به سایر موسسات کنکور چیه و چجوری در کمترین زمان به این محبوبیت رسید.

حتما بخوانید: آیا حرف اخر خوب است

آموزش به الگو نمایی و انیمیشن سازی

یکی از ابتکارات بی نظیر موسسه حرف اخر شیوه تدریس اون هستش که طبق بررسی های انجام شده تکنیک ها و شیوه های آموزشی حرف اخر جزو بهترین روش های جهان می باشد . آموزش به الگو و انیمیشن سازی یکی از راهکارهای فوق العاده عالی برای یادگیری می باشد که سبب میشه مباحث به طور کامل درک بشه و به راحتی در ذهن جای بگیره آن هم برای همیشه و در حافظه بلند مدت.

مدرسین برتر و تراز اول کشور

بر خلاف سایر موسسات که هر استادی میتونه بره و تدریس کنه , موسسه خرف اخر اقدام به برگذاری آموز های بزرگی برای ورود مدرسین به این موسسه کرد. حرف اخر بعد از بررسی های لازم بین هزاران استاد موفق شد تا بهترین اساتید کشور و اساتید تراز اول کشور رو دور خودش جمع کنه و اقدام به تولید فیلم ها و دی وی دی های آموزشی کنکو کنه. برخی مدرسین موسسه حرف اخر عبارتند از :

  • استاد کامیار دبیر فیزیک حرف اخر
  • استاد عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی حرف اخر و موسس انتشارات حرف اخر
  • استاد محمد واعظی دبیر عربی حرف اخر
  • استاد شعبانی دبیر زیست حرف اخر
  • استاد محمودی دبیر زبان انگلیسی حرف اخر
  • استاد محسن منتظری دبیر ادبیات و زبان فارسی حرف اخر
  • استاد یوسفیان پور دبیر دین و زندگی حرف اخر
  • استاد شیروانی دبیر شیمی حرف اخر

حتما مشاهده کنید: لیست قیمت محصولات حرف اخر

تمرکز حرف اخر روی نیم کره سمت راست

یکی از دیگر ویژگی های فوق العاده موسسه حرف اخر فعالیت روی نیم کره راست مغز انسان است. این تکنیک به شکلی می باشد که خط به خط کتاب های دری در نیم کره سمت راست شما برای همیشه هک میشه و سبب میشه برای بلند مدت در ذهن شما مباحت ماندگار بشه. تمرکز حرف اخر روی نیم کره راست مغز انسان یکی از مواردی بود که در رشد این موسسه تاصیر بسزایی داشت. بعد از اجرای این تکنیک حرف اخر در همان سال های اول شروع چندی دانش آموز داشت که در کنکور رتبه های خوب و برتری کسب کردند.

اسامی مشاوران حرف اخر

از دیگر مزایای حرف اخر اسامی مشاوران حرف اخر است. این موسسه هزاران مشاور برای ارائه مشاور رایگان به دانش آموزان می باشد. مشاورین ما به صورت 24 ساعته هفت روز هفته حتی روز های تعطیل پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی در رابطه با محصولات فروشگاه حرف اخر می توانید با مشاورین در هز مان از شبانه روز تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تلفنی حرف اخر: 7 94 94 95 0919

برخی محصولات بی نظیر تولید شده توسط موسسه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن