آزمون های حرف اخرفروشگاه حرف آخر

10 آزمون مبحثی حرف آخر ( نظام قدیم )

10 آزمون مبحثی حرف آخر ( نظام قدیم ) گلچینی از پک های مربوط به آزمون های حرف آخر می باشد که برای دانش آموزان عزیزی که کنکور نظام قدیم دارند ارائه میگردد تا بتوانند به راحتی و بدون هیچ دغدغه و مشکلی مجموعه ای از کاملترین و استاندارد ترین آمون ها را در اختیار داشته باشند تا بدین ترتیب با آشنایی با تیپ سوالات کنکوری بصورت کامل بتوانید نتیجه قابل قبولی بدست آورید , اطلاعات کامل راجع به این پکیج در ادامه این مقاله بصورت کامل ذکر شده است .

از دست ندهید: 5 آزمون مبحثی حرف اخر  نظام جدید

ده آزمون مبحثی نظام قدیم حرف اخر

10 آزمون مبحثی نظام قدیم موسسه انتشارات حرف اخر برای آن دسته از عزیزانی که میخواهند در کنکور نظام قدیم شرکت نماید پیشنها میشود تا با در اختیار داشتن این پک به مجموعه ای از آزمون های فوق العاده و بینظیر دسترسی داشته باشند و بتوانید با تسلطی تمام و کمال بر انواع تست ها و سوالات نتایج قابل قبولی را برای خود به ارمغان آورید , با استفاده از این پک میتوانید تمامی نقاط ضعف خود را پوشش دهید و سطح آمادگی خود را نیز بسنجید چرا که این پک سوالات هم سطح کنکور را همراه دارد و مناسب ترین مورد در این زمینه می باشد .

مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید: 7 94 94 95 0919

انجام آزمون های متعدد قبل از کنکور در دستور کار هر دانش آموز و داوطلب کنکوری می باشد و نکته قابل توجه در این میان انتخاب آزمون های مناسب می باشد تا در جهت تقویت نقاط ضعف و افزایش سطح امادگی انجام شوند و هیچگونه تاثیر منفی و مخربی بر روی دانش آموزان نداشته باشد که پک آزمون نظام قدیم حرف آخر نمونه پکی کامل و عالی برای انجام آزمون می باشد که در این مقاله از فروشگاه حرف اخر تقدیم حضور شما عزیزان میگردد تا مجموعه ای بی نظیر از آزمون های استاندارد را در اختیار داشته باشید .

ویژگی های پک 10 آزمون مبحثی حرف آخر ( نظام قدیم )

پکیج ده آزمون مبحثی نظام قدیم حرف اخر مجموعه ای از ده ازمون کامل می باشد که حاصل تلاش شبانه روزی برترین اساتید و طراحان سوالات کنکوری می باشد که برای دانش اموزانی که میخواهند کنکور 98 شرکت کنند تهیه و تنظیم شده است که این ازمون ها طی برنامه ای بیست روزه به دانش اموزان ارائه میگردد تا در این مدت بتوانند با انجام این آزمون ها تسلطی کامل بر تمامی مباحث داشته باشند و از سوی دیگر نیز با شناخت نقاط ضعف و قوت خود در صدد رفع این مشکلات برآیند .

پکیج 10 آزمون مبحثی نظام قدیم موسسه حرف اخر
پکیج 10 آزمون مبحثی نظام قدیم موسسه حرف اخر

در پکیج ده آزمون نظام قدیم حرف اخر میتوانید هر آنچه که میتواند شما را به بالاترین سطح امادگی برساند را بیابید که اساتید این موسسه برای در اختیار بودن پکی کامل و متشکل از تمامی سوالات و تست های مربوط به هر مبحث تمامی تلاش خود را بکار گرفته اند تا مجموعه 10 آزمون استاندارد در اختیار شما باشد . این تست ها هم سطح تست های کنکوری می باشند . مجموعه پک های آزمون حرف اخر برای کتب نطام قدیم و نظام جدید ارائه شده است که قبلا نیز پکیج 5 آزمون مبحثی حرف آخر ( نظام قدیم ) ارائه شده است .

خرید پک 10 آزمون نظام قدیم حرف اخر

با خرید پک 10 آزمون مبحثی نظام قدیم حرف اخر به مجموعه 10 ازمون استاندارد و بی نظیر از کتب نطام قدیم دست پیدا خواهید کرد که میتواند نتایج فوق العاده ای را برای شما به ارمغان بیاورد , با انجام این آزمون ها به راحتی میتوانید تمامی تست های کنکوری را حل نمایید چرا که تیپ سوالات مشابه را قبلا در ای پک مشاهده کرده و حل کرده اید . برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول و سایر محصولات و انواع تخفیف ها میتوانید به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید تا با اطلاع از قیمت دقیق این محصول و مشاوره رایگان با رتبه برتر های کنکور سال های اخیر بهترین نتیجه را برای خود به ارمغان بیاورید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. سلام اینجانب عباس علیزاده گچساران پکیج کامل را با مشاوره گرفتم چطور می توانم به کلید آزمون های ده گانه نظام قدیم دسترسی داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن