وبلاگ

پکیج 5 روز با حرف آخر ویژه کنکور 1400

پکیج 5 روز با حرف آخر که با نام بسته 20 درصدی مباحث حرف آخر نیز شناخته می شود یکی از مواردی است که می تواند سرنوشت و آینده درسی شما را متحول کند! چطور ممکنه ؟؟؟ با استفاده از این پک شما می تونید نمونه های مختلف تدریس و آموزش موسسه حرف آخر رو مشاهده کنید و با مقایسه این نوع تدریس و ارزیابی یادگیری خودتون توی تست زنی، با سایر انواع تدریس ها و نتیجه گیری هایی که از مطالعه های قبلی داشتید، تفاوت آموزش رتبه پرور رو با بقیه آموزشا ببینید:) . تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تلفن سفارش این بسته رایگان و مشاوره رایگان : 7 94 94 95 0919

پکیج رایگان پنج روز با حرف آخر

تا حالا موسسه ای یا کسی بهتون گفته می تونید به صورت رایگان توی 5 روز یه آموزشی ببینید که از همین حالا حداقل 40 تست کنکور رو تو سبد خودتون داشته باشید ؟؟ مسلما هیچ موسسه و هیچ استاد و هیچ منبعی این تضمین رو به کسی نمیده. اما حرف آخر کلا بحثش با بقیه جداست! توی جدید ترین اقدامی که توسط اساتید این مجموعه صورت گرفته، پکیج پنج روز با موسسه حرف آخر ارائه شده تا همه دانش آموزان بتونن با استفاده از این پکیج آموزش خاص و فوق العاده ای حداقل برای 5 روز داشته باشن.

آزمون بسته جامع 5 روز
آزمون بسته جامع 5 روز

با استفاده از سفارش پکیج پنج روز با حرف آخر می تونید گوشه ای از نمونه تدریس اساتید رو فرا بگیرید و به نحوی با آموزش و تدریس اصولی که می تونه شما رو به اونچه که می خواید برسونه، آشنا بشید. شک نکنید با مشاهده این پکیج همون روز اول و همون ساعت اول آموزش به این نتیجه می رسید که تا الان هرچی آموزش و منبع داشتید و ازش استفاده کردید تقریبا نتونسته اون بازدهی خوب و مناسب رو از میزان مطالعه و وقتی که گذاشتید برای مطالعه بهتون برگردونه.

هدف از ارائه پکیج

موسسه حرف آخر هر روزه با انبوهی از تماس ها روبرو میشه که دانش آموزان راجع به تماسی که گرفتن از خوب نتیجه نگرفتن و منابعی که استفاده کردن ناراضی بودن و نتیجه دلخواه خودشون رو نگرفتن، با وجود اینکه منبع مورد استفاده این عزیزان حرف آخر نبوده است اما باز هم شامل مشاوره رایگان موسسه حرف آخر شده اند و مشاوره ای عالی و قدرتمند توسط مشاورین بهشون ارائه شده.

وجود تعداد زیاد دانش آموزانی که مطالعه نادرست و غیر اصولی دارن و یا منبع خوبی در اختیار ندارن که بتونه اونارو در برابر تست های کنکوری و حتی امتحانات پشتیبانی کنه که بتونن نتیجه دلخواه خودشون رو کسب کنن و همچنین آشنا کردن دانش آموزان با منابع قدرتمند و نحوه برنامه ریزی اصولی و مطالعه با بالاترین سطح بازدهی سبب شد تا اساتید تصمیم به ارائه پکیج ۵ روز با حرف اخر بگیرند.

نتایج استفاده از پکیج 20 درصد رایگان کنکور حرف آخر

عزیزانی که نسبت به تهیه این پکیج اقدام می کنند می توانند به صورت رایگان نسبت به تهیه حداقل چهل تست کنکوری که از همین حالا باید این تعداد را در سبد تست های صحیح خود قرار دهند، اقدام کنند. با دریافت این پکیج و ارتباط با یکی از مشاورین رتبه برتر موسسه، با برنامه ریزی ارائه شده و متناسب با شرایط شما می توانید در طول 5 روز کوهی از دانش و یادگیری را برای خود به ارمغان بیاورید. بعد از گذشت 5 روز و گذراندن آموزش و مشاهده تدریس های ارائه شده در این پکیج شما می توانید به راحتی بخشی از تست های کنکور در هر مبحثی را به صورت صحیح بزنید.

موفقیت با بسته رایگان حرف آخر
موفقیت با بسته رایگان حرف آخر

تهیه این پک باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه و شیوه درست مطالعه برای کنکور می شود. راه درست مطالعه برای کسب بهترین نتیجه در این پکیج ها ارائه شده است. فکرشو بکنید که با استفاده از یه برنامه 5 روزه می تونید این تعداد از اطلاعات رو به دست بیارید و راه درست زدن 40 تست رو یاد بگیرید، با مجموعه کامل تدریسی حرف آخر می تونید چه شاهکاری برای خودتون خلق کنید.

هر دانش آموزی به طور متوسط هر چند پر تلاش هم که باشه در ماه حداقل 4 الی 5 روز رو به دلایل مختلف مثل بی انگیزه بودن و بی حوصله بودن و … از دست میده. حالا یه پیشنهاد داریم براتون. با سفارش این پکیج فقط یکی از 5 روز های از دست رفتتون رو جبران کنید تا به طور کامل مسیر موفقیت و آینده شما عوض شه! میگی نه؟ کافیه فقط یه روز با برنامه حرف آخر و مشاهده آموزش های این پک پیش بری، اونموقع لذت یادگیری درست و تست زنی صحیح رو تو وجودت احساس میکنی.

بمب انگیزشی همراه با پکیج!

توی این پکیج مثل همه خدمات موسسه، همه موارد لازم برای شما در نظر گرفته شده تا بدون هیچ مشکل و دغدغه ای پیش به سوی موفقیت و هدفتون حرکت کنید. در همین رابطه علاوه بر موارد آموزشی و تدریسی فوق العاده که زمینه ساز شناخت شما با بهترین منبع آموزشی کنکور میشه، موارد انگیزشی هم در نظر گرفته شده تا بتونید با خیال راحت و با فکری آسوده و انگیزه بالا به مطالعه و تست زنی بپردازید.

با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان علی رغم استعداد و دانش بالا در زمینه مطالعه و تست زنی، انگیزه لازم برای ادامه راه را ندارند. بنابراین موسسه با در نظر داشتن همه ابعاد روحی و شرایطی دانش آموز نسبت به ارائه کلیپ های انگیزشی و کار بر روی روح و روان دانش آموز برای ایجاد انگیزه و روح شکست ناپذیری در این پکیج نسبت به ارائه موارد انگیزشی با کمک پویا مظفریان اقدام کرده است.

کتاب کار پنج روز با حرف اخر

همونطور که گفته شد در این پک همه موارد برای شما عزیزان در نظر گرفته شده و لازم به نکته برداری و صرف وقت برای نوشتن و … نیست، همراه با این مجموعه، کتاب کار 5 روز با حرف آخر نیز خدمت شما عزیزان ارسال می شود تا مجموعه ای کامل و بی نظیر در اختیار داشته باشید. همین حالا برای سفارش با شماره تماس حرف آخر یعنی شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگیرید.

کتاب کار بسته 5 روزه کنکور
کتاب کار بسته 5 روزه کنکور

در کتاب کار مربوطه همه موارد که به صورت برنامه دقیق با آموزش ها همراه است ذکر شده است و شما عزیزان می توانید با استفاده از آموزش هایی که توسط مشاور به شما ارائه می گردد و همچنین برنامه دقیق و مناسبی که برای استفاده از این پکیج در اختیار خواهید داشت، گام به گام مسیر تعیین شده برای مطالعه و به اتمام رساندن این پک را طی کنید.

قیمت پک پنج روزه حرف آخر

قیمت اصلی پک 600 هزار تومان تعیین شده اما از اونجایی که هدف تنها یادگیری بیشتر شما عزیزان و همچنین آشنایی با شیوه درست مطالعه برای کنکور و تست زنی هست، این پکیج به صورت رایگان خدمت شما دانش آموزان عزیز از سوی موسسه ارائه میشه. تنها هزینه ای که از شما گرفته میشه بابت ارسال و بسته بندی هستش که مبلغ 35 هزار تومان از سوی شما به شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر زده میشه تا کارای ثبت و ارسال برای شما انجام بشه و توی سریع ترین زمان بسته ای که می تونه سرنوشت درسی شما رو عوض کنه رو دریافت کنید .

زمان آموزش

در این پک از هر درسی اعم از تخصصی و عمومی برای شما عزیزان آموزش هایی ارائه شده است تا بتوانید درصد قابل توجهی از هر درس را طبق این برنامه ببینید و یاد بگیرید. توجه داشته باشید که این آموزش ها به هیچ وجه تبلیغاتی نیستند و آموزش کاملی هستند که برای مبحث هایی از همه دروس ارائه شده است و شما با استفاده از این موارد می توانید درصد قابل توجهی از هر درس در کنکور کسب کنید.

حدود 30 ساعت آموزش در این مجموعه در نظر گرفته شده است که شما عزیزان با برنامه دقیق و منظمی که از سوی مشاور به شما ارائه می گردد، می توانید در مدت زمان 5 روز این آموزش ها را مشاهده کنید و به تسلط کاملی در رابطه با مباحث موجود در این پک برسید. با 30 ساعت آموزش و یا مطالعه از سایر منابع و سایر روش ها محاله بتونید 40 تست رو قطعی از همین حالا برای خودتون پس انداز کنید، پس فرصت رو از دست ندید .

اساتید و مدرسین

برای تدریس هر بخش از بهترین اساتید و تراز اول ترین مدرسین در سطح کشور استفاده شده، به طوری که بتونید از پس هر نوع تستی در هر سطحی بربیاید. برای درس ریاضی که طبق معمول استاد عبدالرضا منتظری برترین مدرس ریاضی و استاد کرمانیها در نظر گرفته شده اند، برای درس شیمی استاد غلامحسین شیروانی، برای درس فیزیک استاد پیمان کامیار عزیز، برای درس زیست شناسی استاد شعبانی به همراه استادیاران عزیز، ادبیات استاد محسن منتظری، زبان انگلیسی استاد مجتبی محمودی بزرگوار، عربی استاد واعظ عزیز و در نهایت استاد جوان و رتبه برتر ما یعنی استاد یوسفیان پور عزیز برای درس دین و زندگی در نظر گرفته شده اند.

مدرسین حرف آخر
مدرسین حرف آخر

در هر بخش و هر قسمتی استاد منتظری به همراه مهندس علیرضا نژاد همراه شما خواهند بود تا آموزشی کامل و بهینه داشته باشید. حضور این اساتید در هر بخش و در قسمت هایی از تدریس ذهن شما را به چالش می کشد تا یادگیری عمیق تر و بهتری داشته باشید و همه موارد در ذهن شما ماندگار شود.

روز اول

قبل از هر چیزی باید به خدمت شما عزیزان برسانم که هیچ نگرانی ای راجع به چگونگی مطالعه و پیش رفتن برنامه نداشته باشید، چرا که مشاورین ما همراه شما هستند و برنامه دقیق و مناسب و متناسب با این پک را خدمت شما ارائه می دهند. شما عزیزان باید پس از دریافت بسته با مشاور تماس بگیرید و به وی اطلاع دهید تا قدم به دقم با شما کار شود و روند مطالعه و پیش رفتن نیز به شما توضیح داده شود.

اولین درسنامه برای روز اول

در روز اول شما عزیزان با 5 درسنامه روبرو خواهید بود، درس شیرین و البته پر ضریب زیست شناسی که توسط استاد شعبانی و استاد شاکری عزیز تدریس می شود اولین درسنامه خواهد بود. در طی این درسنامه که در حدود 90 دقیقه می باشد شما با برخی از مباحث همچون چگونگی جذب مواد در روده که یکی از مباحث پر سوال در کنکور می باشد روبرو خواهید بود. همچنین آموزش اینکه چگونه با زیست در دایره به بالاترین درصد در این درس برسید نیز به شما آموزش داده می شود.

دومین درسنامه در روز اول برنامه

دومین درسنامه که در طی برنامه ارائه شده خدمت شما عزیزان قرار می گیرد، مبحث شیمی می باشد. استاد شیروانی عزیز در طی اولین تدریس خود یک تست کنکوری صد درصدی را به شما هدیه می دهند که با گذراندن این درسنامه به مدت 40 دقیقه به راحتی می توانید این یک تست را از همین الان صحیح زده و درست در نظر داشته باشید. این مبحث راجع به تبدیل واحد یک ماده در شیمی می باشد و بدون شک یکی از تست های کنکور شیمی خواهد بود.

سومین درسنامه روز اول

مبحث آینه ها و مدار ها بدون شک برای بسیاری از دانش آموزان جزو مباحث سخت بوده است، در همین رابطه درسنامه سوم روز اول به درس فیزیک و این مباحث تخصیص یافته است. تا علاوه بر چشیدن لذت تسلط کامل بر این مباحث و آشنایی با شیوه جادویی تدریس استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر، بتوانید دو تست کنکور را نیز از آن خود کنید! بله درست شنیدید، چرا که دو تست کنکوری از این مباحث خواهد آمد و شما می توانید تنها با این آموزش در طی یک ساعت دو تست را برای خود کنار بگذارید. لذت فیزیک بدون حفظ فرمول را با استاد کامیار تجربه کنید.

40 تست کنکوری حرف آخر
40 تست کنکوری حرف آخر

چهارمین درسنامه برای اولین روز

گرفتن دو تست از همین حالا برای درس زبان انگلیسی می تواند برای شما بسیار مفید باشد، چرا که درس زبان انگلیسی یکی از دروسی می باشد که تعداد کمی از داوطلبان کنکوری اصلا نسبت به تست زنی این درس اقدام می کنند. بنابراین اگر شما از همین حالا دو تست صحیح را در کارنامه خود داشته باشید بسیار عالی است. درس زبان انگلیسی در درسنامه چهارم برای شما در نظر گرفته شده است.

استاد مجتبی محمدی مدرس درس زبان انگلیسی حرف آخر با تدریس دو مبحث جملات شرطی و رابطه افعال، لذت یادگیری درس زبان به روش درست را به شما آموزش می دهند . بدون شک با دیدن این تدریس و میزان یادگیری ای که با دیدن تدریس های استاد نصیب شما می شود، شیفته درس زبان خواهید شد و جزو دانش آموزانی قرار می گیرید که با تست زنی صحیح درصد بالایی در این درس کسب می کنند و رتبه خود را بهبود می بخشند.

پنجمین درسنامه از روز اول

شما می توانید با استفاده از دین و زندگی حرف آخر، کل مباحث دینی را در یک هفته مطالعه کنید و یاد بگیرید. تعجب نکنید، این کار در کنار و همراهی با استاد یوسفیان پور مرد شماره یک دین و زندگی ایران بسیار راحت است و امکان پذیره. توحید شناسی و قضا و قدر شناسی در درسنامه پنجم از درس دین و زندگی برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید در درسنامه پنجم از اولین روز مطالعه خود به راحتی دو مبحث پر سوال دین و زندگی را یاد بگیرید.

روز دوم

روز دوم نیز همچون روز اول روزی پر بار برای شما خواهد بود. چرا که با اتمام مباحث این روز نیز می توانید 7 تست را برای خود ذخیره کنید. توجه کنید فقط با مطالعه یک روزه می توانید تعداد هفت تست قطعی را که رد کنکور می توانید به راحتی به آنها پاسخ دهید را بزنید. این شاهکار را می توانید با کمک بسته 5 روزه استاد منتظری خلق کنید.

در این روز با بخشی از ادبیات فارسی و زبان فارسی روبرو خواهید بود. همچنین در درس زیست شناسی مباحث مربوط به پانکراس و دیابت به شما آموزش داده می شود. ترتیب صفات و مرجع ضمیر از درس زبان انگلیسی برای شما آماده شده است. مسائل شیمی کنکور که یکی از مهمترین و کاربردی ترین موارد کنکور است در این روز برای شما در نظر گرفته شده است. همه مسائل شیمی با استفاده از 3 الگو و یک نقشه راه آموزش داده می شود که این نوع آموزش و سطح یادگیری بالا در ایران بی نظیر است. در روز دوم استاد منتظری به همراه استاد مهراب قاسمی هم به آموزش ترکیب توابع می پردازند تا تدریس امروز و آموزش های مربوط به روز دوم نیز با موفقیت و میزان رضایت بالای شما از عملکرد و مطالعه خود به پایان برسد.

روز سوم

اولین درسنامه از روز سوم به مبحث زیست شناسی و درس قلب مربوط می شود که دانش آموزان به دلیل تدریس نادرست و مبهم همواره در این بخش با مشکل مواجه می شوند. استاد شعبانی و شاکری به این ذهن مشغولی شما و سردرگمی در رابطه با مسائل قلب پایان داده اند. پس از آموزش تبدیل واحد یک ماده میریم سراغ آموزش تبدیل واحد دو ماده تا شیمی رو هر چه کاربردی تر یاد بگیرید. یادگیری ریشه ها و راس تابع درجه دو نیز در این روز برای ریاضی در نظر گرفته شده است. برای روز سوم شما 5 تست قطعی کنکوری در نظر گرفته شده است.

آزمونک های بسته 5 روز
آزمونک های بسته 5 روز

روز چهارم

تدریس گلبول قرمز و کبد در روز چهارم توسط استاد شعبانی و شاکری می تواند تضمین کسب دو تست صحیح برای شما در درس زیست شناسی باشد. قوانین اولیه مدار در فیزیک در طول 80 دقیقه به صورت کامل به شما آموزش داده می شود. انواع جمله در زبان فارسی را همراه با استاد محسن منتظری و پویا مظفریان بشناسید. حل نامعادلات که مبحثی بسیار پر سوال در ریاضی می باشد نیز در روز چهارم برای شما در نظر گرفته شده است تا استاد منتظری و قاسمی عزیز این مورد را به شما بیاموزند.

روز پنجم

ترجمه عربی که کلیدی ترین مسئله توی تدریس و آموزش عربی کنکور هست توی روز پنجم برای شما عزیزان در نظر گرفته شده. استاد محمد واعظ در کنار پویا مظفریان عزیز این آموزش را بر عهده گرفتند. در 80 دقیقه اصول ترجمه و نکات طلایی که می تونه عربی شما رو زیر و رو کنه یاد می گیرید. درس دین و زندگی هم یکی دیگه از درساییه که تو این روز برای شما در نظر گرفته شده.

تدریس لوله های U شکل در فیزیک که یکی از مشکل ترین مباحث در درس فیزیک است برای این روز در نظر گرفته شده. تیروئید و مباحث مربوطه نیز به عنوان آخرین مبحث برای درس زیست شناسی در نظر گرفته شده تا بتونید چند تا از کاربردی ترین و پر سوال ترین مباحث رو توی این درس یاد بگیرید. گروه اسمی یکی از مباحث ادبیات کنکور با تدریس استاد منتظری هست که به عنوان مبحث پایانی در نظر گرفته شده است و شما عزیزان با مشاهده این بخش، آموزش و تدریس 5 روزه رو به پایان رسوندید.

برنامه ریزی حرف اخر
برنامه ریزی حرف اخر

روز موفقیت و رسیدن به هدف!

بدون شک برای شما هم پیش اومده که وقتی توی یه کاری نتیجه خوبی بگیرید حس خوب و خوشحالی بهتون دست میده. چه بسا این حس در نتیجه رضایت از خودتون از مطالعه و بازدهی مطالعه برای رسیدن به هدفتون باشه. شما عزیزان با استفاده از این بسته و مشاهده نتایجی که براتون به ارمغان میاره می تونید رضایت بالایی از خودتون داشته باشید و سراغ هر نوع تستی برید راجع به مبحثایی که توی این بسته آموزش داده شد، و بتونید به صورت صحیح تو کمترین زمان ممکن تست زنی کنید. دیدن این وضعیت شما رو وادار به ادامه راه و مطالعه بیشتر و انگیزه بیشتر برای کسب رتبه برتر میکنه که آرزوی ما هم کسب رتبه برتر و درصد بالا در هر درس توسط شما عزیزان است:) .

آزمون پکیج پنج روزه موسسه حرف اخر

علاوه بر کتاب کار و در نظر داشتن موارد انگیزشی، برای هر چه کامل تر شدن این پک و همچنین افزایش بازدهی شما عزیزان، آزمونک هایی برای تست زنی در نظر گرفته شده است تا کاملا با آموزشی حرفه ای و مفید روبرو باشید. در انتهای هر روز و در پایان برنامه روزانه خود با مجموعه ای از آزمونک ها روبرو خواهید بود تا با انجام آنها سطح یادگیری خود را بسنجید و همچنین برای تست زنی صحیح نیز آماده شوید.

صبر کنید همین مورد نیست که:) بعد از اتمام آموزش و در روز آخر شما با یه آزمون جامع روبرو می شید که با انجام اون می تونید به صورت کامل سطح خودتون رو بسنجید و با بررسی دقیق اون بدونید تو چه مواردی ضعف دارید تا برگردید و دوباره آموزش رو مشاهده کنید. تعداد تست های در نظر گرفته شده برای این بخش 150 تست می باشد. خلاصه که هدف از ارائه این پکیج و آزمونا فقط و فقط یادگیریه و شما نمی تونید بدون اینکه ارزیابی کنید خودتون رو پکیج رو کنار بذارید. با انجام آزمون جامع علاوه بر اینکه با تست های کنکوری آشنا میشید می تونید موارد و نقاط ضعفتون رو هم پیدا کنید.

دانلود 5 روز با حرف آخر

برخی از عزیزان قصد دارند تا این پکیج را دانلود نمایند که در این رابطه باید گفت که امکان دانلود این مجموعه وجود ندارد. با توجه به اینکه برای این پک، دی وی دی ارائه شده است و مواردی همچون کتاب کار و برنامه ریزی دقیق همراه دارد بنابراین باید به صورت پستی سفارش داده شود و پک را به صورت فیزیکی دریافت کنید و از دی وی دی ها برای مشاهده و پیش رفتن با برنامه استفاده نمایید. همچنین برای جلوگیری از سو استفاده برخی از افراد در جهت فروش این مجموعه به مبالغ زیاد، نسبت به ارسال به صورت پستی اقدام شده است و دانلود آن امکان پذیر نمی باشد.

نحوه سفارش

برای سفارش بسته 5 روز با حرف آخر یا همان سفارش بسته رایگان حرف آخر برای 5 روز می توانید با مشاورین موسسه حرف اخر در تماس باشید که بدین منظور می توانید نسبت به ارسال پیامک و یا تماس با شماره 7 94 94 95 0919 نسبت به تهیه و سفارش این بسته اقدام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن این بسته رو دریافت کنید و همچنین از مشاوره و همراهی یکی از برترین مشاورین که در لیست اسامی مشاوران حرف آخر به عنوان بهترین عضو این مجموعه در طی چند سال انتخاب شده است بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن